Σελ. 226 από 957 ΠρώτηΠρώτη ... 206216221224225226227228231236246 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.376-3.390 από 14347
  1. #3376
    Εγγραφή
    04-01-2005
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ειδα το coolpad f1 που προτινε ενας φιλςο πιοπανω.Εχει το Adnoird 4.2. Δεδομενου οτι βγαινουν συνεχεια νεες roms θα μπορεσω πιστευετε να οτ αναβαθιμισω σε 4,4 αργοτερα?
    Τελος εχει μπαταρια 2500mah..ειναι καλη?Στο ΖΤΕ με 1500ΜΑΗ κραταει με το ζορι 1 μερα...παιζει να βρω αλλη μπαταρια να βαλω με μεγαλυτερη χωρητηκοτητα η θα το καψω η δεν υπαρχει?

  2. #3377
    Εγγραφή
    29-04-2007
    Μηνύματα
    5.328
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    wind
    Router
    3g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ναι, είναι Nexus killer.
    Αλλά το software μας τα χαλάει λίγο.
    και μενα να σου πω την αληθεια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος amoyda : 18-06-14 στις 18:45.

  3. #3378
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.036
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Embrance Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιζει να βρω αλλη μπαταρια να βαλω με μεγαλυτερη χωρητηκοτητα η θα το καψω η δεν υπαρχει?
    Δεν γίνεται αυτό.
    Η χωρητικότητα εξαρτάται από το μέγεθος. Για μεγαλύτερη χωρητικότητα θα χρειαστείς μεγαλύτερη μπαταρία σε μέγεθος.

    Ότι διαφημίζεται σαν μεγαλύτερο capacity, στις ίδιες φυσικές διαστάσεις, είναι απάτη. Οι κατασκευαστές μπαταριών έχουν ήδη πάρει το 100% της χωρητικότητας στο μέγεθος μπαταρίας που έχουν επιλέξει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από amoyda Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μενα να σου πω την αληθεια
    Για μένα είναι ο μόνο λόγος που δεν επιλέγω κάποιο κινέζικο για μένα.
    Ευτυχώς βοηθάει και η καλή τιμολόγηση των Nexus μέχρι στιγμής, αν αλλάξει αυτό, τότε με βλέπω αναγκαστικά για εκεί για καλό hardware σε νορμάλ τιμή.

  4. #3379
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yabba Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ το βρήκα. Να το τσιμπήσω αέρα;
    επειδή παρακολουθώ κι εγώ τη συζήτηση (για λογαριασμό άλλης προς στιγμήν, τεσπα..)
    α) το μεγαλύτερο ερώτημά μου : ΑΝ παρουσιαστεί πρόβλημα, σε κάποιο όπως το Jiayu που λέτε, μετά που το παίρνεις (π.χ. 6 μήνες μετά, αρχίζει να ρετάρει, να κλείνει η οθόνη κτλ), σε καλύπτει κανείς με εγγύηση? μπορείς να το πας κάπου για service εδώ ή θα πρέπει να το ταχυδρομήσεις πίσω Κίνα, ή ούτε καν αυτό κι απλά μένεις..με τη -χαλασμένη- συσκευή στο χέρι?
    β) Ομοίως αλλά για επώνυμη συσκευή, όπως π.χ. αν πάρω π.χ. Samsung Galaxy ή Sony Xperia από κινεζο-site, από το vickmall π.χ. που λέτε, αν πάθει κάτι μπορώ να το πάω σε αντιπροσωπεία εδώ και να με καλύπτει η εγγύηση ή μπα?
    γ) στα συγκεκριμένα site, aliexpress και vickmall έχει πετύχει κανείς να παραγγείλει και να μην του έρθει, να του φαν τα λεφτά ή κάτι τέτοιο? Από ότι διάβασα λέτε ότι είναι μια χαρά γενικά, απλά μην έχει τύχει κάποιος σε άσχημη περίπτωση
    α, και για το συγκεκριμένο jiayu, μεταξύ αυτού και αυτού τι θα παίρνατε? Μου προτείναν σε άλλο thread και το Sony Xperia M, αλλά πάει 20€ πάνω από τα άλλα... Αξίζει τη διαφορά?

    - - - Updated - - -

    και κάτι άλλο..μια και ούτε αυτή (για την οποία ρωτάω..) έχει ιδέα από κινητά, ούτε εγώ για να καθίσω να της στήσω οτιδήποτε, αν πάρω το jiayu θα παίζει κατευθείαν τα πάντα,συνδεεται ίντερνετ, gps κτλ, ή θα πρέπει να φάμε χρόνο να στήνουμε έξτρα (για να λειτουργήσει απλά +skype, facebook, playstore)

  5. #3380
    Εγγραφή
    15-09-2006
    Περιοχή
    Peiraias
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    266
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Router
    Huawei DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefp Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή παρακολουθώ κι εγώ τη συζήτηση (για λογαριασμό άλλης προς στιγμήν, τεσπα..)
    α) το μεγαλύτερο ερώτημά μου : ΑΝ παρουσιαστεί πρόβλημα, σε κάποιο όπως το Jiayu που λέτε, μετά που το παίρνεις (π.χ. 6 μήνες μετά, αρχίζει να ρετάρει, να κλείνει η οθόνη κτλ), σε καλύπτει κανείς με εγγύηση? μπορείς να το πας κάπου για service εδώ ή θα πρέπει να το ταχυδρομήσεις πίσω Κίνα, ή ούτε καν αυτό κι απλά μένεις..με τη -χαλασμένη- συσκευή στο χέρι?
    β) Ομοίως αλλά για επώνυμη συσκευή, όπως π.χ. αν πάρω π.χ. Samsung Galaxy ή Sony Xperia από κινεζο-site, από το vickmall π.χ. που λέτε, αν πάθει κάτι μπορώ να το πάω σε αντιπροσωπεία εδώ και να με καλύπτει η εγγύηση ή μπα?
    γ) στα συγκεκριμένα site, aliexpress και vickmall έχει πετύχει κανείς να παραγγείλει και να μην του έρθει, να του φαν τα λεφτά ή κάτι τέτοιο? Από ότι διάβασα λέτε ότι είναι μια χαρά γενικά, απλά μην έχει τύχει κάποιος σε άσχημη περίπτωση
    Α) Δυστυχώς πρέπει να σταλεί πίσω στην Κίνα. Σε ότι αφορά την εγγύηση, πριν αγοράσεις μίλησε μαζί τους στο chat.
    Β) Δεν το γνωρίζω αυτό.
    Γ) Πληρώνοντας μέσω Paypal, έχεις την ασφάλεια των 45 ημερών για να κάνεις claim. Σε κάποια παιδιά σε διπλανό site που αντί για τηλέφωνο ο απατεώνας τους έστειλε ζελατίνες προστασίας, το Paypal τους επέστρεψε τα χρήματα.
    S A T O R
    A R E P O
    T E N E T
    O P E R A
    R O T A S

  6. #3381
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tolism30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α) Δυστυχώς πρέπει να σταλεί πίσω στην Κίνα. Σε ότι αφορά την εγγύηση, πριν αγοράσεις μίλησε μαζί τους στο chat.
    Β) Δεν το γνωρίζω αυτό.
    Γ) Πληρώνοντας μέσω Paypal, έχεις την ασφάλεια των 45 ημερών για να κάνεις claim. Σε κάποια παιδιά σε διπλανό site που αντί για τηλέφωνο ο απατεώνας τους έστειλε ζελατίνες προστασίας, το Paypal τους επέστρεψε τα χρήματα.
    ευχαριστώ για την απάντηση!
    το φοβόμουν αυτό στο Α, δε βλέπω πως αλλιώς θα μπορούσε να γίνει..
    για το (β) ξέρω ότι δυστυχώς αυτό που κάνουν οι περισσότερες εταιρίες είναι ότι σου λεν δεν ισχύει η εγγύηση σε EU (ένα bluetooth samsung που πήρα από Κίνα, ήταν έτσι και το ίδιο ίσχυε και για άλλη μια συσκευή που τσέκαρα, λέω ΜΗΗΠΩΣ τυχόν στα τηλέφωνα έχουν κάποια άλλη πολιτική και μην ξέρει κάποιος να μου πει καμιά τέτοια περίπτωση..
    για το (Γ) ξέρω τη λογική με Paypal κτλ (τα'χω χρησιμοποιήσει κι εγώ στο παρελθόν) αλλά λέω από τα συγκεκριμένα δύο site αν έχει πετύχει κάποιος τέτοιο περιστατικό

  7. #3382
    Εγγραφή
    27-08-2005
    Περιοχή
    Σέρρες
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    268
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΣΕΡΡΕΣ
    Router
    ZHXHN H168N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από topmar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους τελευταίους 2 μήνες έχω αγοράσει και δοκιμάσει τα Lenovo S650, Xiaomi Hongmi Red Rice 1S, Coolpad F1.. .....όταν έχω χρόνο θα απαντήσω ότι θέλετε για αυτά τα 3.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να μου πεις ποιο από αυτά είναι το καλύτερο όσον αφορά την εγκατάσταση xposed/gravity box.
    Κοινώς, πιο έχει την πιο untouched rom.

    Και φυσικά, τις προσωπικές σου εντυπώσεις, ειδικά για το Coolpad.
    Λοιπόν, όπως έγραψα και πιο πάνω, επειδή είχα στα χέρια μου τα Lenovo S650 & Xiaomi Hongmi Red Rice 1S και τώρα έχω το Coolpad F1(για λίγες μέρες, είναι φίλου μου) μέχρι να έρθει το δικό μου νέο Lenovo S660, μπορώ να γράψω τις εντυπώσεις μου:


    Lenovo S650 (μανίσια Rom S119)

    Θετικά
    -Αρκετά ελαφρύ και λεπτό για το μέγεθός του
    -Πολύ καλή ανάλυση οθόνης, ευανάγνωστη στο άμεση ηλιακό φως
    -Γρήγορο μενού
    -Μέτρια έως καλή λήψη WiFi
    -Καλή λήψη GPS
    -Καλή διάρκεια μπαταρίας (2000mAh), περίπου 1,5 μέρα ΜΑΧ
    -Δυνατότητα επιλογής επαφών προς εμφάνιση (κάρτα Sim ή Κινητό ή Λογαριασμός Gmail)
    -Δυνατότητα εισαγωγής επαφών από αρχείο .csv ή .vcf
    -Παραμετροποίηση προφίλ ήχου και δημιουργία νέου
    -Δυνατότητα αλλαγής προφίλ ήχου από τα κουμπιά έντασης ήχου
    -Πολύ καλή ένταση ηχείου και ακουστικού
    -Καλή κάμερα, για τον μέσο χρήστη

    Αρνητικά
    -Δεν εμφανίζονται τα ονόματα των αποθηκευμένων επαφών, εάν δεν έχουν αποθηκευτεί οι αριθμοί τηλεφώνου με το πρόθεμα +30 μπροστά. (Η λύση είναι απλή, κατεβάζεις την εφαρμογή Number Fixer και ζητάς να βάλει το +30 σε όλους τους 10ψήφιους αριθμούς που θα βρει στις επαφές).
    -Δεν λειτουργεί η δυνατότητα 160 χαρακτήρων στην μανίσια εφαρμογή μηνυμάτων και δεν υπάρχει δυνατότητα απεγκατάστασής της ακόμα και εάν είναι Rooted το τηλέφωνο, καθόσον είναι συνδεδεμένες και άλλες εφαρμογές σε αυτήν και δεν βγαίνει.
    - Δεν υπάρχει δυνατότητα απενεργοποίησης της ειδοποίησης μηνυμάτων στην μανίσια εφαρμογή, εάν έχεις εγκατεστημένη άλλη εφαρμογή (Handcent SMS). Οπότε έχεις διπλές ειδοποιήσεις μηνυμάτων ή απενεργοποιείς την μη μανίσια ειδοποίηση.


    Xiaomi Hongmi Red Rice 1S (Ελληνική Rom 3.10)

    Θετικά
    -Στιβαρή κατασκευή
    -Πολύ καλή λήψη WiFi
    -Πολύ καλή λήψη GPS
    -Υποστήριξη από το Ελληνικό Team Miui.gr για τη συσκευή, με την έκδοση εβδομαδιαίων νέων ROM προς εγκατάσταση, με εύκολο τρόπο.


    Αρνητικά
    -Αρκετά βαρύ και χοντρό σε πάχος
    -Πολύ κακή διάρκεια μπαταρίας (2000mAh), το πολύ έως 24 ώρες και συνήθως έως 4 ώρες ΜΑΧ διάρκεια ανοιχτής οθόνης
    -Πολύ μέτρια η ανάλυση οθόνης, με αδύναμο φωτισμό που ακόμα και στο ΜΑΧ ήταν δυσανάγνωστη η οθόνη στο άμεση ηλιακό φως
    -Μεγάλη δέσμευση-χρήση RAM από τις stock εφαρμογές. Δεν έμεναν ποτέ περισσότερα από 150ΜΒ ελεύθερα στο κινητό, κάνοντας το 1GB μνήμης RAM του κινητού να μοιάζει πολύ λίγο
    -Σχετικά αργή φόρτιση, που έδειχνε να “κολλάει” στο 99% για ασυνήθιστα μεγάλο διάστημα
    -Δεν παραμετροποιούνται τα προφίλ ήχου, ως προς τη μετονομασία τους και τη δημιουργία νέων
    -Έλλειψη δυνατότητας επιλογής επαφών προς εμφάνιση (κάρτα Sim ή Κινητό ή Λογαριασμός Gmail)
    -Aδύναμη ένταση ηχείου στις κλήσεις
    -Όχι ιδιαίτερα δυνατό ηχείο, όταν ακούω μουσική
    -Δεν λειτουργεί η δυνατότητα 160 χαρακτήρων στην μανίσια εφαρμογή μηνυμάτων και δεν υπάρχει δυνατότητα (δεν τη βρήκα) απενεργοποίησης της ειδοποίησης, εάν έχεις εγκατεστημένη άλλη εφαρμογή (Handcent SMS).
    -Καλή λειτουργία ακουστικού Handsfree



    Coolpad F1 (μανίσια ROM - Coollife UI 5.5)

    Θετικά
    -Αρκετά ελαφρύ και λεπτό για το μέγεθός του αναλογικά
    -Πολύ καλή ανάλυση οθόνης, ευανάγνωστη στο άμεση ηλιακό φως και φωτεινή
    -Πολύ γρήγορο μενού
    -Πολύ καλή λήψη WiFi
    -Πολύ καλή λήψη GPS
    -Πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας (2500mAh), 2 μέρες άνετα βγάζει
    -Σχετικά γρήγορη φόρτιση μπαταρίας
    -Δυνατότητα επιλογής επαφών προς εμφάνιση (κάρτα Sim ή Κινητό ή Λογαριασμός Gmail)

    Αρνητικά
    -Δεν παραμετροποιούνται τα προφίλ ήχου, ως προς τη μετονομασία τους και τη δημιουργία νέων
    - Μεγάλη αδυναμία έντασης ηχείου στις κλήσεις και σχεδόν σίγαση (!!) εάν είναι ακουμπισμένο σε τραπέζι (χωρίς θήκη). Επίσης σε ανοιχτό χώρο με κόσμο, είναι σχεδόν αδύνατο να το ακούσεις όταν χτυπάει, ακόμα και η δόνησή του είναι πολύ αδύναμη
    -Αδύναμο ηχείο, όταν ακούω μουσική είναι πολύ χαμηλή η ένταση ακόμα και στο ΜΑΧ
    -Τα κουμπιά αύξησης-μείωσης έντασης είναι στα αριστερά (όπως το κοιτάμε) και όχι δεξιά όπως σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου, δεν βολεύει η χρήση τους (το έκανα με τον αντίχειρα πάντα)
    -Παρουσίαση ηχούς σε μια εκ των συνομιλιών μου, από το ακουστικό του
    -Δεν λειτουργεί η δυνατότητα 160 χαρακτήρων στην μανίσια εφαρμογή μηνυμάτων και δεν υπάρχει δυνατότητα (δεν τη βρήκα) απενεργοποίησης της ειδοποίησης, εάν έχεις εγκατεστημένη άλλη εφαρμογή (Handcent SMS).
    -Όταν πατάω το κουμπί "Έλεγχος για αναβαθμίσεις συστήματος", με πετάει στην αρχική οθόνη βγάζοντας μήνυμα ότι κράσαρε η εφαρμογή.....(?????)
    -Μέτρια έως κακή λειτουργία ακουστικού Handsfree (δοκιμάστηκε σε άλλα 2 κινητά και δουλεύει τέλεια) όταν συνδέεται στο κινητό. Εκτός του ότι ακούγομαι πολύ λίγο, όταν απομακρύνεται η συσκευή από το ακουστικό (πράγμα φυσιολογικό, αφού γιαυτό το πήρα το Handsfree), μπουκώνει τελείως....(????)
    -Εάν το έχεις μόνο στη δόνηση, όταν παίζεις βίντεο ή ακούς μουσική, δεν ανοίγει ο ήχος για την ένταση....πρέπει να αλλάξεις δηλαδή πρώτα το προφίλ ήχου


    Εν κατακλείδι, εάν ήταν να επιλέξω μεταξύ των 3 κινητών, θα επέλεγα ως πιο ολοκληρωμένο το Lenovo πρώτα και μετά το Coolpad, με τελευταίο το Xiaomi......εγώ πάλι Lenovo παρήγγειλα για μένα (S660)

    Αυτά τα ολίγα.....
    “…Μητρός τε και Πατρός τε και των άλλων προγόνων απάντων τιμιώτερον εστίν η Πατρίς και σεμνότερον και Αγιότερον και εν μείζονι μοίρα και παρά Θεοίς και ανθρώποις τοις νούν έχουσιν".
    ΣΩΚΡΑΤΗΣ δια γραφίδος ΠΛΑΤΩΝΟΣ (ΚΡΙΤΩΝ, 51, Α-Β)

  8. #3383
    Εγγραφή
    29-04-2007
    Μηνύματα
    5.328
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    wind
    Router
    3g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω ειδοποιήσει πάντως στο κατάλληλο νήμα....
    ξανα!
    The 16GB Xiaomi Mi3, which packs a 5-inch 1080 display, 2GB RAM, Snapdragon 800 CPU and more, originally launched for 1999 Yuan. In the month since the phone launched prices have were first slashed to 1799 Yuan and now an incredible 1499 Yuan.
    180€ θα παει σε λιγο!
    http://www.fuelprices.gr/GetGeography
    1.αυτα ειναι, να παρακαλαμε να πληρωσουμε αυτο που παραγγειλαμε.
    ο ξεπεσμος στο μεγαλειο του.
    2.ντε ειμαι ξανθια αλλα οδευω

  9. #3384
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.011
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  10. #3385
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei EchoLife EG8145V
    topmar, να 'σαι καλά για τις λίστες των θετικών και (κυρίως) των αρνητικών που έγραψες.
    Πάρα πολύ καλές για να έχει κάποιος μια εικόνα του τι παίζει με τα Κινέζικα.
    Μακάρι να υπήρχαν παρόμοιες και στο γειτονικό φόρουμ κινητής τηλεφωνίας, προβλήματα και παραλήψεις που παρατηρούν οι κάτοχοι των συσκευών. Και θα ήταν ενήμεροι όσοι ενδιαφέρονται, αλλά και θα μπορούσα να βοηθήσω στην ενημέρωση κάποιων κατασκευαστών ελπίζοντας σε διορθωτικές αναβαθμίσεις.
    Κάνε το καλό και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό :)
    Για να μη χαλάει η μπαταρία του κινητού όταν φορτίζει όλο το βράδυ: DreamLab
    Δικαίωμα δικού σου modem-router

  11. #3386
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    @ topmar

  12. #3387
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    @topmar,ωραιο ριβιου


    το vickmall,εστειλε κιολας το δεμα,δουλευει κανονικα το tracking
    VAMOS ARIS

  13. #3388
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei EchoLife EG8145V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    το vickmall,εστειλε κιολας το δεμα,δουλευει κανονικα το tracking
    Είναι κορυφή το μαγαζί, η εξαίρεση στον κανόνα των κακών Κινέζων.
    Κάνε το καλό και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό :)
    Για να μη χαλάει η μπαταρία του κινητού όταν φορτίζει όλο το βράδυ: DreamLab
    Δικαίωμα δικού σου modem-router

  14. #3389
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Aπο το S650 και το F1, εγω εχω τις ακριβως αντιθετες αποψεις για τα ηχεια.

    Του F1 μου φανηκαν αρκετα δυνατα και του S650 μετρια.

  15. #3390
    Εγγραφή
    05-05-2006
    Μηνύματα
    654
    Downloads
    19
    Uploads
    2
    Ταχύτητα
    13500/2043
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear DGN3700
    SNR / Attn
    6(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Νέο "Storm Of Invites" απο την OnuPlus με 2500 invites.
    Cpu: Intel® Core™ i5-4690K | mobo: Gigabyte GA-Z97MX-Gaming 5 | Ram: G.SKILL F3 8GB 2400MHZ TRIDENT X | Psu: Coolermaster M1000
    gpu: MSI GeForce GTX560 TI 1GB Twin Frozr II OC | Storage: Samsung SSD 850 EVO 250GB & WD HDD 3Tb | Case: Thermaltake Armor -656E696163-

Σελ. 226 από 957 ΠρώτηΠρώτη ... 206216221224225226227228231236246 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ
    Από ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-15, 16:24
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-14, 21:07
  3. Κατάστημα με φιγούρες από ταινίες, comics κ.α.
    Από hellenicsun στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-14, 19:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας