Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Εγγραφή
    13-07-2003
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Ηλικία
    99
    Μηνύματα
    98
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    SNR / Attn
    24(dB) / 31(dB)
    Έχω μία σύνδεση ADSL με Οτενετ από τον Ιούλιο 2003. Αρχικά ήταν 384 και με την πρόσφατη αναβάθμιση πήγε στα 768. Τα προβλήματα που είχα ως τώρα ελάχιστα και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με την υπηρεσία.

    Τώρα πληρώνω:
    Πάγια τέλη ADSL πρόσβασης: 31.80 + ΦΠΑ = 37.84
    ΟΤΕνετ OnDSL Home: 37.80 + ΦΠΑ = 44,98

    Σύνολο: 82.82 το δίμηνο ή 41.41 το μήνα.

    Διάβασα πρόσφατα για κάτι καινούριες προσφορές κι είπα να το ψάξω λίγο. Πάω λοιπόν στο site τηε ΟΤΕνετ και ανακαλύπτω τις προσφορές Bundle. Το πινακάκι με τις τιμές δείχνει για σύνδεση "Ηome 768" κόστος 20.50 το μήνα, δηλ. ίδια υπηρεσία που έχω τώρα με τα μισά λεφτά. "Ωραία" σκέφτομαι, προτιμώντας να θεωρήσω τον εαυτό μου μάγκα που βρήκα τρόπο να μειώσω το κόστος παρά μαλάκα που πλήρωνε τα διπλά.

    Παίρνω τηλέφωνο την ΟΤΕνετ και τους λέω ότι θέλω να κάνω μετατροπή.
    - Δεν είστε ευχαριστημένος με την υπηρεσία;
    - Είμαι, αλλά βλέπω ότι μπορώ να έχω την ίδια υπηρεσία με τα μισά λεφτά
    - (απορημένος) Δεν νομίζω πως γίνεται αυτό, πόσο πληρώνετε τώρα;
    - Σύνολο, 41.41 το μήνα
    - Αδύνατο να πληρώνετέ τόσα
    - Μα αφού το γράφει ο λογαριασμός μου
    - Κάποιο λάθος έχει γίνει, πάρτε το 134
    - Σίγουρα;
    - Σιγουρότατα, εξ άλλου δεν υπάρχουν πλέον λογαριασμοί με δύο χρεώσεις, ο λογαριασμός σας θα έπρεπε να έχει μόνο μία χρέωση που τα περιλαμβάνει όλα
    - Εντάξει, ευχαριστώ, θα πάρω το 134

    Μάλλον θα έχω χάσει επεισόδια σκέφτομαι, ο τύπος ακουγόταν σίγουρος γι αυτά που έλεγε.

    Παίρνω το 134, μετά από λίγη κουβεντούλα η κοπελιά με διαβεβαίωνε ότι οι χρεώσεις είναι σωστές και πως αυτοί δεν πουλάνε Bundle, θα έπρεπε να αποταθώ στη Οτενετ για την μετατροπή.

    Πίσω πάλι στην Οτενετ, αποφεύγω να αναφέρω το θέμα των χρεώσεων και απλά τους ζητάω να γίνει μετατροπή της υπηρεσίας σε Bundle.
    - Δεν γίνεται
    - Γιατί;
    - Πρέπει να πάρετε το 134, να κάνετε διακοπή και μετά να αγοράσετε το πακέτο Bundle
    - Μα δεν θέλω να κάνω διακοπή, μετατροπή θέλω
    - Δε γίνεται, την υπηρεσία που έχετε τώρα την αγοράσατε απο τον ΟΤΕ, επομένως πρέπει να την διακόψετε στον ΟΤΕ και μετά να αγοράσετε το πακέτο Bundle
    - Μα από τον ΟΤΕ έχω απλά την πρόσβαση ADSL, την σύνδεση στο internet την αγοράζω από την ΟΤΕνετ
    - Συγνώμη, δεν γίνεται, πρέπει πρώτα να διακόψετε και μετά να ενεργοποιήσετε και πάλι την σύνδεση για να γίνει η αλλαγή
    - Και εν τω μεταξύ δεν θα έχω πρόσβαση;
    - Ακριβώς, μέχρι να ενεργοποιηθεί η καινούρια σύνδεση
    - Και πόσο καιρό παίρνει αυτό;
    - Δεν μπορώ να σας πω ακριβώς, είναι θέμα ΟΤΕ κι εξαρτάται αν έχουν ελεύθερες θύρες

    Περεταίρω κουβέντα θα ήταν άσκοπη.....

    Καμιά ιδέα; Έχει καταφέρει κανείς να κάνει μετροπή σε Bindle????

  2. #2
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.606
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μπορείς να κάνεις μετατροπή σε conn-x. Θα πάρεις την ΟΤΕnet να σου κόψουν την παροχή και το 134 για μετατροπή σε conn-x. Έχεις 6-μηνη δεσμευση. Τιμές στο: www.conn-x.gr .

    Add:
    768@19,50€/μήνα
    1024@25,90€/μήνα
    2048@39,90€/μήνα

  3. #3
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tzes Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω μία σύνδεση ADSL με Οτενετ από τον Ιούλιο 2003. Αρχικά ήταν 384 και με την πρόσφατη αναβάθμιση πήγε στα 768. Τα προβλήματα που είχα ως τώρα ελάχιστα και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με την υπηρεσία.

    Τώρα πληρώνω:
    Πάγια τέλη ADSL πρόσβασης: 31.80 + ΦΠΑ = 37.84
    ΟΤΕνετ OnDSL Home: 37.80 + ΦΠΑ = 44,98

    Σύνολο: 82.82 το δίμηνο ή 41.41 το μήνα.

    Διάβασα πρόσφατα για κάτι καινούριες προσφορές κι είπα να το ψάξω λίγο. Πάω λοιπόν στο site τηε ΟΤΕνετ και ανακαλύπτω τις προσφορές Bundle. Το πινακάκι με τις τιμές δείχνει για σύνδεση "Ηome 768" κόστος 20.50 το μήνα, δηλ. ίδια υπηρεσία που έχω τώρα με τα μισά λεφτά. "Ωραία" σκέφτομαι, προτιμώντας να θεωρήσω τον εαυτό μου μάγκα που βρήκα τρόπο να μειώσω το κόστος παρά μαλάκα που πλήρωνε τα διπλά.

    Παίρνω τηλέφωνο την ΟΤΕνετ και τους λέω ότι θέλω να κάνω μετατροπή.
    - Δεν είστε ευχαριστημένος με την υπηρεσία;
    - Είμαι, αλλά βλέπω ότι μπορώ να έχω την ίδια υπηρεσία με τα μισά λεφτά
    - (απορημένος) Δεν νομίζω πως γίνεται αυτό, πόσο πληρώνετε τώρα;
    - Σύνολο, 41.41 το μήνα
    - Αδύνατο να πληρώνετέ τόσα
    - Μα αφού το γράφει ο λογαριασμός μου
    - Κάποιο λάθος έχει γίνει, πάρτε το 134
    - Σίγουρα;
    - Σιγουρότατα, εξ άλλου δεν υπάρχουν πλέον λογαριασμοί με δύο χρεώσεις, ο λογαριασμός σας θα έπρεπε να έχει μόνο μία χρέωση που τα περιλαμβάνει όλα
    - Εντάξει, ευχαριστώ, θα πάρω το 134

    Μάλλον θα έχω χάσει επεισόδια σκέφτομαι, ο τύπος ακουγόταν σίγουρος γι αυτά που έλεγε.

    Παίρνω το 134, μετά από λίγη κουβεντούλα η κοπελιά με διαβεβαίωνε ότι οι χρεώσεις είναι σωστές και πως αυτοί δεν πουλάνε Bundle, θα έπρεπε να αποταθώ στη Οτενετ για την μετατροπή.

    Πίσω πάλι στην Οτενετ, αποφεύγω να αναφέρω το θέμα των χρεώσεων και απλά τους ζητάω να γίνει μετατροπή της υπηρεσίας σε Bundle.
    - Δεν γίνεται
    - Γιατί;
    - Πρέπει να πάρετε το 134, να κάνετε διακοπή και μετά να αγοράσετε το πακέτο Bundle
    - Μα δεν θέλω να κάνω διακοπή, μετατροπή θέλω
    - Δε γίνεται, την υπηρεσία που έχετε τώρα την αγοράσατε απο τον ΟΤΕ, επομένως πρέπει να την διακόψετε στον ΟΤΕ και μετά να αγοράσετε το πακέτο Bundle
    - Μα από τον ΟΤΕ έχω απλά την πρόσβαση ADSL, την σύνδεση στο internet την αγοράζω από την ΟΤΕνετ
    - Συγνώμη, δεν γίνεται, πρέπει πρώτα να διακόψετε και μετά να ενεργοποιήσετε και πάλι την σύνδεση για να γίνει η αλλαγή
    - Και εν τω μεταξύ δεν θα έχω πρόσβαση;
    - Ακριβώς, μέχρι να ενεργοποιηθεί η καινούρια σύνδεση
    - Και πόσο καιρό παίρνει αυτό;
    - Δεν μπορώ να σας πω ακριβώς, είναι θέμα ΟΤΕ κι εξαρτάται αν έχουν ελεύθερες θύρες

    Περεταίρω κουβέντα θα ήταν άσκοπη.....

    Καμιά ιδέα; Έχει καταφέρει κανείς να κάνει μετροπή σε Bindle????



    Εχεις γραμμή ΟΤΕ και πάροχο ΟΤΕΝΕΤ απο ότι κατάλαβα.. επισης.. απο οσο ξέρω το bundle περιλαμβάνει και συνδεση και γραμμή απο ΟΤΕΝΕΤ.. αρα.. για να το έχεις θα πρέπει η γραμμή σου να ειναι ελευθερη απο ADSL ... Ο υπάλληλος του ΟΤΕ μαλλον εχει χάσει επεισόδια και οχι εσυ..
    Μπορεί να δειχνει ανόητο αλλά ο ΟΤΕ θα πάει να σου κόψει την γραμμη και μετά θα πάει να στην ξαναφτιάξει ετσι ρε παιδί μου για να έχει κάτι να κάνει !!!!Αλλα τελικά φταίμε εμείς που μένουμε σε μια υπηρεσία και την πληρώνουμε χρυσή μονο και μονο για να μην μείνουμε λιγες μέρες χωρίς ίντερνετ..
    Aν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας,θα πας εκεί που κοιτας!

  4. #4
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.606
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    comcom δεν πήρε τον οτε αλλά την otenet, έχει διαφορά.

  5. #5
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά συγνώμη αλλά μπερδεύτηκα.Εγώ έχω ondsl kit που λήγει τον Μάρτιο.Για να μην πληρώσω από τότε και μετά σε χρυσό την αορίστου θέλω να ξανακάνω μια 12μηνη σύμβαση.Δεν γίνεται αυτό??Πρέπει να κόψω το adsl και να ξανακάνω την διαδικασία????
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  6. #6
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.606
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά συγνώμη αλλά μπερδεύτηκα.Εγώ έχω ondsl kit που λήγει τον Μάρτιο.Για να μην πληρώσω από τότε και μετά σε χρυσό την αορίστου θέλω να ξανακάνω μια 12μηνη σύμβαση.Δεν γίνεται αυτό??Πρέπει να κόψω το adsl και να ξανακάνω την διαδικασία????
    Κάνεις ανανέωση εσύ κανονικότατα.

  7. #7
    Εγγραφή
    23-06-2006
    Περιοχή
    Κέντρο
    Μηνύματα
    230
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Vivodi
    Router
    st 780
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά συγνώμη αλλά μπερδεύτηκα.Εγώ έχω ondsl kit που λήγει τον Μάρτιο.Για να μην πληρώσω από τότε και μετά σε χρυσό την αορίστου θέλω να ξανακάνω μια 12μηνη σύμβαση.Δεν γίνεται αυτό??Πρέπει να κόψω το adsl και να ξανακάνω την διαδικασία????
    Φίλε Doxaios εσύ θα κάνεις είτε ανανέωση χωρίς πρόβλημα με τιμή ανα μήνα είτε θα δεσμευτείς για ακόμη ένα έτος (νομίζω) με τιμή α πάλι χωρίς πρόβλημα διακοπής.
    Για σένα λοιπόν που το πακέτο OnDSL Kit είναι και γραμμή και σύνδεση της ΟΤΕΝΕΤ δεν φαβάσαι, το Bundle που αναρωτιέται ο αρχικός πόστερ (sic) είναι κάτι σαν το Κιτ που έχεις εσύ στην ίδια τιμή με το Κιτ απλά χωρίς το μόντεμ το Σαζέμ το USB με γραμμή + σύνδεση ΟΤΕΝΕΤ.

    Το πακέτο που έχει αυτός έχει γραμμή απο τον ΟΤΕ και σύνδεση ΟΤΕΝΕΤ, οπότε για το "γυρίσει" σε Bundle θα πρέπει να διακόψει την γραμμή του ΟΤΕ και να κάνει νέα αίτηση για γραμμή ΟΤΕΝΕΤ, που αυτό μεταφράζεται σε περίπου 7 εργάσιμες περίπου για κατάργηση της γραμμής ΟΤΕ και περίπου 1~2 εβδομάδες για την ενεργοποίηση γραμμής ΟΤΕΝΕΤ.

    Τώρα θα μου πεις πως έχεις (ενδεχομένως) δυο απορίες: 1. Γιατί να προτιμήσει κάποιος το Bundle αντί του Kit αφού είναι το ίδιο προϊόν με την ίδια τιμή εφόσον παίρνει τσάμπα και ένα μόντεμ USB.......γιατί εαν έχεις ήδη ρούτερ τί να το κάνεις το USB τασάκι;

    2. Γιατί λέγονται γραμμή Φόρθνετ και γραμμή ΟΤΕΝΕΤ και γραμμή ΟΤΕ αφού όλες ανήκουν στον ΟΤΕ;.........γιατί με το να χρειάζεται όλη αυτή η διαδικασία της κατάργησης και επανενεργοποίησης της γραμμής κάτω απο το όνομα άλλου παρόχου ο πελάτης δύσκολα θα μεταπηδήσει απο τον ένα πάροχο στον άλλο...κοινώς νταβατζιλίκι σου πουλάνε για να μην σε χάσουν.....Ελπίζω να βοήθησα

  8. #8
    Εγγραφή
    13-12-2005
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Απο ότι καταλαβαίνω η ΟΤΕΝΕΤ στο OnDSL Bundle Home 768 έχει τιμή αορίστου ανά μήνα 20.5€ και αυτή η τιμή δεν αναφέρει πουθενά ότι προσφέρεται με δωδεκάμηνη δέσμευση, επομένως μετά την λήξη της δωδεκάμηνης δέσμευσης πληρώνεις 20.5€ ανά μήνα.

  9. #9
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά συγνώμη αλλά μπερδεύτηκα.Εγώ έχω ondsl kit που λήγει τον Μάρτιο.Για να μην πληρώσω από τότε και μετά σε χρυσό την αορίστου θέλω να ξανακάνω μια 12μηνη σύμβαση.Δεν γίνεται αυτό??Πρέπει να κόψω το adsl και να ξανακάνω την διαδικασία????
    αν λήξει το Μάρτιο μπορείς να κάνεις αναβάθμηση ίσως σε άλλη τταχύτητα με την ίδια τίμη ίσως.. αναλογα τις προσφορές της περιοδου. Μην αγχωνεσαι από τωρα
    Aν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας,θα πας εκεί που κοιτας!

  10. #10
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiriakosk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ότι καταλαβαίνω η ΟΤΕΝΕΤ στο OnDSL Bundle Home 768 έχει τιμή αορίστου ανά μήνα 20.5€ και αυτή η τιμή δεν αναφέρει πουθενά ότι προσφέρεται με δωδεκάμηνη δέσμευση, επομένως μετά την λήξη της δωδεκάμηνης δέσμευσης πληρώνεις 20.5€ ανά μήνα.
    αν πάρεις το usb μοντεμ τότε ειναι 4μηνη δεσμευση δηλαδη οτι εχεις προπληρώσει μονο αν πάρεις το ασύρματο ρούτερ εχεις 12μηνη δεσμευση και η τιμη 20,50 ανα μήνα, εκτος αν παρεις μια προσφορά που εχουν για την μετατροπη απο pstn(να εχεις στο λογαριασμο του σταθερου σου κλησεις προς ίντερνετ) που το μηνα ή 768 ειναι στα 15 και κάτι ευρώ αλλα εχει 12μηνη δεσμευση..
    Aν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας,θα πας εκεί που κοιτας!

  11. #11
    Εγγραφή
    13-12-2005
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Με μπέρδεψες, μετά την λήξη της 12μηνής δέσμευσης η τιμή που θα πληρώνει είναι 20.5€ το μήνα... (Με βάση τις τωρινές τιμές)

  12. #12
    Εγγραφή
    22-04-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    12.244
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000
    ISP
    KPN
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiriakosk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με μπέρδεψες, μετά την λήξη της 12μηνής δέσμευσης η τιμή που θα πληρώνει είναι 20.5 το μήνα... (Με βάση τις τωρινές τιμές)

    Μετά τη λήξη 12μηνου θα πληρώνει τις τότε τιμές που θα ισχύουν για αορίστου χρόνου συνδέσεις

  13. #13
    Εγγραφή
    17-05-2005
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tzes,
    Έχουμε πάνω κάτω την ίδια ιστορία με την οτενετ. Εγώ ξεκίνησα λίγο αργότερα.
    Από το Μάιο έκανα την αλλαγή που προσπαθείς να κάνεις για τους ίδιους λόγους.
    Το 20,50 που πληρώνω πλέον είναι η τιμή για 12μηνη δέσμευση. Το μόνο που χρειάστηκε ήταν να στείλω με φαξ μια συμπληρωμένη αίτηση την οποία μου είχαν προηγουμένως στείλει από την οτενετ. Για να συνενοηθείς μαζί τους - καλή τύχη. Πρέπει να πέσεις σε άτομο που ξέρει κάτι παραπάνω από τα φυλλάδια ή να του πεις να μιλήσει με κάποιον που ξέρει. Το μόνο αρνητικό αν τα καταφέρεις είναι πως σε όποια μείωση τιμών ακολουθήσει νομίζω ότι δεν είμαστε μέσα. Αυτά

  14. #14
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xsad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μόνο αρνητικό αν τα καταφέρεις είναι πως σε όποια μείωση τιμών ακολουθήσει νομίζω ότι δεν είμαστε μέσα. Αυτά
    Αυτό είναι 100% σίγουρο και διασταυρωμένο.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  15. #15
    Εγγραφή
    20-05-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14655/509
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Zyxel Prestige 661HW-D1
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δηλαδή εγώ που ήθελα να κάνω το ίδιο πράγμα αλλά με ISP την Forthnet και περιμένω ακόμα από 17/11, ε, να λέω και ευχαριστώ!!!!!!!!!


    Veni, vidi, vici

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. SPA400 και CallerID - Mission Impossible?
    Από yiannos στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-18, 17:38
  2. OnDSL Home vs. OnDSL Bundle
    Από Wintermute23 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-05-06, 13:49
  3. Νέα προσφορά OTENET OnDSL Kit & OnDSL Bundle
    Από aesir στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-06, 10:53
  4. Διαφορες!!! ondsl,ondsl kit, ondsl bundle, conn-x
    Από le0n09 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-05, 15:53
  5. Ζyxel 630 + Lan 2 pc + Internet Sharing Mission Impossible
    Από tefra στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-10-04, 23:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας