Σελ. 56 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 3646515455565758616676 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 826-840 από 1191
  1. #826
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Αλλο ένα πρόβλημα ετών με clementine/straw σε linux, είναι ότι η databαse σε collectionώρες-ώρες κολλάει και δεν κάνει αναζήτηση. Μετά από λίγο ξεκολλάει. Το πρόβλημα παρουσιάστηκε όταν κάτι αλλάχτηκε στην database από τους devs.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  2. #827
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σελίδα του δεν ενημερώνεται, αλλά το Github repository έχει αλλαγές: https://github.com/clementine-player...ntine/releases Στο Gentoo έχω την 1.4.0-rc1 (αν και έχει πολλές rc1 στο Github, τα περισσότερα είναι automatic translations merge).
    Λοιπόν, ευχαριστώ για την πληροφορία καταρχήν. Είδα λίγο τα releases και διαπίστωσα ότι ξεκίνησε να είναι ενεργό το development του ξανά απ'τον Ιανουάριο του 2020! Βέβαια σαν pre-release το χαρακτηρίζει, αλλά θα το δοκιμάσω να δω αν επιλύθηκαν κάποια θεματάκια που είχε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jojos170304 Εμφάνιση μηνυμάτων
    O amarok ζούσε μέχρι πρότινος μέσω του TDE ως amarok-trinity. Ήταν ο καλύτερος music manager ever. Δυστυχώς οι προδότες του KDE τον εκμηδένισαν, βγάζοντας ένα bloated πράγμα τον amarok2, ο οποίος κ αυτός έχει παρατηθεί πλέον από όσο γνωρίζω. Μία σωτηρία υπάρχει, να πάρει κάποιος που γνωρίζει τον τελευταίο amarok-trinity κ να βγάλει fork από εκεί. Δεν δουλεύει καθόλου πλέον το xine-engine με pulseaudio, ακόμα κ όταν δούλευε είχε το γνωστό πρόβλημα να κόβει το τελευταίο δευτερόλεπτο από το κομμάτι, αλλά νομίζω σπάει ακόμα κ εάν το κουμπώσεις κατευθείας σε alsa, χωρίς να παρεμβάλεται το pulseaudio. Το gstreamer δεν το υποστηρίζει εδώ κ κάνα δυο χρόνια. Έχει μία μηχανή την arts η οποία ψιλοδουλεύει, σε κακά χάλια όμως.
    Δοκίμασες με apulse; Προσωπικά, έχω ξηλώσει το pulseaudio και όπου απαιτείται η χρήση του, το apulse κάνει ψευτοemulation το pulseaudio αλλά ουσιαστικά παίζεις με alsa.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    O strawberry φαίνεται πολύ καλός music player τώρα που τον χρησιμοποιώ για κάποιες μέρες αλλά δεν έχει καμμία σχέση με καλό music manager. Οι πιο χτυπητές αδυναμίες του είναι, εκτός εάν κάτι δεν έχω ανακαλύψει ακόμα, οπότε είμαι ανοιχτός σε προτάσεις, οι εξής:

    α. Δεν μπορεί να κάνει random suffle από την collection. Απαράδεκτο. Να βάλεις δλδ το shuffle κ να επιλέγει συνεχώς τυχαία τραγούδια από μόνος του
    β. Δεν έχει dynamic playlists
    γ. Οι στατικές playlist που έχει είναι για κλάμματα. Δεν μπορείς δλδ να επιλέξεις μία playlist με τραγούδια από το τάδε genre, του τάδε artist, κλπ κλπ. Πετάς απλώς ένα folder μέσα
    δ. Δεν έχει ratings !!!
    ε. To context window δεν έχει καμμία σχέση με του παλιού καλού amarok, που σου άνοιγε αυτόματα το album από το κομμάτι που παίζει και όλα τα album κ τα compilation του καλλιτέχνη. Βέβαια κ αυτό ήθελε πολλές βελτιώσεις, links που δεν δούλευαν, αναζήτηση lyrics που δεν δούλευαν τα add-ons, σχετικοί artists κλπ κλπ κλπ. Αυτή είναι κ η βασική έλλειψη του clementine, εκτός εάν υπάρχει κάποιο σχετικό addon που μπορεί να κάνει αυτή τη δουλειά κ δεν το ξέρω

    Κ φαντάζομαι και άλλα πολλά που ακόμα δεν έχω πάρει χαμπάρι.
    α. β. Αν του πετάξεις όλο το collection όμως σε playlist, shuffle playlist κάνει. Αν θέλεις να σου δημιουργεί από μόνος του τυχαίες λίστες οκ, δεν το κάνει αλλά δεν το θεωρώ και βαρυσήμαντο feature.

    γ. Νομίζω μπορείς να το κάνεις. Αν πας στο tab collections, ακριβώς δίπλα απ'το search bar που έχει, έχει ένα κουμπάκι για ρυθμίσεις. Εκεί θα βρεις το group by και επιλέγεις κατηγοριοποίηση.

    δ. Σιγά τα ωά. Ποτέ δεν μου χρειάστηκε. Αν σου είναι σημαντικό, that's ok αλλά δεν το θεωρώ άκρως απαραίτητο.

    ε. Εγώ έχω μόνιμα ανοιχτό το αντίστοιχο context του strawberry στ'αριστερά κι όταν παίζει ένα κομμάτι μου εμφανίζει artwork, lyrics, song info κλπ.

    Γενικώς, μη μπαίνεις στη διαδικασία να βρεις ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά με τον άμαροκ, μπορεί να μη το βρεις και ποτέ.
    Κι εγώ σε windows πχ δούλευα το εξαιρετικό foobar2000 το οποίο ήταν ο πιο ολοκληρωμένος player που είχα δουλέψει ποτέ (το winamp τρώει τη σκόνη του αν το ρυθμίσεις σωστά το foobar), αλλά ήξερα πως στο linux κάποια features θα τα έχανα. Τι να κάνουμε. Θα πρεπε να κάνουν ένα port του foobar στο linux. Θα ήταν φοβερή φάση.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλο ένα πρόβλημα ετών με clementine/straw σε linux, είναι ότι η databαse σε collectionώρες-ώρες κολλάει και δεν κάνει αναζήτηση. Μετά από λίγο ξεκολλάει. Το πρόβλημα παρουσιάστηκε όταν κάτι αλλάχτηκε στην database από τους devs.
    Θα δοκιμάσω το pre-release που πόσταρε ο GoofyX και θα σου πω αν συνεχιζει να υπάρχει το συγκεκριμένο πρόβλημα που αναφέρεις, γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ αν αντιμετώπιζα το συγκεκριμένο πρόβλημα που λες.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  3. #828
    Εγγραφή
    14-12-2005
    Μηνύματα
    628
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    α. & β. Όταν μιλάμε για σοβαρό music manager εννοούμε για μεγάλες collections. Αν έχω 10TB collection αντιλαμβάνεσαι ότι δεν μπορεί να γίνει αυτό. Θα κολλήσει το σύμπαν. Κ δεν πρέπει να γίνεται.
    γ. Επιφυλάσσομαι να το δω κ επανέρχομαι
    δ. Ratings φυσικά κ είναι απόλυτα σημαντικό, το νο.1 για music manager. Βάζεις πχ να ακούσεις από τη συλλογή σου tango με χαρακτηρισμό excellent σε μία dynamic playlist κ κάθε φορά έχεις κ διαφορετικές τραγουδάρες να παίζουν. Είναι δυνατόν να έχεις συλλογή μουσικής κ να μην την κατηγοριοποιείς. Δείτε ρε παιδιά High Fidelity, το κανονικό με τζων κ ορίτζιναλ λίζα μπονέτ, όχι το καινούργιο με την κόρη του Kravitz κ της Λιζα Μπονέτ (αχ λίζα μπονέτ στο Angel Heart όσοι θυμούνται την ταινιάρα) (άντε δείτε κ αυτό, είναι πολύ καλή η πιτσιρίκα)
    ε. Αυτό ακριβώς λέω. Το context του straw είναι μισό. πχ εμφανίζει τα albums του καλλιτέχνη, όχι τα compilations που συμμετέχει. Έχει λογική αυτό? Καμμία. Εκτός επαναλαμβάνω έχει κάποια σχετική ρύθμιση ή addon κ δεν το έχω βρει

    Εν κατακλείδι (να θυμηθούμε λίγο κ τον Παύλο για εμάς που ακούμε κ ελληνικό κ ελληνόφωνο ροκ), είναι πολύ καλός σαν player, έχει πλήρεις ρυθμίσεις δλδ για engines κλπ κ ως εκ τούτου πολύ καλό ήχο, αλλά είναι αποτυχημένος Music Manager.

    ΥΓ: Εποχές που μεσουρανούσε ο amarok, ο foobar2000 δεν είχε να μας πει απολύτως τπτ. Δυστυχώς, επειδή ήταν κ το πρώτο που λέγαμε όταν τότε ακούγαμε μπούρδες τύπου Linux Sucks, εσείς δεν έχετε amarok κουλοί, τώρα ξεφτυλιστήκαμε !!!

  4. #829
    Εγγραφή
    29-05-2005
    Μηνύματα
    1.291
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    d-link g624t
    SNR / Attn
    6(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jojos170304 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατόπιν ορθής παρότρυνσης από jip_p ρωτάω και εδώ:

    Amarok 1.4 υπάρχει δυνατότητα να έχω μέσω κάποιου αξιόλογου fork (clementine, strawberry, κλπ κλπ έχουν ήδη δοκιμαστεί με χτυπητές αδυναμίες σε σχέση με τον 1.4. Για 2 φυσικά κ δεν θέλω να ακούσω)?
    Amarok 1.4. Του 2008 δηλαδή...
    Time marches
    On and on and on, flies eternally

  5. #830
    Εγγραφή
    14-12-2005
    Μηνύματα
    628
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ronin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Amarok 1.4. Του 2008 δηλαδή...
    Αν έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο ευχαρίστως να το ακούσω. Μέχρι τότε, για όσους γνωρίζουν ήταν μακράν καλύτερος από τη μπούρδα που βγάλανε μετά. Απαράδεκτοι κ ξεπουλημένοι προδότες στη M$, η ντροπή της κοινότητας του ελεύθερου λογισμικού, οι devs που συνέχισαν το KDE μετά το 3.5

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων

    γ. Νομίζω μπορείς να το κάνεις. Αν πας στο tab collections, ακριβώς δίπλα απ'το search bar που έχει, έχει ένα κουμπάκι για ρυθμίσεις. Εκεί θα βρεις το group by και επιλέγεις κατηγοριοποίηση.
    Ευχαριστώ για την πρόταση. Από ότι είδα αυτό αφορά το grouping στην παρουσίαση των αποτελεσμάτων της αναζήτησης στην collection. Όχι για να τα εισάγεις ως κριτήρια σε μία στατική ή δυναμική playlist. Ίσως να μπορείς να βγάλεις άκρη, απλά θα κάνεις κάθε φορά το search με τα κριτήρια αυτά, θα τα παίρνεις κ τα θα πετάς στην playlist. Μετά θα κάνεις save την playlist κ τέλος θα επιλέγεις να κάνει random shuffle από την playlist αυτή, αν γίνεται με κάποιο τρόπο. Τρομερά δύσχρηστος τρόπος διαχείρισης. Πας Λαμία μέσω Θεσσαλονίκης. Αυτά κ πολλά άλλα, δείχνουν ότι στον τομέα music management δεν έχει δωθεί βάρος, τουλάχιστον τόσο όσο στον τομέα music player.

  6. #831
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  7. #832
    Εγγραφή
    18-10-2006
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    5.627
    Downloads
    50
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    20370/935
    ISP
    Conn-X 24Mbit
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΚΟΖΑΝΗ
    Router
    level-one FBR-1416A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου ήρθε το upgrade χθες βράδυ, πάτησα ok και μετά την επανεκκίνηση δεν έκανε boot λόγω grub error. Έπρεπε μετά να κάνω boot από το boot-repair-disk https://sourceforge.net/projects/boot-repair-cd/ και τώρα όλα ok.

    Από τις πρώτες εντυπώσεις, το 20.04 είναι πιο αργό από το 18.04
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgosts : 11-08-20 στις 10:41.

  8. #833
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου ήρθε το upgrade χθες βράδυ, πάτησα ok και μετά την επανεκκίνηση δεν έκανε boot λόγω grub error. Έπρεπε μετά να κάνω boot από το boot-repair-disk https://sourceforge.net/projects/boot-repair-cd/ και τώρα όλα ok.

    Από τις πρώτες εντυπώσεις, το 20.04 είναι πιο αργό από το 18.04
    Ναι, κάπου πήρε το μάτι μου (reddit, KDE forum, δε θυμάμαι) για πρόβλημα με grub. Λέω να περιμένω μερικές μέρες. Το καλό είναι ότι έχω ZFS, οπότε θα κρατήσω ένα snapshot από την τωρινή εγκατάσταση. Εν τω μεταξύ από κονσόλα αρκεί αυτό;;

    Κώδικας:
    apt-get update && apt-get dist-upgrade && do-release-upgrade
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  9. #834
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Έκανα την αναβάθμιση σήμερα από τερματικό δίνοντας τις παραπάνω εντολές. Μετά την ολοκλήρωση της αναβάθμισης μπούταρα κανονικά, αλλά είχα μετά πρόβλημα να μπω στο KDE. Ήταν θέμα ZFS. Το dataset για το home του χρήστη μου δεν είχε γίνει mount για κάποιο λόγο, όπως επίσης και το pool για το /boot. Τα έφτιαξα σχετικά γρήγορα και είναι εντάξει έκτοτε. Έχουν μείνει 2-3 daemons που δε φορτώνουν σωστά, αλλά είναι πταίσμα και θα το κοιτάξω κάποια άλλη στιγμή.

    Έχεις δίκιο ότι είναι λίγο πιο αργό σε σχέση με 18.04. Λίγο περίεργο μου φαίνεται μια και στην ουσία πάλι το τελευταίο KDE είναι, απλώς για Focal. Βασικά την πρώτη φορά ψιλοαργούν να ανοίξουν διάφορες εφαρμογές ή πχ το Alt+F2 παίρνει λίγο το χρόνο του, μετά όμως είναι εντάξει.

    - - - Updated - - -

    Εν τω μεταξύ Amarok γιοκ;;; Είδα που έβγαλε το πακέτο κατά την αναβάθμιση, αλλά απ' ότι βλέπω δεν υπάρχει καν ως πακέτο πλέον.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  10. #835
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Το χρησιμοποιούσες ακόμα;
    Θεωρητικά δεν γιοκ (ακόμα) καθώς το github του είχε κάτι αλλαγές μέσα στον τελευταίο μήνα, αλλά ουσιαστικά είναι νεκρό και μπορεί γιαυτό να βγήκε απ τα repos. Και το arch το έχει στείλει στο AUR χρόνια τώρα.
    Έχει να βγάλει νέα έκδοση χρόνια και πιθανόν το χτίσιμο της τελευταίας stable με το τελευταίο kde έχει γίνει pain in the arse χωρίς να πολυ-χρησιμοποιείται
    RIP

  11. #836
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χρησιμοποιούσες ακόμα;
    Θεωρητικά δεν γιοκ (ακόμα) καθώς το github του είχε κάτι αλλαγές μέσα στον τελευταίο μήνα, αλλά ουσιαστικά είναι νεκρό και μπορεί γιαυτό να βγήκε απ τα repos. Και το arch το έχει στείλει στο AUR χρόνια τώρα.
    Έχει να βγάλει νέα έκδοση χρόνια και πιθανόν το χτίσιμο της τελευταίας stable με το τελευταίο kde έχει γίνει pain in the arse χωρίς να πολυ-χρησιμοποιείται
    RIP
    Μπα δεν το χρησιμοποιούσα καθόλου, απλώς μου έκανε εντύπωση που το έβγαλαν εντελώς, έστω κι αν ουσιαστικά είναι νεκρός. Απ' ότι είδα ο καινούργιος audio player λέγεται Elisa, αλλά είναι πάναπλος. Δεν προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  12. #837
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Δυστυχώς ο Amarok "πεθανε" με το KDE 3.x πριν 12 χρόνια. Πλέον παίζει τόσο πολύ το streaming που δεν νομίζω να θέλουν να ασχολούνται τόσο με local playlists.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  13. #838
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς ο Amarok "πεθανε" με το KDE 3.x πριν 12 χρόνια. Πλέον παίζει τόσο πολύ το streaming που δεν νομίζω να θέλουν να ασχολούνται τόσο με local playlists.
    Μεγάλη αλήθεια τα bold. Και για μένα τότε είχε σβήσει οριστικά. Το νέο amarok που έβγαλαν με την qt4 ήταν απλά έκτρωμα.

    Το πιο κοντινό που βρήκα στον κλασικό amarok είναι το strawberry (fork του clementine).
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  14. #839
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Τελικά όπως αποδείχθηκε όλο το KDE όπως το ξέραμε πέθανε με το 4
    Και αυτά τα "όλοι κάνουν streaming γιαυτό δεν φτιάχνουν τον amarok" ή "όλοι πήγαν σε cloud/browser γιαυτό δεν φτιάχνουν το Kontact " κ.ο.κ. είναι απλά δικαιολογίες. Έχουν βγει 3-4 forks άρα υπάρχει ζήτηση ή/και έχει βγει μία closed source εφαρμογή και έχει πάρει όλη την αγορά γιατί παίζει μόνη της

  15. #840
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά όπως αποδείχθηκε όλο το KDE όπως το ξέραμε πέθανε με το 4
    Και αυτά τα "όλοι κάνουν streaming γιαυτό δεν φτιάχνουν τον amarok" ή "όλοι πήγαν σε cloud/browser γιαυτό δεν φτιάχνουν το Kontact " κ.ο.κ. είναι απλά δικαιολογίες. Έχουν βγει 3-4 forks άρα υπάρχει ζήτηση ή/και έχει βγει μία closed source εφαρμογή και έχει πάρει όλη την αγορά γιατί παίζει μόνη της
    Έτσι, συμφωνώ 100% εδώ! Παρ' 'ολ' αυτά εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το καλύτερο Linux DE και πολύ καλύτερο από Mac/Win.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


Σελ. 56 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 3646515455565758616676 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας