Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-32 από 32
  1. #31
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19.872/1.312
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 20,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Neskio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαινεται ξεχνας το G15 v1 πανω στο οποιο βασιζεται το g11.

    Δεν χρειαζονται ολοι 1000 macro. Εχω g15 v1 που εχει 18*3. Αναθεμα αν εχω χρησιμοποιησει ολοκληρη ακομα και μια στηλη (δεν μιλαω για m1,m2,m3, μονο για ενα mode).

    Επισης μιλαμε για MHXANIKO πληκτρολογιο, και οχι rubber dome. Η τιμη του ειναι τσιμπημενη, αλλα στα ορια του ανεκτου.
    Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες για την τιμή από το νέο πληκτρολόγιο αλλά δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το G11 και το G15 v1 γιατί δεν τα είχα προσέξει τότε που είχαν βγει και νομίζω ότι τα βλέπω πρώτη φόρα ! Γενικά για Macros της εποχές που έπαιζα MMO ήταν χρήσιμο ! Πάντως ο αδερφός μου που παίζει αρκετά περισσότερο από εμένα τα δουλεύει όλα πλέον σε Macros και αυτός γιατί τον βολεύει και παίζει ποιο γρήγορα, φυσικά δεν μιλάμε για απλούς χρήστες αλλά για αρκετά καμένους Gamer που ασχολούνται να φτιάχνουν Macros και να παίζουν.
    Τώρα ο αδερφός μου εάν εξαιρέσουμε το keyboard που έχει ένα απλό τις μαμάς Microsft παίζει με το G13 και το που μπορεί να βάλει 23 macros ανά προφίλ για να παίζει και τον αγόρασα και το G600 Που έχει θεωρητικά 20 κουμπιά αλλά στην πραγματικότητα μπορείς να έχεις ακόμα 24 Macro πάνω του και περιμένω να το δοκιμάσει .

    Η τιμή του G710+ είναι υψηλή καινοτομία και λειτουργικότητα μαζί με το όνομα πλασάρουμε πλέον αλλά ακόμα δεν κατάλαβα τι πάει να πει μηχανικό πληκτρολόγιο !

  2. #32
    Εγγραφή
    31-08-2009
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    3.536
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    Alcatel-Lucent CellpPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 45(dB)
    Η τιμή του G710+ είναι υψηλή καινοτομία και λειτουργικότητα μαζί με το όνομα πλασάρουμε πλέον αλλά ακόμα δεν κατάλαβα τι πάει να πει μηχανικό πληκτρολόγιο !
    Aντι για την πλακέτα που έχουν τα κανονικά πληκτρολόγια για να δίνει την εντολή όταν το πατάς, τα μηχανικά έχουν μηχανισμό, ώστε να χρειάζεται λιγότερη δύναμη να το πατήσεις.http://en.wikipedia.org/wiki/Keyboard_technology

    Το κυριότερο, ίσως και μόνο αρνητικό του, είναι οτι κάνει περισσότερο θόρυβο στην πληκτρολόγηση.

    Περισσότερες πληροφορίες ----> http://www.overclock.net/t/491752/me...keyboard-guide

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-12, 13:41
  2. Ποιό μηχανικό πληκτρολόγιο να αγοράσω;
    Από Xguru στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-11, 11:39
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-11, 14:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας