Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 74
  1. #16
    Εγγραφή
    25-08-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι, Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    879
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    20550/2495
    ISP
    OTE Conn-x IPv4/IPv6
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ASUS RT-N66U
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nfotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο είπαμε ότι κάνει ένα Galaxy Nexus;

    Ν.Φ.
    Λιγότερα απο ένα Galaxy S III ή ένα HTC One X.
    “The good thing about Science is that it's true whether or not you believe in it.”

    - Neil deGrasse Tyson

  2. #17
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paspro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγότερα απο ένα Galaxy S III ή ένα HTC One X.
    Στα 370 ευρώ όμως (χαμηλότερη τιμή στο Skroutz.gr) δε το λες και "τηλέφωνο του λαού"

  3. #18
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    729
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    netgear 834G v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα 370 ευρώ όμως (χαμηλότερη τιμή στο Skroutz.gr) δε το λες και "τηλέφωνο του λαού"
    Ακριβώς αυτό ήθελα να υπονοήσω.

    Το να μιλάμε για κινητά που κοστίζουν όσο σχεδόν ένας βασικός μισθός στην Ελλάδα το θεωρώ εξωπραγματικό.

    Ν.Φ.

  4. #19
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    υπαρχει και το nexus s αλλα και το galaxy s που και τα 2 σε βαζουν για τα καλα σε aosp/ pure google καταστασεις
    They see me postin', they hatin'...

  5. #20
    Εγγραφή
    25-08-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι, Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    879
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    20550/2495
    ISP
    OTE Conn-x IPv4/IPv6
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ASUS RT-N66U
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nfotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς αυτό ήθελα να υπονοήσω.

    Το να μιλάμε για κινητά που κοστίζουν όσο σχεδόν ένας βασικός μισθός στην Ελλάδα το θεωρώ εξωπραγματικό.

    Ν.Φ.
    Αυτό είναι μια άλλη ιστορία και το πρόβλημα δεν έχει να κάνει με την τιμή του κινητού αλλά τους μισθούς της Ελλάδας. Ο περισσότερος κόσμος θα πάρει το κινητό στα πλαίσια κάποιου συμβόλαιου οπότε η τιμή θα είναι χαμηλότερη. Και σίγουρα ένα Android τηλέφωνο είναι smartphone και έχει ακριβότερο hardware απο τον μέσο όρο. Δεν μπορεί να κοστίζει όσο ένα απλό Nokia για παράδειγμα που έχει φτηνό hardware.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχει και το nexus s αλλα και το galaxy s που και τα 2 σε βαζουν για τα καλα σε aosp/ pure google καταστασεις
    To Nexus S έχει ήδη αναβαθμιστεί σε JellyBean.
    “The good thing about Science is that it's true whether or not you believe in it.”

    - Neil deGrasse Tyson

  6. #21
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bilslgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε που θέλω να φανταστώ ότι θα έρθει μια τέτοια μέρα.

    γιατι ρε συ ετσι?
    They see me postin', they hatin'...

  7. #22
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, με την κάμερα στα 5 mpixels του Galaxy Nexus.
    Tι με συμφέρει το ξέρω εγώ.
    Βρήκατε μια καραμέλα εδώ και κανένα δίμηνο (αναφέρομαι σε εσένα και στο μισό forum) και σε κάθε thread για Android αρχίζετε τα "μόνο Nexus, μόνο Nexus, μόνο Nexus". Eίναι το νέο "να πεθάνει ο ΟΤΕ".
    Όταν αγόραζα το Xperia X10, με την 8Mpixel camera και το super-duper interface σκεφτόμουν τι φοβερή αγορά έκανα... και σαφέστατα (νόμιζα ότι) ήξερα τι με συμφέρει. Και από τότε έχω βαρεθεί να είμαι το φτωχό παιδάκι της γειτονιάς που περιμένει την ελεημοσύνη της Sony... θα δώσει ή όχι 2.1, θα δώσει ή όχι multitouch, θα δώσει ή όχι 2.3, θα δώσει ή όχι ICS? Εδώ και σχεδόν ενάμιση χρόνο η εταιρία έχει παρατήσει το κινητό (καιρό πριν λήξουν τα 2 χρόνια της τυπικής υποστήριξης) και δεν παρέχει καν σύγχρονους drivers για να υπάρξει third-party firmware development. Η κάμερα στο custom ICS αν παίξει, παίζει με ματσακωνιές...

    Και αναφέρω την περίπτωση του X10 γιατί η "κακιά" παλιά Sony Ericsson έγινε τώρα "καλή" Sony και ξαφνικά ετοιμαζόμαστε για Xperia Nexus...

    Στο δια ταύτα επειδή δεν είναι "καραμέλα" του μισού forum, αλλά παγκοσμίως αποδεκτό ότι τα Nexus έχουν μακράν την καλύτερη υποστήριξη σε Android, καλά θα κάνει το εγχείρημα με το Xperia S να πετύχει αν δεν θέλει η google να την φτύνουν στο μέλλον όλοι οι κατασκευαστές, επειδή η ίδια τους παίρνει τους πελάτες τους.
    AdvancedRM: Κι άλλο ένα Router Traffic Monitor
    PCMon: Monitoring Utility για HDD activity, CPU usage, memory usage...

  8. #23
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    459
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Cosmote
    Το "κακό" είναι ότι δεν Θέλω ................. NEXUS !!!!!!!!!!!!!

    Θέλω ένα Galaxy SIII αλλά με σωστή υποστήριξη του λειτουργικού από τη SAMSUNG (κατά προτίμηση).

    Το hardware έχει πολύ μεγάλες δυνατότητες, όσες ........ και οι ευθύνες της SAMSUNG

  9. #24
    Εγγραφή
    25-08-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι, Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    879
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    20550/2495
    ISP
    OTE Conn-x IPv4/IPv6
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ASUS RT-N66U
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 16.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "κακό" είναι ότι δεν Θέλω ................. NEXUS !!!!!!!!!!!!!

    Θέλω ένα Galaxy SIII αλλά με σωστή υποστήριξη του λειτουργικού από τη SAMSUNG (κατά προτίμηση).

    Το hardware έχει πολύ μεγάλες δυνατότητες, όσες ........ και οι ευθύνες της SAMSUNG
    Ο περισσότερος κόσμος ούτε καν ξέρει τι είναι το Android και τι λειτουργικό τρέχει η συσκευή του. Κοιτά την εξωτερική εμφάνιση, πόσα megapixels έχει η κάμερα και τι ωραία χρώματα έχει η οθόνη. Γι'αυτό και εταιρίες σαν την Samsung δεν ασχολούνται με το να αναβαθμίζουν υπάρχοντες συσκευές αλλά με το να πουλήσουν καινούργιες. Απο αυτό βγάζουν κέρδος. Η προσαρμογή κάποιας έκδοσης του Android σε παλιότερες συσκευές είναι έξοδα που δεν αποφέρουν κέρδος εκτός ίσως απο το να ευχαριστήσουν λίγους geek χρήστες ώστε να μην πάνε σε άλλον κατασκευαστή.

    Δείτε τι έκανε η Samsung με το Galaxy Tab 10.1. Εβγαλε το Galaxy Tab 2 10.1 που έχει το ίδιο hardware σε διαφορετική συσκευασία με το ICS και κυκλοφόρησε αναβάθμιση σε ICS για το original Galaxy Tab 10.1 μόλις πριν λίγες μέρες, πολλούς μήνες δηλαδή μετα την κυκλοφορία του Galaxy Tab 2 10.1 μήπως και κάποιοι ανυπόμονοι πάρουν την νέα συσκευή και πουλήσει κανένα κομμάτι παραπάνω. Τώρα που το Galaxy Tab 2 10.1 είναι πια ξεπερασμένο έβγαλε το ICS για το original Tab 10.1 και ύστερα απο πολλές διαμαρτυρίες στην εταιρία απο τους πελάτες.

    Με αυτή τη λογική λειτουργούν όλοι οι κατασκευαστές τηλεφώνων/tablets.
    “The good thing about Science is that it's true whether or not you believe in it.”

    - Neil deGrasse Tyson

  10. #25
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paspro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο περισσότερος κόσμος ούτε καν ξέρει τι είναι το Android και τι λειτουργικό τρέχει η συσκευή του. Κοιτά την εξωτερική εμφάνιση, πόσα megapixels έχει η κάμερα και τι ωραία χρώματα έχει η οθόνη. Γι'αυτό και εταιρίες σαν την Samsung δεν ασχολούνται με το να αναβαθμίζουν υπάρχοντες συσκευές αλλά με το να πουλήσουν καινούργιες. Απο αυτό βγάζουν κέρδος. Η προσαρμογή κάποιας έκδοσης του Android σε παλιότερες συσκευές είναι έξοδα που δεν αποφέρουν κέρδος εκτός ίσως απο το να ευχαριστήσουν λίγους geek χρήστες ώστε να μην πάνε σε άλλον κατασκευαστή.

    Δείτε τι έκανε η Samsung με το Galaxy Tab 10.1. Εβγαλε το Galaxy Tab 2 10.1 που έχει το ίδιο hardware σε διαφορετική συσκευασία με το ICS και κυκλοφόρησε αναβάθμιση σε ICS για το original Galaxy Tab 10.1 μόλις πριν λίγες μέρες, πολλούς μήνες δηλαδή μετα την κυκλοφορία του Galaxy Tab 2 10.1 μήπως και κάποιοι ανυπόμονοι πάρουν την νέα συσκευή και πουλήσει κανένα κομμάτι παραπάνω. Τώρα που το Galaxy Tab 2 10.1 είναι πια ξεπερασμένο έβγαλε το ICS για το original Tab 10.1 και ύστερα απο πολλές διαμαρτυρίες στην εταιρία απο τους πελάτες.

    Με αυτή τη λογική λειτουργούν όλοι οι κατασκευαστές τηλεφώνων/tablets.
    κατά τα άλλα η apple απευθύνεται σε "πρόβατα"
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  11. #26
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paspro Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν πάλι θέλεις και το top hardware και συχνές αναβαθμίσεις τότε πας σε εταιρία που φτιάχνει τόσο το λειτουργικό όσο και το hardware π.χ. η Apple.
    Top Hardware η Apple; Θες να με κάνεις να βγάλω τον καφέ από την μύτη τώρα;
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  12. #27
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Top Hardware η Apple; Θες να με κάνεις να βγάλω τον καφέ από την μύτη τώρα;
    Pics or it didn't happen!

    Στο hardware (όπου hardware λέμε specs) θα έλεγα πως η Apple βρίσκεται κάπου πάνω από τη μέση - είναι πολλά τα smartphones που υπερκαλύπτουν τις δυνατότητες ακόμη και του 4S. Στη ποιότητα κατασκευής όμως, βρίσκεται στις 1ες, αν όχι στη 1η θέση.

  13. #28
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "κακό" είναι ότι δεν Θέλω ................. NEXUS !!!!!!!!!!!!!
    Θέλω ένα Galaxy SIII αλλά με σωστή υποστήριξη του λειτουργικού από τη SAMSUNG (κατά προτίμηση).
    Το hardware έχει πολύ μεγάλες δυνατότητες, όσες ........ και οι ευθύνες της SAMSUNG
    Για πολλούς μήνες και εγώ εναπόθετα τις ελπίδες μου στην κατασκευάστρια Sony, αλλά δεν... Ακόμα και για το Xperia S, περί ου ο λόγος, (πόσο μάλλον για τα υπόλοιπα των σειρών 2011-2012) δεν έχει υπάρξει επίσημη ανακοίνωση για Jelly Bean.
    Στην πραγματικότητα όμως και για την περίπτωση του SIII που αναφέρεις, να σου θυμίσω πως ενώ το Jelly Bean μετρά ήδη σχεδόν 2 μήνες ζωής, η ανακοίνωση για το update κάνει λόγο για το Q4 του 2012. Το ότι θα βγει νωρίτερα είναι ότι συζητιέται σε πηγαδάκια. Και μετά από αυτό η Samsung θα ετοιμάζεται πυρετωδώς για το S4 που αντίστοιχα θα πρέπει να παρουσιαστεί τον Μάιο περίπου, και πάνω κάτω καταλαβαίνεις με τι ρυθμούς θα κινείται το support του S3, όπως ακριβώς και του S2, μιας ικανότατης συσκευής που πρώτα ο Θεός θα πάρει Jelly Bean κι αυτή το Q4.

    Όταν όμως επίσημα ο κύκλος ανάπτυξης της κάθε version του Android είναι 9 μήνες, το να χρειάζονται 3-7 μήνες για πραγματική διάθεση σε μη Nexus συσκευές είναι πρόβλημα.
    AdvancedRM: Κι άλλο ένα Router Traffic Monitor
    PCMon: Monitoring Utility για HDD activity, CPU usage, memory usage...

  14. #29
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από user9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν αγόραζα το Xperia X10, με την 8Mpixel camera και το super-duper interface σκεφτόμουν τι φοβερή αγορά έκανα... και σαφέστατα (νόμιζα ότι) ήξερα τι με συμφέρει. Και από τότε έχω βαρεθεί να είμαι το φτωχό παιδάκι της γειτονιάς που περιμένει την ελεημοσύνη της Sony... θα δώσει ή όχι 2.1, θα δώσει ή όχι multitouch, θα δώσει ή όχι 2.3, θα δώσει ή όχι ICS? Εδώ και σχεδόν ενάμιση χρόνο η εταιρία έχει παρατήσει το κινητό (καιρό πριν λήξουν τα 2 χρόνια της τυπικής υποστήριξης) και δεν παρέχει καν σύγχρονους drivers για να υπάρξει third-party firmware development. Η κάμερα στο custom ICS αν παίξει, παίζει με ματσακωνιές...

    Και αναφέρω την περίπτωση του X10 γιατί η "κακιά" παλιά Sony Ericsson έγινε τώρα "καλή" Sony και ξαφνικά ετοιμαζόμαστε για Xperia Nexus...

    Στο δια ταύτα επειδή δεν είναι "καραμέλα" του μισού forum, αλλά παγκοσμίως αποδεκτό ότι τα Nexus έχουν μακράν την καλύτερη υποστήριξη σε Android, καλά θα κάνει το εγχείρημα με το Xperia S να πετύχει αν δεν θέλει η google να την φτύνουν στο μέλλον όλοι οι κατασκευαστές, επειδή η ίδια τους παίρνει τους πελάτες τους.
    Όλα όσα γράφεις είναι σωστά, για κάποιο λόγο όμως υποθέτεις ότι το bolt είναι ο κύριος λόγος για τον οποίο αγοράζουμε όλοι τα κινητά μας. Μπορεί να είναι για εσένα, το δέχομαι.

    Εγώ έχω άλλες προτεραιότητες. Αυτό που μου λείπει από το κινητό μου δεν είναι το Android 4.0 ή 4.1 αλλά μια καλύτερη μπαταρία.
    Και αν τώρα είχα αγοράσει το Galaxy Nexus θα μου έλειπαν 2 πράγματα: μια καλύτερη μπαταρία και μια καλύτερη κάμερα. Άρα είμαι κερδισμένος σε σχέση με το να είχα το Galaxy Nexus.

    Καταλαβαίνω ότι για κάποιους είναι ζήτημα τιμής το να έχουν την τελευταία έκδοση.
    Για εμένα όμως που το κινητό το αγοράζω για να με υπηρετεί αυτό και όχι για να είμαι δούλος του, η υποστήριξη της τελευταίας έκδοσης του Android είναι 4η ή 5η στη λίστα κριτηρίων (που και εκεί είναι ψηλά αν σκεφτείς ότι έχω καμια εικοσαριά κριτήρια).
    Επομένως επιστρέφω σε αυτό που έγραψα αρχικά, έχετε κολλήσει στη δική σας ανάγκη να έχετε πάντα την τελευταία έκδοση και δεν αφήνετε thread για thread που να μη γράψετε ότι "από Android μόνο τα Nexus αξίζουν" (το οποίο με απαγωγή σε άτοπο σημαίνει ότι τίποτα άλλο δεν αξίζει).




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατά τα άλλα η apple απευθύνεται σε "πρόβατα"
    Μα δεν τους ξέρεις (αναφέρομαι στα fanboys από κάθε πλευρά, όχι αποκλειστικά σε αυτά του Android);
    Όταν ένα πρόβατο αγοράζει αυτό που θεωρούν αυτοί καλύτερο, τότε είναι καλό πρόβατο και δεν το κράζουμε.
    Μόνο όταν αγοράσει το αντίθετο τρώει κράξιμο.

  15. #30
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως, η μετάβαση στη τελευταία έκδοση ενός OS σημαίνει επιδιόρθωση σημαντικών και μη bugs, νέα features είτε ως προς το λειτουργικό το ίδιο είτε ως προς υπηρεσίες για το χρήστη και τέλος support από 3rd party εφαρμογές που μπορεί να έχουν ως προαπαιτούμενο τη τάδε έκδοση λογισμικού. Αυτά δεν παραβλέπονται, έτσι δεν είναι;

    Στο κάτω κάτω σε αυτό το forum πόσες φορές μιλάμε για τις τελευταίες εκδόσεις σε OS (mobile ή/και PC) και προγράμματα ώστε να απολαμβάνουμε όλα όσα έγραψα παραπάνω συν την ασφάλεια από ιούς και διάφορα -ware (αν και έως τώρα το mobile κομμάτι δεν έχει τόσο κίνδυνο)..;

    Κακό είναι λοιπόν το να ζητάει ο κάθε χρήστης που ξέρει πως έχει ένα smartphone, τα latest features που δυστυχώς έρχονται με το latest OS;

    Εδώ Lewton κάθεσαι και λες πως για σένα είναι προτεραιότητα η ύπαρξη καλής κάμερας. ΟΚ. Στο ICS αν δε κάνω λάθος, η Google ουσιαστικά βελτίωσε τους χρόνους λήψης μιας φωτογραφίας συν ότι έδωσε (..και πάλι αν δε κάνω λάθος) ορισμένα features. Δηλαδή, αυτό δε το θες; (..αν το έχεις ήδη ή όχι δεν έχει σημασία, στο σκεπτικό αναφέρομαι..).

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-12, 12:48
  2. Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-12, 21:00
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-11, 01:49
  4. Vodafone Bluetooth GPS για όλες τις συσκευές
    Από God στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-11, 16:33
  5. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-09, 13:48

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας