Σελ. 656 από 712 ΠρώτηΠρώτη ... 636646651654655656657658661666676 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.826-9.840 από 10673
  1. #9826
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.931
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Κοντολογις είναι θέμα τύχης αν κάποιος από το γετα αποφασίσει να ασχοληθεί με κάποιο δέμα και σου κάτσει το 2,5αρι η παραπάνω ανάλογα την δηλωμενη αξία. Και αν κατάλαβα καλά δεν χρειάζονται το invoice γιατί δέχονται την αξία.. Η απορία μου εδώ έχει να κάνει με το γιατί να μπει στη διαδικασία του ελέγχου αν όχι για την αξία του, να ζητήσει το invoice κλπ.. Απλά για επαλήθευση του τι περιέχει; Προσπαθώ να καταλάβω..

    Σε ότι αφορά το ΦΠΑ εφόσον δεν αναγράφεται ο αριθμός ioss ορθώς χρεώνουν πάλι ΦΠΑ καθώς δεν φταίνε αυτοί αλλά ο πωλητής.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #9827
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.106
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παρόμοιες απορίες είχαμε και τα προηγούμενα χρόνια, όταν άλλαζε κάποια διαδικασία.
    Δεν είναι εύκολο να καταλάβει κανείς πως σκέφτεται κάθε δημόσιος υπάλληλος, στην εφαρμογή του νόμου.

  3. #9828
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.730
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Το ιδανικό θα ήταν, QR κωδικός στην ετικέτα του δέματος, όπου θα οδηγεί στην πλατφόρμα Ali/Ebay/Bangood etc, όπου εκεί θα φαίνεται η απόδειξη της συναλλαγής.
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  4. #9829
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Το ίδιο συμβαίναι και αλλού. Λουξεμβούργο που είμαι, πριν 2 χρόνια είχα πάρει ένα κουκλάκι απο Κίνα συγκεκριμένο που ήθελε η κόρη μου. Η αξία 20 ευρώ, αλλά επειδή η συσκευασία ήταν μεγάλη, σχετικα, πέρασε έλεγχο. Δεν πλήρωσα ΦΠΑ ή κάτι άλλο, αλλά υποχρεώθηκα να πληρώσω +15 ευρώ κερατιάτικα, επειδή αυτοί έλεγξαν το κουτί (λες και το ήθελα). Για να μην νομίζετε ότι τα 2.5 ή 3.5 είναι πολλά, αλλού ειναι πολύ πολύ περισσότερα. Θεωρώ ότι οι ταχυδρομικές υπηρεσίες δεν πρέπει να χρεώνουν τον δειγματολειπτικό έλεγχο. Ο έλεγχος αυτός βασίζεται στην δική τους ανασφάλεια, και όχι σε κάτι που είναι δεσμευτικό για όλους. Σε βάση της κοινής αντιμετώπισης όλων, ή θα πρέπει να μην πληρώνουμε καθόλου τον δικό τους δειγματοληπτικό έλεγχο (εαν θέλουν στην συνέχεια ας ξεσκίσουν τους παραβάτες) ή θα πρέπει ΟΛΟΙ να πληρώνουμε κάποια σεντς, σταθερό ποσό για όλους, προκειμένου να το χρησιμοποιούν για την δαπάνη του δειγματοληπτικού ελέγχου. Πάντα με βάση την αρχή της ισότιμης αντιμετώπισης όλων.

  5. #9830
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Μαλακωντα Ευβοιας & Πλ. Αμερικης - Πατησια
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.951
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ZXHN H108N V2.3
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 36,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marvelx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center
    Κολημενο πακετο εκει, εδω και κατι μερες.
    Καμια εμπειρια απο αυτο;
    Παρομοια περιπτωση δεν ηρθε ποτα και resend απο banggood μετα απο επικοινωνια με εξυπ πελατων
    Prima pensa, poi parla, perché parole poco pensate portano pena

  6. #9831
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.931
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο συμβαίναι και αλλού. Λουξεμβούργο που είμαι, πριν 2 χρόνια είχα πάρει ένα κουκλάκι απο Κίνα συγκεκριμένο που ήθελε η κόρη μου. Η αξία 20 ευρώ, αλλά επειδή η συσκευασία ήταν μεγάλη, σχετικα, πέρασε έλεγχο. Δεν πλήρωσα ΦΠΑ ή κάτι άλλο, αλλά υποχρεώθηκα να πληρώσω +15 ευρώ κερατιάτικα, επειδή αυτοί έλεγξαν το κουτί (λες και το ήθελα). Για να μην νομίζετε ότι τα 2.5 ή 3.5 είναι πολλά, αλλού ειναι πολύ πολύ περισσότερα. Θεωρώ ότι οι ταχυδρομικές υπηρεσίες δεν πρέπει να χρεώνουν τον δειγματολειπτικό έλεγχο. Ο έλεγχος αυτός βασίζεται στην δική τους ανασφάλεια, και όχι σε κάτι που είναι δεσμευτικό για όλους. Σε βάση της κοινής αντιμετώπισης όλων, ή θα πρέπει να μην πληρώνουμε καθόλου τον δικό τους δειγματοληπτικό έλεγχο (εαν θέλουν στην συνέχεια ας ξεσκίσουν τους παραβάτες) ή θα πρέπει ΟΛΟΙ να πληρώνουμε κάποια σεντς, σταθερό ποσό για όλους, προκειμένου να το χρησιμοποιούν για την δαπάνη του δειγματοληπτικού ελέγχου. Πάντα με βάση την αρχή της ισότιμης αντιμετώπισης όλων.
    Αλλού μπορεί να είναι περισσότερα αλλά τι μισθούς παίρνουν εκεί στο αλλού..
    Στα υπόλοιπα έχω την εντύπωση ότι συμφωνώ.. Υποθέτω ότι δεν μιλάμε για εκτελωνισμο ε; Άλλο ο δειγματοληπτικός έλεγχος..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  7. #9832
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Σε ενα spreadsheet εχω φτιάξει δύο λιστες Gadgets κα Ρούχα με μαγαζιά που στέλνουν Ελλάδα. Το Cdiscount αν κα γαλλικό marketplace με χιλιάδες αξιολογήσεις δεν είδα να έχει επιλογή για την χώρα μας.

    Τα ποσοστά είναι οι αρνητικες αξιολογήσεις που απαντάνε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rightman : 09-10-21 στις 17:08.

  8. #9833
    Εγγραφή
    19-03-2007
    Μηνύματα
    1.559
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    OTEnet
    Router
    USR9108
    SNR / Attn
    30(dB) / 28(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από atrias Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό ^^ το δέμα που περίμενε από 1/8 τελωνείο τελικά ήρθε στο ταχυδρομείο της γειτονιάς
    αγορασμένο από ebay 13GBP (15.35EUR)
    πληρωμένο υποτίθεται ΦΠΑ και ήρθε SMS ότι ζητάν 3.60EUR
    Από Κίνα - "Economy Int'l Postage" - "UUxxxxxxxxxCN"

    λέω να πάρω μαζί μου κατά την παραλαβή το tax invoice που έβγαλε το ebay και βλέπουμε

    υπάρχει άραγε τρόπος να ζητήσουμε στο ebay να ΜΗΝ χρεώνει ΦΠΑ μια και το πληρώνουμε εδώ;
    (αν και πιο πολλά λεφτά ζητάνε εδώ από όσα κράτησε το ebay)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από atrias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι 4.60 ήταν η αξία επί της οποίας υπολογίστηκε ΦΠΑ 1.10 + 2.5 των ΕΛΤΑ σύνολο 3.60
    Επί των παραπάνω να πω ότι μίλησα με ebay μέσω chat (μόνο σε εργάσιμες ώρες CET) , δε βρήκα άλλο τρόπο επικοινωνίας με το ebay.
    Οτιδήποτε άλλο οδηγούσε σε επικοινωνία με τον πωλητή (ο οποίος ήδη μου είχε πει τα λεφτά για tax τα παίρνει το ebay κι όχι αυτός οπότε δεν υπήρχε κάτι να μου κάνει refund)
    Το chat το βρήκα εδώ (Shipping and delivery for buyers) αν το θέλει κάποιος.

    Στο chat είπα τι συμβαίνει και μου έδωσε ένα link όπου έκανα upload μια φωτογραφία το κίτρινο αυτοκόλλητο του τελωνείου πάνω στο δέμα που έγραφε το tracking number και (στα Ελληνικά) την ανάλυση από τα κόστη. Τον ρώτησα κι αν υπάρχει τρόπος να μην πληρώνουμε τελωνείο στο ebay ώστε να μη μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία αλλά μου είπε δε γίνεται αυτό.
    Κλείσαμε το chat και σε 2 εργάσιμες ήρθε mail ότι αναγνωρίζουν την διπλή πληρωμή ΦΠΑ και να τους δώσω το paypal transaction ID της αγοράς και να κάνω paypal ID με το email μου στο ebay γιατί λέει μόνο σε αυτό μπορούν να στείλουν refund (!!!!!!) και ότι η διαδικασία του refund μπορεί να πάρει έως 20 εργάσιμες!
    Έκανα αυτά που ζήτησαν και σε άλλες 2 εργάσιμες ήρθε το refund το οποίο έμεινε στο paypal balance και δεν γύρισε πίσω στη μέθοδο πληρωμής (οπότε πάλι στην τσέπη τους έμεινε το ποσό μια που είναι ίδιος όμιλος ). Το ποσό που επιστράφηκε ήταν φυσικά αυτό που κράτησε το ebay κι όχι αυτό που πληρώθηκε στο τελωνείο.

    Με λίγα λόγια πολύ ταλαιπωρία για τόσο μικρό ποσό επιστροφής. Το έκανα περισσότερο για να δω τη διαδικασία. Θα ασχοληθώ ξανά μόνο αν πρόκειται για κάποιο αξιόλογο ποσό.

  9. #9834
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από atrias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επί των παραπάνω να πω ότι μίλησα με ebay μέσω chat (μόνο σε εργάσιμες ώρες CET) , δε βρήκα άλλο τρόπο επικοινωνίας με το ebay.
    Οτιδήποτε άλλο οδηγούσε σε επικοινωνία με τον πωλητή (ο οποίος ήδη μου είχε πει τα λεφτά για tax τα παίρνει το ebay κι όχι αυτός οπότε δεν υπήρχε κάτι να μου κάνει refund)
    Το chat το βρήκα εδώ (Shipping and delivery for buyers) αν το θέλει κάποιος.

    Στο chat είπα τι συμβαίνει και μου έδωσε ένα link όπου έκανα upload μια φωτογραφία το κίτρινο αυτοκόλλητο του τελωνείου πάνω στο δέμα που έγραφε το tracking number και (στα Ελληνικά) την ανάλυση από τα κόστη. Τον ρώτησα κι αν υπάρχει τρόπος να μην πληρώνουμε τελωνείο στο ebay ώστε να μη μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία αλλά μου είπε δε γίνεται αυτό.
    Κλείσαμε το chat και σε 2 εργάσιμες ήρθε mail ότι αναγνωρίζουν την διπλή πληρωμή ΦΠΑ και να τους δώσω το paypal transaction ID της αγοράς και να κάνω paypal ID με το email μου στο ebay γιατί λέει μόνο σε αυτό μπορούν να στείλουν refund (!!!!!!) και ότι η διαδικασία του refund μπορεί να πάρει έως 20 εργάσιμες!
    Έκανα αυτά που ζήτησαν και σε άλλες 2 εργάσιμες ήρθε το refund το οποίο έμεινε στο paypal balance και δεν γύρισε πίσω στη μέθοδο πληρωμής (οπότε πάλι στην τσέπη τους έμεινε το ποσό μια που είναι ίδιος όμιλος ). Το ποσό που επιστράφηκε ήταν φυσικά αυτό που κράτησε το ebay κι όχι αυτό που πληρώθηκε στο τελωνείο.

    Με λίγα λόγια πολύ ταλαιπωρία για τόσο μικρό ποσό επιστροφής. Το έκανα περισσότερο για να δω τη διαδικασία. Θα ασχοληθώ ξανά μόνο αν πρόκειται για κάποιο αξιόλογο ποσό.
    Ενημερωτικά το Paypal έφυγε από το.Εβαυ εδώ και χρόνια οπότε δεν πάνε τα χρήματα στην ίδια τσέπη.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #9835
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Ναι, σωστό αυτό, έχουν χωρίσει τα τσανάκια τους χρόνια τώρα.

    Αυτά ήταν τα κακά νέα της ημέρας, αν το ebay τα έχει κάνει τόσο σαλάτα τι να πω; Τι να περιμένουμε από το κάθε ali (και τρισ-ali);
    hnesne

  11. #9836
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.760
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Εχεις λανθασμενη αποψη για το alibaba.... To ebay μπροστα του ειναι νανος, τουλαχιστον σαν μεγεθος εταιρειας. Τα υπολοιπα ειναι πολυ σχετικα.

  12. #9837
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.931
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από atrias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επί των παραπάνω να πω ότι μίλησα με ebay μέσω chat (μόνο σε εργάσιμες ώρες CET) , δε βρήκα άλλο τρόπο επικοινωνίας με το ebay.
    Οτιδήποτε άλλο οδηγούσε σε επικοινωνία με τον πωλητή (ο οποίος ήδη μου είχε πει τα λεφτά για tax τα παίρνει το ebay κι όχι αυτός οπότε δεν υπήρχε κάτι να μου κάνει refund)
    Το chat το βρήκα εδώ (Shipping and delivery for buyers) αν το θέλει κάποιος.

    Στο chat είπα τι συμβαίνει και μου έδωσε ένα link όπου έκανα upload μια φωτογραφία το κίτρινο αυτοκόλλητο του τελωνείου πάνω στο δέμα που έγραφε το tracking number και (στα Ελληνικά) την ανάλυση από τα κόστη. Τον ρώτησα κι αν υπάρχει τρόπος να μην πληρώνουμε τελωνείο στο ebay ώστε να μη μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία αλλά μου είπε δε γίνεται αυτό.
    Κλείσαμε το chat και σε 2 εργάσιμες ήρθε mail ότι αναγνωρίζουν την διπλή πληρωμή ΦΠΑ και να τους δώσω το paypal transaction ID της αγοράς και να κάνω paypal ID με το email μου στο ebay γιατί λέει μόνο σε αυτό μπορούν να στείλουν refund (!!!!!!) και ότι η διαδικασία του refund μπορεί να πάρει έως 20 εργάσιμες!
    Έκανα αυτά που ζήτησαν και σε άλλες 2 εργάσιμες ήρθε το refund το οποίο έμεινε στο paypal balance και δεν γύρισε πίσω στη μέθοδο πληρωμής (οπότε πάλι στην τσέπη τους έμεινε το ποσό μια που είναι ίδιος όμιλος ). Το ποσό που επιστράφηκε ήταν φυσικά αυτό που κράτησε το ebay κι όχι αυτό που πληρώθηκε στο τελωνείο.

    Με λίγα λόγια πολύ ταλαιπωρία για τόσο μικρό ποσό επιστροφής. Το έκανα περισσότερο για να δω τη διαδικασία. Θα ασχοληθώ ξανά μόνο αν πρόκειται για κάποιο αξιόλογο ποσό.
    Όπως έχουμε πει, αν οι πωλητές έγραφαν το ioss number στο δέμα, όλη αυτή η ιστορία δεν θα γινόταν.. Αλλά αυτοί το χαβα τους.. Οι πωλητές δλδ..
    Και εγώ από εκεί επικοινώνησα μαζί τους..
    Και οι 2, ebay & πωλητής αναγνώρισαν τη διπλή χρέωση ΦΠΑ και μου το επέστρεψαν.. Τα έχω γράψει πίσω.. Αλλά όπως λες.. Πολύ ταλαιπωρία για μικρά ποσά, αλλά αν γίνεται αυτό σε κάθε δέμα τότε μαζεύεται.. Δεν είναι δυνατόν να γίνεται η ίδια ιστορία κάθε φορά..
    Στο ένα δέμα που μου έτυχε πρόσφατα δεν είχε κίτρινη ετικέτα, ένα πορτοκάλι αυτοκόλλητο είχε που έγραφε εκκρεμεί είσπραξη ΦΠΑ, γετα.. Αυτό μόνο..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 12-10-21 στις 12:19.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #9838
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.076
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις λανθασμενη αποψη για το alibaba.... To ebay μπροστα του ειναι νανος, τουλαχιστον σαν μεγεθος εταιρειας. Τα υπολοιπα ειναι πολυ σχετικα.
    Συμφωνώ 100%... μιλάμε για τέρας.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #9839
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Δεν μίλησα για το μέγεθος. Για μένα το τεράστιο μέγεθος είναι κάτι κακό, δεν υπάρχει περίπτωση να λάβεις προσωποποιημένη υποστήριξη από εταιρεία γίγαντα στον αιώνα τον άπαντα. Το Ali ειδικά έχει μόνο μποτάκια για υποστήριξη, μεγάλη ασάφεια στις διαδικασίες επίλυσης διαφορών και γενικά εμένα δεν μου εμπνέει καμία εμπιστοσύνη. Και όσες φορές το δοκίμασα απογοητεύτηκα (τεράστιοι χρόνοι αναμονής για την αποστολή, μεγάλοι χρόνοι μέχρι να στείλουν οι εμπόροι, χαώδης επικοινωνία με κινέζικα μηνύματα σε αυτόματη μετάφραση, αναποτελεσματικότητα σε περιπτώσεις που έπρεπε να γίνει refund). Μακάρι να έχω λάθος, προσωπικά αποφεύγω πλέον να το ρισκάρω. Όπου μπορώ προτιμώ το banggood, που δεν με ικανοποιεί βέβαια απόλυτα ούτε αυτό.
    hnesne

  15. #9840
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.076
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παίδες, θέλω να πάρω κάτι από aliexpress αλλά έχει εξαφανιστεί το EU Priority Line ή το άλλο πως το λέγανε... θα μου βγάλει φόρο στο τέλος λέτε?

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  TPMS.jpg 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  68,4 KB 
ID: 231485

    α μου βγάζει στο τέλος το φόρο... να το πάρω?

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  TPMS2.jpg 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  63,2 KB 
ID: 231486
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 656 από 712 ΠρώτηΠρώτη ... 636646651654655656657658661666676 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας