Σελ. 236 από 303 ΠρώτηΠρώτη ... 216226231234235236237238241246256 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.526-3.540 από 4538
  1. #3526
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Ισως μια λυση με περισσοτερους αισθητηρες να βγαλει καλυτερα αποτελεσματα .

    ενας αισθητηρας στο πανω μερος του καζανιου .
    Ενας στο κατω μερος του.
    και ενας τριτος ειτε μεσα στο κυάθιο ειτε στο ταφ.

    και με απλους υπολογισμους να βγαζει ενα μεσο ορο.

    Υ.Γ. εχω δει "πατεντα" με esp σε θερμοσιφωνα σε παταρι.
    το esp το τροφοδοτουσανε με μπαταριες 18650 .
    και καθε φορα που αναβανε τον θερμοσιφωνα , απο τα ιδια καλωδια , φορτιζανε οι μπαταριες με κυκλωμα φορτισης.
    The gr81 .

  2. #3527
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειτε με ενα sonoff mini που θα μπει εσωτερικα του πινακα , ειτε με ενα κανονικο που θα μπει στη βαση του DIN rail.
    Αυτές τις μέρες περιμένω τον ηλεκτρολόγο για να το υλοποιήσω στο πίνακα.
    Έχω αγοράσει το κανονικό sonoff λες να χρειαστώ και τη βάση που αναφέρεις?
    Να υποθέσω ξεβιδωνεις τον πίνακα (πλαστικο) και μπαίνει στην πίσω μεριά με τη βάση rail?
    Δεν υπάρχει τρόπος χωρίς τη βάση;
    Να αγοράσω και τη βάση ή να αγοράσω το mini καλύτερα. Τι προτείνεις καλύτερα;
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  3. #3528
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Η βάση πιάνει χώρο 3 ασφαλειοδιακοπτών. Επιπλέον αφήνει κενό βάθους τουλάχιστον 2cm στην πρόσοψη του πίνακα, κάτι που δεν μου άρεσε.
    Έτσι έκανα πατέντα, με βάση βάση πίσω από την πρόσοψη, μεγαλώνοντας την τρύπα που υπήρχε για τον παλιό περιστροφικό γενικό διακόπτη, όσο χρειάζεται για να εξέχει έξω 2-3mm.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  sonoff.jpg 
Εμφανίσεις:  68 
Μέγεθος:  247,1 KB 
ID: 225569

  4. #3529
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η βάση πιάνει χώρο 3 ασφαλειοδιακοπτών. Επιπλέον αφήνει κενό βάθους τουλάχιστον 2cm στην πρόσοψη του πίνακα, κάτι που δεν μου άρεσε.
    Έτσι έκανα πατέντα, με βάση βάση πίσω από την πρόσοψη, μεγαλώνοντας την τρύπα που υπήρχε για τον παλιό περιστροφικό γενικό διακόπτη, όσο χρειάζεται για να εξέχει έξω 2-3mm.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  sonoff.jpg 
Εμφανίσεις:  68 
Μέγεθος:  247,1 KB 
ID: 225569
    Οκ μια χαρά, αλλά καλοπροαίρετα θα το πω. Πρέπει να κάνεις αναβάθμιση στον πίνακά σου αν το σπίτι φυσικά είναι δικό σου.
    Έτσι ήταν και ο δικός μου 3 χρόνια πριν.
    Οι παλιές ασφάλειες οι στρογγυλές πρέπει να αντικατασταθούν με νέες πλέον.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  5. #3530
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.570
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Αν απο πισω απ τον πινακα ειναι ολα σωστα τοποθετημενα εμενα δε με ενοχλει καθολου.

    Ασε που μου αρεσει η vintage εικονα και μπορει να τον φωτιζα για να ειναι εμφανής...

  6. #3531
    Εγγραφή
    07-08-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.271
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Ubiquiti EdgeRouter X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι παλιές ασφάλειες οι στρογγυλές πρέπει να αντικατασταθούν με νέες πλέον.
    Οι δυο περιστροφικοί είναι διακόπτες και στην μέση αυτών η ασφάλεια τήξεως. Αν δουλεύουν σωστά δεν είναι απαραίτητο να αντικατασταθούν.

    Το υλικό ράγας όμως της siemens έχει τα χρόνια του και (προληπτικά) καλό θα ήταν να αντικασταθεί. Έτσι θα διατηρηθεί και ο vintage τόνος στην εμφάνιση του ηλεκτρολογικού πίνακα.

  7. #3532
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η βάση πιάνει χώρο 3 ασφαλειοδιακοπτών. Επιπλέον αφήνει κενό βάθους τουλάχιστον 2cm στην πρόσοψη του πίνακα, κάτι που δεν μου άρεσε.
    Έτσι έκανα πατέντα, με βάση βάση πίσω από την πρόσοψη, μεγαλώνοντας την τρύπα που υπήρχε για τον παλιό περιστροφικό γενικό διακόπτη, όσο χρειάζεται για να εξέχει έξω 2-3mm.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  sonoff.jpg 
Εμφανίσεις:  68 
Μέγεθος:  247,1 KB 
ID: 225569
    Έχουμε ίδιο αντιηλεκτροπληξιακό siemens κάτω αριστερά.. Αναφέρομαι συγκεκριμένα σε αυτό..
    Το δοκιμαστικό κουμπί του σου δουλεύει ακόμα κανονικά; Εμένα πλέον θέλει λίγο παραπάνω πίεση για να πατηθεί..
    Αλλά γενικά σε δοκιμές συνεχίζει να πέφτει κανονικά, εκτός του κουμπιού εννοώ..
    Εσένα απ'ότι βλέπω είναι το 40Α μοντέλο.. Εμένα εκείνα τα χρόνια ο ηλεκτρολόγος μου είχε βάλει το 63Α μοντέλο άσχετα που ο πίνακας είναι για παροχή 35/40Α.. Δε νομίζω να πειράζει κάπου.. (Και οι ψηφιακοί μετρητές που βάζει ο δεδδηε για 60αρα παροχή είναι νομίζω, άσχετα αν έχεις 40, μάλλον για να μην αλλάζουν αν ζητήσεις ενισχυμένο).
    Αλήθεια αυτά τα ρελέ κάπου είχα διαβάσει νομίζω ότι είναι για τριφασικό κανονικά..

    Εγώ σε κουζίνα/θερμοσίφωνα έχω διακόπτες διπλούς 2p νομίζω λέγονται.. Ανάμεσα τους 3 φωτάκια για κουζίνα/παροχή/θερμοσίφωνα..
    Και κάτω δίπλα από το γενικό διακόπτη 40Α υπάρχει ασφάλεια 35a diazed..
    Τέλος πάνω πάνω οι κανονικοί διακόπτες (πως λέγονται) για κάθε δωμάτιο..
    Δεν τα πήρα με τη σειρά αλλά anyway..

    Ότι θέλουν έλεγχο - ανανέωση όλα αυτά σαφώς και θέλουν καθώς μιλάμε για πίνακες του ~80 πρπ νομίζω..
    Αλλά δείχνουν να δουλεύουν κανονικά ακόμα..

    Αλήθεια, τη γείωση πως την έχεις; Εμένα είναι ακόμα στους σωλήνες του νερού.. Δείχνει οκ.. Αν είναι δεν ξέρω.. Θέλει ειδικό εργαλείο..
    Το ότι με το πολύμετρο μετράει ίδια τάση με φάση-ουδέτερο η γείωση-φάση λέει κάτι για τη κατάσταση της;
    Δεν έχουν βάλει ακόμα pvc σωλήνες εδώ, ακόμη όλοι σίδερο είναι, οπότε ίσως γι'αυτό παίζει ακόμα οκ..
    Αλλά σε πολυκατοικία θέλει βαβούρα για να κατεβάσεις ράβδο χαλκού κάτω..
    Υποπτεύομαι ότι τα περισσότερα σπίτια θα είναι έτσι εδώ..

    Στο εξοχικό έχω αλλάξει τελείως το πίνακα με νέο hager.. Δεν υπάρχουν περιστρεφόμενα η ασφάλειες τήξης..
    Αλλά τη γείωση την άφησε τότε πριν μερικά χρόνια στα νερά ο μάστορας..
    Το θέμα εκεί είναι ότι έχουν αρχίσει να βάζουν pvc σωλήνες νερού και η γείωση νομίζω αρχίζει να αμφισβητείται..
    Ήδη μερικά διαμερίσματα έχουν αρχίσει να κατεβάζουν ράβδους χαλκού κάτω επειδή είχαν θέματα.. Εγώ δεν έχω δει κάποιο θέμα ακόμα.. Έχει μείνει μέρος του χάλκινου/σιδερένιου σωλήνα στο έδαφος μέχρι το μετρητή του νερού.. Ίσως γι'αυτό;
    Για υδε πάντως που ήρθε άτομο μου είπε ότι είναι οκ..

    Γενικά προσπαθώ να τα τσεκάρω όλα αυτά όσο μπορώ.. Πρίζες κλπ, γειώσεις, πάχος καλωδίων και τα υπόλοιπα γνωστά..
    Δεν είχα γενικά κάποιο θέμα με τα παραπάνω η με τη γείωση..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 13-03-21 στις 17:30.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #3533
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Από το 1976 παιδιά είναι ο πίνακας. Μόνη αστοχία η δεύτερη από δεξιά ασφάλεια (δεν θυμάμαι πόσα χρόνια πριν) που αντικαταστάθηκε με άλλη.
    Τότε έγινε η αντικαστάσταση του ξεχαρβαλωμένου περιστροφικού γενικού διακόπτη, με τον πρώτο πάνω δεξιά διακόπτη και στη θέση του έγινε η τοποθέτηση του sonoff.
    Δεν έχει θέμα η καλωδίωση, είναι σωστή και σε πάρα πολύ καλή κατάσταση. Να δώσω έναν σκασμό λεφτά για να τον αλλάξω με νέο, δεν υπάρχει περίπτωση.
    Μία και μοναδική φορά ενεργοποιήθηκε ο ρελέ διαρροής, σε πρόβλημα από το πλυντήριο ρούχων.

    Να αλλαχθούν οι ασφάλειες είναι εύκολο (περισσότερο η αφαίρεση των παλιών και λιγότερο η τοποθέτηση των νέων), αλλά χρειάζεται χρόνος και με την καραντίνα και να δουλεύουν συνεχώς 3 υπολογιστές στο σπίτι, όπως καταλαβαίνεται δεν υπάρχει ούτε λεπτό (θα με φάνε ζωντανό).
    Είδα και έπαθα να τους πείσω να γίνει διακοπή μια Κυριακή για 1-2 ώρες για την σύνδεση των καλωδίων, τα οποία εκ των προτέρων είχαν ετοιμασθεί στο σωστό μήκος και είχε μελετηθεί και μετρηθεί με ακρίβεια η θέση εγκατάστασης των υλικών τις προηγούμενες μέρες, με πολύ προσοχή (χωρίς διακοπή της τροφοδοσίας).

  9. #3534
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπερα, ενα τετοιο https://www.banggood.com/fr/BlackTra...6&rmmds=search χρειαζομαι στο raspi μου γιατι ανεβαζει λιγο, δλδ τωρα εχει κοντα 48 βαθμους. Αλλα δεν ξερω αν βγαινει για το 1 model Β.
    Eχει βαλει κανεις τετοιο γενικως?

    ωπα σορρυ θα μαθουμε και Γαλλικα....ειμαι με vpn μεσω Παρισιου και με εβγαλε με Γαλλικα....

  10. #3535
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.809
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, ενα τετοιο https://www.banggood.com/fr/BlackTra...6&rmmds=search χρειαζομαι στο raspi μου γιατι ανεβαζει λιγο, δλδ τωρα εχει κοντα 48 βαθμους. Αλλα δεν ξερω αν βγαινει για το 1 model Β.
    Eχει βαλει κανεις τετοιο γενικως?

    ωπα σορρυ θα μαθουμε και Γαλλικα....ειμαι με vpn μεσω Παρισιου και με εβγαλε με Γαλλικα....
    48 βαθμοί CPU δεν είναι τίποτα, δεν θα έμπαινα σε διαδικασία.
    Τα πιο καινούρια είναι χρονισμένα αρκετά παραπάνω και ζεσταίνονται περισσότερο.

  11. #3536
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    48 βαθμοί CPU δεν είναι τίποτα, δεν θα έμπαινα σε διαδικασία.
    Τα πιο καινούρια είναι χρονισμένα αρκετά παραπάνω και ζεσταίνονται περισσότερο.
    Λες ε? εχω εναν ανεμιστηρα απο καποιον intel cpu απο κατω του, δινω ρευμα απο usb οταν βρει τα ποιο δυσκολα πχ το καλοκαιρι.
    Εχω και ενα μικρο ανεμιστηρακι αλλα πρεπει να κοψω θηκη απο πανω για να μπει.
    Και εχει και τρεις ψυχτρες στα cpu's του.

  12. #3537
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Εχω κατι αποριες τωρα που εστησα το raspbian απο την αρχη και του εβαλα xfce για de.
    Πως λεγεται η gui εκδοση του raspi-config? Γιατι με iwlist scan σκαναρει κανονικα ενω μεσα απο το gui του connman δεν βρισκει τιποτα? Εκτος απο τις γραμματοσειρες της ms, ποιες αλλες να βαλω που να βλεπονται?

    Κώδικας:
    $ rfkill list
    0: phy0: Wireless LAN
            Soft blocked: no
            Hard blocked: no
    - - - Updated - - -

    Η ωρα του rant για αυτο το θεαρεστο λειτουργικο

    Για αρχη, τα interfaces ειναι καβατζομενα μονιμα απο τον dhcpcd5, γιαυτο δεν φαινεται τιποτα στον nm, στον connman ακομα και στο ceni, παρολο που το iwlist σκαναρει κανονικα. Αυτο απο μονο του αχρηστευει ολες τις εφαρμογες που ανεφερα γιατι δεν βρισκουν interface διαθεσιμο για να χρησιμοποιησουν. Αντιθετα, στο debian, η ρυθμιση γινεται απο το /etc/network/interfaces, την σεβονται ολες οι παραπανω εφαρμογες και το ceni μπορει να αλλαξει οτιδηποτε εκει μεσα μιας και επεμβαινει στο αρχειο και δεν κρεμεται απο καποιον daemon οπως τα αλλα 2.

    Το gui του raspi-config ειναι το rc-gui αλλα δεν περιλαμβανει το εργαλειο που λεει εδω*, οποτε επρεπε να συνδεθω στο wifi μεσω command line που μετα την επανεκκινηση δεν συνδεθηκε αυτοματα. Btw, το raspi-config ειχε περασει σωστα τα στοιχεια για το ασυρματο μου στο /etc/wpa_supplicant/wpa_supplicant.conf, αλλα για καποιο λογο που δεν εχω βρει ακομα δεν συνδεοταν αυτοματα. Ναι, αυτο στην εικονα εινια κομματι του rc-gui.
    * https://www.raspberrypi.org/document...ess/desktop.md

    Τελος, στο .desktop file του rc-gui περιλαμβανεται αυτο το κομματι ωστε να μην το δειχνει σε gnome και xfce. Το γιατι μονο καποιος dev θα το ξερει.
    Κώδικας:
    NotShowIn=GNOME;XFCE;
    - - - Updated - - -

    Μιας και δεν υπερασπιστηκε κανενας το παραπανω χαλι, συνεχιζω.
    Ειπα να ξαναδοκιμασω την τυχη μου με το wifi απο το raspi-config > system options > wireless lan και σημερα βγαζει αυτα (διαδοχικα)
    Κώδικας:
    Could not communicate with wpa_supplicant
    There was an error running option S1 Wireless LAN
    Για διανομη που ειναι επισημη και βασιζεται στο debian STABLE αυτα ειναι μεγαλα χαλια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 16-03-21 στις 13:11.
    ديميتريس

  13. #3538
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Για διανομή που την έχει βάλει τόσος κόσμος και δεν έχει πρόβλημα μάλλον κάπου αλλού είναι το θέμα

  14. #3539
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Εγω δεν ειμαι απλος χρηστης ομως και εχω απαιτησεις απο το λειτουργικο που τρεχω. Για πες μου εσυ σαν χρηστης που δεν εχει κανενα προβλημα τρεχοντας το κανονικο ή το full image του τι διαφορα εχουν οι παρακατω περιπτωσεις και δεν μου παιζουν οπως θα επρεπε

    Raspbian (full) στοκ vs rasbian στοκ μειον την αχρηστη σαβουρα vs raspbian lite + xorg + desktop.

    Κατω απο το "καπο" ειναι ολα ιδια, οπως ιδια ειναι ολα επισημα παραγωγα του ubuntu, αρα θα επρεπε να συμπεριφερονται το ιδιο. Ή τουλαχιστον να συμπεριφερονται οπως η διανομη απο την οποια καυχωνται οτι προερχονται. Αλλα δεν συμβαινει κατι τετοιο.
    Επειδη δεν γινεται να βρω εγω ολα τα bugs που εχει το raspbian και ακομα χειροτερα επειδη δεν γινεται να αναφερω καπου τα οσα βρηκα ηδη ωστε να τα κοιταξουν, παω σε κατι αλλο. Αρκετο χρονο εχασα για μια διανομη που κρεμεται κυριολεκτικα απο ενα "περιεργο" πακετο για τα περι δικτου της.
    Αν εσυ ή οποιοσδηποτε αλλος εχει καμια ιδεα για ΟΛΑ οσα ρωτησα τελευταια, πολυ ευχαριστως να δοκιμασω. Αλλα αν υπηρχε καποια απαντηση, θα ειχε ηδη ειπωθει φανταζομαι.

    Ζητουνται λοιπον διανομες για rpi 4, ιδανικα σε arm64, που να εχουν desktop enviroment. Μεχρι στιγμης βρηκα τα ubuntu 20.04 server (η 20.10 βγαινει και με desktop, αλλα θα ειναι eol τον Ιουλιο), το ubuntu mate 2004 και το dietpi.
    ديميتريس

  15. #3540
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ζητουνται λοιπον διανομες για rpi 4, ιδανικα σε arm64, που να εχουν desktop enviroment. Μεχρι στιγμης βρηκα τα ubuntu 20.04 server (η 20.10 βγαινει και με desktop, αλλα θα ειναι eol τον Ιουλιο), το ubuntu mate 2004 και το dietpi.
    Κώδικας:
    wget http://os.archlinuxarm.org/os/ArchLinuxARM-rpi-aarch64-latest.tar.gz

Σελ. 236 από 303 ΠρώτηΠρώτη ... 216226231234235236237238241246256 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Vim
    Από gtklocker στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-14, 08:47
  2. Το thread του KDE SC 4.8
    Από Helix στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 377
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-12, 23:54
  3. Το thread του KDE SC 4.7
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 663
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-12, 01:53
  4. Το thread του Slackware
    Από dou13 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 340
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-12, 06:02
  5. Το thread του MKV
    Από thodoris12 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-11, 18:41

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας