Σελ. 98 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 78889396979899100103108 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.456-1.470 από 1703
  1. #1456
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αναφέρεται στην 3η σελίδα στην περιοχή "Ο λογαριασμός σας συγκεντρωτικά", ακριβώς εκεί που μνημονεύει τον τηλεφωνικό αριθμό και την διεύθυνση της γραμμής.

  2. #1457
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μίλησα σήμερα με WIND και επιτέλους, μία υπάλληλος παρατήρησε ότι δεν έχει δοθεί ο αριθμός Βρόχου! Δεν τον έγραφε ο λογαριασμός του ΟΤΕ, οπότε η υπάλληλος της WIND στο κατάστημα είχε στείλει την αίτηση φορητότητας χωρίς αυτόν! Αυτή είχε κάνει τη βλακεία, από το κατάστημα...

    Τόση ταλαιπωρία για έναν αριθμό... Τόσο καιρό δεν το είχαν δει και ο ΟΤΕ από την άλλη, δεν έδινε στη WIND το λόγο της ακύρωσης... Θα δούμε τώρα. Μακάρι να γίνει η φορητότητα αυτή τη φορά.
    Για αυτό εγώ δεν απευθύνομαι ποτέ σε κατάστημα οποιουδήποτε παρόχου για το οτιδήποτε. Μόνος μου μέσω της σελίδας τους και μέσω τηλεφώνου για τις βλάβες και προσεκτικά...

  3. #1458
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Εν τω μεταξύ μέσω καταστήματος δεν ισχύει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών.

  4. #1459
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν τω μεταξύ μέσω καταστήματος δεν ισχύει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών.
    Το ξέρω. Εγώ είπα στον αδερφό μου (που έχει τη γραμμή) να πάμε σε κατάστημα για πιο γρήγορα και τελικά την "πατήσαμε"...

  5. #1460
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μίλησα σήμερα με WIND και επιτέλους, μία υπάλληλος παρατήρησε ότι δεν έχει δοθεί ο αριθμός Βρόχου! Δεν τον έγραφε ο λογαριασμός του ΟΤΕ, οπότε η υπάλληλος της WIND στο κατάστημα είχε στείλει την αίτηση φορητότητας χωρίς αυτόν! Αυτή είχε κάνει τη βλακεία, από το κατάστημα...

    Τόση ταλαιπωρία για έναν αριθμό... Τόσο καιρό δεν το είχαν δει και ο ΟΤΕ από την άλλη, δεν έδινε στη WIND το λόγο της ακύρωσης... Θα δούμε τώρα. Μακάρι να γίνει η φορητότητα αυτή τη φορά.
    Και έχεις κατηγορήσει όλο τον κόσμο 5 πόστ παραπάνω, διαπλοκή για το ότι δεν θέλουν να σε αφήσουν, για θέμα της Wind. Μακάρι να είναι και το μόνο αν και από τους εναλλακτικούς κατ εμέ είναι ότι χειρότερο με διαφορά.

  6. #1461
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anderm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και έχεις κατηγορήσει όλο τον κόσμο 5 πόστ παραπάνω, διαπλοκή για το ότι δεν θέλουν να σε αφήσουν, για θέμα της Wind. Μακάρι να είναι και το μόνο αν και από τους εναλλακτικούς κατ εμέ είναι ότι χειρότερο με διαφορά.
    Μπορεί το λάθος να ήταν της WIND, αλλά για το ότι οι υπάλληλοι του ΟΤΕ είναι πρώτοι στα ψέματα, δεν πρόκειται ν' αλλάξω γνώμη ποτέ...

    Αλλά και ο ΟΤΕ ακύρωνε τις αιτήσεις, χωρίς να δώσει εξήγηση στη WIND και φυσικά αυτό "βρώμαγε". Αν το είχε κάνει, θα είχαμε λύσει το πρόβλημα πολύ νωρίτερα... Οι υπάλληλοι της WIND τα είχαν "χαμένα", καθώς δε μπορούσαν εδώ και 2 εβδομάδες, να βρουν τι φταίει... Ευτυχώς που βρέθηκε αυτή η... χρυσή κοπέλα από το 13800 και μας έδωσε τη λύση... Οι υπάλληλοι της WIND που ξέρουν τι τους γίνεται, θα είναι μόνο 1 στους 5...

  7. #1462
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Από τον Κανονισμό Φορητότητας.

    Απόρριψη της αίτησης μπορεί να γίνει μόνο για τους περιοριστικά αναφερόμενους λόγους στην παράγραφο 5 α. Σε περίπτωση απόρριψης, ο πάροχος-δότης οφείλει μέσω της ΕΒΔΑΦ να γνωστοποιήσει την απάντησή του στον πάροχο-δέκτη και να αναφέρει σε αυτή τους ακριβείς λόγους απόρριψης.
    ...
    Ο πάροχος-δέκτης υποχρεούται εντός αποκλειστικής προθεσμίας μίας (1) εργάσιμης ημέρας από την κοινοποίηση μέσω της ΕΒΔΑΦ της απόρριψης της αίτησης φορητότητας, να ενημερώσει με κάθε πρόσφορο τρόπο το συνδρομητή για τον ακριβή λόγο απόρριψης της αίτησής του και να τον πληροφορήσει για τις ενέργειες στις οποίες πρέπει να προβεί για την επιτυχή διεκπεραίωση της αίτησής του.
    Δεν στα λέει καλά η Wind.

  8. #1463
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τον Κανονισμό Φορητότητας.


    Δεν στα λέει καλά η Wind.
    Συνέχεια τους έπαιρνα τηλέφωνο, μου λένε δε βλέπουν το λόγο που ακυρώθηκε.

    Πήγα στο κατάστημα, σε αυτή που μας έκανε την αίτηση, έστειλε ερώτημα στους ανωτέρους της, ούτε εκείνη έλαβε απάντηση για το λόγο της ακύρωσης...

    Δεν ξέρω ποιος φταίει για την καθυστέρηση (η υπάλληλος στο κατάστημα, πρώτη απ' όλους), το μόνο που μας ενδιαφέρει τώρα είναι να πάνε όλα καλά. Αλλιώς γυρίζουμε στο ADSL του ΟΤΕ (που αρχικά μας έκανε προσφορά για 30 Mbps με 30€, μετά μας έκανε για 50 Mbps με 32€ και στο τέλος μας είπε ότι δεν υπάρχει VDSL)!! Είναι να τρελαίνεσαι...

  9. #1464
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μίλησα σήμερα με WIND και επιτέλους, μία υπάλληλος παρατήρησε ότι δεν έχει δοθεί ο αριθμός Βρόχου! Δεν τον έγραφε ο λογαριασμός του ΟΤΕ, οπότε η υπάλληλος της WIND στο κατάστημα είχε στείλει την αίτηση φορητότητας χωρίς αυτόν! Αυτή είχε κάνει τη βλακεία, από το κατάστημα...

    Τόση ταλαιπωρία για έναν αριθμό... Τόσο καιρό δεν το είχαν δει και ο ΟΤΕ από την άλλη, δεν έδινε στη WIND το λόγο της ακύρωσης... Θα δούμε τώρα. Μακάρι να γίνει η φορητότητα αυτή τη φορά.
    Επειδη εχω αλλαξει 4 παροχους πρωτη φορα το διαβαζω αυτο και για εμενα ειναι φθηνη δικαιολογια γιατι το πρωτο πραγμα που ζητανε ειναι ο αριθμος βρογχου οποτε αλλο ειναι το θεμα......σου προτεινω να ανταλλαξεις εντυπωσεις αν βρεις με καποιον που απο αλλους παροχους παει οτε....και το αντιστροφο....

  10. #1465
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη εχω αλλαξει 4 παροχους πρωτη φορα το διαβαζω αυτο και για εμενα ειναι φθηνη δικαιολογια γιατι το πρωτο πραγμα που ζητανε ειναι ο αριθμος βρογχου οποτε αλλο ειναι το θεμα......σου προτεινω να ανταλλαξεις εντυπωσεις αν βρεις με καποιον που απο αλλους παροχους παει οτε....και το αντιστροφο....
    Κι εγώ έχω αλλάξει πολύ περισσότερους από 4, σε διαφορετικά σπίτια... Πρώτη φορά μου έτυχε κάτι τέτοιο.

  11. #1466
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Καταρχήν, εγώ με τον αδερφό μου δεν είμαστε Καλαμάτα εδώ και μέρες,οπότε δεν ξέρουμε τι γίνεται. Έχουμε αφήσει ανοιχτό το ρούτερ.

    Πλήρης ασυνεννοησία μεταξύ κεντρικών WIND και τεχνικών της... Χωρίς να έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή, μας πήρε τηλέφωνο ο τεχνικός σήμερα και μας είπε να έρθει στο σπίτι... Μας λέει ότι η γραμμή έχει ενεργοποιηθεί. Του είπαμε να έρθει Παρασκευή, που θα είναι κάποιος από εμάς στην Καλαμάτα. Παίρνω το 1212 και μου λένε ότι η γραμμή δεν έχει ακόμα ενεργοποιηθεί και είναι σε Pending...

    Ενώ αύριο μας έρχεται το συμβόλαιο της WIND, για να το υπογράψει ο αδερφός μου για 4η (!) φορά, επειδή οι πρώτες 3 αιτήσεις ακυρώθηκαν. Καταργήθηκε ο βρόχος (με τη βλακεία της υπαλλήλου στο κατάστημα) και τώρα η WIND μας ζητάει 70€ για να μας δώσει καινούργιο... Γι αυτό έρχεται το συμβόλαιο αύριο. Και ο τεχνικός θέλει να έρθει στο σπίτι, χωρίς να έχουμε υπηρεσία! Πραγματικά ό,τι να 'ναι. Πρώτη φορά πέτυχα την εξυπηρέτηση της WIND σε τέτοιο μπάχαλο... Με αυτή τη φορητότητα...

    Υ.Γ. Εννοείται ότι δε θα ξανακάνω φορητότητα από κατάστημα. Καλύτερα από το σπίτι και ας αργήσει λίγες μέρες παραπάνω.

  12. #1467
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αν έγινε νέος βρόχους συνήθως απαιτείται να έρθει ο τεχνικός, αλλιώς δεν θα έχεις υπηρεσία. Και μάλιστα πάει πρώτα του ΟΤΕ, μαρκάρει το ζεύγος και στην συνέχεια της Wind που θα κάνει την σύνδεσή του με το αντίστοιχο ζεύγος που έρχεται στο σπίτι. Εκτός αν του ΟΤΕ αφήσει το ίδιο ζεύγος με πριν (μόνο που αυτό παίζεται).

  13. #1468
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έγινε νέος βρόχους συνήθως απαιτείται να έρθει ο τεχνικός, αλλιώς δεν θα έχεις υπηρεσία. Και μάλιστα πάει πρώτα του ΟΤΕ, μαρκάρει το ζεύγος και στην συνέχεια της Wind που θα κάνει την σύνδεσή του με το αντίστοιχο ζεύγος που έρχεται στο σπίτι. Εκτός αν του ΟΤΕ αφήσει το ίδιο ζεύγος με πριν (μόνο που αυτό παίζεται).
    Δίκιο έχεις. Ρώτησα τον αδερφό μου ξανά τι του είπε ο τεχνικός της WIND και μου λέει ότι θα έρθει την Παρασκευή να του φτιάξει κάτι, ώστε να μπορέσει να συνδεθεί.

    Ο αδερφός μου είναι άσχετος από αυτά και συχνά μου λέει άλλα ντ' άλλων... Οπότε το μισό από το προηγούμενο μήνυμά μου, είναι άκυρο...

  14. #1469
    Εγγραφή
    11-04-2004
    Περιοχή
    Μιντιλόγλι
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    159
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΛΕΥΚΑ
    Router
    Tp link
    SNR / Attn
    6(dB) / 51.8(dB)
    Καλησπέρα και από μένα. είχα βάλει στους γονείς μου που μένουν δίπλα VDSL Wind και κλείδωνε 50/5 αφού στο χωρίο έβαλαν καινούργια καφαο πριν 12 μήνες και αυτό που συνδεόμαστε είναι πολύ κοντά (100 μέτρα).
    θέλοντας να το γυρίσω σε 100/10 κοίταξα τα στοιχεία της γραμμής και είχε attainable 65Mbps το download περίπου οπότε σκέφτηκα με το vectoring θα διπλασιαστεί σχεδόν και θα έχω 100.

    Προχωρήσαμε στην αναβάθμιση και μερικές μέρες μετά ενεργοποιήθηκε το 100/10 θεωρητικά.

    VMG1312-B10D Zyxel το modem και τα στατιστικά είναι ως εξής :

    ============================================================================
    VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 1 day: 15 hours: 57 minutes
    ============================================================================
    VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 10.036 Mbps 65.200 Mbps
    Actual Net Data Rate: 9.998 Mbps 65.104 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 22.7 dB 9.5 dB
    Actual Delay: 0 ms 10 ms
    Transmit Power: 9.0 dBm 14.2 dBm
    Receive Power: -5.1 dBm -1.9 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 14.2 dB 16.1 dB
    Attainable Net Data Rate: 28.081 Mbps 66.383 Mbps
    ============================================================================
    VDSL Band Status U0 U1 U2 U3 D1 D2 D3
    Line Attenuation(dB): 6.8 25.2 40.5 N/A 11.5 27.2 44.9
    Signal Attenuation(dB): 6.8 24.8 39.0 N/A 14.2 26.7 44.9
    SNR Margin(dB): 23.7 22.8 22.4 N/A 9.7 9.2 9.6
    Transmit Power(dBm): 1.4 6.2 3.9 N/A 12.2 7.9 5.5



    αυτό που παρατήρησα είναι ότι το atainable έμεινα σχεδόν το ίδιο. υπήρχε περίπτωση πριν να ζητήσω αναβάθμιση να το είχαν γυρίσει σε vdsl2 με vectoring και να το είχαν περιορίσει στα 50?
    πριν ξεκινήσω την διαδικασία για βλάβη και τα σχετικά υπάρχει περίπτωση να φταίει η εσωτερική καλωδίωση; από την κολόνα που μπαίνει στο οικόπεδο το καλώδιο ταξιδεύει 100 μέτρα για μπεί στο σπίτι και σίγουρα και άλλα 30-40 μέτρα για να φτάσει στον πάνω όροφο που συνδέουμε το router.

    ευχαριστώ εκ των προτέρων

  15. #1470
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karaLRS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από μένα. είχα βάλει στους γονείς μου που μένουν δίπλα VDSL Wind και κλείδωνε 50/5 αφού στο χωρίο έβαλαν καινούργια καφαο πριν 12 μήνες και αυτό που συνδεόμαστε είναι πολύ κοντά (100 μέτρα).
    θέλοντας να το γυρίσω σε 100/10 κοίταξα τα στοιχεία της γραμμής και είχε attainable 65Mbps το download περίπου οπότε σκέφτηκα με το vectoring θα διπλασιαστεί σχεδόν και θα έχω 100.

    Προχωρήσαμε στην αναβάθμιση και μερικές μέρες μετά ενεργοποιήθηκε το 100/10 θεωρητικά.

    VMG1312-B10D Zyxel το modem και τα στατιστικά είναι ως εξής :

    ============================================================================
    VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 1 day: 15 hours: 57 minutes
    ============================================================================
    VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 10.036 Mbps 65.200 Mbps
    Actual Net Data Rate: 9.998 Mbps 65.104 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 22.7 dB 9.5 dB
    Actual Delay: 0 ms 10 ms
    Transmit Power: 9.0 dBm 14.2 dBm
    Receive Power: -5.1 dBm -1.9 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 14.2 dB 16.1 dB
    Attainable Net Data Rate: 28.081 Mbps 66.383 Mbps
    ============================================================================
    VDSL Band Status U0 U1 U2 U3 D1 D2 D3
    Line Attenuation(dB): 6.8 25.2 40.5 N/A 11.5 27.2 44.9
    Signal Attenuation(dB): 6.8 24.8 39.0 N/A 14.2 26.7 44.9
    SNR Margin(dB): 23.7 22.8 22.4 N/A 9.7 9.2 9.6
    Transmit Power(dBm): 1.4 6.2 3.9 N/A 12.2 7.9 5.5



    αυτό που παρατήρησα είναι ότι το atainable έμεινα σχεδόν το ίδιο. υπήρχε περίπτωση πριν να ζητήσω αναβάθμιση να το είχαν γυρίσει σε vdsl2 με vectoring και να το είχαν περιορίσει στα 50?
    πριν ξεκινήσω την διαδικασία για βλάβη και τα σχετικά υπάρχει περίπτωση να φταίει η εσωτερική καλωδίωση; από την κολόνα που μπαίνει στο οικόπεδο το καλώδιο ταξιδεύει 100 μέτρα για μπεί στο σπίτι και σίγουρα και άλλα 30-40 μέτρα για να φτάσει στον πάνω όροφο που συνδέουμε το router.

    ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Που αναφέρεται ότι είναι εξασφαλισμένος ο διπλασιασμός της ταχύτητας με το vectoring;;; δηλαδή σύνδεση που ήταν 50 θα πάει στο 100;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 98 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 78889396979899100103108 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 96
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-10, 13:16
  2. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 02:43
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-08, 08:15
  4. 2play - χρόνος ενεργοποίησης & ταχύτητες
    Από proGRessive στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-07, 16:59
  5. Μηνύματα: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-07, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας