Σελ. 114 από 303 ΠρώτηΠρώτη ... 94104109112113114115116119124134 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.696-1.710 από 4534
  1. #1696
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Andreaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να δουλέψει το Raspberry pi 3 με ssd για το λειτουργικό;
    στικάκι... hdd... ssd.... οτι θες βάζεις.... και κρατάς την sd μόνο για να κάνει boot!!!
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  2. #1697
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Andreaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να δουλέψει το Raspberry pi 3 με ssd για το λειτουργικό;
    https://www.raspberrypi.org/forums/v...p?f=63&t=15087

  3. #1698
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    για την τροφοδοσία... εγώ σε μένα έκανα ένα custom καλώδιο για τον hdd.... γιατί η usb του ρας δεν τον δούλευε με τίποτα!!!
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  4. #1699
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    εγω εχω ενα usb hub με τροφοδοτικο καλο και το ιδιο δινει και στο rasp! αλλα εχω το 1ο και θελει και λιγο ρευμα.

  5. #1700
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    εγώ έκοψα το καλώδιο του σκληρού, απομόνωσα τα μάυρο-κόκκινο προς το ρας... και έδωσα ρεύμα σε αυτά που πάνε στο σκληρό...και έδωσα και με ένα 2ο καλώδιο και ρευμα το ρας... και είμαι κομπλέ
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  6. #1701
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    στικάκι... hdd... ssd.... οτι θες βάζεις.... και κρατάς την sd μόνο για να κάνει boot!!!
    Δεν χρειάζεται καν η sd, αρκεί να ενεργοποιήσεις το mass storage device booting.

  7. #1702
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, λεει αυτο ομως Be warned that this feature is experimental and may not work with all USB mass storage devices.
    και εκτος αυτου μιλαμε μονο για raspian, αμα καποιος θελει αλλη distro?

  8. #1703
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, λεει αυτο ομως Be warned that this feature is experimental and may not work with all USB mass storage devices.
    και εκτος αυτου μιλαμε μονο για raspian, αμα καποιος θελει αλλη distro?
    Σε raspbian δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

    Για άλλη διανομή δεν είμαι σίγουρος, κάποιοι λένε πχ ότι το LibreElec μπουτάρει αλλά δεν βλέπει όλη τη RAM, επομένως μάλλον δεν είναι έτοιμο ακόμα για κάθε χρήση.

  9. #1704
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guardianhelm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε raspbian δεν έχω κάποιο πρόβλημα.
    Για άλλη διανομή δεν είμαι σίγουρος, κάποιοι λένε πχ ότι το LibreElec μπουτάρει αλλά δεν βλέπει όλη τη RAM, επομένως μάλλον δεν είναι έτοιμο ακόμα για κάθε χρήση.
    λεει απλα οτι δεν δουλευει με ολα τα usb devices, οποτε τυχερος εισαι.
    Εχω ακουσει διαφορα για αλλες διανομες, βασικα και εγω raspbian δουλευω κυριως και αμα θελω kodi προτιμω Openelec.
    Τωρα να εχω εναν σκληρο δισκο αμα δεν το δουλευω πολυ για μενα στο δικο μου δεν αξιζει, ειναι αναλογα την χρηση.
    Εξαλου με το rasp 1 model B στα 256 που εχω εγω, ποσο ποιο γρηγορα θα πηγαινει?

  10. #1705
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    λεει απλα οτι δεν δουλευει με ολα τα usb devices, οποτε τυχερος εισαι.
    Εχω ακουσει διαφορα για αλλες διανομες, βασικα και εγω raspbian δουλευω κυριως και αμα θελω kodi προτιμω Openelec.
    Τωρα να εχω εναν σκληρο δισκο αμα δεν το δουλευω πολυ για μενα στο δικο μου δεν αξιζει, ειναι αναλογα την χρηση.
    Εξαλου με το rasp 1 model B στα 256 που εχω εγω, ποσο ποιο γρηγορα θα πηγαινει?
    Το mass storage device booting είναι καινούριο boot mode και υποστηρίζεται μόνο από το rpi 3.

    Δεν υπάρχει κάποιος πολύ σοβαρός λόγος, προσωπικά το προτίμησα εξαιτίας της βαθιάς αντιπάθειάς μου απέναντι στις κάρτες sd :P (και λιγότερο λόγω αξιοπιστίας)

  11. #1706
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guardianhelm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το mass storage device booting είναι καινούριο boot mode και υποστηρίζεται μόνο από το rpi 3.

    Δεν υπάρχει κάποιος πολύ σοβαρός λόγος, προσωπικά το προτίμησα εξαιτίας της βαθιάς αντιπάθειάς μου απέναντι στις κάρτες sd :P (και λιγότερο λόγω αξιοπιστίας)

    α δεν ηξερα οτι δεν κανει για τα αλλα!
    ασε μαπες ειναι οι SD ειδικα οι micro SD ποιο αχρηστες καρτες και μη αξιοπιστες δεν εχω δει EVER! μου εχουν καει αρκετες! ενω πχ σε CF καμια και εχω πολλες!

  12. #1707
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    3.901
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    α δεν ηξερα οτι δεν κανει για τα αλλα!
    ασε μαπες ειναι οι SD ειδικα οι micro SD ποιο αχρηστες καρτες και μη αξιοπιστες δεν εχω δει EVER! μου εχουν καει αρκετες! ενω πχ σε CF καμια και εχω πολλες!
    Θα συμφωνήσω απολύτως. Εχω δεκάδες μικρά συστήματα με Compact Flash που λειτουργούν χρόνια και σε πολλά μάλιστα δεν έχω κάνει κανένα "πειραγμα" για να περιορίσω τα γραψίματα... ακόμα δουλεύουν.... αντίθετα Sd και microSD έχω πετάξει πολλές.

  13. #1708
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω απολύτως. Εχω δεκάδες μικρά συστήματα με Compact Flash που λειτουργούν χρόνια και σε πολλά μάλιστα δεν έχω κάνει κανένα "πειραγμα" για να περιορίσω τα γραψίματα... ακόμα δουλεύουν.... αντίθετα Sd και microSD έχω πετάξει πολλές.
    καλημερα! φαντασου μου χαρισαν λαπτοπ με σπασμενη οθονη και με καμμενο σκληρο και εφερα απο ebay 2,5 ide to CF και ειχα μια καρτα 8GB χρονια τωρα, εβαλα debian και παιζει αψογα!!! σε εξωτερικη οθονη και οτι μπορω να δω στην δικια του φυσικα.
    Επισης εχει ανταπτορες και απο το κλασικο IDE to CF εχω δοκιμασει με trixbox, debian, archlinux πολυ καλες.
    Το κακο ειναι οτι αναλογικα με τις αλλες ειναι ποιο ακριβες οι CF.
    Ομως δεν υπαρχει ποιο μεγαλη αξιοπιστια σε καρτες! γιαυτο κιολας πολλες επαγγελματικες συσκευες πχ DSLR ακριβες παιρνουν CF.
    Θα ηθελα να δουλευε με τετοιες το rasp, επειδη εχω το παλιο εμενα παιρνει SD αλλα μερικες που εχω ειναι με ανταπτορα και εχω microSd.
    Καλο ειναι λοιπον να παιρνουμε μαρκες με εγγυηση εφ ορου ζωης, ναι μου εχει τυχει να καει μετα απο 4 χρονια και το εσοπ να μου δωσει νεα!!!
    αλλα και ΠΑΝΤΑ να παιρνουμε backup τα δεδομενα μας και εφοσον προκειτε για ολοκληρη distro προφανως, να εχουμε το Image ετοιμο για αλλη καρτα!

  14. #1709
    Εγγραφή
    27-07-2013
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15574/1022
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΕΑΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    8/13(dB) / 19/9(dB)
    Είμαι άσχετος.Τα γράφω όχι για αυτούς που ξέρουν αλλά για αυτούς που θα ξεκινήσουν.
    1. στον υπολογιστή μας windows ή άλλο os --------->kodi μόνο (ότι κάνεις και στο δεύτερο στο monitor του υπολογιστή
    2. raspberry pi(Harware) + kodi application ---------->κάνεις τα πάντα μέχρι ...............................Κάνεις τη TV σου smart και τα βλέπεις από TV BEST
    3. stick usb DVB tunes TV + δικό του software που έχει ή κάρτα(NextPVR application καλό) ----------->Βλέπεις και γράφεις μόνο επίγεια ψηφιακά κανάλια

    Ολα αυτά τα λέω για να μην έχεις καλώδια αλλά να δουλέψεις το wifi.To Raspberry Pi που θα το συνδέσεις με την τηλεόραση με Hdmi.
    Να ξεκινήσω ένα θέμα για Raspberry Pi.Έχω 2 rasperry pi 3 που έφερα από Αγγλία.
    Είναι ένας μικρός υπολογιστής με Quad-core ARM επεξεργαστή το 3
    Αναπτύχθηκε στο Ηνωμένο Βασίλειο από το Ίδρυμα Pi για την προώθηση της διδασκαλίας της βασικής επιστήμης των υπολογιστών στα σχολεία.
    Έχει πόρτα ethernet,wifi,4 usb 2 και ένα jack για ήχο κλπ Link
    https://www.raspberrypi.org/products...-pi-3-model-b/.
    http://www.e-shop.gr/mitriki-raspber...b-p-PER.911869

    Στον ένα usb το βάζεις δίσκο και βλέπεις video προσωπικά-φωτογραφίες κλπ.

    Δέχεται λειτουργικό Linux και κάνει παπάδες,βάλε 64 Gb .Μέχρι κάμερα δέχεται,TV tunner,μπορεί να φτιάξεις μετεωρολογικό σταθμό , και στο τέλος με όλα τα παρελκόμενα του μπορεί να το μετατρέψει σε να robot (μέλλον).
    Το πήρα για multimedia TV για να τις κάνω smart. Βάζω το kodi (παλιά λεγόταν XBMC)
    Έχει μια κάρτα SD ή HDHC κλπ ,αν θέλεις κάποια lite Linux για να το δουλέψεις σαν υπολογιστή και απομακρυσμένα με το putty.exe από windows ,από Linux και Unix δεν χρειάζεται διότι υπάρχει SSH .Απομακρυσμένη πρόσβαση.
    Επίσης το kodi σου κάνει την TV σου smart.Δεν χρειάζεται να πάρεις smart Τηλεόραση γιατί είναι ψευτό smart.΄Ηδη σε μένα σε μια samsung δεν δουλεύει το wιfi.
    Με κάνεις φορμάτ την sd μέχρι 32GB https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/ Και για μεγαλύτερο sd χρειάζεται exFAT format(64GB)

    Ολα τα παρακάτω είναι για να φορτώνεις το kodi.Αν θέλεις να το δείς βάλτο στον υπολογιστή σου Βρίσκεται στη 17.1 krypton.
    Τα πράγματα τώρα έγιναν πιο εύκολα (17.1 krypton) με ποιο λίγα addons,repository είναι τα γνωστά των Linux,Unix

    Για το Kodi στο raspberry pi όποια έκδοση και αν έχεις rsp.
    Μπορείς να εγκαταστήσεις (ωραίο) LibreELEC(επίσης OpenELEC για προγραμματισμό-αργότερα) OpenELEC ένα είδος Linux lite και με το putty απομακρυσμένα θα βλέπει root Linux
    osmc.tv δεν μου αρέσει(προβλήματα) μια μορφή Linux
    rasbian μια μορφή του debian παλιά έκδοση lite και από εκεί θα φορτώνεις το kodi.(Περιέχει Mathematica and the Wolfram Language )
    Μπορείς να δουλέψεις Debian κανονικά.

    Σας θυμίζω λίγα από Linux για να κατεβάσετε και να εγκαταστήσετε , έστω την εφαρμογή chromium
    apt (Debian or Ubuntu) $ sudo apt-get install chromium
    yum (CentOS, Fedora, or RHEL) $ sudo yum install chromium Fedora su -c "yum install chromium"
    portage (Gentoo) $ sudo emerge dev-lang/ruby
    pacman (Arch Linux) $ sudo pacman -S chromium
    Homebrew (OS X) $ c$ brew install chromium
    Homebrew (OS X) $ pkg install chromium
    OpenSUSE $ sudo zypper install chromium
    Ubuntu $ sudo apt-get install gparted
    freebsd , netbsd , pcbsd $ pkg install chromium Unix

    και compling
    Building from Source
    $ ./configure
    $ make
    $ sudo make install

    ubuntu mate μορφή λαφριά Linux και φορτώνεις kodi Δεν θυμάμαι αν,Linux Mint
    snapp ubuntu core ,pine risk OS
    wheather station θέλει πάνω από raspberry hardware.

    kodi : Ποιο εύκολο LibreELEC ή resbian για λιγάκι Linux.(Μου αρέσουν).Mετά βάζεις όποιο build θέλεις.

    Host Name έχει default LibreELEC.Για δύο διαφορετικές τηλεοράσεις το άλλο βάλτο LibreELEC1.Πάντα να βάζεις διαφορετικό Host Name.

    Το μόνο πρόβλημα μερικές φορές , είναι το ρεύμα. Βγάλτο και ξαναβάλτο να κάνει reboot.

    Βλέπεις πολλά από τα κανάλια της Ελλάδας σταθμοί πρωτεύουσε Νομών,TV Ελληνες διασπορά Καναδά ΡΙΚ κλπ.
    Κατεβάζει σε ταινίες αυτόματα subtitles.
    Σταθμοί.
    'Εχει πολλά καλούδια που δεν μπορώ τώρα όλα να τα πω.
    Ακόμα να είστε συνδρομητής Netflix,Amazon κλπ

    Ενας τρόπος για τα παραπάνω είναι NOOBS και έχει πολλά από τα παραπάνω.

    Windows 10 IOT core δεν μου έχει δουλέψει.(για το raspberry)

    Υπάρχει kodi για windows,linux,os ,arm κλπ

    To KΟDI για να σας δουλέψει στον υπολογιστή αφού το εγκαταστήσετε θέλει μετά να φορτώστε IP TV Simple Client πελάτες PRV

    https://www.raspberrypi.org/downloads/ θέλει hardware -->raspberry pi Δείτε τα βιντεάκια.
    https://kodi.tv/download/ χωρίς hardware στον υπολογιστή σας. Current release: Kodi v17.1 “Krypton”

    Αν έχετε stick usb DVB tunes TV θα έχει το δικό του softaware και καλό είναι το NextPVR (δεν έχει σχέσει με rasberry pi) Βλέπεις μόνο τα ψηφιακά κανάλια.

    - - - Updated - - -

    Θα δοκιμάσω αύριο να κάνει το RaspBSD pi 3 boot από usb δίσκο,χωρίς sd card.
    Νομίζω ότι κάποιοι το κατάφεραν για να βοηθήσουν.
    Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς RaspBSD στο raspeberry pi 3.Θα δοκιμάσω και αυτό.

    - - - Updated - - -

    Παιδιά μήπως μπορεί να βοηθήσει κανένας.
    1. έχω από μια παλιά τηλεόραση ένα αποκωδικοποιητή τον CRYSTAL-HD ελληνικό.
    Ερώτηση: Μάλλον δεν θα μπορεί (ίσως με καμιά μετατροπή-με κολλητήρι και καλάι ) να χρησιμοποιηθεί σαν stick DBT tuner όπου θα χρησιμοποιήσω το NextPVR.
    Μάλλον δεν θα μπορώ.
    Κεραία έχω και δορυφορική.
    Σαν ανεξάρτητο κατέβασμα μπορώ γιατί έχει usb για δίσκο και HDMI για οθόνη.
    Θέλω να αγοράσω ένα φτηνό Α. stick usb DBT tuner για το laptop μου και Β. ένα stick usb για satellite S και S6 (όχι Hauppage γιατί είναι ακριβό).
    Είδα στο e-shop την TV TUNER TECHNAXX MINI DVB-T STICK S6 ή TERRATEC CINERGY MINI STICK HD
    Τη γνώμη σας.
    Β. Από stick usb για satellite S και S6 δεν ξέρω τίποτα.(αν είναι δυνατόν 4k)
    Thanks for HELP.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gtc : 28-03-17 στις 13:50.

  15. #1710
    Εγγραφή
    24-04-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.624
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω απολύτως. Εχω δεκάδες μικρά συστήματα με Compact Flash που λειτουργούν χρόνια και σε πολλά μάλιστα δεν έχω κάνει κανένα "πειραγμα" για να περιορίσω τα γραψίματα... ακόμα δουλεύουν.... αντίθετα Sd και microSD έχω πετάξει πολλές.
    Δράττομαι της ευκαιρίας για να αναφέρω άλλη μία φορά τα πλεονεκτήματα μιας διανομής που τρέχει εξ ολοκλήρου στη RAM, χωρίς απώλεια της δυνατότητας επιλεκτικών εγγραφών σε αποθηκευτικό χώρο.

    Ήθελα μάλιστα να ρωτήσω τον φίλο Slammer αν έχει τύχει να ασχοληθεί μαζί της μια και έχει προσανατολισμό προς embedded και core network applications.

Σελ. 114 από 303 ΠρώτηΠρώτη ... 94104109112113114115116119124134 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Vim
    Από gtklocker στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-14, 08:47
  2. Το thread του KDE SC 4.8
    Από Helix στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 377
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-12, 23:54
  3. Το thread του KDE SC 4.7
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 663
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-12, 01:53
  4. Το thread του Slackware
    Από dou13 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 340
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-12, 06:02
  5. Το thread του MKV
    Από thodoris12 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-11, 18:41

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας