Σελ. 224 από 303 ΠρώτηΠρώτη ... 204214219222223224225226229234244 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.346-3.360 από 4534
  1. #3346
    Εγγραφή
    19-05-2012
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    723
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    ta requests περνανε κανονικά απο το pihole? δλδ με pihole -t αν ανοιξεις πχ browser βλεπεις κανονικά τα requests και απλα δεν κοβει τις διαφημισεις?

  2. #3347
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ta requests περνανε κανονικά απο το pihole? δλδ με pihole -t αν ανοιξεις πχ browser βλεπεις κανονικά τα requests και απλα δεν κοβει τις διαφημισεις?
    το φλασαρισε απο την αρχη και εστρωσε λεει μετα. Ετοιμος ημουν και εγω να γραψω κατι.

    Ομως ετσι δεν βρηκε ποιο ηταν το προβλημα και αν ξανατυχει ? ελπιζω οχι...

  3. #3348
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ta requests περνανε κανονικά απο το pihole? δλδ με pihole -t αν ανοιξεις πχ browser βλεπεις κανονικά τα requests και απλα δεν κοβει τις διαφημισεις?
    έχω μόνο 2 ημέρες που ξεκίνησαν να ασχολούμε με το raspberry και γενικα με το linux. Δεν ξερω εαν αυτο το screenshot βοηθαει.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο 2021-01-17, 21.55.48.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  393,3 KB 
ID: 223523

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το φλασαρισε απο την αρχη και εστρωσε λεει μετα. Ετοιμος ημουν και εγω να γραψω κατι.

    Ομως ετσι δεν βρηκε ποιο ηταν το προβλημα και αν ξανατυχει ? ελπιζω οχι...
    Ναι όλα μια χαρά. αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν ενεργοποίησα το DHCP Server στο Pi hole και απενεργοποιησα το DHCP στο Fritz 7590 εκει εχασα την μπάλα. δεν ξερω μπορει να λεω και βλακειες μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα.
    Έχω αλλάξει στο fritz απο το DNS που ειχε 192.168.178.1 στην IP του Pi Hole 192.168.178.21 και σαν δευτερo εβαλα της cloudflare σε περιπτωση που τα παιξει το Raspberry να εχω προσβαση στο ιντερνετ.

  4. #3349
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι τι θεματα εχει το pi4 σαν media player? Εχω το 3b+ βεβαια, αλλα δεν εχω παραπονο απο τις ικανοτητες του στο kodi.
    Για την αποδοση του netflix εντος του browser, λογικο μου φαινεται. Γενικα δεν ειναι τα rpi αρκετα δυνατα για να σηκωσουν ακομα και τον ιδιο τον browser :P
    Τι εννοείς; Μια χαρά τον σηκώνουν τον browser κ κάτι παραπάνω. Σε όλη την καραντίνα έχει χαλάσει το λάπτοπ κ κάνω τηλεμαθηματα, μέσω chromium και ταυτόχρονα ανοιχτα τα βιβλία του υπουργείου, το xournal με τις σημειώσεις μου που τους έχω σε μόνιμο share screen, συνδεδεμένη τη γραφίδα για να γράφω λάιβ και πάντα ανοιχτά 3-4 site με εκπαιδευτικό υλικό.. κιχ δεν κάνει.

    Υ.Γ σε ubuntu mate 64bit

  5. #3350
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι όλα μια χαρά. αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν ενεργοποίησα το DHCP Server στο Pi hole και απενεργοποιησα το DHCP στο Fritz 7590 εκει εχασα την μπάλα. δεν ξερω μπορει να λεω και βλακειες μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα.
    Έχω αλλάξει στο fritz απο το DNS που ειχε 192.168.178.1 στην IP του Pi Hole 192.168.178.21 και σαν δευτερo εβαλα της cloudflare σε περιπτωση που τα παιξει το Raspberry να εχω προσβαση στο ιντερνετ.
    συνηθως οταν κανουμε τετοιες σημαντικες αλλαγες.... κανουμε restart σε ολες τις συσκευες για να παρουν τα σωστα στοιχεια.
    Ισως εκει εγινε το μπαχαλο και δεν περναγανε τα request απο το pihole.
    The gr81 .

  6. #3351
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω μόνο 2 ημέρες που ξεκίνησαν να ασχολούμε με το raspberry και γενικα με το linux. Δεν ξερω εαν αυτο το screenshot βοηθαει.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο 2021-01-17, 21.55.48.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  393,3 KB 
ID: 223523



    Ναι όλα μια χαρά. αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν ενεργοποίησα το DHCP Server στο Pi hole και απενεργοποιησα το DHCP στο Fritz 7590 εκει εχασα την μπάλα. δεν ξερω μπορει να λεω και βλακειες μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα.
    Έχω αλλάξει στο fritz απο το DNS που ειχε 192.168.178.1 στην IP του Pi Hole 192.168.178.21 και σαν δευτερo εβαλα της cloudflare σε περιπτωση που τα παιξει το Raspberry να εχω προσβαση στο ιντερνετ.

    Με λίγα λόγια του λες αν λαμβάνεις συνεχώς dns not found απο το Pi πάνε στο δεύτερο στην σειρά
    Δεν θα πρέπει να έχεις άλλο dns ενεργό.

  7. #3352
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    συνηθως οταν κανουμε τετοιες σημαντικες αλλαγες.... κανουμε restart σε ολες τις συσκευες για να παρουν τα σωστα στοιχεια.
    Ισως εκει εγινε το μπαχαλο και δεν περναγανε τα request απο το pihole.
    Όποτε σε κάθε αλλαγή reboot το pi και reboot όλες οι συσκευές του δικτύου ανεξάρτητος εάν είναι συνδεδεμένες με Ethernet η WiFi;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με λίγα λόγια του λες αν λαμβάνεις συνεχώς dns not found απο το Pi πάνε στο δεύτερο στην σειρά
    Δεν θα πρέπει να έχεις άλλο dns ενεργό.
    Κατάλαβα . Πήγα και αφαίρεσα το dns της cloudflare και σαν δεύτερο έβαλα του raspberry

    Να κάνω 2 ερώτησεις : 1) τα sponsored που βγαίνουν στην σελίδα του Facebook μέσω browser απενεργοποιούνται η όχι;

    2) λίστες για να περάσω στην blacklist βρίσκω από το Ίντερνετ;

  8. #3353
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω μόνο 2 ημέρες που ξεκίνησαν να ασχολούμε με το raspberry και γενικα με το linux. Δεν ξερω εαν αυτο το screenshot βοηθαει.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο 2021-01-17, 21.55.48.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  393,3 KB 
ID: 223523



    Ναι όλα μια χαρά. αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν ενεργοποίησα το DHCP Server στο Pi hole και απενεργοποιησα το DHCP στο Fritz 7590 εκει εχασα την μπάλα. δεν ξερω μπορει να λεω και βλακειες μιας και ειμαι καινουργιος στο αθλημα.
    Έχω αλλάξει στο fritz απο το DNS που ειχε 192.168.178.1 στην IP του Pi Hole 192.168.178.21 και σαν δευτερo εβαλα της cloudflare σε περιπτωση που τα παιξει το Raspberry να εχω προσβαση στο ιντερνετ.
    καλημερα, εγω παντα εχω στο ρουτερ μου DHCP και στο pihole ειναι κλειστο, το ιδιο και οταν ειχα adguard home που τωρα ειναι σε linux nas server.
    Aν ειναι ανοιχτα και τα 2 θα γινει μπαχαλο, ειναι πολυ πιθανον να ειχαν μεινει καποια dhcp leaches ενεργα και να μπερδευτηκαν οι ips.

    Oταν εχουμε δευτερο dns κανονικο στο ρουτερ γινονται διαρροες και περνανε διαφημισεις, πρεπει μονο το pihole να εχεις.
    Δεν περνανε παντα αλλα περνανε.

    Επισης να εχεις υποψην οτι διαφημισεις στο Youtube ΔΕΝ κοβονται, ουτε πλεον με το adguard home, οποτε γιαυτες θες καποιον adblocker στον browser σου.
    Για android υπαρχουν adblockers σε επιπεδο VPN.

  9. #3354
    Εγγραφή
    19-05-2012
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    723
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μια ερωτηση περι pihole,
    Το εχω και τρεχει στο σπιτι σε raspberry B+ model και συνδεομαι και με wireguard οταν ειμαι εξω. Τρεχει εδω και 1+ χρονο μια χαρα..

    Τελευταια βλεπω το εξης σε browser Brave & google chrome..
    Μερικες φορες ο browser βγαζει network connection error, to error message tou brave, h γκρι σελιδα του chrome otan den μπορει να συνδεθει. Βεβαια ο brave/chrome οταν πεταξει αυτο το error κανει αμεσως reload και μετα ανοιγει η σελιδα κανονικα..

    επισης, σε σελιδες με ειδησεις ελλαδας. Τα pop up για accept cookies τα μπλοκαρε το pihole γιατι ολες αυτες οι σελιδες χρησιμοποιουσαν third party υπηρεσιες poy einai sta block lists. Τελευταια βλεπω οτι εμφανιζονται που και που (οπως επισης και ta ενοχλητικα pop up περι "θελετε να παιρνετε ειδοποιησεις". Αν ανοιξω τις ιδιες σελιδες με icognito mode , δεν εμφανιζονται...

    Δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι θεμα pihole, σκεφτομαι αν ειναι θεμα sd καρτας. corrupted data κτλ..
    Δε νομιζω να ειναι θεμα συνδεσης..δλδ να πεφτει για πολυ λιγο τοσο συχνα (100αρα cosmote)
    καμμια ιδεα?

  10. #3355
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.662
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έφυγε παραγγελία για το Raspberry Pi 400 Personal Computer kit από τον επίσημο μεταπωλητη. Όταν το παραλάβω και το επεξεργαστώ για λίγες μέρες θα επιστρέψω με εντυπώσεις και απορίες. Προς το παρόν εγκατέστησα το raspbian x86 σε ένα εικονικό μηχάνημα για να πάρω μια ιδέα για τις λειτουργίες του.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  11. #3356
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    2 ερωτήσεις
    1) στο Raspberry Pi Zero W που τρέχει το Pi Hole μπορω να σετάρω να τρέχει και το PiVPN μαζί η χρειάζεται να παραγγείλω και άλλο Raspberry Pi Zero W;
    2) Εαν αργοτερα θελω να παρω ενα Pi 4 8GB θα μπορουν να τρέχουν όλα μαζι Pi hole + PiVPN + Web server + Nas Server ;

  12. #3357
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 ερωτήσεις
    1) στο Raspberry Pi Zero W που τρέχει το Pi Hole μπορω να σετάρω να τρέχει και το PiVPN μαζί η χρειάζεται να παραγγείλω και άλλο Raspberry Pi Zero W;
    2) Εαν αργοτερα θελω να παρω ενα Pi 4 8GB θα μπορουν να τρέχουν όλα μαζι Pi hole + PiVPN + Web server + Nas Server ;
    Μπορείς, αλλά νομίζω οτι θα το ζορίσεις πολύ

  13. #3358
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς, αλλά νομίζω οτι θα το ζορίσεις πολύ
    Σε ευχαριστώ πολύ οπότε θα ριξω στο zero W που τρέχει pi hole μονο το piVPN και θα παραγγείλω ενα Pi 4 8GB , θα του ρίξω και ενα SSD 256GB που εχω και θα κάνω τα πειράματα μου εκει.

  14. #3359
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 ερωτήσεις
    1) στο Raspberry Pi Zero W που τρέχει το Pi Hole μπορω να σετάρω να τρέχει και το PiVPN μαζί η χρειάζεται να παραγγείλω και άλλο Raspberry Pi Zero W;
    2) Εαν αργοτερα θελω να παρω ενα Pi 4 8GB θα μπορουν να τρέχουν όλα μαζι Pi hole + PiVPN + Web server + Nas Server ;
    καλησπερα, για το 1 θα σου πω που ξερω, και σε pi zero WH και τωρα πλεον σε raspi 1 model B 256 γιατι το pi zero το εχω για αυτοματισμους, τρεχω εδω και πολυ καιρο pihole, με pivpn και openvpn server και wireguard vpn server μαζι στο pivpn, καθως και noip 2 client και δουλευουν ολα 100% αψογα. ΚΑΝΕΝΑ προβλημα δεν θα εχεις. Οχι δεν χρειαζεται να παραγγειλεις αλλο!
    2. Web server στην ουσια ετσι και αλλιως τρεχει ενας τυπικος για να εχουμε το web interface στο pihole (Lighttpd). Μπορεις να κανεις δουλεια και με αυτον αντι τον apache αλλα το προβλημα ειναι με την πορτα οπως λεει απο κατω.

    https://rafaelc.org/tech/p/running-a...using-pi-hole/
    If you are running Pi Hole and want to deploy a web application to your Raspberry Pi, chances are that you’ll hit your head to the wall. That’s because Pi Hole installs and configures a web server (Lighttpd) for itself using port 80.

    - - - Updated - - -

    pihole with pivpn : https://sylvaindurand.org/installing...le-with-pivpn/

    Aπο καποια εκδοση και μετα του pivpn υποστηριζει και wireguard vpn, αν δεν εχεις καποιο αλλο να εχεις υποψην οτι ειναι καλυτερο απο το openvpn και ποιο γρηγορο και υπαρχουν clients για ολα τα λειτουργικα.
    Προσωπικα εμενα με το wireguard δεν μου περναει voip δικο μου απο την μια πλευρα, δλδ δεν ακουω ενω με ακουνε. Λυση δεν εχω βρει, ενω με openvpn servers δεν εχω θεμα απο πουθενα (pivpn, mikrotik OVPN και nas qnap openvpn), το λεω για να το εχεις υποψην, αν σου χρειαζεται να το τσεκαρεις.

  15. #3360
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, για το 1 θα σου πω που ξερω, και σε pi zero WH και τωρα πλεον σε raspi 1 model B 256 γιατι το pi zero το εχω για αυτοματισμους, τρεχω εδω και πολυ καιρο pihole, με pivpn και openvpn server και wireguard vpn server μαζι στο pivpn, καθως και noip 2 client και δουλευουν ολα 100% αψογα. ΚΑΝΕΝΑ προβλημα δεν θα εχεις. Οχι δεν χρειαζεται να παραγγειλεις αλλο!
    2. Web server στην ουσια ετσι και αλλιως τρεχει ενας τυπικος για να εχουμε το web interface στο pihole (Lighttpd). Μπορεις να κανεις δουλεια και με αυτον αντι τον apache αλλα το προβλημα ειναι με την πορτα οπως λεει απο κατω.

    https://rafaelc.org/tech/p/running-a...using-pi-hole/
    If you are running Pi Hole and want to deploy a web application to your Raspberry Pi, chances are that you’ll hit your head to the wall. That’s because Pi Hole installs and configures a web server (Lighttpd) for itself using port 80.

    - - - Updated - - -

    pihole with pivpn : https://sylvaindurand.org/installing...le-with-pivpn/

    Aπο καποια εκδοση και μετα του pivpn υποστηριζει και wireguard vpn, αν δεν εχεις καποιο αλλο να εχεις υποψην οτι ειναι καλυτερο απο το openvpn και ποιο γρηγορο και υπαρχουν clients για ολα τα λειτουργικα.
    Προσωπικα εμενα με το wireguard δεν μου περναει voip δικο μου απο την μια πλευρα, δλδ δεν ακουω ενω με ακουνε. Λυση δεν εχω βρει, ενω με openvpn servers δεν εχω θεμα απο πουθενα (pivpn, mikrotik OVPN και nas qnap openvpn), το λεω για να το εχεις υποψην, αν σου χρειαζεται να το τσεκαρεις.

    Καλημερα Νικηφόρε. Εχθες το βραδυ ξεκινησα να στησω το piVPN ομως σε ενα σημειο Κόλλησα μιας και είδα στην κονσολα εγκαταστασης οτι χρειαζομαι για να λειτουργησει σωστα static IP , παρολο αυτα προχώρησα σε εγκατασταση επιλεγοντας την public IP της οτενετ που ειχε πάρει το το ρουτερ μου και αφου τα εφτιαξα ολα συνδεθηκα κανονικα μεσω openvpn και wifi στο iPhone.
    Στη συνεχεια εκανα restart το fritz και πηρε αλλη Public IP και απο εκει και περα εφαγα ακυρο μιας και η προηγουμενη IP που ειχα σεταρει ειχε αλλαξει, και θελω να ρωτησω για να παιζει με οποιαδηποτε IP που θα παιρνει το ρουτερ μου και για να εχω προσβαση απο οποιαδηποτε σημειο του πλανητη θα πρεπει να σεταρω dynamic DNS name server του τυπου dynu.com η DuckDNS;

Σελ. 224 από 303 ΠρώτηΠρώτη ... 204214219222223224225226229234244 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Vim
    Από gtklocker στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-14, 08:47
  2. Το thread του KDE SC 4.8
    Από Helix στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 377
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-12, 23:54
  3. Το thread του KDE SC 4.7
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 663
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-12, 01:53
  4. Το thread του Slackware
    Από dou13 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 340
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-12, 06:02
  5. Το thread του MKV
    Από thodoris12 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-11, 18:41

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας