Σελ. 92 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 728287909192939497102112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.366-1.380 από 2255
  1. #1366
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Ουσιαστικά η εφαρμογή πρέπει να είναι συμβατή με Android TV. Προφανώς το sdk είναι πιο περιορισμένο και άρα υπάρχουν λιγότερες στο store. Πολλά παιχνίδια παίζουν. Το βασικότερο φάουλ όλων είναι ότι ουσιαστικά υπάρχει μόνο μια ενεργή εφαρμογή. Εγώ καταλαβαίνω ότι έχει φτιαχτεί για τηλεοράσεις και όχι για μποξακι του οποίου και οι δυνατότητες σκοτώνονται. Επίσης, αν δεν έχεις airmouse είναι πολύ πιο βολικό καθώς όλες οι εφαρμογές είναι συμβατές με βελάκια. Ακόμα και το play store και ειδικά το YouTube. Συνεπώς για χειριστήριο τηλεθέασης είναι μια χαρά. Η άλλη χρησιμότητα είναι ότι μπορείς να κάνεις στο YouTube, watch on tv από το κινητό ή τον υπολογιστή. Επίσης, από το Android TV remote ή και από το remote αν έχει μικρόφωνο, εύκολα δίνεις φωνητική πληκτρολόγηση.

    Με όλα αυτά τα καλά λοιπόν να πω γιατί δεν μου αρέσει.

    Κάποιες φορές μου χρειάστηκε το air mouse και συνεπώς από την στιγμή που το έχω, θα προτιμούσα το os λίγο πιο ικανό και το Kodi για βελάκια λειτουργικότητα. Υπόψιν, γενικά βλέπω YouTube από το Kodi που παρεμπιπτόντως δεν έχει διαφημίσεις. Γενικά περνάω την ζωή μου στο Kodi και το μόνο που μου προσφέρει το airmouse είναι το πληκτρολόγιο και και που έχω θεωρώ bug στο Kodi με aeox skin ή απλά είναι βλάκας. Όταν βλέπεις κατι, πας back back ... και κάποια φάση βγαίνει το μενού. Χωρίς mouse δεν μπορώ να πάω πίσω στην ταινία.

  2. #1367
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουσιαστικά η εφαρμογή πρέπει να είναι συμβατή με Android TV. Προφανώς το sdk είναι πιο περιορισμένο και άρα υπάρχουν λιγότερες στο store. Πολλά παιχνίδια παίζουν. Το βασικότερο φάουλ όλων είναι ότι ουσιαστικά υπάρχει μόνο μια ενεργή εφαρμογή. Εγώ καταλαβαίνω ότι έχει φτιαχτεί για τηλεοράσεις και όχι για μποξακι του οποίου και οι δυνατότητες σκοτώνονται. Επίσης, αν δεν έχεις airmouse είναι πολύ πιο βολικό καθώς όλες οι εφαρμογές είναι συμβατές με βελάκια. Ακόμα και το play store και ειδικά το YouTube. Συνεπώς για χειριστήριο τηλεθέασης είναι μια χαρά. Η άλλη χρησιμότητα είναι ότι μπορείς να κάνεις στο YouTube, watch on tv από το κινητό ή τον υπολογιστή. Επίσης, από το Android TV remote ή και από το remote αν έχει μικρόφωνο, εύκολα δίνεις φωνητική πληκτρολόγηση.

    Με όλα αυτά τα καλά λοιπόν να πω γιατί δεν μου αρέσει.

    Κάποιες φορές μου χρειάστηκε το air mouse και συνεπώς από την στιγμή που το έχω, θα προτιμούσα το os λίγο πιο ικανό και το Kodi για βελάκια λειτουργικότητα. Υπόψιν, γενικά βλέπω YouTube από το Kodi που παρεμπιπτόντως δεν έχει διαφημίσεις. Γενικά περνάω την ζωή μου στο Kodi και το μόνο που μου προσφέρει το airmouse είναι το πληκτρολόγιο και και που έχω θεωρώ bug στο Kodi με aeox skin ή απλά είναι βλάκας. Όταν βλέπεις κατι, πας back back ... και κάποια φάση βγαίνει το μενού. Χωρίς mouse δεν μπορώ να πάω πίσω στην ταινία.
    Να υποθέσω ότι δεν γνωρίζεις για τα airmouse που από την μια πλευρα είναι με βελάκια και από την άλλη έχουν φουλ keyboard,ε;
    Γιατί όταν έχεις ένα τέτοιο remote, τότε δεν υπάρχει κανένα σύστημα που με τέτοιο keyboard να μην κάνει δουλειά άνετα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #1368
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να υποθέσω ότι δεν γνωρίζεις για τα airmouse που από την μια πλευρα είναι με βελάκια και από την άλλη έχουν φουλ keyboard,ε;
    Γιατί όταν έχεις ένα τέτοιο remote, τότε δεν υπάρχει κανένα σύστημα που με τέτοιο keyboard να μην κάνει δουλειά άνετα.
    Να υποθέσω ότι δεν περιμένεις απάντηση έτσι;

  4. #1369
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να υποθέσω ότι δεν περιμένεις απάντηση έτσι;
    Κοίτα αμα χρειαστείς καμία πρόταση για καλo airmouse. μην ντραπείς να ρωτήσεις.
    Βλέπω 'ότι δυσκολεύεσαι λίγο με το Android TV, την στιγμη που δεν υπάρχουν τόσα προβλήματα όσα αναφέρεις και η πλατφόρμα είναι μια χαρά λειτουργική και για μποξάκια.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  5. #1370
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα αμα χρειαστείς καμία πρόταση για καλo airmouse. μην ντραπείς να ρωτήσεις.
    Βλέπω 'ότι δυσκολεύεσαι λίγο με το Android TV, την στιγμη που δεν υπάρχουν τόσα προβλήματα όσα αναφέρεις και η πλατφόρμα είναι μια χαρά λειτουργική και για μποξάκια.
    Ευχαριστώ. Έχω την αίσθηση όμως ότι δεν διαβάζεις καλά γιατί έχω airmouse. Συγκεκριμένα σχολιάζω ότι δεν μου άρεσε ότι χρειάστηκε να καταφύγω στο airmouse.

    Εσύ λοιπόν που το έχεις δουλέψει το Android TV για πες τι σου αρέσει; Για πες συγκεκριμένα αν σου άρεσαν ή όχι τα συγκεκριμένα σημεία. Γιατί από ότι ξέρω, δεν το δουλεύεις. Νομίζω ότι είμαι ίσως και ο μόνος στο νήμα που το δουλεύει.

  6. #1371
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ. Έχω την αίσθηση όμως ότι δεν διαβάζεις καλά γιατί έχω airmouse. Συγκεκριμένα σχολιάζω ότι δεν μου άρεσε ότι χρειάστηκε να καταφύγω στο airmouse.

    Εσύ λοιπόν που το έχεις δουλέψει το Android TV για πες τι σου αρέσει; Για πες συγκεκριμένα αν σου άρεσαν ή όχι τα συγκεκριμένα σημεία. Γιατί από ότι ξέρω, δεν το δουλεύεις. Νομίζω ότι είμαι ίσως και ο μόνος στο νήμα που το δουλεύει.
    Καταρχήν κάνεις ένα μεγάλο λάθος. Ποτέ δεν μιλάω τόσο καιρό που γράφω εδώ και σε άλλα θέματα, για πράγματα που δεν χρησιμοποιώ και δεν γνωρίζω.
    Επίσης, εχω γράψει εδώ και ίσως και σε άλλα σχετικά θέματα ότι πρόσφατα πέρασα custom Nexus Rom που στηρίζεται στο Android TV.

    Αυτό που μου αρέσει είναι ότι στο homescreen σκάνε προτάσεις από youtube και άλλα media, και γενικά είναι πολύ interactive το πάνω μέρος της οθόνης.

    Επίσης ότι γενικά όλη η διαχείριση και η πλοήγηση γίνεται μόνο με βελάκια, είναι τρομερή ευκολία και γίνεται πολύ γρήγορα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #1372
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν κάνεις ένα μεγάλο λάθος. Ποτέ δεν μιλάω τόσο καιρό που γράφω εδώ και σε άλλα θέματα, για πράγματα που δεν χρησιμοποιώ και δεν γνωρίζω.
    Επίσης, εχω γράψει εδώ και ίσως και σε άλλα σχετικά θέματα ότι πρόσφατα πέρασα custom Nexus Rom που στηρίζεται στο Android TV.

    Αυτό που μου αρέσει είναι ότι στο homescreen σκάνε προτάσεις από youtube και άλλα media, και γενικά είναι πολύ interactive το πάνω μέρος της οθόνης.

    Επίσης ότι γενικά όλη η διαχείριση και η πλοήγηση γίνεται μόνο με βελάκια, είναι τρομερή ευκολία και γίνεται πολύ γρήγορα.
    Ωραία, τότε συγνώμη από μένα αλλά από περιέργεια πόσο πρόσφατα έκανε την μετάβαση;

    Αυτό λοιπόν που σου αρέσει και σένα, ότι όλα δύναται να γίνουν με βελάκια, είναι ένα από τα πράγματα με βάση τα οποία το κρίνω. Και ανέφερα ότι σε ορισμένα σημεία το ux χρειάζεται πολύ polishing. Αν και μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με τα βελάκια, υπάρχουν σημεία που το airmouse γίνεται μια πολύ χρήσιμη παράκαμψη και αυτό είναι λάθος στο Android TV. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι το διπλό πληκτρολόγιο. Δεν αναφέρομαι σε εφαρμογές που χρειάζονται ποντίκι. Βλέπεις όμως πως το Kodi ux είναι τόσο καλό που ξεχνάς το mouse.

    Προσωπικά βρίσκω την αρχική οθόνη πολύ λάθος. Τουλάχιστον θα έπρεπε να υπάρχει πολύ μεγαλύτερη παραμετροποίηση στο ποια πληροφορία και από ποια εφαρμογή φαίνεται. Κάτι σα ν widget δηλαδή. Είναι ξεκάθαρο ότι η Android TV είναι αφινιριστη και ότι δεν απολαμβάνει της προσοχής της Google. Φαίνεται αυτό επίσης από το γεγονός ότι δεν έχει πάρει αναβαθμίσεις εδώ και αρκετό καιρό.

    Είπα επίσης ότι για τηλεοράσεις ίσως να είναι οκ, αν ήταν αναβαθμισιμη. Όμως σε συσκευή με τα specs του m8s pro, οι περιορισμοί είναι λίγο αστείοι. Είναι λες και πήγαμε πολλά χρόνια πίσω στο ux.

    Αν και ουσιαστικά κατασκηνωνω σε Kodi θεωρώ την ρομ πολύ ελλειπής. Επίσης η Google ουσιαστικά πρέπει να αφήνει την εφαρμογή ή την ρομ να διαλέγει αν θέλει να είναι σε tv ux mode. Γενικά δεν μπορώ να αντιληφθώ τον λόγο ύπαρξης δύο λειτουργικών όταν luncher και ρύθμιση θα ήταν υπεραρκετά.

  8. #1373
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να υποθέσω ότι δεν γνωρίζεις για τα airmouse που από την μια πλευρα είναι με βελάκια και από την άλλη έχουν φουλ keyboard,ε;
    Γιατί όταν έχεις ένα τέτοιο remote, τότε δεν υπάρχει κανένα σύστημα που με τέτοιο keyboard να μην κάνει δουλειά άνετα.
    Ερώτηση: πως αλλάζεις τη γλώσσα με το keyboard του airmouse ; Λείπουν πλήκτρα όπως το alt και το shift .
    Βασικά alt έχει αλλά δεν δουλεύει σαν alt. Δουλεύει σαν το FN που έχουν τα laptop οπότε δεν μπορώ να ορίσω κάποιο shortcut με το external keyboard helper

  9. #1374
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση: πως αλλάζεις τη γλώσσα με το keyboard του airmouse ; Λείπουν πλήκτρα όπως το alt και το shift .
    Βασικά alt έχει αλλά δεν δουλεύει σαν alt. Δουλεύει σαν το FN που έχουν τα laptop οπότε δεν μπορώ να ορίσω κάποιο shortcut με το external keyboard helper
    To T5 που έχω διαθετει και Alt και Shift και Fn και Ctrl πληκτρα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #1375
    Εγγραφή
    13-02-2007
    Περιοχή
    xalandri
    Μηνύματα
    131
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    14067/1020
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Pirelli black
    SNR / Attn
    5,0(dB) / 30,0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γεια σας κύριοι
    παρακαλώ πέστε μου ,αν η πληροφορία που άκουσα ..είναι αληθινή
    ότι στα android τvbox θα κοπεί το Netflix ,Ρωτάω γιατί ήμουν έτοιμος για ανανέωση στο παλιό μου ..με 905 με το Beelink GT1 Ultimate
    που κατά πασα πιθανότητα με το 7.1 N θα μου δίνει και ήχο HD

  11. #1376
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Καλύτερα να το αποφύγεις το Beelink GT1 ultimate.
    Αν και παίζει το netflix τουλάχιστον ακόμα σε υποδεέστερη ποιότητα γιατί δεν υποστηρίζεται από το google play και λόγω άδειας έχει γενικότερα προβλήματα με την αναπαραγωγή video
    Σπασίματα κατά την αναπαραγωγή, Choppy video που λένε.
    To wifi είναι απαράδεκτο στα 2,4. Αν έχεις router στα 5 το πρόβλημα λύνεται.
    Support απαράδεκτο. Δεν υπάρχει.
    Γενικώς εγώ συνέχεια ψάχνομαι με ρυθμίσεις και λιγότερο απολαμβάνω το πρόγραμμα.
    Νetflix λοιπόν κατά την άποψη μου μόνο από certified συσκευές. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις. Σήμερα μπορεί να λειτουργεί αύριο όχι.

  12. #1377
    Εγγραφή
    13-02-2007
    Περιοχή
    xalandri
    Μηνύματα
    131
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    14067/1020
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Pirelli black
    SNR / Attn
    5,0(dB) / 30,0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σε Ευχαριστώ πολύ φιλε μου για την γρηγορη απάντηση,, και διέγνωσα πήρα = διατριβή, και ευτυχώς ακύρωσα..
    θα εκτιμούσα δε και μια καλή πρόταση με τα νέα δεδομένα στην ποιότητα video και ήχου HD και
    Κάθε υπόδειξη δεκτη και χρήσιμη
    ευχαριστώ

  13. #1378
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Μόνο certified συσκευές είναι η άποψη μου.
    Θα έλεγα πάντως για τηλεόραση μέχρι 28 ίντσες έχω δοκιμάσει το πολύ φθηνότερο Mini X96 2G και είμαι ευχαριστημένος.
    Μην περιμένεις πολυκάναλους ήχους. Αν και βλέπω η τιμή τσίμπησε.
    Αυτά μέχρι χθες. Σήμερα αν το ανοίξω δεν ξέρω αν θα λειτουργεί σωστά.
    Προσωπικά θα κοίταζα κάτι σε Roku από amazon αυτήν την στιγμή.
    Κοίταζα λίγο και την σελίδα με το support για τις συσκευές τις certified στο netflix αλλά δεν βλέπω κάτι καινούργιο. Ενώ πρώτα ανέφερε κάποιες συσκευές τώρα δεν τις βρίσκω.
    Πάντα μιλάω για οικονομική λύση και όχι για λύση τύπου Nvidia shield κτλ.

  14. #1379
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από amateur361 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε Ευχαριστώ πολύ φιλε μου για την γρηγορη απάντηση,, και διέγνωσα πήρα = διατριβή, και ευτυχώς ακύρωσα..
    θα εκτιμούσα δε και μια καλή πρόταση με τα νέα δεδομένα στην ποιότητα video και ήχου HD και
    Κάθε υπόδειξη δεκτη και χρήσιμη
    ευχαριστώ
    Άκου και μια άλλη άποψη.

    Έχω 2 μη certified κουτιά και πέρα από το θέμα ποιότητας εικόνας που δεν είναι HD, κανένα άλλο θέμα δεν υπάρχει με αναπαραγωγή, ήχο κλπ.

    Γενικά να ακούς πολλές απόψεις γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν πρόβλημα με μια συσκευή και τους αρέσει να γενικευουν λες και όλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  15. #1380
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκου και μια άλλη άποψη.

    Έχω 2 μη certified κουτιά και πέρα από το θέμα ποιότητας εικόνας που δεν είναι HD, κανένα άλλο θέμα δεν υπάρχει με αναπαραγωγή, ήχο κλπ.

    Γενικά να ακούς πολλές απόψεις γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν πρόβλημα με μια συσκευή και τους αρέσει να γενικευουν λες και όλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα.
    και εγω εχω μη certified συσκευή και δουλεύει και βλέπω τα προγράμματα.
    Αλλά ο φίλος θέλει να εχει HD εικόνα, αν καταλαβαίνω σωστά, οπότε πρέπει να πάει σε κατι που είναι certified.

Σελ. 92 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 728287909192939497102112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας