Σελ. 134 από 330 ΠρώτηΠρώτη ... 114124129132133134135136139144154 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.996-2.010 από 4945
  1. #1996
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    καινούρια ειδικότητα αυτή φαντάζομαι. πρέπει να θέλει 2-3 phd για να φτάσεις στο επίπεδό του
    μίλαγα προχτές με τον Ιγνάτιο Ντονέλι, διαπρεπή Ατλαντολόγο και μου λεγε εξίσου ενδιαφέροντα πράγματα. κρίμα που δεν έχουμε το κατάλληλο νήμα να τα γράψω
    Aμυντικος αναλυτης διαπιστευμενος στο υπουργειο Αμυνας ειναι... Εχει απιστευτες γνωσεις Ιστοριας. Βασικα, τους περισσοτερους ¨"Ιστορικους" του πανεπιστημιου τους βαζει κατω. Απλα δεν εχει το ηθικο πλεονεκτημα του Αριστερου... Τι να κανουμε, κανεις δεν ειναι τελειος.

  2. #1997
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aμυντικος αναλυτης διαπιστευμενος στο υπουργειο Αμυνας ειναι... Εχει απιστευτες γνωσεις Ιστοριας. Βασικα, τους περισσοτερους ¨"Ιστορικους" του πανεπιστημιου τους βαζει κατω. Απλα δεν εχει το ηθικο πλεονεκτημα του Αριστερου... Τι να κανουμε, κανεις δεν ειναι τελειος.
    δεν έχω κάτι με τον συγκεκριμένο, κι ούτε αναφέρθηκα στις πολιτικές του ιδέες, που δεν τις γνωρίζω κιόλας
    με τον τίτλο έχω κάτι
    ο καθένας δηλώνει ότι θέλει βασικά, αλλά από που κι ως που πρέπει εμείς να τους παίρνουμε στα σοβαρά;

    χωρίς να είμαι ειδικός για το θέμα, και μη έχοντας και κανένα σεβασμό σε άτομα τύπου Μάζη που έχουν και ακαδημαϊκή ιδιότητα με επισημότητα και μισθό, έχω την εντύπωση πως κάποια πράγματα αυτοί που τα γνωρίζουν δεν τα ανακοινώνουν, ειδικά αν είναι σημαντικά
    εδώ ένας μάστορας και δε θα βάλει την τέχνη του μπροστά σου για να μη την κλέψεις. θα βγει στο youtube ο άλλος με τις βαθιές γνώσεις τέτοιων θεμάτων; για ποιο λόγο; και που βρήκε τις γνώσεις για τις περιοχές που λέει, όταν κάθε μέρα είναι στην Ελλάδα και ανεβάζει βιντεάκια;
    τουλάχιστον οι ΚΥΠατζήδες είναι στο χώρο ενδιαφέροντος, κυκλοφορούν ανάμεσά μας χωρίς να ξέρουμε ποιοι είναι, και μαζεύουν τις πληροφορίες που χρειάζονται χωρίς φανφάρες
    αυτοί που φωνάζουν γι αυτά τα θέματα, είτε γυρίζοντας τα κανάλια, είτε στο youtube, είτε δίνοντας διαλέξεις από δω κι από κει, μάλλον ντενεκέδες είναι που ψάχνονται για μεροκάματο απ τους αφελείς
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  3. #1998
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν έχω κάτι με τον συγκεκριμένο, κι ούτε αναφέρθηκα στις πολιτικές του ιδέες, που δεν τις γνωρίζω κιόλας
    με τον τίτλο έχω κάτι
    ο καθένας δηλώνει ότι θέλει βασικά, αλλά από που κι ως που πρέπει εμείς να τους παίρνουμε στα σοβαρά;

    χωρίς να είμαι ειδικός για το θέμα, και μη έχοντας και κανένα σεβασμό σε άτομα τύπου Μάζη που έχουν και ακαδημαϊκή ιδιότητα με επισημότητα και μισθό, έχω την εντύπωση πως κάποια πράγματα αυτοί που τα γνωρίζουν δεν τα ανακοινώνουν, ειδικά αν είναι σημαντικά
    εδώ ένας μάστορας και δε θα βάλει την τέχνη του μπροστά σου για να μη την κλέψεις. θα βγει στο youtube ο άλλος με τις βαθιές γνώσεις τέτοιων θεμάτων; για ποιο λόγο; και που βρήκε τις γνώσεις για τις περιοχές που λέει, όταν κάθε μέρα είναι στην Ελλάδα και ανεβάζει βιντεάκια;
    τουλάχιστον οι ΚΥΠατζήδες είναι στο χώρο ενδιαφέροντος, κυκλοφορούν ανάμεσά μας χωρίς να ξέρουμε ποιοι είναι, και μαζεύουν τις πληροφορίες που χρειάζονται χωρίς φανφάρες
    αυτοί που φωνάζουν γι αυτά τα θέματα, είτε γυρίζοντας τα κανάλια, είτε στο youtube, είτε δίνοντας διαλέξεις από δω κι από κει, μάλλον ντενεκέδες είναι που ψάχνονται για μεροκάματο απ τους αφελείς
    Eαν εκανες τον κοπο να δεις το βιντεο, θα διαπιστωνες πως ειναι πραγματικος Αμυντικος Αναλυτης και προφανως δεν λεει πραγματα δημοσια, στις περιπτωσεις που αυτο δεν επιτρεπεται και δεν αρμοζει.

  4. #1999
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eαν εκανες τον κοπο να δεις το βιντεο, θα διαπιστωνες πως ειναι πραγματικος Αμυντικος Αναλυτης και προφανως δεν λεει πραγματα δημοσια, στις περιπτωσεις που αυτο δεν επιτρεπεται και δεν αρμοζει.
    κάποια στιγμή που θα χρειάζεται η χαλάρωση θα το βάλω, για να μη θεωρείς πως είμαι προκατειλλημένος και για να περάσει η ώρα πιο ευχάριστα
    ότι μιλάει δημόσια πάντως μιλάει. ότι πιθανώς μπορεί να ξέρει πράγματα που δεν λέει, δεν αλλάζει αυτό που είπα όμως. ότι δλδ όσοι μιλάν δημόσια για τέτοια θέματα δε θα σου δώσουν την πραγματική διάσταση του θέματος, είτε γιατί δεν ξέρουν είτε γιατί δεν κάνει να το πουν. άρα μιλάμε για πασατέμπο
    προς το παρόν μπαίνει bookmark δίπλα στον μεγάλο Πάλμο
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  5. #2000
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Είδα την εκπομπή όλη και έχω να δηλώσω ότι εγώ και αρκετοί συμφοιτητές μου είμαστε πολύ πιο καλοί και σφαιρικοί γνώστες από τον κο Θεοδωράτο, όντας απλώς τελειόφοιτοι πολιτικών επιστημών και διεθνών σχέσεων. Το παρατιθέμενο βίντεο είναι απλώς χαδάκια σε αφελείς και αμόρφωτους πληγωμένους εθνικιστές. Κρίμα να είναι αναλυτής αυτός ο τύπος σε εθνικό υπουργείο άμυνας, αν είναι όντως.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  6. #2001
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα την εκπομπή όλη και έχω να δηλώσω ότι εγώ και αρκετοί συμφοιτητές μου είμαστε πολύ πιο καλοί και σφαιρικοί γνώστες από τον κο Θεοδωράτο, όντας απλώς τελειόφοιτοι πολιτικών επιστημών και διεθνών σχέσεων. Το παρατιθέμενο βίντεο είναι απλώς χαδάκια σε αφελείς και αμόρφωτους πληγωμένους εθνικιστές. Κρίμα να είναι αναλυτής αυτός ο τύπος σε εθνικό υπουργείο άμυνας, αν είναι όντως.
    Ο Καμμένος τον ταϊζει (αν ισχυει κιολας) οπότε δεν είναι και τόσο παράξενο.

  7. #2002
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα την εκπομπή όλη και έχω να δηλώσω ότι εγώ και αρκετοί συμφοιτητές μου είμαστε πολύ πιο καλοί και σφαιρικοί γνώστες από τον κο Θεοδωράτο, όντας απλώς τελειόφοιτοι πολιτικών επιστημών και διεθνών σχέσεων. Το παρατιθέμενο βίντεο είναι απλώς χαδάκια σε αφελείς και αμόρφωτους πληγωμένους εθνικιστές. Κρίμα να είναι αναλυτής αυτός ο τύπος σε εθνικό υπουργείο άμυνας, αν είναι όντως.
    Δεν ειχα σκοπο να απαντησω αλλα τα περι αφελων και αμορφωτων εθνικιστων δεν αφηνουν περιθωρια να αγνοησω την δημοσιευση σου. Προφανως οι διεθνεις σχεσεις και οι πολιτικες επιστημες που διδασκουν πλεον οι νεομαρξιστες θα επρεπε να εχουν αλλο τιτλο σπουδων οπως Διεθνιστικες και αντεθνικες σπουδες. Προφανως οι συγγραφεις των βιβλιων που διδασκεστε ειναι ολοι ακροαριστεροι. Επισης αλλο διεθνολογος και αλλο διεθνιστης. Ειμαι πολυ περιεργος να δω σημειωσεις των καθηγητων σας. Και τους συγγραφεις των βιβλιων που μελετατε. Εκτος απο Μαρξ, Τροτσκι και Λενιν, ποιους αλλους διδασκεστε; Ευχαριστω εκ των προτερων.

  8. #2003
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.907
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειχα σκοπο να απαντησω αλλα τα περι αφελων και αμορφωτων εθνικιστων δεν αφηνουν περιθωρια να αγνοησω την δημοσιευση σου. Προφανως οι διεθνεις σχεσεις και οι πολιτικες επιστημες που διδασκουν πλεον οι νεομαρξιστες θα επρεπε να εχουν αλλο τιτλο σπουδων οπως Διεθνιστικες και αντεθνικες σπουδες. Προφανως οι συγγραφεις των βιβλιων που διδασκεστε ειναι ολοι ακροαριστεροι. Επισης αλλο διεθνολογος και αλλο διεθνιστης. Ειμαι πολυ περιεργος να δω σημειωσεις των καθηγητων σας. Και τους συγγραφεις των βιβλιων που μελετατε. Εκτος απο Μαρξ, Τροτσκι και Λενιν, ποιους αλλους διδασκεστε; Ευχαριστω εκ των προτερων.
    Πράγματι αυτό είναι το πρόγραμμα σπουδών στο σύνολο του δυτικού κόσμου, ειδικά στις ΗΠΑ μαθαίνουν και τα άπαντα του Σταλιν, και τα τμήματα αυτά βρίθουν από ακροαριστερούς. Μιας και φαίνεται ότι έχεις γνώσεις εσύ ποιους συγγραφείς προτείνεις;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος famous-walker : 27-06-17 στις 21:58.

  9. #2004
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειχα σκοπο να απαντησω αλλα τα περι αφελων και αμορφωτων εθνικιστων δεν αφηνουν περιθωρια να αγνοησω την δημοσιευση σου. Προφανως οι διεθνεις σχεσεις και οι πολιτικες επιστημες που διδασκουν πλεον οι νεομαρξιστες θα επρεπε να εχουν αλλο τιτλο σπουδων οπως Διεθνιστικες και αντεθνικες σπουδες. Προφανως οι συγγραφεις των βιβλιων που διδασκεστε ειναι ολοι ακροαριστεροι. Επισης αλλο διεθνολογος και αλλο διεθνιστης. Ειμαι πολυ περιεργος να δω σημειωσεις των καθηγητων σας. Και τους συγγραφεις των βιβλιων που μελετατε. Εκτος απο Μαρξ, Τροτσκι και Λενιν, ποιους αλλους διδασκεστε; Ευχαριστω εκ των προτερων.
    Στα πανεπιστήμια διδάσκονται όλα, ακόμα και θεωρίες εθνοκεντρικές πολύ σοβαρότερες από τον βαλκάνιο εθνικιστή του βίντεο, πχ Χάντινγκτον και σύγκρουση πολιτισμών, ή Παναγιώτης Κονδύλης και ελληνικότητα. Το ότι η δική σας απάντηση ήταν αυτού του ύφους και περιεχομένου, φανερώνει ακριβώς ποιας ποιότητας είναι το κοινό και ο κύκλος τέτοιων ανεπαρκών, τυχάρπαστων ''αναλυτών''. Ένα κοινό λειτουργικά αναλφάβητων (πολλές φορές πτυχιούχων), ΑΝΕΞΕΛ στην ψυχή, και -ενίοτε- στην κάλπη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Καμμένος τον ταϊζει (αν ισχυει κιολας) οπότε δεν είναι και τόσο παράξενο.
    Ανεξέλ, όπως έγραψα παραπάνω, προσπερνώντας τη δική σου απάντηση με βιαστικό σκρολάρισμα.

    Το πρόβλημα είναι ότι η εναλλακτική σε τέτοιους τύπους είναι κρατικοδίαιτοι χαβαλέδες - επαγγελματίες μασητές ερευνητικών κονδυλίων. Το brain drain σε επίπεδο εξωτερικής πολιτικής, στρατηγικής και γενικά πολιτικής ζωής στην Ελλάδα, είναι απίστευτα αποκαρδιωτικό.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  10. #2005
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα πανεπιστήμια διδάσκονται όλα, ακόμα και θεωρίες εθνοκεντρικές πολύ σοβαρότερες από τον βαλκάνιο εθνικιστή του βίντεο, πχ Χάντινγκτον και σύγκρουση πολιτισμών, ή Παναγιώτης Κονδύλης και ελληνικότητα. Το ότι η δική σας απάντηση ήταν αυτού του ύφους και περιεχομένου, φανερώνει ακριβώς ποιας ποιότητας είναι το κοινό και ο κύκλος τέτοιων ανεπαρκών, τυχάρπαστων ''αναλυτών''. Ένα κοινό λειτουργικά αναλφάβητων (πολλές φορές πτυχιούχων), ΑΝΕΞΕΛ στην ψυχή, και -ενίοτε- στην κάλπη.

    - - - Updated - - -



    .
    Τα υβριστικα και περιπαικτικα σχολια σου σε οποιοδηποτε αλλο φορουμ δεν θα ηταν ανεκτα. Ουτε ο Χαντινκτον ουτε ο Κονδυλης αποτελουν τις πιο προσφατες απαντησεις σε αυτο που εθεσα. Πας πολυ πισω στον χρονο. Ειμαστε στο 2017.

  11. #2006
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aμυντικος αναλυτης διαπιστευμενος στο υπουργειο Αμυνας ειναι... Εχει απιστευτες γνωσεις Ιστοριας. Βασικα, τους περισσοτερους ¨"Ιστορικους" του πανεπιστημιου τους βαζει κατω. Απλα δεν εχει το ηθικο πλεονεκτημα του Αριστερου... Τι να κανουμε, κανεις δεν ειναι τελειος.
    Καλα τωρα. Εχω γνωρισει πολλα τετοια σουργελα που τρωνε απο τον παραστρατιωτικο χωρο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πράγματι αυτό είναι το πρόγραμμα σπουδών στο σύνολο του δυτικού κόσμου, ειδικά στις ΗΠΑ μαθαίνουν και τα άπαντα του Σταλιν, και τα τμήματα αυτά βρίθουν από ακροαριστερούς. Μιας και φαίνεται ότι έχεις γνώσεις εσύ ποιους συγγραφείς προτείνεις;
    Πλευρη και Αδωνι...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  12. #2007
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Αυτοι οι "ιστορικοί των πανεπιστημίων" είναι σαν τους "γιατρούς των πανεπιστημίων" που βγάζουν τα εμβόλια του θάνατου;
    Και φυσικά να μην ξεχνάμε και τους "σεισμολόγους των πανεπιστημίων"
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  13. #2008
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.582
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Saudis Are After the Muslim Brotherhood, and Turkey’s in the Way
    Συμμαχία Τουρκίας-Κατάρ;

    Saudi-led Qatar blockade brings Iran, Turkey together
    Συνεννόηση Τουρκίας-Ιράν;

  14. #2009
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Saudis Are After the Muslim Brotherhood, and Turkey’s in the Way
    Συμμαχία Τουρκίας-Κατάρ;

    Saudi-led Qatar blockade brings Iran, Turkey together
    Συνεννόηση Τουρκίας-Ιράν;

    Aυτες οι συμμαχιες καθε μερα αλλαζουν. Καποτε Πουτιν και Ερντογαν ηταν στα μαχαιρια. Τωρα παλι τι παιζει; Ισραηλ-Σαουδικη Αραβια μαζι, Ρωσια μονη της; Ιραν-Τουρκια-Καταρ μαζι;

    Η Ελλαδα κατι παει να κανει τωρα με το Ισραηλ... Αγωγοι φυσικου αεριου + μουσειο ολοκαυτωματος Θεσσαλονικης = LOVE.

  15. #2010
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Κατάρ - Σαουδική Αραβία: Αντί να σβήσει ανάβει περισσότερο η 'φωτιά'
    http://news247.gr/eidiseis/kosmos/ne...a.4785955.html

Σελ. 134 από 330 ΠρώτηΠρώτη ... 114124129132133134135136139144154 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγγλόφωνες δουλειές σε Ευρώπη-Μέση Ανατολή;
    Από TheUser στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-11, 10:47
  2. Tα βιβλία που άφησα στη μέση
    Από kostas_1966 στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-11, 21:09
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-08, 15:26
  4. 510v4 κοπηκε αναβαθμιση στη μεση!!!
    Από asprofridis στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-06, 00:54
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-06, 13:21

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας