Σελ. 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 97
  1. #61
    Εγγραφή
    03-02-2004
    Μηνύματα
    347
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    η λογική σου υπόθεση δεν ακυρώνει το δικό μου συμπέρασμα που προήλθε από τηλεφωνική μου συνομιλία με τη Vodafone κατά την οποία μου ανέφεραν πως η Vodafone δε στηρίζει τη συγκεκριμένη κατηγορία στην παροχή της προσφοράς.

    Ο χαρακτηρισμός του συμπερασματός μου / δήλωσης μου ήταν περιττός όπως θα ήταν περιττό να χαρακτηρίσω βάσει δικής μου λογικής , παράλογη τη δική σου δήλωση.

  2. #62
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Υπάρχει περίπτωση να δουλεύει και σε κινητό με κατάλληλα credentials ή 'κλειδώνει΄με την κάρτα sim;

  3. #63
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει περίπτωση να δουλεύει και σε κινητό με κατάλληλα credentials ή 'κλειδώνει΄με την κάρτα sim;
    Πάει πακέτο με την κάρτα sim αλλά δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις αν μπορούν να στα περάσουν σε υπάρχων αριθμό.

  4. #64
    Εγγραφή
    31-08-2009
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    3.536
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    Alcatel-Lucent CellpPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 45(dB)
    η λογική σου υπόθεση δεν ακυρώνει το δικό μου συμπέρασμα που προήλθε από τηλεφωνική μου συνομιλία με τη Vodafone κατά την οποία μου ανέφεραν πως η Vodafone δε στηρίζει τη συγκεκριμένη κατηγορία στην παροχή της προσφοράς.

    Ο χαρακτηρισμός του συμπερασματός μου / δήλωσης μου ήταν περιττός όπως θα ήταν περιττό να χαρακτηρίσω βάσει δικής μου λογικής , παράλογη τη δική σου δήλωση.
    Ναι, δεν την υποστηρίζουν οχι γιατί οι ίδιοι το επέλεξαν, αλλα γιατί λογικά το υπουργείο εχει στείλει συγκεκριμένους κωδικούς απο τα πάσο, για τα οποία θα ισχύσει η προσφορά.
    Υπάρχει περίπτωση να δουλεύει και σε κινητό με κατάλληλα credentials ή 'κλειδώνει΄με την κάρτα sim;
    Εγώ πάντως που ρώτησα, μου ειπαν οτι ειναι μονο για το laptop ή το tablet, ψάχνομαι τώρα για κανένα hotspot, θα μου ειναι πολύ πιο βολικό.

  5. #65
    Εγγραφή
    01-07-2008
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ownagE_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάνεις το δίκιο σου αφού μιλάς μόνο για κινητά..
    Στο 2012 είμαστε. Υπάρχουν και laptops, tablets κλπ.
    Φίλε ownage δεν γράφει κάπου όμως ότι θα δώσει usb stick για την σύνδεση οπότε υποθέτω ότι αναφέρεται σε κινητά! Εκτός και αν το προχώρησες τόσο πολύ που σου φαίνεται αυτονόητο mobile internet--->wifi hotspot--->internet και σε άλλες (φορητές) συσκευές!
    Intel 870 @2.93 Ghz | Intel Postville SSD 80 GB | Western Digital Caviar Black 1TB | 8 GB KINGSTON RAM 1333 | Gigabyte P55 US3L | Gigabyte GTS 250 | Atx Silent 685 Watt Dual Fan | CoolerMaster 690 II Advanced Black Case

  6. #66
    Εγγραφή
    09-09-2003
    Περιοχή
    Πεύκη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    89
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Speedport Plus 2
    Καλησπέρα,

    Σπάνια γράφω/απαντώ σε fora, πολύ περισσότερο όταν το θέμα δεν με αφορά/αγγίζει άμεσα, αλλά εδώ θα κάνω μια εξαίρεση με μια off topic ανάρτηση. Ευχαριστώ.

    Έτυχε να δω διαφήμιση της προσφοράς αυτής στο ΠΛΑΙΣΙΟ (στην ιστοσελίδα του) και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ ως ιδέα και ως πακέτο συνολικά. Πραγματικά φοιτητική τιμή, δεν μπορώ να το περιγράψω διαφορετικά. Διαβάζοντας όμως διάφορα αρνητικά σχόλια εδώ σε αυτό το νήμα, απογοητεύτηκα. Γνωρίζω ότι ως λαός είμαστε τέρμα γκρινιάρηδες, αλλά αυτό πραγματικά με ξεπερνάει. Ούτε λίγο ούτε πολύ, για ορισμένους τα 4GB το μήνα δεν επαρκούν, θα το έπαιρναν βέβαια αν ήταν δωρεάν διότι τότε θα συνέφερε (χμμ...) αλλά γενικά είναι μια κακή προσφορά μπλα μπλα μπλα μιρι μιρι μιρι και η γκρίνια συνεχίζει...

    Η γκρίνια, η μίρλα, η γρουσουζιά... Πάντοτε είμαστε πρώτοι σε αυτά, ούτε καν δεύτεροι...

    Είμαι 41 ετών, ανεξάρτητος επαγγελματίας στο χώρο της πληροφορικής. Ταξιδεύω τακτικά σε χώρες της Ευρώπης (2-3 ταξίδια το μήνα). Το mobile internet για εμένα είναι σημαντικότερο από το τηλέφωνο. Το χρειάζομαι για δουλειά σε αεροδρόμια, σε τρένα, στο λεωφορείο κλπ. κυρίως για e-mail αλλά και για πρόσβαση στο εταιρικό δίκτυο. Δευτερευόντως το χρησιμοποιώ και για χαβαλέ, δεν είναι κακό. Τις ανάγκες αυτές τις καλύπτω ως εξής:

    - Mobile Internet (Vodafone) 3GB/μήνα στο κινητό. Χρήση του κινητού ως hotspot εάν απαιτείται πρόσβαση από laptop. Εντατική καθημερινή χρήση σε Ελλάδα και Ευρώπη.
    - Mobile Internet (Cosmote) 1GB/μήνα. Ελάχιστη χρήση μόνο στην Ελλάδα, έχω την SIM στο iPad και το στικάκι στην τσάντα και αποτελεί backup λύση εάν η Vodafone δεν με καλύπτει εκεί που είμαι.

    Ποτέ δεν έχω ξεπεράσει το 1.5GB στη χρήση του mobile internet της Vodafone στο κινητό, αλλά πληρώνω για 3GB εν γνώσει μου διότι μπορεί να χρειαστεί. Το δε mobile internet της Cosmote σχεδόν δεν χρησιμοποιείται, ή χρησιμοποιείται ελάχιστα, και όπως ανέφερα είναι περισσότερο backup λύση.

    Με τα παραπάνω δεδομένα, καλύπτω απόλυτα τις επαγγελματικές μου ανάγκες και χαβαλεδιάζω και με Facebook, YouTube κλπ. Όταν αναφέρομαι σε επαγγελματικές ανάγκες, αυτές μπορεί να είναι π.χ. 6ωρη συνεχόμενη πρόσβαση στο εταιρικό δίκτυο με tethering από το τηλέφωνο στο laptop (χρειάστηκε 2 φορές στο αεροδρόμιο της Κοπεγχάγης, όπου το WiFi τους είχε σοβαρό πρόβλημα) ή Skype call με συνεργάτες, και φυσικά άνοιγμα attachments και γενικά οτιδήποτε άπτεται του επαγγέλματός μου.

    Ρωτάω, λοιπόν, τους αγαπητούς φοιτητές που σχολίασαν τόσο αρνητικά αυτή την προσφορά: Πόσο μεγάλες είναι οι ανάγκες σας σε mobile internet ώστε το συγκεκριμένο πακέτο να μην σας καλύπτει σε θέμα όγκου; Με ποιό τρόπο ακριβώς το έχετε μετρήσει αυτό; Και εν πάση περιπτώσει, ακόμη και αν πράγματι δεν σας καλύπτει τεχνικά, ποιός ο λόγος όλης αυτής της γκρίνιας και της απαξίωσης;

    Κάπου εδώ θα κλείσω, βέβαιος ότι κανείς από όσους γκρινιάζουν δεν έχει καταλάβει πραγματικά τι είναι αυτή η προσφορά και τι ανάγκες στοχεύει να καλύψει. Περιμένω δε επιθετικές ή/και απαξιωτικές απαντήσεις, αλλά δεν με πειράζει. Θέλησα να δώσω κάποια "real life" δεδομένα μπας και γίνει κατανοητό τι ακριβώς σημαίνει 4GB mobile internet, και ελπίζω να έχουν τα δεδομένα αυτά κάποια αξία. Ευχαριστώ για τον κόπο σας να διαβάσετε.


    Φιλικά,
    Σωτήρης
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Μου ζήτησε η γυναίκα μου να την πάω κάπου που δεν έχει ξαναπάει. Την πήγα στην κουζίνα...

  7. #67
    Εγγραφή
    18-05-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6.700/1.020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    7(dB) / 42(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από salig Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,

    Σπάνια γράφω/απαντώ σε fora, πολύ περισσότερο όταν το θέμα δεν με αφορά/αγγίζει άμεσα, αλλά εδώ θα κάνω μια εξαίρεση με μια off topic ανάρτηση. Ευχαριστώ.

    Έτυχε να δω διαφήμιση της προσφοράς αυτής στο ΠΛΑΙΣΙΟ (στην ιστοσελίδα του) και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ ως ιδέα και ως πακέτο συνολικά. Πραγματικά φοιτητική τιμή, δεν μπορώ να το περιγράψω διαφορετικά. Διαβάζοντας όμως διάφορα αρνητικά σχόλια εδώ σε αυτό το νήμα, απογοητεύτηκα. Γνωρίζω ότι ως λαός είμαστε τέρμα γκρινιάρηδες, αλλά αυτό πραγματικά με ξεπερνάει. Ούτε λίγο ούτε πολύ, για ορισμένους τα 4GB το μήνα δεν επαρκούν, θα το έπαιρναν βέβαια αν ήταν δωρεάν διότι τότε θα συνέφερε (χμμ...) αλλά γενικά είναι μια κακή προσφορά μπλα μπλα μπλα μιρι μιρι μιρι και η γκρίνια συνεχίζει...

    Η γκρίνια, η μίρλα, η γρουσουζιά... Πάντοτε είμαστε πρώτοι σε αυτά, ούτε καν δεύτεροι...

    Είμαι 41 ετών, ανεξάρτητος επαγγελματίας στο χώρο της πληροφορικής. Ταξιδεύω τακτικά σε χώρες της Ευρώπης (2-3 ταξίδια το μήνα). Το mobile internet για εμένα είναι σημαντικότερο από το τηλέφωνο. Το χρειάζομαι για δουλειά σε αεροδρόμια, σε τρένα, στο λεωφορείο κλπ. κυρίως για e-mail αλλά και για πρόσβαση στο εταιρικό δίκτυο. Δευτερευόντως το χρησιμοποιώ και για χαβαλέ, δεν είναι κακό. Τις ανάγκες αυτές τις καλύπτω ως εξής:

    - Mobile Internet (Vodafone) 3GB/μήνα στο κινητό. Χρήση του κινητού ως hotspot εάν απαιτείται πρόσβαση από laptop. Εντατική καθημερινή χρήση σε Ελλάδα και Ευρώπη.
    - Mobile Internet (Cosmote) 1GB/μήνα. Ελάχιστη χρήση μόνο στην Ελλάδα, έχω την SIM στο iPad και το στικάκι στην τσάντα και αποτελεί backup λύση εάν η Vodafone δεν με καλύπτει εκεί που είμαι.

    Ποτέ δεν έχω ξεπεράσει το 1.5GB στη χρήση του mobile internet της Vodafone στο κινητό, αλλά πληρώνω για 3GB εν γνώσει μου διότι μπορεί να χρειαστεί. Το δε mobile internet της Cosmote σχεδόν δεν χρησιμοποιείται, ή χρησιμοποιείται ελάχιστα, και όπως ανέφερα είναι περισσότερο backup λύση.

    Με τα παραπάνω δεδομένα, καλύπτω απόλυτα τις επαγγελματικές μου ανάγκες και χαβαλεδιάζω και με Facebook, YouTube κλπ. Όταν αναφέρομαι σε επαγγελματικές ανάγκες, αυτές μπορεί να είναι π.χ. 6ωρη συνεχόμενη πρόσβαση στο εταιρικό δίκτυο με tethering από το τηλέφωνο στο laptop (χρειάστηκε 2 φορές στο αεροδρόμιο της Κοπεγχάγης, όπου το WiFi τους είχε σοβαρό πρόβλημα) ή Skype call με συνεργάτες, και φυσικά άνοιγμα attachments και γενικά οτιδήποτε άπτεται του επαγγέλματός μου.

    Ρωτάω, λοιπόν, τους αγαπητούς φοιτητές που σχολίασαν τόσο αρνητικά αυτή την προσφορά: Πόσο μεγάλες είναι οι ανάγκες σας σε mobile internet ώστε το συγκεκριμένο πακέτο να μην σας καλύπτει σε θέμα όγκου; Με ποιό τρόπο ακριβώς το έχετε μετρήσει αυτό; Και εν πάση περιπτώσει, ακόμη και αν πράγματι δεν σας καλύπτει τεχνικά, ποιός ο λόγος όλης αυτής της γκρίνιας και της απαξίωσης;

    Κάπου εδώ θα κλείσω, βέβαιος ότι κανείς από όσους γκρινιάζουν δεν έχει καταλάβει πραγματικά τι είναι αυτή η προσφορά και τι ανάγκες στοχεύει να καλύψει. Περιμένω δε επιθετικές ή/και απαξιωτικές απαντήσεις, αλλά δεν με πειράζει. Θέλησα να δώσω κάποια "real life" δεδομένα μπας και γίνει κατανοητό τι ακριβώς σημαίνει 4GB mobile internet, και ελπίζω να έχουν τα δεδομένα αυτά κάποια αξία. Ευχαριστώ για τον κόπο σας να διαβάσετε.


    Φιλικά,
    Σωτήρης
    Απλά με αντιπροσωπεύει εξ'ολοκλήρου το κείμενο σου +100!
    http://www.fcpaok.gr/ live radio! Voodoo... by me

  8. #68
    Εγγραφή
    15-03-2007
    Περιοχή
    Μαρκόπουλο Μεσογαίας
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    9.107
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/4998
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
    Router
    I don't remember
    SNR / Attn
    (dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @salig: τι κάθεσαι τώρα και ασχολείσαι και γράφεις έναν σωρό λέξεις; Οι μίζεροι θα παραμείνουν μίζεροι, ό,τι κι αν τους πεις.
    Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο-γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τον Επίτιμο.



  9. #69
    Εγγραφή
    09-09-2003
    Περιοχή
    Πεύκη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    89
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    @salig: τι κάθεσαι τώρα και ασχολείσαι και γράφεις έναν σωρό λέξεις; Οι μίζεροι θα παραμείνουν μίζεροι, ό,τι κι αν τους πεις.
    Πόσο δίκιο έχεις... Το ξέρω, γι'αυτό σπάνια γράφω. Δεν θα γίνουμε ποτέ καλά...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Μου ζήτησε η γυναίκα μου να την πάω κάπου που δεν έχει ξαναπάει. Την πήγα στην κουζίνα...

  10. #70
    Εγγραφή
    27-10-2007
    Περιοχή
    Αγ. Σοφιά - Πειραιά
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Μikrotik/ZXHN H168N
    Για όποιον είναι περιέργος, στις παρακάτω διευθύνσεις από το site του ΕΔΕΤ, υπάρχουν στοιχεία για τον διαγωνισμό που έγινε:
    http://www.grnet.gr/default.asp?pid=239&la=1
    http://www.grnet.gr/files/%CE%91%CF%...E%B7%CF%82.pdf
    http://www.grnet.gr/files/3G_rfp_final.pdf

  11. #71
    Εγγραφή
    12-03-2005
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The King Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο μένει εκτός από ότι κατάλαβα σε συνομιλία με τη Vodafone καθώς η ταυτότητα δεν έχει 12ψήφιο αριθμό... ντροπή στη Vodafone να απαξιεί έτσι τους φοιτητές του ΕΑΠ ενώ στο site αναφέρει φοιτητές πανεπιστημίων.
    Όταν σχεδιάστηκε το συγκεκριμένο πακέτο, και πριν επιλεγεί ο μειοδοτών ανάδοχος, έπρεπε πρωτίστως να διασφαλιστεί ότι η τελική τιμή θα ήταν πολύ-πολύ προσιτή για τους φοιτητές των συμβατικών πανεπιστημίων, οι οποίοι κατά τεκμήριο παρακολουθούν εντατικό πρόγραμμα σπουδών, βρίσκονται σε σχετικά μικρές ηλικίες, και αντιμετωπίζουν πιο έντονα οικονομικά προβλήματα. Οι φοιτητές του ΕΑΠ έχουν διαφορετικά χαρακτηριστικά (μεγαλύτερη ηλικία, παράλληλη εργασία, λιγότερο εντατικό πρόγραμμα σπουδών, μη υποχρεωτική παρακολούθηση). Ως εκ τούτου, κρίθηκε ότι δεν θα ήταν σωστό να χαλαρώσει το πεδίο των δικαιούχων, επειδή αυτό θα έθετε σε κίνδυνο τη δυνατότητα να βρεθεί μία εξαιρετικά φτηνή φοιτητική προσφορά.

    Αξίζει όμως να διερευνηθεί τώρα η δυνατότητα να διαμορφωθεί μια ειδική προσφορά για τους φοιτητές του ΕΑΠ...

  12. #72
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    το πακετο σου μπορεις να το χρησιμοποιεις ανετα κ εκτος χωρας?με τι επιπλεον χρεωση?
    VAMOS ARIS

  13. #73
    Εγγραφή
    17-07-2012
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    42000/4996
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
    Router
    Speedport 2i + Asus AC86U
    SNR / Attn
    10(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολυ καλη τιμη, και τα 4gb μια χαρα φτανουν για απλη χρηση. Η sim μπαινει στο stickaki η στην συσκευη? Γιατι εχω ενα κινεζικο tablet που δεν παιρνει sim αλλα μπορει να συνδεθει με stickακι.
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  14. #74
    Εγγραφή
    18-01-2008
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    366
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΟΡΙΝΟΣ
    Router
    ASUS DSL-N16
    SNR / Attn
    6.3(dB) / 20.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hmmytheos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ cris4524
    Αυτά που γράφεις αναφέρονται στη συγκεκριμένη προσφορά?
    Έδωσες τα στοιχεία σου και σε πήρανε τηλέφωνο?
    Ναι! Για την συγκεκριμένη προσφορά! Έδωσα τα στοιχεία μου στην φόρμα ( Αριθμό τηλ. και Αριθμό πάσου) και με πήρε πίσω ο αυτόματος τηλεφωνητής και με σύνδεσε εμμέσως με εκπρόσωπο, όπου του είπα για ποιον λόγο καλώ.

  15. #75
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimitris19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλη τιμη, και τα 4gb μια χαρα φτανουν για απλη χρηση. Η sim μπαινει στο stickaki η στην συσκευη? Γιατι εχω ενα κινεζικο tablet που δεν παιρνει sim αλλα μπορει να συνδεθει με stickακι.
    Μπαίνει στο stickάκι, σε κινητό, σε tablet, κτλ. Γενικά όποια συσκευή παίρνει κάρτα sim θα δεχτεί την συγκεκριμένη καρτούλα της Vodafone. Αν το tablet σου υποστηρίζει σύνδεση με στικάκι τότε θα σου δουλέψει άψογα.

Σελ. 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-12, 13:29
  2. Vodafone: Δωρεάν Mobile Internet για το μήνα Αύγουστο
    Από ariadgr στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-12, 12:49
  3. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-08, 20:07
  4. «Δίοδος» στο γρήγορο και φθηνό internet για 34.300 φοιτητές
    Από nnn στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-08, 14:18
  5. Φτηνό και γρήγορο Internet για τους φοιτητές
    Από nickolas2005 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-05, 01:00

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας