Σελ. 105 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 8595100103104105106107110 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.561-1.575 από 1703
  1. #1561
    Εγγραφή
    20-05-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    408
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos1615 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω να σου λυθεί το θέμα γιατί εμένα με βλέπω με εγκεφαλικό.
    Αν ως αύριο το μεσημέρι-απογευμα δεν έχω τηλεφώνημα για την εξέλιξη της βλάβης, θα τους πάρω εγώ και θα τους τα πω ένα χεράκι.

    Εμένα όταν μου πρωτοενεργοποιηθηκε η γραμμη, μου έλεγαν από τα κεντρικά ότι όλα μια χαρά τα βλέπουν. Μετά από πόσα άλλα τηλεφωνήματα παραδέχτηκαν ότι υπάρχει βλάβη
    Αν δεν πιέσεις ασφυκτικά δε θα δεις φως.
    Και κοίτα να στέλνεις και ΓΡΑΠΤΑ αιτήματα γιατι μετά θα το παίζουν κινέζοι και θα σου ζητάνε και λεφτά για την περίοδο που δεν είχες υπηρεσίες.
    Βέβαια τα γραπτά δεν τα απαντάνε αλλά είναι πειστήριο οτι δεν είχες υπηρεσία όταν θα σου ζητάνε να πληρώσεις...

    Καλό κουράγιο.

  2. #1562
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Ξανά πήρα τηλέφωνο την Wind στο 13700 και τους είπα ξεκάθαρα ότι είμαι τόσες μέρες χωρίς internet και ότι θέλω να κάνουν κάτι άμεσα γιατί δεν είναι κατάσταση αυτή στο να με έχουν στο περίμενε και να μου λένε ότι θα με πάρουν αυτοί κάποτε

    Ενώ μιλούσα μου ήρθε SMS ότι υπάρχει πρόβλημα στην γραμμή του σπιτιού και ότι θα φτιαχτεί μέσα σε 3 εργάσιμες μέρες (και ότι θα ενημερωθώ περαιτέρω σύντομα)

    Όμως όταν μιλούσα τους ξέφυγε ότι να περιμένω τηλέφωνο από τους ίδιους το απόγευμα. Όταν τον ρώτησα για επιβεβαίωση αυτών που είπε, μου τα μασούσε.

    Αναφέρθηκα ξεκάθαρα στο γεγονός ότι εγώ πληρώνω αυτούς και όχι την ΟΤΕ για το internet, ότι ποιος ο λόγος που με ενεργοποιησατε την γραμμή άμα δεν την ελέγξατε πριν, γιατί με έχετε στο περίμενε τόσες μέρες χωρίς μια ουσιαστική ενημέρωση και φυσικά γιατί μου είπατε ότι είναι δικό σας το δίκτυο όταν πήγα να κλείσω το συμβόλαιο

    Φυσικά οι απαντήσεις ήταν μια και μια
    Για το ότι οι γραμμές είναι της ΟΤΕ, αυτή στην εξυπηρέτηση πάγωσε και δεν ήξερε πώς να πει ότι τις νοικιάζουν τις γραμμές.
    Για το ότι με έχουν τόσες μέρες στο περίμενε χωρίς να με ενημερώσουν και ότι γιατί με μεταφέρατε άμα δεν λειτουργούσε, είναι ότι αυτοί δεν είδαν καν ότι δεν έχω internet από την πρώτη μέρα

    Και φυσικά όταν ρώτησα για το πάγιο και τις ημέρες που δε έχω internet, μου επιβεβαίωσε ότι θα αφαιρεθούν οι μέρες αυτές

    Νωρίς το απόγευμα θα ξαναπάρω και θα έχω απότομο ύφος γιατί με δουλεύουν άγρια και παίζουν με την υπομονή μου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tasos1615 : 08-02-19 στις 15:38.

  3. #1563
    Εγγραφή
    04-11-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789 v2
    Τέλεια. Στα ίδια είμαι κι εγώ. Άλλο ένα Σ/Κ χωρίς ίντερνετ. 10 μέρες το σύνολο, 14 μέχρι και τη Τρίτη. Λοιπόν, ήρθε τεχνικός σήμερα και τελικά απεφάνθη ότι το πρόβλημα είναι στην καμπίνα. Από Δευτέρα Τρίτη πάλι και έχει ο Θεός. Η οποία Τρίτη θα είναι και η τελευταία μέρα που θα περιμένω γιατί μετά θα κινηθώ αλλιώς! Ευελπιστώ να έρθουν από τον ΟΤΕ να το φτιάξουν και να μην χρειαστεί! Υπομονή λοιπόν σε όλους μας, δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα, μόνο να πιέσουμε λίγο παραπάνω, τι άλλο να πω...

  4. #1564
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από coxy13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλεια. Στα ίδια είμαι κι εγώ. Άλλο ένα Σ/Κ χωρίς ίντερνετ. 10 μέρες το σύνολο, 14 μέχρι και τη Τρίτη. Λοιπόν, ήρθε τεχνικός σήμερα και τελικά απεφάνθη ότι το πρόβλημα είναι στην καμπίνα. Από Δευτέρα Τρίτη πάλι και έχει ο Θεός. Η οποία Τρίτη θα είναι και η τελευταία μέρα που θα περιμένω γιατί μετά θα κινηθώ αλλιώς! Ευελπιστώ να έρθουν από τον ΟΤΕ να το φτιάξουν και να μην χρειαστεί! Υπομονή λοιπόν σε όλους μας, δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα, μόνο να πιέσουμε λίγο παραπάνω, τι άλλο να πω...
    Εμένα μου άρχισαν τα κουλά λέγοντας με ότι θα με βάλουν προτεραιότητα και ότι θα ενημερωθώ άμεσα για το ζήτημα
    Βέβαια το πέταξα το μπαλάκι ότι θα ακυρώσω το συμβόλαιο για αδυναμία παροχής υπηρεσιών άμα δεν υπάρχει καμία εξέλιξη.
    Μέχρι την Τρίτη και εγώ θα τους δώσω παράταση. Αλλιώς μετά ας πληρώνουν οι ίδιοι τους το οποιοδήποτε πρόστιμο

  5. #1565
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.880
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Δυστυχώς όταν στην βλάβη χρειάζεται ο ΟΤΕ τότε η ΤΥ ενός εναλλακτικού είναι απλά "ψυχολογική υποστήριξη".

  6. #1566
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Περίμενα και εγώ σήμερα σαν τον μ***** να με πάρουν τηλέφωνο. Πολλά ήθελα.
    Τους πήρα εγώ κατά της 2 το μεσημέρι και μου λένε ότι θα με καλέσουν πίσω μέσα σε ένα δίωρο. πάει 4:40 και μου λένε ότι φταίει ο δημόσιος πάροχος και τις ιδέες μπαρουφες. Μου ζήτησε να κάνω υπομονή κι άλλο, και ότι άμα θέλω, να μου δώσουν και άλλα MB στην κάρτα Wind. Φυσικά επέμενα για το ζήτημα αυτό γιατί είμαι μια βδομάδα στο περίμενε. Ήμουν αρκετά απότομος γιατί είχα τρελαθεί να ακούω τα ίδια και τα ίδια

    Αμέσως παίρνω πίσω στο 13800, και τους λέω για την ακύρωση γιατί δεν έχω υπηρεσίες. Μου λέει ότι δεν γίνεται ατελος και θα πρέπει να μιλήσω με το 13700 εφόσον έχω τεχνικό θέμα. Εκεί είναι που τα χάνω τελείως. Τους λέω ότι τόσο καιρό δεν έχω υπηρεσίες, με έχετε γραμμένο, παίρνω τηλέφωνο καθε μέρα 2
    φορές και περιμένετε από εμένα να μείνω σε εσάς και να σας πληρώσω κιόλας?. Την είπα βέβαια για το συμβόλαιο που γράφει ότι μέσα σε 6 μέρες μπορώ να φύγω να δεν έχω υπηρεσίες και μου το έπαιζε τρελιτσα
    Πραγματικά αύριο θα φύγω και να πάνε να πνιγούν

  7. #1567
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos1615 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περίμενα και εγώ σήμερα σαν τον μ***** να με πάρουν τηλέφωνο. Πολλά ήθελα.
    Τους πήρα εγώ κατά της 2 το μεσημέρι και μου λένε ότι θα με καλέσουν πίσω μέσα σε ένα δίωρο. πάει 4:40 και μου λένε ότι φταίει ο δημόσιος πάροχος και τις ιδέες μπαρουφες. Μου ζήτησε να κάνω υπομονή κι άλλο, και ότι άμα θέλω, να μου δώσουν και άλλα MB στην κάρτα Wind. Φυσικά επέμενα για το ζήτημα αυτό γιατί είμαι μια βδομάδα στο περίμενε. Ήμουν αρκετά απότομος γιατί είχα τρελαθεί να ακούω τα ίδια και τα ίδια

    Αμέσως παίρνω πίσω στο 13800, και τους λέω για την ακύρωση γιατί δεν έχω υπηρεσίες. Μου λέει ότι δεν γίνεται ατελος και θα πρέπει να μιλήσω με το 13700 εφόσον έχω τεχνικό θέμα. Εκεί είναι που τα χάνω τελείως. Τους λέω ότι τόσο καιρό δεν έχω υπηρεσίες, με έχετε γραμμένο, παίρνω τηλέφωνο καθε μέρα 2
    φορές και περιμένετε από εμένα να μείνω σε εσάς και να σας πληρώσω κιόλας?. Την είπα βέβαια για το συμβόλαιο που γράφει ότι μέσα σε 6 μέρες μπορώ να φύγω να δεν έχω υπηρεσίες και μου το έπαιζε τρελιτσα
    Πραγματικά αύριο θα φύγω και να πάνε να πνιγούν
    Φύγε να γλιτώσεις... Απ' ό,τι φαίνεται, αντί να γίνονται καλύτεροι, γίνονται όλο και χειρότεροι...

    Υ.Γ. Μην πας Vodafone, σχεδόν τα ίδια χάλια έχει... Περίμενα 50 μέρες για φορητότητα, λόγω συστημικού προβλήματος που είχαν. Τρέμω όταν σκέφτομαι τι θα γίνει σε περίπτωση σοβαρής βλάβης...

  8. #1568
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φύγε να γλιτώσεις... Απ' ό,τι φαίνεται, αντί να γίνονται καλύτεροι, γίνονται όλο και χειρότεροι...

    Υ.Γ. Μην πας Vodafone, σχεδόν τα ίδια χάλια έχει... Περίμενα 50 μέρες για φορητότητα, λόγω συστημικού προβλήματος που είχαν. Τρέμω όταν σκέφτομαι τι θα γίνει σε περίπτωση σοβαρής βλάβης...
    Έτσι λέω, να φύγω, αλλά μετά με το πρόστιμο τι γίνεται. Αυτό με φοβίζει λίγο
    Θα το έχω υπόψιν μου για την Vodafone γιατί εκεί σκεφτόμουν να πάω.

  9. #1569
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Έχει φτάσει Τρίτη και ακόμα μου λένε τα ίδια ακριβώς πράγματα που μου λέγανε την Πέμπτη. Δεν ξέρουν τι τους γίνεται μέσα εκεί. Με το που τους πιέζεις λίγο για να κάνουν τίποτα ουσιαστικό, αρχίζουν την καραμέλα της κάρτας για τα 10GB. Μια φορά έπεσα σε έναν εξυπηρετικό και μου είπε ότι έχει κάνει ήδη κάποια πράγματα ο ΟΤΕ αλλά ακόμα δεν μας έχουν πει τίποτα
    Πήγα από το τοπικό κατάστημα Wind και μου είπε ότι με μια καταγγελία στον ΕΕΤΤ, θα μπορώ να φύγω αζημίωτος. Μίλησε και αυτός, έκανε κάτι εκεί email και έστειλε και με έβαλε στο περίμενε.........
    Ήδη ετοιμάζω την καταγγελία

  10. #1570
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.220
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos1615 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει φτάσει Τρίτη και ακόμα μου λένε τα ίδια ακριβώς πράγματα που μου λέγανε την Πέμπτη. Δεν ξέρουν τι τους γίνεται μέσα εκεί. Με το που τους πιέζεις λίγο για να κάνουν τίποτα ουσιαστικό, αρχίζουν την καραμέλα της κάρτας για τα 10GB. Μια φορά έπεσα σε έναν εξυπηρετικό και μου είπε ότι έχει κάνει ήδη κάποια πράγματα ο ΟΤΕ αλλά ακόμα δεν μας έχουν πει τίποτα
    Πήγα από το τοπικό κατάστημα Wind και μου είπε ότι με μια καταγγελία στον ΕΕΤΤ, θα μπορώ να φύγω αζημίωτος. Μίλησε και αυτός, έκανε κάτι εκεί email και έστειλε και με έβαλε στο περίμενε.........
    Ήδη ετοιμάζω την καταγγελία
    Ειπε ο τοπικος αντιπροσωπος της wind οτι μπορεις να κανεις καταγγελια στον ΕΕΤΤ στη wind.....? Μαλιστα.

  11. #1571
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.997
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπε ο τοπικος αντιπροσωπος της wind οτι μπορεις να κανεις καταγγελια στον ΕΕΤΤ στη wind.....? Μαλιστα.
    Είναι franchise τα καταστήματα πλέον. Δεν είναι δηλαδή υπάλληλοι της Wind.

    Όχι ότι αυτό δικαιολογεί την πρόταση βέβαια. Ότι και να είναι, δεν παύουν να είναι συνεργάτες.

    Το καλοκαίρι προσπαθούσα να πάρω μία βεβαίωση στοιχείων ενός f2g, για τράπεζα, για τρεις μήνες. Τελικά κάποια στιγμή τσακώθηκε το κατάστημα με τα κεντρικά. Μου λέει η κοπέλα, είναι πολύ ηλίθιοι εκεί μέσα.... Της λέω εσύ δεν είσαι Wind; Όχι, συνεργάτης μου λέει.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  12. #1572
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπε ο τοπικος αντιπροσωπος της wind οτι μπορεις να κανεις καταγγελια στον ΕΕΤΤ στη wind.....? Μαλιστα.
    Για να είμαι ακριβής, του είχα πει πως γίνεται να φύγω αζημιωτα από την Wind, θα πρέπει να μιλήσω με κάποιον?
    Και μου απάντησε ότι με μια αναφορά στον ΕΕΤΤ, θα μπορούν να σας αφησουν

    - - - Updated - - -

    Ύστερα από την χθεσινή μου αναφορά στο κατάστημα, σήμερα με πρίξανε στα τηλέφωνα για να έρθει τεχνικός. Ήρθε και μου είπε ότι όντως υπάρχει θέμα και ότι θα κανονίσει με τον ΟΤΕ να πάνε στην καμπίνα να το δουν. Την Παρασκευή ή την Δεύτερα θα γίνει το ραντεβού από όσο με είπε.
    Το αστείο είναι πως μου ήρθε μήνυμα για τον λογαρισμό και μου έχουν χρεώσει και τις ημέρες από τις 5/2 ως 12/2 αλλά και για τον επόμενο μήνα. Στο 13800 που πήρα, μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι και οτι θα πρέπει να μιλήσω στο 13700. Πήρα πάλι το 13700 και μου έλεγε ότι δεν μπορούν να κάνουν και αυτοί τίποτα
    Μου φαίνεται ότι μια επίσκεψη σε ένα κατάστημα, θα λύσει θέμα μια και καλή

  13. #1573
    Εγγραφή
    04-11-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789 v2
    Στα ίδια βαδίζουμε μου φαίνεται. Πλέον δεν ξέρω τι να κάνω. Εμένα ήρθε τεχνικός και υποτίθεται από τη Παρασκευή το έχουν δώσει βλάβη στο καφαο στον ΟΤΕ. Πήρα τη Δευτέρα για να δω σε τι φάση βρίσκονται και μου λένε ότι μέχρι 13/2 θα ξέρουμε. Περνώ σήμερα και μου λένε ότι μέχρι 15/2 θα ξέρουμε. Εγώ τώρα τι να κάνω?? Τελειώνει και η υπομονή μου όχι τίποτα άλλο. Μπλέξαμε μου φαίνεται και δεν έχω χρόνο και όρεξη για καταστήματα και αναφορές. Και δεν μου λέει και κανένας τι και πως... Τι μπάχαλο είναι ρε γμτ. Μου ήρθε κι εμένα μήνυμα για τον λογαριασμό και μου είπε η κοπέλα ότι όταν θα επιλυθεί η βλάβη θα γίνει πιστωτικο στον επόμενο λογαριασμό αυτόματα. Βλέπουμε και γιαυτό.

  14. #1574
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Περιοχή
    Θέρμη
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από coxy13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα ίδια βαδίζουμε μου φαίνεται. Πλέον δεν ξέρω τι να κάνω. Εμένα ήρθε τεχνικός και υποτίθεται από τη Παρασκευή το έχουν δώσει βλάβη στο καφαο στον ΟΤΕ. Πήρα τη Δευτέρα για να δω σε τι φάση βρίσκονται και μου λένε ότι μέχρι 13/2 θα ξέρουμε. Περνώ σήμερα και μου λένε ότι μέχρι 15/2 θα ξέρουμε. Εγώ τώρα τι να κάνω?? Τελειώνει και η υπομονή μου όχι τίποτα άλλο. Μπλέξαμε μου φαίνεται και δεν έχω χρόνο και όρεξη για καταστήματα και αναφορές. Και δεν μου λέει και κανένας τι και πως... Τι μπάχαλο είναι ρε γμτ. Μου ήρθε κι εμένα μήνυμα για τον λογαριασμό και μου είπε η κοπέλα ότι όταν θα επιλυθεί η βλάβη θα γίνει πιστωτικο στον επόμενο λογαριασμό αυτόματα. Βλέπουμε και γιαυτό.
    Ωχ ωχ
    Είσαι ένα βήμα μπροστά από εμένα και φοβάμαι πλέον τι θα γίνει στο μέλλον. Ούτε εγώ έχω όρεξη να μπλέξω με ΕΕΤΤ κτλ αλλά τώρα που ήρθε ο τεχνικός, είπα να κάνω μια υπομονή

  15. #1575
    Εγγραφή
    04-11-2017
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789 v2
    Ήρθε ο τεχνικός? Και? Τι σου είπε? Εγώ πήρα πάλι τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν έγινε αποδεκτός ο βρόγχος από την WIND και το ξαναδωσαν για review! Βέβαια είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει αυτό. Για να δούμε. Εντός 48 ωρών θα έχουμε νέα. Υπομονή λοιπόν.

Σελ. 105 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 8595100103104105106107110 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 96
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-10, 13:16
  2. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 02:43
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-08, 08:15
  4. 2play - χρόνος ενεργοποίησης & ταχύτητες
    Από proGRessive στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-07, 16:59
  5. Μηνύματα: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-07, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας