Σελ. 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4567811 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 202
  1. #76
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Oav051 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γύρω γύρω από Ευτιχίδου.... http://fttxgr.eu/map?id=3846 και http://fttxgr.eu/map?id=3845

    όσο για την πρώτη (220) σκάψανε για ρεύμα προχθές και την έκλεισαν. άντε μπας και δούμε λίγο παραπάνω από 19 Mbits

    Και μόλις κατάλαβα ότι τις έχεις βάλει εσύ !!!!!
    αυτές οι καμπίνες όπως θα έχεις διαπιστώσει ήδη εγώ τις κατέγραψα στην γνωστή ιστοσελίδα από την πρώτη μέρα που τις είδα...

    φυσικά δεν παρακολουθώ πότε ο "ΤΟΞΟΤΗΣ" (ΕΡΓΑ ΔΕΔΔΗΕ) θα βάλει ρεύμα

    πάντως είναι ευχάριστο γεγονός να μπήκε ρεύμα καθώς θα δοθεί διαθεσιμότητα σε κάποιους που ανήκουν σε αυτές τις καμπίνες

    το δυσάρεστο είναι ότι δεν προβλέπω η καμπίνα που ανήκω εγώ και βρίσκεται απέναντι από το Hontos Center στο παγκράτι να αλλαχτεί σύντομα....

    επίσης στην Αγ. φανουρίου και ιφικράτους και γύρω στενά γίνονται εργασίες από άγνωστο συνεργείο για τοποθέτηση καλωδίων οπτικών ινών...θα δείξει ποιος είναι αν και πιστεύω ότι είναι VODAFONE.

  2. #77
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    τελικά είχα δίκιο τα συνεργεία που σκάβουν τους δρόμους (ιφικράτους - αγίου φανουρίου και γύρω στενά) και περνάνε καλώδια οπτικών ινών και φτιάχνουν φρεάτια είναι από την VODAFONE

  3. #78
    Εγγραφή
    19-01-2012
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μέχρι σήμερα έχω δει 6 καμπίνες ΟΤΕ που πήρανε ρεύμα από τοξότη. Αναμένουμε.

  4. #79
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ligkas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι σήμερα έχω δει 6 καμπίνες ΟΤΕ που πήρανε ρεύμα από τοξότη. Αναμένουμε.
    ποιοι ειναι οι αριθμοι των καμπινων που πηρανε ρευμα?
    η δωσε συντεταγμενες απο την γνωστη ιστοσελιδα

  5. #80
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Στο Παγκράτι σκάβει και περνά οπτική ίνα ΜΟΝΟ η Vodafone και παράλληλα εγκαθιστά καινούργιου τύπου Καφαο που απαιτούν και παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.Διπλα σε αυτά τα καφαο έρχεται ο ΟΤΕ και ανακαινίζει τα παλιά δικά του, χωρίς όμως να βάλει τα νέου τύπου με παροχή ρεύματος και... ήχο.
    Αυτή η διαδικασία ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΌΛΟΥΣ, ανεξάρτητα του παρόχου που έχουμε αφού είναι πλέον απόφαση ότι το vdsl στο Παγκράτι θα το φέρει η vodafone και θα το μοιράσει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ , σε όλους τους παρόχους.
    Ανεβάζω και τα δικά μου στατιστικά με πάροχο ΟΤΕ και με πακέτο στα 50.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20180122-140451.jpeg  


  6. #81
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsarm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Στο Παγκράτι σκάβει και περνά οπτική ίνα ΜΟΝΟ η Vodafone και παράλληλα εγκαθιστά καινούργιου τύπου Καφαο που απαιτούν και παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.Διπλα σε αυτά τα καφαο έρχεται ο ΟΤΕ και ανακαινίζει τα παλιά δικά του, χωρίς όμως να βάλει τα νέου τύπου με παροχή ρεύματος και... ήχο.
    Αυτή η διαδικασία ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΌΛΟΥΣ, ανεξάρτητα του παρόχου που έχουμε αφού είναι πλέον απόφαση ότι το vdsl στο Παγκράτι θα το φέρει η vodafone και θα το μοιράσει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ , σε όλους τους παρόχους.
    Ανεβάζω και τα δικά μου στατιστικά με πάροχο ΟΤΕ και με πακέτο στα 50.
    δεν νομίζω να μας ενδιαφέρει όλους/ες που μένουμε στο παγκράτι

    εσύ λες ότι μένεις παγκράτι αν θες πες στο περίπου οδό και αριθμό καμπίνας ΟΤΕ και VODAFONE

    πάντως βάση των στατιστικών σου έχεις την ίδια απόσταση περίπου από μένα που παίρνω την υπηρεσία VDSL50 μέσω ΟΤΕ από Α/Κ και σε ερώτηση μου πότε θα αλλαχτεί η καμπίνα (καφάο) που ανήκω φαντάζομαι να γνωρίζεις την απάντηση που μου έδωσαν από τον ΟΤΕ....κοινώς όταν θα έχει ολοκληρωθεί η γραμμή 4 του μετρό.

    λες ότι είσαι συνδρομητής του ΟΤΕ και απολαμβάνεις την υπηρεσία VDSL50 μέσω της VODAFONE θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου για αυτό καθώς δεν υπάρχει περίπτωση ο ΟΤΕ να νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να συνδέσει εσένα ή άλλους συνδρομητές του (εκτός αν εσείς θα πληρώσετε τα ενοίκια) άρα κάτι δεν μας λες σωστά (σου ζητώ και πάλι συγνώμη που έχω τις αμφιβολίες μου και δεν πιστεύω τα λεγόμενα σου)

    τα νέα είναι και καλά και κακά κατά την προσωπική μου άποψη πάντα

    στα καλά νέα ανήκει το παρακάτω (αν ισχύει φυσικά)
    καθώς στα παλιά καφάο του ΟΤΕ στα οποία ξεφυτρώνουν τα νέα καφάο της VODAFONE ίσως υπάρξει μια "άτυπη" συνεργασία και επωφεληθούν οι συνδρομητές ανεξάρτητος παρόχου

    στα κακά νέα ανήκει το παρακάτω (πιο πιθανόν κατά την άποψη μου)
    στα παλιά καφάο του ΟΤΕ όμως που δεν υπάρχει νέο καφάο της VODAFONE δεν θα αλλάξει τίποτα προς το συμφέρον των συνδρομητών αυτοί θα περιμένουν την Γ-Δ-Ε φάση του σχεδίου μέχρι να αλλαχτεί το παλιό με νέο από τον ΟΤΕ. (σε αυτά τα καφάο ανήκω και εγώ που είμαι επί των οδών Χ.Σμύρνης - Χρεμωνίδου - Β. Λάσκου

    επίσης θα ήθελα να σου επισημάνω κάτι σχετικά με τον συλλογισμό σου

    λες ότι η VODAFONE θα μοιράσει υποχρεωτικά τα καλώδια οπτικών ινών και τα νέα της καφάο σε όλους τους παρόχους πόσο σίγουρος είσαι για αυτό ότι ο ΟΤΕ θα νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να εξυπηρετήσει δικούς του πελάτες γιατί εγώ πιστεύω ότι απλά δεν θα το κάνει (δεν θα μπει καν στον κόπο) σου λέει παρέχω από Α/Κ όσοι είστε τυχεροί παίρνετε την υπηρεσία όσοι δεν είστε απλά περιμένετε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 04-02-18 στις 14:59.

  7. #82
    Εγγραφή
    19-01-2012
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    209, 316, 320, 328 και άλλες 2 που θα τις έχω αύριο. Αυτές είναι ΟΤΕ και έχουν πάρει ρεύμα.

  8. #83
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ligkas Εμφάνιση μηνυμάτων
    209, 316, 320, 328 και άλλες 2 που θα τις έχω αύριο. Αυτές είναι ΟΤΕ και έχουν πάρει ρεύμα.
    3865-320 (Ελλανίκου 45)
    3805-328 (αρχελάου 17)
    209 = ?
    316 = ?

    δεν τις βρίσκω στην γνωστή ιστοσελίδα

  9. #84
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.354
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Βάλε και τις ποιο πάνω που σου είπα εγώ.
    Συγκεκριμένα για την 221 έκλεισαν την τρύπα εχθές. Μένω μεταξύ 220 και 221.
    Πιστεύω από ότι έχω δει από τα γύρω στενά και βλέποντας γύρω καθώς ψάχνω να παρκάρω, ότι από το μισό Παγκράτι (Ευτιχιδου και υμμητου προς καραβελ πλευρά) θα είναι ΟΤΕ και το άλλο μισό Voda

  10. #85
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Oav051 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλε και τις ποιο πάνω που σου είπα εγώ.
    Συγκεκριμένα για την 221 έκλεισαν την τρύπα εχθές. Μένω μεταξύ 220 και 221.
    Πιστεύω από ότι έχω δει από τα γύρω στενά και βλέποντας γύρω καθώς ψάχνω να παρκάρω, ότι από το μισό Παγκράτι (Ευτιχιδου και υμμητου προς καραβελ πλευρά) θα είναι ΟΤΕ και το άλλο μισό Voda
    220 και 221 επίσης έχουν ρεύμα το είπε άλλος φίλος μας (τις έχω χαρτογραφήσει εγώ)
    όπως και αυτές που αναφέρει πιο πάνω ο φίλος
    απλά δεν βρίσκω στον χάρτη την 209 και 316 που αναφέρει όπως μένει να πει ποιες άλλες δύο είπε?

  11. #86
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    λες ότι η VODAFONE θα μοιράσει υποχρεωτικά τα καλώδια οπτικών ινών και τα νέα της καφάο σε όλους τους παρόχους πόσο σίγουρος είσαι για αυτό ότι ο ΟΤΕ θα νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να εξυπηρετήσει δικούς του πελάτες γιατί εγώ πιστεύω ότι απλά δεν θα το κάνει (δεν θα μπει καν στον κόπο) σου λέει παρέχω από Α/Κ όσοι είστε τυχεροί παίρνετε την υπηρεσία όσοι δεν είστε απλά περιμένετε
    Αν δεν παρει ο ΟΤΕ υπηρεσια, απλα θα χασει τους πελατες του στην περιοχη
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  12. #87
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομίζω να μας ενδιαφέρει όλους/ες που μένουμε στο παγκράτι

    εσύ λες ότι μένεις παγκράτι αν θες πες στο περίπου οδό και αριθμό καμπίνας ΟΤΕ και VODAFONE

    πάντως βάση των στατιστικών σου έχεις την ίδια απόσταση περίπου από μένα που παίρνω την υπηρεσία VDSL50 μέσω ΟΤΕ από Α/Κ και σε ερώτηση μου πότε θα αλλαχτεί η καμπίνα (καφάο) που ανήκω φαντάζομαι να γνωρίζεις την απάντηση που μου έδωσαν από τον ΟΤΕ....κοινώς όταν θα έχει ολοκληρωθεί η γραμμή 4 του μετρό.

    λες ότι είσαι συνδρομητής του ΟΤΕ και απολαμβάνεις την υπηρεσία VDSL50 μέσω της VODAFONE θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου για αυτό καθώς δεν υπάρχει περίπτωση ο ΟΤΕ να νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να συνδέσει εσένα ή άλλους συνδρομητές του (εκτός αν εσείς θα πληρώσετε τα ενοίκια) άρα κάτι δεν μας λες σωστά (σου ζητώ και πάλι συγνώμη που έχω τις αμφιβολίες μου και δεν πιστεύω τα λεγόμενα σου)

    τα νέα είναι και καλά και κακά κατά την προσωπική μου άποψη πάντα

    στα καλά νέα ανήκει το παρακάτω (αν ισχύει φυσικά)
    καθώς στα παλιά καφάο του ΟΤΕ στα οποία ξεφυτρώνουν τα νέα καφάο της VODAFONE ίσως υπάρξει μια "άτυπη" συνεργασία και επωφεληθούν οι συνδρομητές ανεξάρτητος παρόχου

    στα κακά νέα ανήκει το παρακάτω (πιο πιθανόν κατά την άποψη μου)
    στα παλιά καφάο του ΟΤΕ όμως που δεν υπάρχει νέο καφάο της VODAFONE δεν θα αλλάξει τίποτα προς το συμφέρον των συνδρομητών αυτοί θα περιμένουν την Γ-Δ-Ε φάση του σχεδίου μέχρι να αλλαχτεί το παλιό με νέο από τον ΟΤΕ. (σε αυτά τα καφάο ανήκω και εγώ που είμαι επί των οδών Χ.Σμύρνης - Χρεμωνίδου - Β. Λάσκου

    επίσης θα ήθελα να σου επισημάνω κάτι σχετικά με τον συλλογισμό σου

    λες ότι η VODAFONE θα μοιράσει υποχρεωτικά τα καλώδια οπτικών ινών και τα νέα της καφάο σε όλους τους παρόχους πόσο σίγουρος είσαι για αυτό ότι ο ΟΤΕ θα νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να εξυπηρετήσει δικούς του πελάτες γιατί εγώ πιστεύω ότι απλά δεν θα το κάνει (δεν θα μπει καν στον κόπο) σου λέει παρέχω από Α/Κ όσοι είστε τυχεροί παίρνετε την υπηρεσία όσοι δεν είστε απλά περιμένετε
    Δεν υπάρχει περίπτωση να μην δώσει ο ΟΤΕ μέσω 3ου παρόχου, άλλωστε οι διαδικασίες χονδρικής και τιμές έχουν βγεί και είναι κάτι το όποιο είναι ίδιο για όλους.
    Το κάνει μάλιστα αυτή την στιγμή, όποτε καλό θα είναι να μην έχεις αμφιβολίες

  13. #88
    Εγγραφή
    19-01-2012
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Η 316 και 328 είναι επί της Αρχελάου δίπλα και απέναντι στο βενζινάδικο Ελίν. Η 320 είναι Ελλανίκου και Ριζάρη. Η 209 είναι στην Εριφύλης δίπλα στο αστυνομικό τμήμα Παγκρατίου. Η πέμπτη είναι Ευτυχίδου και Σπ. Μερκούρη δίπλα στο ciao italia και η έκτη είναι Ελλανίκου και Πολέμωνος.

  14. #89
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ligkas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η 316 και 328 είναι επί της Αρχελάου δίπλα και απέναντι στο βενζινάδικο Ελίν. Η 320 είναι Ελλανίκου και Ριζάρη. Η 209 είναι στην Εριφύλης δίπλα στο αστυνομικό τμήμα Παγκρατίου. Η πέμπτη είναι Ευτυχίδου και Σπ. Μερκούρη δίπλα στο ciao italia και η έκτη είναι Ελλανίκου και Πολέμωνος.
    την 320 και 328 τις έχω χαρτογραφήσει

    όπως και αυτή που λες στο ciao italia δηλαδή η 3845-212 (Σπύρου Μερκούρη 2)

    την 316 (χειρωνος και αρχελαου) δεν την έχω

    ούτε την 209 (εριφυλης 5) που λες

    ουτε την ελλανικου και πολεμωνος

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει περίπτωση να μην δώσει ο ΟΤΕ μέσω 3ου παρόχου, άλλωστε οι διαδικασίες χονδρικής και τιμές έχουν βγεί και είναι κάτι το όποιο είναι ίδιο για όλους.
    Το κάνει μάλιστα αυτή την στιγμή, όποτε καλό θα είναι να μην έχεις αμφιβολίες
    θα μου επιτρέψεις να έχω αμφιβολίες

    επίσης αυτοί που είναι πελάτες του ΟΤΕ και παίρνουν μέσω 3ου παρόχου και συγκεκριμένα της VODAFONE μιας και αναφερόμαστε στην περιοχή του παγκρατίου η οποία ανήκει το vectoring στην VODAFONE

    καλό θα ήταν να το δηλώσουν εδώ περά ώστε να υπάρχει ένα στοιχείο για τους υπόλοιπους για να ασκήσουμε πίεση...

    εγώ π.χ που είμαι πελάτης του ΟΤΕ (παλία καμπίνα την γνωρίζει ο χρήστης jkoukos) και συγκεκριμένα της υπηρεσίας VDSL50 μέσω Α/Κ δεν μου ανακοινώθηκε ποτέ κάτι τέτοιο ούτε μου είπαν ότι μπορώ να πάω στα 100 ή στα 200 αν το θέλω αφού όπως λες νοικιάζουν από 3ο πάροχο

    αντιθέτως μου είπαν προσωρινά ότι δεν με καλύπτουν τα 100 και τα 200 θα με καλύψουν όταν αναβαθμιστεί η καμπίνα που ανήκω δηλαδή .... σε 3-4 χρόνια

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν παρει ο ΟΤΕ υπηρεσια, απλα θα χασει τους πελατες του στην περιοχη
    εξαρτάται τους πελάτες...

    π.χ εμένα δεν με χάνει από πελάτη (είμαι ένας από τους ευχαριστημένους/τυχερούς πελάτης που απολαμβάνω το VDSL 50/5 από Α/Κ και όταν θα το απολαμβάνω από ΚΑΜΠΙΝΑ θα γίνω πιο ευχαριστημένος και θα αναβαθμίσω την σύνδεση μμου σε FIBER 100/10) καθώς εγώ πελάτης της (HOL) VODAFONE δεν πρόκειται να γίνω ποτέ (ο λόγος είναι η συμπεριφορά της (HOL) VODAFONE και των συνεργατών της σε ότι αφορά το μητρώο του άρθρου 11)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 04-02-18 στις 17:18.

  15. #90
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομίζω να μας ενδιαφέρει όλους/ες που μένουμε στο παγκράτι

    εσύ λες ότι μένεις παγκράτι αν θες πες στο περίπου οδό και αριθμό καμπίνας ΟΤΕ και VODAFONE

    πάντως βάση των στατιστικών σου έχεις την ίδια απόσταση περίπου από μένα που παίρνω την υπηρεσία VDSL50 μέσω ΟΤΕ από Α/Κ και σε ερώτηση μου πότε θα αλλαχτεί η καμπίνα (καφάο) που ανήκω φαντάζομαι να γνωρίζεις την απάντηση που μου έδωσαν από τον ΟΤΕ....κοινώς όταν θα έχει ολοκληρωθεί η γραμμή 4 του μετρό.

    λες ότι είσαι συνδρομητής του ΟΤΕ και απολαμβάνεις την υπηρεσία VDSL50 μέσω της VODAFONE θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου για αυτό καθώς δεν υπάρχει περίπτωση ο ΟΤΕ να νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να συνδέσει εσένα ή άλλους συνδρομητές του (εκτός αν εσείς θα πληρώσετε τα ενοίκια) άρα κάτι δεν μας λες σωστά (σου ζητώ και πάλι συγνώμη που έχω τις αμφιβολίες μου και δεν πιστεύω τα λεγόμενα σου)

    τα νέα είναι και καλά και κακά κατά την προσωπική μου άποψη πάντα

    στα καλά νέα ανήκει το παρακάτω (αν ισχύει φυσικά)
    καθώς στα παλιά καφάο του ΟΤΕ στα οποία ξεφυτρώνουν τα νέα καφάο της VODAFONE ίσως υπάρξει μια "άτυπη" συνεργασία και επωφεληθούν οι συνδρομητές ανεξάρτητος παρόχου

    στα κακά νέα ανήκει το παρακάτω (πιο πιθανόν κατά την άποψη μου)
    στα παλιά καφάο του ΟΤΕ όμως που δεν υπάρχει νέο καφάο της VODAFONE δεν θα αλλάξει τίποτα προς το συμφέρον των συνδρομητών αυτοί θα περιμένουν την Γ-Δ-Ε φάση του σχεδίου μέχρι να αλλαχτεί το παλιό με νέο από τον ΟΤΕ. (σε αυτά τα καφάο ανήκω και εγώ που είμαι επί των οδών Χ.Σμύρνης - Χρεμωνίδου - Β. Λάσκου

    επίσης θα ήθελα να σου επισημάνω κάτι σχετικά με τον συλλογισμό σου

    λες ότι η VODAFONE θα μοιράσει υποχρεωτικά τα καλώδια οπτικών ινών και τα νέα της καφάο σε όλους τους παρόχους πόσο σίγουρος είσαι για αυτό ότι ο ΟΤΕ θα νοικιάσει εξοπλισμό από την VODAFONE για να εξυπηρετήσει δικούς του πελάτες γιατί εγώ πιστεύω ότι απλά δεν θα το κάνει (δεν θα μπει καν στον κόπο) σου λέει παρέχω από Α/Κ όσοι είστε τυχεροί παίρνετε την υπηρεσία όσοι δεν είστε απλά περιμένετε
    Φίλε μού πίστεψε με , ξέρω περισσότερα από αυτά που αναφέρεις. Ασφαλώς και ο ΟΤΕ είτε το φαντάζεσε είτε όχι, στο Παγκράτι αλλά και σε όσες περιοχές έχει αναλάβει η Vodsfone, ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ, αγοράζει ΗΔΗ υπηρεσίες vdsl από τη vodafone.
    Όσο για τον Αριθμό των καφαο ( επειδή αμφέβαλλεσ) σε ενημερώνω ότι του μεν ΟΤΕ είναι το 364 ενώ της vodafone το 5.
    Είμαι στον Άγιο Αρτέμιο στα σύνορα με Υμηττό.
    Κάθε καλοπροαίρετη ερώτηση καλοδεχούμενη.

Σελ. 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4567811 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL vdsl Νομος Φλωρινας.
    Από bestmania στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-12, 15:33
  2. Μηνύματα: 98
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-12, 20:05
  3. HOL - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Από macgalileo στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-09, 17:13
  4. Conn-x Παγκρατι
    Από tallsman στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-08, 14:02

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας