Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-38 από 38
  1. #31
    Εγγραφή
    14-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.278
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/900
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Netfaster IAD 2
    SNR / Attn
    11(dB) / 33.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spelljammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όπως έλεγα σε άλλο post, θα πρέπει να τον "χαζέψουν" πολύ τον browser για να μπορεί να τον χρησιμοποιήσει ο μέσος χρήστης του fb
    Αυτό ακριβώς φοβάμαι και εγώ...

  2. #32
    Εγγραφή
    05-02-2010
    Περιοχή
    ΚΡΙΕΚΟΥΚΙ
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    μην στεναχωριεστε υπαρχουν ενα σωρο μπροουσερ

  3. #33
    Εγγραφή
    30-01-2009
    Μηνύματα
    36
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ΑΑΑ αυτά είναι νέα, τώρα θα μπορούμε να απολαύσουμε το ατέλειωτο lag του facebook και στον Opera μια καινοτομία που είναι πλεόν συνήθεια στο facebook...

  4. #34
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Το πολύ πολύ να γίνει φορκ ο Όπερα και να συνεχιστεί η ανάπτυξη του εχτός φέησμπουκ. [/κακία]

  5. #35
    Εγγραφή
    22-02-2010
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι Θεσ/νίκης
    Μηνύματα
    560
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς.
    Ελπίζω να μην γίνει η αγορά.

    - - - Updated - - -



    Το αντίθετο ισχύει, πέρα που είναι πιο ασφαλείς, παραμετροποιήσιμος κ.τ.λ. απο ff.
    Έχει και κάποια άχρηστα για κάποιους, όπως Unite, αλλά όπως είπα μπορείς να τα απενεργοποιήσεις, αφού είναι παραμετροποιήσιμος.
    Δεν είμαι φανατικός του Opera.
    Έχω και τον FF σαν 2η επιλογή, αντί IE.
    Όσο για Chrome ................ καλύτερα άστο.
    Φυσικά γνώμες είναι αυτά.
    Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι.
    Δεν σου είπα ότι δεν μπορείς να τα απενεργοποιήσεις ή ότι δεν είναι παραμετροποιήσιμος/ασφαλής. Είναι οφθαλμοφανές πως δεν έχουν τη δύναμη της Google και λιγότερο του Fx να υποστηρίξουν τη γρήγορη ανάπτυξη στην οποία έχουν επιδοθεί οι υπόλοιποι. Ως εκ τούτου, σοφές αποφάσεις που δεν θα σπαταλήσουν άσκοπα το πολύτιμο δυναμικό της είναι κάτι παραπάνω από μονόδρομος... Θέλω να πω, δεν δείχνει να έχει την πολυτέλεια για όχι και τόσο πετυχημένες κινήσεις, πράγμα που φαινομενικά τουλάχιστον, τους κόστισε...

    Χρησιμοποιούσα κι εγώ Opera για μεγάλο χρονικό διάστημα... Πήγα απ΄τον IE6 στην έκδοση 6 ή 7 αν θυμάμαι καλά, τότε που είχε ακόμη το bannerάκι... Μέχρι την 9.80-10. Τώρα η έκδοση Opera Next εξακολουθεί να υπάρχει στον υπολογιστή μου, έτσι για το φραμπαλά... Δεν είχα καμία διάθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με σκοπό το θάψιμο του Opera.

  6. #36
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν γίνει αυτό, από άποψη προσωπικών δεδομένων, ο chrome θα είναι μητέρα Τερέζα μπροστά στον Οπερα.
    Κανείς δεν ξέρει τι παίζει με τον Opera. Μπορεί να γίνεται ήδη πανηγύρι με τα προσωπικά δεδομένα.

    Από που προκύπτει αυτή η εμπιστοσύνη? Λόγω marketshare?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #37
    Εγγραφή
    27-03-2012
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    kanena
    Δεν σου είπα ότι δεν μπορείς να τα απενεργοποιήσεις ή ότι δεν είναι παραμετροποιήσιμος/ασφαλής. Είναι οφθαλμοφανές πως δεν έχουν τη δύναμη της Google και λιγότερο του Fx να υποστηρίξουν τη γρήγορη ανάπτυξη στην οποία έχουν επιδοθεί οι υπόλοιποι. Ως εκ τούτου, σοφές αποφάσεις που δεν θα σπαταλήσουν άσκοπα το πολύτιμο δυναμικό της είναι κάτι παραπάνω από μονόδρομος... Θέλω να πω, δεν δείχνει να έχει την πολυτέλεια για όχι και τόσο πετυχημένες κινήσεις, πράγμα που φαινομενικά τουλάχιστον, τους κόστισε...

    Χρησιμοποιούσα κι εγώ Opera για μεγάλο χρονικό διάστημα... Πήγα απ΄τον IE6 στην έκδοση 6 ή 7 αν θυμάμαι καλά, τότε που είχε ακόμη το bannerάκι... Μέχρι την 9.80-10. Τώρα η έκδοση Opera Next εξακολουθεί να υπάρχει στον υπολογιστή μου, έτσι για το φραμπαλά... Δεν είχα καμία διάθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με σκοπό το θάψιμο του Opera.
    Από την άλλη ο opera έχει κάποια στοιχεία που δεν τα έχουν οι άλλοι browsers..Επίσης η ταχύτητα του είναι πολύ καλύτερη...

  8. #38
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φευ...Γάτος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σου είπα ότι δεν μπορείς να τα απενεργοποιήσεις ή ότι δεν είναι παραμετροποιήσιμος/ασφαλής. Είναι οφθαλμοφανές πως δεν έχουν τη δύναμη της Google και λιγότερο του Fx να υποστηρίξουν τη γρήγορη ανάπτυξη στην οποία έχουν επιδοθεί οι υπόλοιποι. Ως εκ τούτου, σοφές αποφάσεις που δεν θα σπαταλήσουν άσκοπα το πολύτιμο δυναμικό της είναι κάτι παραπάνω από μονόδρομος... Θέλω να πω, δεν δείχνει να έχει την πολυτέλεια για όχι και τόσο πετυχημένες κινήσεις, πράγμα που φαινομενικά τουλάχιστον, τους κόστισε...
    Χρησιμοποιούσα κι εγώ Opera για μεγάλο χρονικό διάστημα... Πήγα απ΄τον IE6 στην έκδοση 6 ή 7 αν θυμάμαι καλά, τότε που είχε ακόμη το bannerάκι... Μέχρι την 9.80-10. Τώρα η έκδοση Opera Next εξακολουθεί να υπάρχει στον υπολογιστή μου, έτσι για το φραμπαλά... Δεν είχα καμία διάθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με σκοπό το θάψιμο του Opera.

    Μην ανησυχείς, κουβέντα κάνουμε, γνώμες λέμε, δεν κάνουμε ................... αντιπαράθεση ή "θάψιμο".
    Μπορεί να μην έχει την ανάπτυξη που έχει η Google και ο FF, αλλά σημασία έχει να σου προσφέρει ασφάλεια σταθερότητα και ταχύτητα.
    Σε αυτό υστερούν οι υπόλοιποι browsers.

    - - - Updated - - -


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από barbasg Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην στεναχωριεστε υπαρχουν ενα σωρο μπροουσερ
    Δεν είναι όλοι το ίδιο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haniabal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την άλλη ο opera έχει κάποια στοιχεία που δεν τα έχουν οι άλλοι browsers..Επίσης η ταχύτητα του είναι πολύ καλύτερη...
    Ακριβώς.
    Ανάλογα και τι θέλει ο καθένας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefkon : 01-06-12 στις 17:07.

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-20, 22:00
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-11, 04:41
  3. Η Google «βρίσκεται σε συνομιλίες για την εξαγορά του Twitter»
    Από Georgevtr στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-09, 19:35
  4. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-09, 02:09
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-07, 19:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας