Σελ. 381 από 429 ΠρώτηΠρώτη ... 361371376379380381382383386391401 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.701-5.715 από 6421
  1. #5701
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.433
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσες φορές έκανα εγκατάσταση Windows 10 με ολόκληρο το partition μια χαρά το κάνουν δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο με πολλά. Ακόμα και να θέλουν γίνεται αυτόματα δεν τα κάνουμε εμείς. Μάλλον το κάνουν για recovery αλλά από μέσα ένα βλέπεις μόνο.
    Κι εμένα με παραξένεψε αυτή η συμπεριφορά, αλλά τελευταία φορά που επιχείρησα να κάνω εγκατάσταση windows (αποκλειστικά για gaming), δεν μ'άφηνε σε ενιαίο partition.
    Έπρεπε να διαθέσω ελεύθερο χώρο (non partitioned) και τότε μόνο επέτρεψε την εγκατάσταση, με τη δημιουργία πολλαπλών mini paritions για recovery κλπ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ έλεγα τα Windows πρώτα, αλλά στο δεύτερο partition του ssd, γιατί ο grub θα τα δει και θα φτιάξει σωστά την εκκίνηση όπως έγινε και στο Manjaro . Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να περιπλεκονται τα πράγματα με πιθανότητα λαθών και προβλημάτων.
    Το πράγμα είναι απλό. Ό,τι λειτουργικό και να εγκαταστήσεις, θα "σαμποτάρει" το ήδη υπάρχον.

    Αυτό που πρέπει να κάνει ο χρήστης που θέλει να ξέρει τι του γίνεται στο pc του, είναι να κάτσει να διαβάσει 2-3 πράγματα για το πως συμπεριφέρονται οι boot managers/loaders.

    Η λύση που λέω παραπάνω, είναι η πιο απλή και ξεκάθαρη. Σου επιτρέπει να έχεις εσύ, ο χρήστης, τον έλεγχο και δεν μπλέκεις με σειρά εγκατάστασης και να παίζεις τζόγο για το αν boot-άρει ή όχι το εκάστοτε λειτουργικό.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  2. #5702
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Εκανα τον προηγουμενο μηνα εγκαταστασεις σε win 10 με ενιαιο partition δεν ειχα θεμα. Τωρα τι να πω μηπως ηταν αλλη εκδοση ημερολογιακα δλδ των win? Θα δουμε.
    Παντα προτιμουσα να ειναι σε αλλον σκληρο το καθε λειτουργικο για να μπορεις να μπουταρεις στο καθενα αν κατι παει στραβα.
    Τωρα δεν γινεται με τον M.2 ssd ελπιζω να μην φαω πακετο.
    Ξερω να φτιαχνω τον grub και manually ευτυχως το archlinux wiki ειναι οτι καλυτερο τα λεει ολα.

  3. #5703
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.433
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα τον προηγουμενο μηνα εγκαταστασεις σε win 10 με ενιαιο partition δεν ειχα θεμα. Τωρα τι να πω μηπως ηταν αλλη εκδοση ημερολογιακα δλδ των win? Θα δουμε.
    Ναι, ίσως να ισχύει αυτό που λες. Έχει κανένα 6μηνο που έκανα την εγκατάσταση. Ελπίζω να ισχύει αυτό που λες, γιατί είναι άβολο διαφορετικά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντα προτιμουσα να ειναι σε αλλον σκληρο το καθε λειτουργικο για να μπορεις να μπουταρεις στο καθενα αν κατι παει στραβα.
    Τωρα δεν γινεται με τον M.2 ssd ελπιζω να μην φαω πακετο.
    Εντάξει, αυτό είναι failsafe επιλογή. Απλά κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο επιφυλακτικοί, όταν με προσεκτικές κινήσεις μπορούμε να έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα.

    Τώρα θα μου πεις, ο απλός χρήστης όμως; Ναι, οκ. Το dual boot δεν είναι διαδικασία για απλούς χρήστες, τυφλοσούρτης. Καλό είναι να πέφτει λίγο διάβασμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερω να φτιαχνω τον grub και manually ευτυχως το archlinux wiki ειναι οτι καλυτερο τα λεει ολα.
    Και το archlinux wiki και το gentoo wiki είναι απ'τα καλύτερα που κυκλοφορούν στην κοινότητα
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  4. #5704
    Εγγραφή
    14-06-2005
    Μηνύματα
    187
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    ZYXEL VMG8623-T50B
    Υποθέτω ότι χρειάζεσαι τους SSD για κάτι άλλο. Αλλιώς, γιατί δεν κρατάς τα Windows σε έναν SSD; Η διαφορά επιδόσεων δεν νομίζω ότι θα είναι αποτρεπτική...

  5. #5705
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nplatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποθέτω ότι χρειάζεσαι τους SSD για κάτι άλλο. Αλλιώς, γιατί δεν κρατάς τα Windows σε έναν SSD; Η διαφορά επιδόσεων δεν νομίζω ότι θα είναι αποτρεπτική...
    Δεν έχει ουδεμία σχέση o ssd 2.5 με τους Μ.2 gen 3.0x4 2280 μιλάμε ταχύτητα 3500 mb/sec αυτός που Παράγγειλα, εκεί κοντά και η εγραφη και ο ssd 2.5" sata 3 δεν έχει ούτε 450. Και τον παίρνω ποιο μεγάλο να έχω και τα δυο μαζί. Και κουμπώνει επάνω στην μητρική δεν έχει καλώδια τίποτα. Ο ένας ssd θα μπει στο προηγούμενο Pc και ο άλλος μάλλον για Games. Ο δικός μου θα είναι ο Samsung 970 Evo plus 500gb. Τώρα έχω 128 Linux και 256 τα win. Έδωσα πόσα ευρώ δεν θα αφήσω κάποιο λειτουργικό σε χαμηλή ταχύτητα κρίμα είναι! Ειδικά τα win που θα έχουν τα πολύ βαριά Games. Ότι υπάρχει σε Linux το προτιμώ φυσικά! Αλλά ως γνωστόν καμία σχέση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 01-03-21 στις 13:55. Αιτία: Συμπλήρωμα

  6. #5706
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Εγώ πάλι, θα επέλεγα δύο δίσκους.
    Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να έχεις δύο Μ.2 στο σύστημά σου.

  7. #5707
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι, θα επέλεγα δύο δίσκους.
    Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να έχεις δύο Μ.2 στο σύστημά σου.
    Αυτό έχω γράψει ποιο πριν σε άλλο ποστ. Η μητρική έχει δύο υποδοχές αλλά η αλλη είναι χ2 και δίνει την μισή ταχύτητα, μπορεί να μπει κάρτα από pci-e x1 βέβαια. Αλλά για να πάρω δύο το κόστος είναι πολύ μεγαλύτερο και έτσι προτίμησα ένας να έχει και τα δυο μαζί, γλιτώνω αρκετά ευρώ και πόρους στην μητρική. Πρακτικά ένας για κάθε λειτουργικό είναι ποιο σωστός και βολικός τρόπος. Με τους 2.5" ssd ήταν εύκολο. Θα δοκιμάσω και βλέπουμε. Βλέποντας και κάνοντας που λένε!

  8. #5708
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Μπορεί ο καινούργιος να είναι πολύ πιο γρήγορος όπως λες, αλλά και ο παλιός ssd παραμένει. Για τα windows και μόνο, δεν πιστεύω θα δεις τρελή διαφορά.
    Μπορείς να βάλεις windows-linux σε διαφορετικό δίσκο όπως θες, αφήνοντας ένα χώρο σε ntfs στον γρήγορο να εγκαθιστάς τα παιχνίδια. Αν αυτό είναι που σε ενδιαφέρει δηλαδή.
    Θα έχεις ένα λειτουργικό σε κάθε δίσκο για ασφάλεια και θα εκμεταλλεύεσαι και την ταχύτητα του Μ2 για τα παιχνίδια ή κάτι άλλο που απαιτεί συχνές εγγραφές

  9. #5709
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί ο καινούργιος να είναι πολύ πιο γρήγορος όπως λες, αλλά και ο παλιός ssd παραμένει. Για τα windows και μόνο, δεν πιστεύω θα δεις τρελή διαφορά.
    Μπορείς να βάλεις windows-linux σε διαφορετικό δίσκο όπως θες, αφήνοντας ένα χώρο σε ntfs στον γρήγορο να εγκαθιστάς τα παιχνίδια. Αν αυτό είναι που σε ενδιαφέρει δηλαδή.
    Θα έχεις ένα λειτουργικό σε κάθε δίσκο για ασφάλεια και θα εκμεταλλεύεσαι και την ταχύτητα του Μ2 για τα παιχνίδια ή κάτι άλλο που απαιτεί συχνές εγγραφές
    Και τα 2 λειτουργικα θα ειναι στον M.2.
    Επειδη ο 256GB SSD 2,5" θα παραμεινει (εφοσον δεν εχω να τον βαλω καπου αλλου) μερικα games μπορει να τα βαλω εκει. Τωρα εχω μερικα σε αυτον στα win δλδ, και τα αλλα ειναι σε μηχανικους.
    Ο ογκος τους ειναι τεραστιος αν εχεις πολλα δεν φτανουν ολοι αυτοι μαζι να τους βαλω σαν συνολο.
    απλα μερικα που παιζω ποιο συχνα και με ενδιαφερει ποιο γρηγορο φορτωμα τα βαζω στον SSD.
    Οι εφαρμογες (προγραμματα οχι παιχνιδια) ειναι μεσα στο λειτουργικο ομως αρα πρεπει να ειναι στον M.2 και για τα 2 λειτουργικα το λεω.
    Θα το κανω ετσι τωρα στον ιδιο και βλεπουμε.

    Μπορει να μπει αλλος ενας Μ.2 στην αλλη υποδοχη της αλλα ειναι GEN 3.0X2 και ετσι θα εχει την μιση ταχυτητα απο την πρωτη υποδοχη που εχει και την λεει ULTRA M.2 GEN 3.0X4
    Yπαρχουν και τετοιες καρτες https://www.skroutz.gr/c/134/pc-cont...se=m+2+to+pcie και βαζεις μετα οτι θες, η μητρικη εχει αρκετες θυρες επεκτασεις.
    Δεν ξερω σε linux τι γινεται με αυτες τις καρτες. Το θεμα ειναι αλλος ενας σκληρος τετοιος και καρτα αρκετα τα ευρω, εχει και ποιο φτηνους αλλα οι ταχυτητες πεφτουν.
    Δεν βλεπω τον λογο να εχω ποιο γρηγορα παιχνιδια που παιζω περιστασιακα απο καποιο λειτουργικο που το δουλευω καθε μερα.

    Στο παλιο μου pc ειχα βαλει παντως pci-e Χ1 to sata 3, 2 καρτες με μια usb 3.0 με μια πλακετα που απο 1 pci-e X1 βγαζει 4 και ολα επαιζαν μια χαρα.

    - - - Updated - - -

    Λεω για αυτην εδω https://www.ebay.com/itm/PCI-E-1X-Ex...sAAOSwTf9ZUDNj
    και τετοια : https://www.banggood.com/SSU-SATA3-T...r_warehouse=CN

  10. #5710
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπερα! 2 πραγματα, εχει δοκιμασει κανεις το Arch 32? https://archlinux32.org/
    Eχω εναν λαπτοπ παλιο και εχει τωρα debian testing και το σκεφτομουνα μηπως και....ειχα manjaro πριν το debian αλλα το παρατησαν το 32bit.
    χτες το δοκιμασα σε ενα VM και καπου εκανα πατατα μαλλον με τον τυπο partition? GPT αντι DOS κατι τετοιο και δεν εβαζε τον grub στο τελος! η πατατα εγινε με την πρωτη επιλογη στο cfdisk αντι του fdisk που δουλευω συνηθως.

    σημερα δοκιμαζω αυτο εδω το script το εχει δοκιμασει κανεις? https://github.com/MatMoul/archfi
    για 64bit τωρα ομως κανω εξασκηση για το ΣΚ γιατι ηρθε ο SSD M.2 που ελεγα ποιο πανω.

    - - - Updated - - -

    Ακυρο το script τα κανω απο κονσολα με SSH καλυτερα ετσι...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο οθόνης_2021-03-03_20-20-06.png  


  11. #5711
    Εγγραφή
    14-06-2005
    Μηνύματα
    187
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    ZYXEL VMG8623-T50B
    Το archfi το δοκίμασα τις προάλλες, αλλά νομίζω ότι δεν με άφηνε να ορίσω mount point για το efi partition και το εγκατέλειψα. Μπορεί πάλι να μην κατάλαβα κάτι καλά...

  12. #5712
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nplatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το archfi το δοκίμασα τις προάλλες, αλλά νομίζω ότι δεν με άφηνε να ορίσω mount point για το efi partition και το εγκατέλειψα. Μπορεί πάλι να μην κατάλαβα κάτι καλά...
    εμενα τελειωσε λεει να κανω reboot, και μετα τι? τιποτα μετα!

    Το πεταξα τα εκανα απο κονσολα τελικα μπαμ μπαμ ποιο γρηγορα εκανα.
    Τωρα ειμαι μεσα αλλα δεν εχει δικτυο και ψαχνομαι με αυτο.

    - - - Updated - - -

    καλημερα, τελικα πατατα στο script λεει οτι μετα τρεχεις αλλο :
    https://github.com/MatMoul/archfi
    και λεει : At the end of this wizard, you can install or launch archdi (Arch Linux Desktop Install) to install and configure desktop packages.
    Mετα αυτο δλδ : https://github.com/MatMoul/archdi
    και εχει και βιντεο στο πρωτο.
    Δοκιμη παλι σημερα στο VM (Virtualbox).
    Και ενα ωραιο how to εδω : https://haefelfinger.ch/posts/2019/2...x-with-archfi/

    Aν και τα εκανα απο κονσολα αλλα δεν μου ξεκιναει ο xserver κατι πατατα εκανα παλι.
    Θα το βρω που να παει. Δοκιμες σε VM τωρα να μην πεδευομαι στα real machine το ΣΚ.
    Αν πανε ολα καλα θα γινει εγκατασταση και στο παλιο pc.
    Παει καιρος που εβαζα το κανονικο Arch και ξεσυνηθισα ρε γμτ!

    Ενδιαφερον και αυτο ! https://github.com/picodotdev/alis
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 04-03-21 στις 10:56. Αιτία: Links για Archlinux installation scripts

  13. #5713
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παιδιά,τα 32bit έχουν ΠΕΘΑΝΕΙ.
    Αφήστε τα να πάνε στο καλό και πάρτε ένα μεταχειρισμένο 64μπιτο να κάνετε τη δουλειά σας.
    Δεν ανασταίνεται ο πεθαμένος (εντάξει,μόνο αν είσαι ο Λασκαρίδης)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mzaf : 04-03-21 στις 15:13.

  14. #5714
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά,τα 32bit έχουν ΠΕΘΑΝΕΙ.
    Αφήστε τα να πάνε στο καλό και πάρτε ένα μεταχειρισμένο 64μπιτο να κάνετε τη δουλειά σας.
    Δεν ανασταίνεται ο πεθαμένος (εντάξει,μόνο αν είσαι ο Λασκαρίδης)
    Κάποιο λόγο να πετάξω το 32ρι netbook μου που κάνει ακόμα και σήμερα μια χαρά την δουλειά που το θέλω;

  15. #5715
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά,τα 32bit έχουν ΠΕΘΑΝΕΙ.
    Αφήστε τα να πάνε στο καλό και πάρτε ένα μεταχειρισμένο 64μπιτο να κάνετε τη δουλειά σας.
    Δεν ανασταίνεται ο πεθαμένος (εντάξει,μόνο αν είσαι ο Λασκαρίδης)
    συμφωνω με τον ranger ειναι πολλες δουλειες που κανει μια χαρα ενας παλιος υπολογιστης, αναλογα την χρηση ειναι ολα.
    Αν κανεις την δουλεια σου αυτη που θες να κανεις γιατι να πληρωνεις χρηματα για νεοτερο?
    Προσωπικα τον λαπτοπ που αναφερω τον εχω αφησει στο εξοχικο για να μην κουβαλαω μαζι μου ενα νεοτερο που εχω με win 10.
    Αν τωρα θελω κατι αλλο που δεν μπορει εκεινος το κανω με τον αλλον. Ο νεοτερος ειναι 11,6" ενω ο παλιος 15.6" οποτε μετραει και αυτο αλλα ηθελα ευκολο κουβαλημα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιο λόγο να πετάξω το 32ρι netbook μου που κάνει ακόμα και σήμερα μια χαρά την δουλειά που το θέλω;
    συμφωνω και επαυξανω.

    btw βρηκα και την κοτσανα που ειχα κανει στην εγκατασταση του Arch32 σε VM λιγο αργα γιατι το ξηλωσα αλλα το ιδιο επαθα και στα 64bit και το βρηκα.
    Τωρα μας εχει σκισει η καραντινα και σπανια παω εξοχικο και δεν εχω χρονο, αν βρω χρονο και πηγαινουμε μπορει να του εριχνα το Arch32, το εχει δοκιμασει τελικα κανεις?
    παιζει κανονικα υποστηριξη? https://archlinux32.org/

    Βλεπω και νεα cds παντως εδω : https://mirror.archlinux32.org/archisos/ βαζεις και icewm και φυσαει το εργαλειο λεμε!!!!

    Παλι πεδευομαι με το κλασικο Arch, βγαζει λαθος δεν μπαινω σε γραφικο δλδ, εχω βαλει ολα τα πακετα που πρεπει!
    Εχω και αλλα θεματακια αλλα οχι τοσο σημαντικα, ας λυθει το γραφικο.
    Στην εικονα τρεχω και Endevedour και Arcolinux και ολα αυτα πανω απο το Manjaro σε VB.
    Αρκοπολεμος λεμε!!!! Αν δεν λυσω τα θεματα μεχρι το Σαββατο θα πρεπει να βαλω αλλη διανομη (Arch based παντα), δυστυχως δεν εχω αλλον χρονο να το ψαχνω και το pc το χρειαζομαι.
    Μακαρι να τα βρω μεχρι τοτε. Θυμαμαι και την προηγουμενη φορα παλι ειχα θεμα με το Arch και τελικα κατεληξα στο Manjarο μεχρι τωρα.
    Θα δοκιμασω σε αλλο VM και με installation script μπας και περασω το προβλημα να δω αν πετυχει.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο οθόνης_2021-03-04_19-01-47.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 04-03-21 στις 20:10. Αιτία: Φωτο ΑrchDistroWAR

Σελ. 381 από 429 ΠρώτηΠρώτη ... 361371376379380381382383386391401 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Περί Arch Linux... (v5)
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 2023
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-12, 00:41
  2. Περί Arch Linux... (v4)
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 5800
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-08-11, 16:14
  3. Περί Arch Linux... (v3)
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 2542
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-10, 13:43
  4. Περί Arch Linux... (v2)
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 10797
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-10-09, 21:48
  5. Περί Arch Linux...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 5046
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-08, 00:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας