Σελ. 101 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 81919699100101102103106111121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.501-1.515 από 2255
  1. #1501
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.013
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    CCWGTV εννοείς αυτό να υποθέσω, έτσι;
    Ναι, σε αντίθεση με τα προηγούμενα chromecasts,
    αυτό είναι ένα "κανονικό" android tv player + η δυνατότητα casting, οπότε παίζει stand-alone.
    Απο hardware δεν λέει τπτ ιδιαίτερο (s905d3) αλλά υποστηρίζεται απο την μαμά google.
    Το μόνο αρνητικό που έχω βρει είναι ότι έχει περιορισμένο storage (θέλαν να γλυτώσουν 2$ bom).
    Για μένα που η χρήση είναι netflix/plex/hdhomerun περισσεύει χώρος.
    Αν κάποιος ήθελε να φορτώσει ένα σκασμό εφαρμογές θα συναντούσε δυσκολίες.
    Α, και το wifi του έχει δυσκολίες να συνδεθεί με wpa3 σε openwrt AP (αλλά 99% είναι θέμα του wrt).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Google official adapter ποιο εννοείς;
    Αυτό -> https://store.google.com/gb/product/...aunch&hl=en-GB

    και -> https://support.google.com/chromecas.../6178505?hl=en

    Το ψάχνω κ' εγώ, μέχρι στιγμής δεν το έχω δει Ελλάδα.
    Φαντάζομαι θα το φέρουν κάποια στιγμή.
    Δεδομένου ότι είναι το δικό του έχει εγγυημένη συμβατότητα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για Mecool από ό,τι έχω για certified πας σε KM2.
    Σε ότι αφορά το netflix (και ότι DRM-ed) θες το όποιο player/box να είναι certified, γιατί αν δεν είναι, λόγω drm:
    α) θα παίζει χωρίς hardware acceleration από το soc στο video decoding
    οπότε *μέχρι* (και υπό προϋποθέσεις) 1080p (*άν* είναι ικανό το hardware για software decoding @1080p, τα s905 δεν είναι...),
    και β) ακόμα και υλικό που είναι διαθέσιμο σε 1080 και παραπάνω τυπικά θα το στέλνει ο provider @480/720.
    Οπότε αν θες 1080/4Κ χωρίς προβλήματα θες netflix certified.
    Σε mecool: ΚΜ2+(s905x4-b)/KM2(s905x2-B).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά γιατί δεν πάει σε Amazon firestick 4k που δεν ζεσταίνεται, είναι full certified και έχει επίσημα Και Ethernet adapter;
    Για αυτό^ έχω ακούσει καλά λόγια.
    Προσωπικά θα προτιμούσα να μείνω στο android tv σε σχέση με το fire os,
    αλλά μπορεί να είναι καλή επιλογή.
    Δεν έχω προσωπική άποψη πάντως.

    Πολύ καλή επιλογή όσον αφορά το hardware είναι το tv cube 2nd gen. (s922),
    αλλά και πάλι είσαι στο οικοσύστημα του amazon/fire os.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  2. #1502
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Βασικά αυτό μπήκα να ξαναρωτήσω κάνοντας edit το μήνυμα, αλλά με πρόλαβες

    Το Firestick το προσπέρασα -αρχικά- γιατί θυμόμουν ότι είχα ψάξει και είχα δει ότι δεν γινόταν εγκατάσταση Kodi. Αλλά τώρα που το ξαναγκούγκλαρα, παίζει να το μπερδεύω με το Roku, γιατί τα έψαχνα παράλληλα πριν λίγο καιρό.

    Στο Firestick βλέπω υπάρχει -σχετικά- εύκολος τρόπος για εγκατάσταση Kodi, οπότε ναι ίσως και να με καλύπτει. Ο επίσημος ethernet adapter του ποιος είναι; Γιατί δεν μου βγάζει κάποιον στο skroutz.

    Επαναλαμβάνω η χρήση που προορίζεται είναι Netflix, Ertflix, Disney+ και Kodi (ίσως και Vodafone TV)...

  3. #1503
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.013
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    To kodi εφόσον εγκαθίσταται μέσω του playstore, θα παίξει πάνω-κάτω στα πάντα.
    Τώρα πόσο καλά/γρήγορα θα παίξει είναι ένα ερώτημα.
    Σε όλα αυτά τα μικρά (s905**) box-άκια slugish θάναι.
    Και πόσο καλά θα παίξει το hardware decoding/de-interlacing της amlogic με το kodi *χωρίς root*
    (γιατί αν κάνεις root θα χάσεις μόνιμα το netflix et-al certification)
    είναι ένα ερώτημα.
    Ρώτα μια στο νήμα του kodi καλύτερα, έχω χρόνια να ασχοληθώ με το kodi.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  4. #1504
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά αυτό μπήκα να ξαναρωτήσω κάνοντας edit το μήνυμα, αλλά με πρόλαβες

    Το Firestick το προσπέρασα -αρχικά- γιατί θυμόμουν ότι είχα ψάξει και είχα δει ότι δεν γινόταν εγκατάσταση Kodi. Αλλά τώρα που το ξαναγκούγκλαρα, παίζει να το μπερδεύω με το Roku, γιατί τα έψαχνα παράλληλα πριν λίγο καιρό.

    Στο Firestick βλέπω υπάρχει -σχετικά- εύκολος τρόπος για εγκατάσταση Kodi, οπότε ναι ίσως και να με καλύπτει. Ο επίσημος ethernet adapter του ποιος είναι; Γιατί δεν μου βγάζει κάποιον στο skroutz.

    Επαναλαμβάνω η χρήση που προορίζεται είναι Netflix, Ertflix, Disney+ και Kodi (ίσως και Vodafone TV)...
    Παλιότερα είχα και εγώ διάφορα box, το ενα δεν έπαιζε σωστά με κάτι, στο άλλο δεν φόρτωνε κάτι και ένα σωρό χαζά ή όχι τόσο χαζά θέματα
    Πήρα το mi box s και απλα ηρέμησα, παίζει τα πάντα, netflix HD, ertflix, prime, youtube 4K, Kodi απο το store, ενώ στα απλά box να μπαίνει με απο store, να μην δουλεύει σωστά δε

  5. #1505
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.516
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    α) θα παίζει χωρίς hardware acceleration από το soc στο video decoding
    οπότε *μέχρι* (και υπό προϋποθέσεις) 1080p (*άν* είναι ικανό το hardware για software decoding @1080p, τα s905 δεν είναι...),
    Εχω tvbox με s905 (mxqpro4k με coreelec) και παιζει ανετα ακομα και 10bit hevc 1080p, προφανως με hw acceleration.
    ديميتريس

  6. #1506
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.013
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω tvbox με s905 (mxqpro4k με coreelec) και παιζει ανετα ακομα και 10bit hevc 1080p, προφανως με hw acceleration.
    Με coreelec θα παίξει τα-πάντα-όλα στο kodi όσο μιλάμε για local (non DRM-ed) content και ναι, με hardware acceleration.
    Διαφορετικό codepath, και διαφορετικό OS.

    Netflix(plugin)+coreelec θα παίξει μέχρι 1080 με τις βιβλιοθήκες από chrome/chromebook που χρησιμοποιεί το σχετικό plugin,
    με software decoding μόνο, και στα s905* το soc επαρκεί μέχρι 720p.
    To netflix είναι drm-ed (widevine), θα παίξει στο coreelec μέχρι 1080p, με software decoding μόνο, αλλά θες ένα s922 να κάνει το decoding.
    Been there, done that.
    Εννοείται, δεν θα παίξει ποτέ 4K/HDR/Dolby vision.
    Και το plugin του netflix κάθε τόσο δεν παίζει και αντί να βλέπεις ταινία το βράδυ ασχολείσαι με το τι χάλασε (πάλι...).

    Το ζήτημα για τον OP είναι αν παίζει το hardware acceleration του soc στο kodi,
    όταν το υποκείμενο σύστημα είναι κλειδωμένο (non-rooted) android tv.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  7. #1507
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.375
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά αυτό μπήκα να ξαναρωτήσω κάνοντας edit το μήνυμα, αλλά με πρόλαβες

    Το Firestick το προσπέρασα -αρχικά- γιατί θυμόμουν ότι είχα ψάξει και είχα δει ότι δεν γινόταν εγκατάσταση Kodi. Αλλά τώρα που το ξαναγκούγκλαρα, παίζει να το μπερδεύω με το Roku, γιατί τα έψαχνα παράλληλα πριν λίγο καιρό.

    Στο Firestick βλέπω υπάρχει -σχετικά- εύκολος τρόπος για εγκατάσταση Kodi, οπότε ναι ίσως και να με καλύπτει. Ο επίσημος ethernet adapter του ποιος είναι; Γιατί δεν μου βγάζει κάποιον στο skroutz.

    Επαναλαμβάνω η χρήση που προορίζεται είναι Netflix, Ertflix, Disney+ και Kodi (ίσως και Vodafone TV)...
    Δεν ξέρω πόσο καιρό βλέπεις εδώ το φόρουμ, αλλά Έχω αναφέρει άπειρες φορές ότι παίζει το Firestick τα πάντα από streaming apps.
    Και γιατί όχι άλλωστε, αφού δέχεται όλα τα apk.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  8. #1508
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω tvbox με s905 (mxqpro4k με coreelec) και παιζει ανετα ακομα και 10bit hevc 1080p, προφανως με hw acceleration.
    Ενα MXQPro+ έχω κι εγώ προς το παρόν στην κρεβατοκάμαρα με corelec (Kodi 18.9, δεν παίρνει 19), αλλά τόσο Netflix όσο και Disney+ δεν κατάφερα να παίξω. Και στα 2 ενώ -υποτίθεται ότι- κατεβάζει ό,τι χρειάζεται για τα DRM φτάνει μέχρι την επιλογή του βίντεο και όταν πάει να παίξει προσπαθεί για λίγη ώρα και μετά κρασάρει και κάνει restart το Kodi. Γι'αυτό βασικά αποφάσισα να ψαχτώ για εναλλακτικό μποξάκι (ή stick), γιατί κατά τα άλλα με το streaming από το NAS δεν είχα κανένα μα κανένα θέμα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω πόσο καιρό βλέπεις εδώ το φόρουμ, αλλά Έχω αναφέρει άπειρες φορές ότι παίζει το Firestick τα πάντα από streaming apps.
    Και γιατί όχι άλλωστε, αφού δέχεται όλα τα apk.
    Η αλήθεια είναι ότι έχει καιρό που είχα ασχοληθεί με την αγορά TV Box οπότε το συγκεκριμένο topic δεν το παρακολουθούσα. Και επίσης η αλήθεια είναι ότι το FireOS το θεωρούσα διαφορετικό από το Android TV, που αν μη τι άλλο έχω μια μεγαλύτερη εξοικίωση λόγω android γενικά, αλλά και λόγω τηλεόρασης Sony με Android TV.

  9. #1509
    Εγγραφή
    12-03-2021
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Γεια σας.
    Ψάχνω για κάποιο tv box μέχρι 100 ευρώ για να παρακολουθώ στη (μη smart) τηλεόρασή μου μέσω hdmi βίντεο από εξωτερικό σκληρό δίσκο ntfs.΄
    Γνωρίζετε κάποιο αξιόπιστο που να έχει ethernet και να υποστηρίζει containers mkv & mp4, codecs h264, h265, Dolby Digital (AC3), Dolby Digital Plus (E-AC3) & Dolby Atmos, ελληνικούς υπότιτλους και αυτόματη αλλαγή refresh rate; Αν δεν έχει ethernet, φαντάζομαι να υποστηρίζονται usb adapters. Θα ήταν καλοδεχούμενο να μπορώ να βλέπω έστω youtube. Για τα audio codecs εννοώ να μπορεί τουλάχιστον να διαβάσει το audio για να το στείλει στην τηλεόραση σαν stereo, δεν έχω home theater ή πολλαπλά ηχεία.
    Έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις γιατί εδώ και 12 χρόνια χρησιμοποιώ ένα WD TV Live που με έχει βολέψει αφάνταστα, όμως δεν αναβαθμίζεται να παίζει μοντέρνους video και audio codec.
    Διάβαζω για Xiaomi Mi S, Mecool KM2, Mecool KM6, Chromecast with Google TV, αλλά και για πολλά άλλα που δεν αναφέρουν πλήρως τι υποστηρίζουν.
    Αλλιώς με βλέπω να κουβαλάω το laptop δίπλα στην τηλεόραση...

  10. #1510
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.072
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Wizard270 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας.
    Ψάχνω για κάποιο tv box μέχρι 100 ευρώ για να παρακολουθώ στη (μη smart) τηλεόρασή μου μέσω hdmi βίντεο από εξωτερικό σκληρό δίσκο ntfs.΄
    Γνωρίζετε κάποιο αξιόπιστο που να έχει ethernet και να υποστηρίζει containers mkv & mp4, codecs h264, h265, Dolby Digital (AC3), Dolby Digital Plus (E-AC3) & Dolby Atmos, ελληνικούς υπότιτλους και αυτόματη αλλαγή refresh rate; Αν δεν έχει ethernet, φαντάζομαι να υποστηρίζονται usb adapters. Θα ήταν καλοδεχούμενο να μπορώ να βλέπω έστω youtube. Για τα audio codecs εννοώ να μπορεί τουλάχιστον να διαβάσει το audio για να το στείλει στην τηλεόραση σαν stereo, δεν έχω home theater ή πολλαπλά ηχεία.
    Έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις γιατί εδώ και 12 χρόνια χρησιμοποιώ ένα WD TV Live που με έχει βολέψει αφάνταστα, όμως δεν αναβαθμίζεται να παίζει μοντέρνους video και audio codec.
    Διάβαζω για Xiaomi Mi S, Mecool KM2, Mecool KM6, Chromecast with Google TV, αλλά και για πολλά άλλα που δεν αναφέρουν πλήρως τι υποστηρίζουν.
    Αλλιώς με βλέπω να κουβαλάω το laptop δίπλα στην τηλεόραση...
    Κοίτα YouTube θα παίξει κάθε Android. Άλλιως μέσα από kodi που όμως δεν παίζει πάντα.

    Για τα υπόλοιπα, πιστεύω το Kodi σε μια συσκευή από τότε συσκευές θα τα κάνει όλα. Για μένα το ερώτημα είναι αν θες Android TV ή σκέτο Android ή να περάσεις. Γιατί θες οπωσδήποτε Ethernet? Εγώ με το Xiaomi (τουλάχιστον 4τιας) όλα οκει και δεν έχω Ethernet αλλά δεν βλέπω περιεχόμενο από δίσκο. Μόνο streaming και κάτι αρχαία βίντεο.

  11. #1511
    Εγγραφή
    12-03-2021
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα YouTube θα παίξει κάθε Android. Άλλιως μέσα από kodi που όμως δεν παίζει πάντα.

    Για τα υπόλοιπα, πιστεύω το Kodi σε μια συσκευή από τότε συσκευές θα τα κάνει όλα. Για μένα το ερώτημα είναι αν θες Android TV ή σκέτο Android ή να περάσεις. Γιατί θες οπωσδήποτε Ethernet? Εγώ με το Xiaomi (τουλάχιστον 4τιας) όλα οκει και δεν έχω Ethernet αλλά δεν βλέπω περιεχόμενο από δίσκο. Μόνο streaming και κάτι αρχαία βίντεο.
    Θα προτιμούσα ethernet για σταθερότητα (1. για το youtube και 2. για τη μεταφορά βίντεο από τον υπολογιστή μου στον εξωτερικό δίσκο του tv box), δεν χρησιμοποιώ wi-fi, με καλόμαθε και το WD TV Live. Δεν με απασχολεί αν είναι Android TV ή σκέτο Android.

  12. #1512
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Έχω δοκιμάσει αρκετά. Στα 45 ευρώ πέρσι πηρα το Xiaomi TV box S. Χωρίς Ethernet. Δεν με απασχολεί αυτό.

    Κάτι άλλα που έχω με σκέτο Android όχι tv με καλό hardware όμως όλο πείραγμα θέλουν.

    Το Android TV είναι πιο απροβλημάτιστο αφού είναι certified. Πχ ertflix παίζει αμέσως. Ενώ στα άλλα θέλει πατέντες

    Dolby Atmos δεν ξέρω αν περνάνε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 21-07-22 στις 09:55.

  13. #1513
    Εγγραφή
    12-03-2021
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω δοκιμάσει αρκετά. Στα 45 ευρώ πέρσι πηρα το Xiaomi TV box S. Χωρίς Ethernet. Δεν με απασχολεί. Αυτό.

    Κάτι άλλα που έχω με σκέτο Android όχι tv με καλό hardware όμως όλο πείραγμα θέλουν.

    Το Android TV είναι πιο απροβλημάτιστο αφού είναι certified. Πχ ertflix παίζει αμέσως. Ενώ στα άλλα θέλει πατέντες

    Dolby Atmos δεν ξέρω αν περνάνε.
    Ναι, βλέπω πολλούς να χρησιμοποιούν Xiaomi. Τα αρνητικά που αλίευσα για τη δική μου χρήση είναι τα εξής (ας με διορθώσει όποιος ξέρει):

    Xiaomi Mi Tv Box S: Χωρίς ethernet και μόνο μία θύρα USB 2.0 αντί για 3.0, οπότε χρειάζομαι hub (άλλα 27 ευρώ).
    Chromecast: δεν υποστηρίζει εξωτερικούς δίσκους με NTFS, μόνο FAT32, οπότε πάνε τα αρχεία άνω των 4GB.
    Mecool MK2: ethernet 100Mbps και όχι gigabit, δεν μπορώ να γράψω στους εξωτερικούς δίσκους, μόνο ανάγνωση γίνεται, η μία από τις δύο θύρες USB είναι 2.0 και Dolby Atmos Passthrough(?).

    Αυτό με το Dolby Atmos Passthrough μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Wizard270 : 21-07-22 στις 00:02.

  14. #1514
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.072
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Wizard270 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα προτιμούσα ethernet για σταθερότητα (1. για το youtube και 2. για τη μεταφορά βίντεο από τον υπολογιστή μου στον εξωτερικό δίσκο του tv box), δεν χρησιμοποιώ wi-fi, με καλόμαθε και το WD TV Live. Δεν με απασχολεί αν είναι Android TV ή σκέτο Android.
    Γιατί δεν παίρνεις ένα Chromecast? Ίσως το καλύτερο Android TV. Μην σε θαρρώ στο λαιμό μου. Δεν το έχω αλλά αυτό σκοπεύω να αγοράσω όταν τα φτησει το Xiaomi μου.

    Εγώ πάντως έχω εγκαταλείψει τα αρχεία.

  15. #1515
    Εγγραφή
    12-03-2021
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν παίρνεις ένα Chromecast? Ίσως το καλύτερο Android TV. Μην σε θαρρώ στο λαιμό μου. Δεν το έχω αλλά αυτό σκοπεύω να αγοράσω όταν τα φτησει το Xiaomi μου.

    Εγώ πάντως έχω εγκαταλείψει τα αρχεία.
    Έχω πολλά βίντεο που θέλω να βλέπω συχνά και μαζεύονται κι άλλα, δυστυχώς διαβάζω ότι το chromecast δεν υποστηρίζει NTFS δίσκους.

Σελ. 101 από 151 ΠρώτηΠρώτη ... 81919699100101102103106111121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας