Σελ. 96 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 7686919495969798101106 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.426-1.440 από 1703
  1. #1426
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    εκανες ομως ελεγχο ολης της εσωτερικης καλωδιωσης οπως σου ειπε ο sweat dreams με τον οδηγο στο λινκ ???

    Μπορει το καλωδιο να μην ειχε προβλημα ΑΛΛΑ να εχει προβλημα η υπολοιπη καλωδιωση σου.

  2. #1427
    Εγγραφή
    06-03-2018
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Satellite
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    magcen
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    Προσωπικα δν εκανα τον ελεγχο αλλα αυτα που περιγραφει ο οδηγος εγιναν απο 2 ατομα τον τεχνικο και τον ηλεκτρολογο.Ο τεχνικος μετρησε 40mbps στυν πολυκατοικια κατω και γυρω στα 28mbps στην μπριζα.Το καλωδιο απο τον κατανεμητη ερχεται στο σπιτι μου στο μπουατ διπλα στην πορτα και απο εκει γινεται ενωση και παει στην κεντρικη πριζα.Ο ηλεκτρολογος αλλαξε το καλωδιο επειδη ηταν ενα απλο με utp απο το μπουατ μεχρι την κεντρικη πριζα.Αυτο εγινε.Εγω καταλαβαινω με βαση τον οδηγο αν υπαρχει προβλημα θα υπαρχει στο καλωδιο απο τον κατανανεμητη μεχρι το μπουατ γιατι τα αλλα εχουν ελεγχθει.

  3. #1428
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sifario Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα φωναξα ηλεκτρολογο ειδε την γραμμη και εβαλε καινουργιο καλωδιο utp απο το μπουατ μεχρι την μπριζα.Το αποτελεσμα το ιδιο δεν ανεβηκε η ταχυτητα.Το θεμα ειναι ενω ο τεχνικος της wind οταν ηρθε με ειπε οτι κατω στην πολυκατοικια ερχονται 40mbps και στο σπιτι εχω γυρω στα 28.Στο χαρτι ομως που με αφησε στο max rate down στον χωνευτη γραφει 33800.Eγω πιστευω οτι ειμαι γυρω στα 800 μετρα οπως με ειπε ο τεχνικος απο εκει που ειναι γραμμες και ακομα δεν εχουν γινει τα εργα να περστουν γραμμες και καφαο στην περιοχη μου και δεν φταιει καμια καλωδιωση
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sifario Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα δν εκανα τον ελεγχο αλλα αυτα που περιγραφει ο οδηγος εγιναν απο 2 ατομα τον τεχνικο και τον ηλεκτρολογο.Ο τεχνικος μετρησε 40mbps στυν πολυκατοικια κατω και γυρω στα 28mbps στην μπριζα.Το καλωδιο απο τον κατανεμητη ερχεται στο σπιτι μου στο μπουατ διπλα στην πορτα και απο εκει γινεται ενωση και παει στην κεντρικη πριζα.Ο ηλεκτρολογος αλλαξε το καλωδιο επειδη ηταν ενα απλο με utp απο το μπουατ μεχρι την κεντρικη πριζα.Αυτο εγινε.Εγω καταλαβαινω με βαση τον οδηγο αν υπαρχει προβλημα θα υπαρχει στο καλωδιο απο τον κατανανεμητη μεχρι το μπουατ γιατι τα αλλα εχουν ελεγχθει.
    Λες σε δύο posts ότι στον κατανεμητή βρίσκουν 40 και πάνω έχεις 28, τι φταίει δηλαδή αν δεν φταίει η καλωδίωση;;

    Εσύ ή ο ηλεκτρολόγος που πήρες κάνατε έλεγχο στον κατανεμητή ή βασίζεσαι σε ότι λέει ο τεχνικός του παρόχου(που απ' ότι μας λες έγραψε άλλη ταχύτητα);;;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  4. #1429
    Εγγραφή
    06-03-2018
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Satellite
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    magcen
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    Βασιζομαι σε αυτο που με ειπε ο τεχνκος δεν εκανα ελεγχο στον κατανεμητη

  5. #1430
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τότε αφού υπάρχει διαφορά, υπάρχει και πρόβλημα, συνεχίζεις όπως αποφασίσεις εσύ.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  6. #1431
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Πήγε ο αδερφός μου χθες σε κατάστημα WIND και έκανε με τη βοήθεια της υπαλλήλου (φυσικά), φορητότητα από ADSL OTE σε WIND VDSL 50 χωρίς δωρεάν τηλέφωνα, με 28€ και δωρεάν ενεργοποίηση. Όλα καλά στην αρχή, του ήρθε χθες λίγες ώρες μετά SMS που έλεγε ότι η ενεργοποίηση θα γίνει 4/5. Σήμερα το πρωί του ήρθε και το ρούτερ, το καινούργιο Technicolor.

    Όμως έλαβε σήμερα προς το μεσημέρι ένα τηλεφώνημα από τη WIND, πως ο ΟΤΕ ακύρωσε τη φορητότητα!!! Χωρίς ο αδερφός μου να έχει πει τίποτα, ούτε στο τηλέφωνο, ούτε να στείλει υπογεγραμμένο έγγραφο! Ο ΟΤΕ απλά πήρε πρωτοβουλία και την ακύρωσε μόνος του, χωρίς να δώσει καμία εξήγηση στη WIND! Απίστευτα πράγματα... Δείτε τι κάνει ο ΟΤΕ για να κρατήσει πελάτες.

    Οπότε ο αδερφός μου χρειάστηκε να ξαναπάει σε κατάστημα WIND σήμερα, να κάνει ξανά την αίτηση... Για να δούμε τώρα...

  7. #1432
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πως γίνεται μια εταιρία(Cosmote) να πήρε τέτοια πρωτοβουλία;; δεν έκανε τίποτα ο αδερφός σου;;

    Πως γίνεται η άλλη εταιρία(WIND), να κάνει ότι λέει ο άλλος πάροχος και όχι αυτός που έχει κάνει την αίτηση με τα στοιχεία του;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  8. #1433
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως γίνεται μια εταιρία(Cosmote) να πήρε τέτοια πρωτοβουλία;; δεν έκανε τίποτα ο αδερφός σου;;

    Πως γίνεται η άλλη εταιρία(WIND), να κάνει ότι λέει ο άλλος πάροχος και όχι αυτός που έχει κάνει την αίτηση με τα στοιχεία του;;
    Ούτε η ίδια η υπάλληλος που εξυπηρέτησε τον αδερφό μου χθες, δεν ξέρει τι έγινε... Αυτή τον πήρε τηλέφωνο σήμερα να ξαναπάει στο κατάστημα WIND. Χθες ο αδερφός μου έδωσε την ταυτότητά του, ένα λογαριασμό ΟΤΕ και υπέγραψε κανονικά το συμβόλαιο. Για να έδωσε η WIND ημερομηνία ενεργοποίησης, σημαίνει ότι ο ΟΤΕ αρχικά αποδέχθηκε τη φορητότητα. Λίγες ώρες αργότερα όμως, ακυρώθηκε!!

    Ο ΟΤΕ απλά πήρε τηλέφωνο χθες τον αδερφό μου και του έκανε αντιπροσφορά (γελοία). Ο αδερφός μου τους είπε ξεκάθαρα "Δεν πιστεύω να ακυρώσετε τίποτα; -Όχι, του λένε..." Και τελικά την ακύρωσαν! Τρέχα γύρευε...

  9. #1434
    Εγγραφή
    20-04-2018
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Γεια σας .Σημερα εβαλα VDSL ολα καλάΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot (1).png 
Εμφανίσεις:  82 
Μέγεθος:  108,6 KB 
ID: 193180
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot (2).png 
Εμφανίσεις:  57 
Μέγεθος:  139,5 KB 
ID: 193181
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot (3).png 
Εμφανίσεις:  56 
Μέγεθος:  671,6 KB 
ID: 193182
    Η μετρηση με wifi διπλα στο μοντεμ

  10. #1435
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    WIND-άρα ρε φίλεεε... Εκεί που λες ότι κάτι έχει αλλάξει, αρχίζουν τα ίδια από παλιά...

    Είμαι στην Καλαμάτα, στο σπίτι του αδερφού μου και τη Δευτέρα έγινε η φορητότητα από ΟΤΕ ADSL σε WIND VDSL. Παρόλο που το ρούτερ έχει συγχρονίσει 130 Mbps και παίρνει IP από τη WIND, δεν έχουμε ούτε ίντερνετ, ούτε τηλέφωνο!

    Η τεχνική υποστήριξη είναι για τα μπάζα! Τους έχω πάρει 100 τηλέφωνα από τη Δευτέρα και παρόλο που το έχουν δηλώσει βλάβη και είπαν θα ειδοποιήσουν τεχνικο πιο "πάνω" από αυτούς να με πάρει τηλέφωνο να μου πει τι γίνεται, ακόμα περιμένω!

    Δεν έχουμε υπηρεσία και ακόμα δεν ξέρουμε τι έχει συμβεί... Από τη Δευτέρα μου λένε "υπομονή λίγες ώρες και θα το φτιάξουν οι τεχνικοί μας". Ούτε το 50αρι προφίλ δε μας έχουν φτιάξει ακόμα (50 Mbps πρόγραμμα βάλαμε, άσχετα με το συγχρονισμό).

    Μιλάμε για τα μπάζα τελείως... Ακόμα και ο αυτόματος τηλεφωνητής τους. Χρειάζεται "κόλπο" για να σε αφήσει να μιλήσεις δωρεάν με τεχνική υποστήριξη, αλλιώς σου λέει πάρε το 13800 με χρέωση!

    Υ.Γ. Βασικά όμως, δε μας έχει έρθει ακόμα SMS που να λέει ότι ολοκληρώθηκε η ενεργοποίηση...

  11. #1436
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εντάξει κάτι έχει αρχίσει να αλλάζει. Απλά η εταιρεία ήταν τόσο μπάχαλο που θα περάσει καιρός να φανεί η διαφορά

    Πάντως αν πώ τι έχει τραβήξει φίλος με πρόσφατη ενεργοποίηση VDSL στον ΟΤΕ, η δική σου ιστορία θα σου φανεί παιδικό παραμύθι..
    Δυστυχώς συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες.

    Οταν κάτι στηθεί στραβά δεν φτιάχνει εύκολα...

    - - - Updated - - -

  12. #1437
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Ξέρετε τελικά τι έγινε και ο αδερφός μου δεν έχει υπηρεσία από τη WIND; Ο ΟΤΕ έστειλε μόνος του αίτημα ακύρωσης φορητότητας!! Για δεύτερη φορά!! Ακύρωσε την πρώτη φορητότητα, ακύρωσε και τη δεύτερη!

    Ο αδερφός μου δεν υπέγραψε τίποτα, καμία Ακύρωση και ο ΟΤΕ τα ακύρωσε όλα μόνος του! Προφανώς για να μη χάσει άλλο πελάτη... Έχει λήξει το συμβόλαιο με τον ΟΤΕ και ο αδερφός μου αρνήθηκε όλες τις προσφορές. Απίστευτα πράγματα και καθόμαστε και βρίζουμε τη WIND τόσες μέρες! Από τη WIND αυτό μας λένε
    Βλέπουμε αίτημα ακύρωσης και δε μπορούμε να προχωρήσουμε!

  13. #1438
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρετε τελικά τι έγινε και ο αδερφός μου δεν έχει υπηρεσία από τη WIND; Ο ΟΤΕ έστειλε μόνος του αίτημα ακύρωσης φορητότητας!! Για δεύτερη φορά!! Ακύρωσε την πρώτη φορητότητα, ακύρωσε και τη δεύτερη!

    Ο αδερφός μου δεν υπέγραψε τίποτα, καμία Ακύρωση και ο ΟΤΕ τα ακύρωσε όλα μόνος του! Προφανώς για να μη χάσει άλλο πελάτη... Έχει λήξει το συμβόλαιο με τον ΟΤΕ και ο αδερφός μου αρνήθηκε όλες τις προσφορές. Απίστευτα πράγματα και καθόμαστε και βρίζουμε τη WIND τόσες μέρες! Από τη WIND αυτό μας λένε
    Βλέπουμε αίτημα ακύρωσης και δε μπορούμε να προχωρήσουμε!
    Έπρεπε να απαντήσει την κλήση/κλήσεις που του έκανε ο ΟΤΕ όταν είδε το αίτημα μετάβασης στη Wind ο αδερφός σου για να ακούσει την αντιπροσφορά που θα του έκανε και εφόσον δεν την ήθελε να την απορρίψει. Αν την αγνόησε και δεν δήλωσε ρητά στον ΟΤΕ ότι επιθυμεί να αποδεσμεύσουν το νούμερο και να το αφήσουν να πάει στη Wind δεν πρόκειται να τον αφήσει ο ΟΤΕ στον αιώνα τον άπαντα. Έτσι λειτουργεί το σύστημα. Σε τέτοιες περιπτώσεις που ζητάμε φορητότητα είμαστε πάντα σε επιφυλακή και απαντάμε πάντα στις προσπάθειες επικοινωνίας από τους παρόχους μέχρι να κατασταλάξει και να δρομολογηθεί οριστικά το θέμα.

  14. #1439
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Η Wind πρέπει να έχει γνώση του λόγου που ακυρώθηκε η φορητότητα. ΔΕΝ είναι στην διακριτική ευχέρεια το παρόχου δότη να την αρνηθεί, εκτός συγκεκριμένων λόγων, διαφορετικά είναι υπόλογος.
    19. Μπορεί ο πάροχος-δότης να αρνηθεί τη φορητότητα του αριθμού μου και υπό ποιες προϋποθέσεις;

    Είναι πολύ σημαντικό τα στοιχεία του συνδρομητή στην αίτηση φορητότητας να είναι σωστά και πλήρη έτσι ώστε κατά τον έλεγχο των στοιχείων που κάνει ο πάροχος-δότης να υπάρχει συμφωνία με τα ήδη καταχωρημένα στοιχεία του συνδρομητή. Ο πάροχος-δότης δύναται να απορρίψει την αίτηση φορητότητας ενός αριθμού μόνο:

    - Εάν ο Α.Φ.Μ. ή ο Αριθμός Δελτίου Ταυτότητας, ή Διαβατηρίου της αίτησης είναι διαφορετικός σε σχέση με τα αντίστοιχα στοιχεία που έχει ο πάροχος-δότης στην κατοχή του.
    - Εάν ο αριθμός (ή οι αριθμοί) για τον οποίο υποβάλλεται η αίτηση είναι μη ενεργός.
    - Εάν ο αριθμός (ή οι αριθμοί) για τον οποίο υποβάλλεται η αίτηση ανήκει σε άλλον συνδρομητή.
    Κάνε ερώτημα στην Wind να σου πουν τον λόγο της απόρριψης. Εκτιμώ ότι είναι ένα από τα παραπάνω.

  15. #1440
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπρεπε να απαντήσει την κλήση/κλήσεις που του έκανε ο ΟΤΕ όταν είδε το αίτημα μετάβασης στη Wind ο αδερφός σου για να ακούσει την αντιπροσφορά που θα του έκανε και εφόσον δεν την ήθελε να την απορρίψει. Αν την αγνόησε και δεν δήλωσε ρητά στον ΟΤΕ ότι επιθυμεί να αποδεσμεύσουν το νούμερο και να το αφήσουν να πάει στη Wind δεν πρόκειται να τον αφήσει ο ΟΤΕ στον αιώνα τον άπαντα. Έτσι λειτουργεί το σύστημα. Σε τέτοιες περιπτώσεις που ζητάμε φορητότητα είμαστε πάντα σε επιφυλακή και απαντάμε πάντα στις προσπάθειες επικοινωνίας από τους παρόχους μέχρι να κατασταλάξει και να δρομολογηθεί οριστικά το θέμα.
    Την πρώτη φορά απάντησε, αρνήθηκε την προσφορά του ΟΤΕ και τους είπε ότι θέλει να πάει στη WIND. Την επόμενη μέρα του ακύρωσαν την αίτηση! Τη δεύτερη φορά δεν απάντησε, πάλι του ακύρωσαν την αίτηση!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Wind πρέπει να έχει γνώση του λόγου που ακυρώθηκε η φορητότητα. ΔΕΝ είναι στην διακριτική ευχέρεια το παρόχου δότη να την αρνηθεί, εκτός συγκεκριμένων λόγων, διαφορετικά είναι υπόλογος.

    Κάνε ερώτημα στην Wind να σου πουν τον λόγο της απόρριψης. Εκτιμώ ότι είναι ένα από τα παραπάνω.
    Σε κατάστημα WIND κάναμε την αίτηση και τις 2 φορές και μάλιστα τη συμπλήρωσε η υπάλληλος, κοιτώντας και έναν λογαριασμό ΟΤΕ για τα στοιχεία του συνδρομητή.

    Το ωραίο είναι ότι η φορητότητα τη 2η φορά έγινε, τη Δευτέρα 7/5. Το ρούτερ συγχρονίζει 132 Mbps και παίρνει IP από τη WIND, αλλά δεν έχουμε τηλέφωνο και ίντερνετ, γιατί η WIND είδε την ακύρωση!! Έπαιρνα συνέχεια Δευτέρα έως Τετάρτη την τεχνική υποστήριξη και ούτε αυτοί ήξεραν τι είχε γίνει! Σήμερα που πήρα ξανά, μου είπαν ότι βλέπουν την ακύρωση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 13-05-18 στις 23:20.

Σελ. 96 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 7686919495969798101106 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 96
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-10, 13:16
  2. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 02:43
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-08, 08:15
  4. 2play - χρόνος ενεργοποίησης & ταχύτητες
    Από proGRessive στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-07, 16:59
  5. Μηνύματα: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-07, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας