Σελ. 7 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 25678912 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 202
  1. #91
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    την 320 και 328 τις έχω χαρτογραφήσει

    όπως και αυτή που λες στο ciao italia δηλαδή η 3845-212 (Σπύρου Μερκούρη 2)

    την 316 (χειρωνος και αρχελαου) δεν την έχω

    ούτε την 209 (εριφυλης 5) που λες

    ουτε την ελλανικου και πολεμωνος

    - - - Updated - - -



    θα μου επιτρέψεις να έχω αμφιβολίες

    επίσης αυτοί που είναι πελάτες του ΟΤΕ και παίρνουν μέσω 3ου παρόχου και συγκεκριμένα της VODAFONE μιας και αναφερόμαστε στην περιοχή του παγκρατίου η οποία ανήκει το vectoring στην VODAFONE

    καλό θα ήταν να το δηλώσουν εδώ περά ώστε να υπάρχει ένα στοιχείο για τους υπόλοιπους για να ασκήσουμε πίεση...

    εγώ π.χ που είμαι πελάτης του ΟΤΕ (παλία καμπίνα την γνωρίζει ο χρήστης jkoukos) και συγκεκριμένα της υπηρεσίας VDSL50 μέσω Α/Κ δεν μου ανακοινώθηκε ποτέ κάτι τέτοιο ούτε μου είπαν ότι μπορώ να πάω στα 100 ή στα 200 αν το θέλω αφού όπως λες νοικιάζουν από 3ο πάροχο

    αντιθέτως μου είπαν προσωρινά ότι δεν με καλύπτουν τα 100 και τα 200 θα με καλύψουν όταν αναβαθμιστεί η καμπίνα που ανήκω δηλαδή .... σε 3-4 χρόνια

    - - - Updated - - -



    εξαρτάται τους πελάτες...

    π.χ εμένα δεν με χάνει από πελάτη (είμαι ένας από τους ευχαριστημένους/τυχερούς πελάτης που απολαμβάνω το VDSL 50/5 από Α/Κ και όταν θα το απολαμβάνω από ΚΑΜΠΙΝΑ θα γίνω πιο ευχαριστημένος και θα αναβαθμίσω την σύνδεση μμου σε FIBER 100/10) καθώς εγώ πελάτης της (HOL) VODAFONE δεν πρόκειται να γίνω ποτέ (ο λόγος είναι η συμπεριφορά της (HOL) VODAFONE και των συνεργατών της σε ότι αφορά το μητρώο του άρθρου 11)
    Να μην έχεις αμφιβολίες
    Για να έχεις σύνδεση απο ΑΚ σημαίνει πως δεν είσαι μέσα στον προγραμματισμό για vectoring για την 1η φάση, όποτε εσένα για την ώρα δεν σε πιάνει.

  2. #92
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsarm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μού πίστεψε με , ξέρω περισσότερα από αυτά που αναφέρεις. Ασφαλώς και ο ΟΤΕ είτε το φαντάζεσε είτε όχι, στο Παγκράτι αλλά και σε όσες περιοχές έχει αναλάβει η Vodsfone, ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ, αγοράζει ΗΔΗ υπηρεσίες vdsl από τη vodafone.
    Όσο για τον Αριθμό των καφαο ( επειδή αμφέβαλλεσ) σε ενημερώνω ότι του μεν ΟΤΕ είναι το 364 ενώ της vodafone το 5.
    Είμαι στον Άγιο Αρτέμιο στα σύνορα με Υμηττό.
    Κάθε καλοπροαίρετη ερώτηση καλοδεχούμενη.
    θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου

    φυσικά δεν έχω αμφιβολία για τον αριθμό του καφάο

    το υποχρεωτικά που αναφέρεις εσύ και άλλος φίλος δεν μου λέει κάτι ανεύ αποδείξεων και όπως είπα εγώ αμφιβάλω για τους δικούς μου λόγους

    όσοι/ες είστε πελάτες (ΟΤΕ) COSMOTE και παίρνετε υπηρεσία από την VODAFONE στην περιοχή του παγκρατίου

    μπορείτε να το πείτε εδώ καλό είναι να αναφέρετε αριθμό καμπίνας

    ότι αφορά εσένα φίλε μου (καλοπροαίρετα πάντα μιλάω) αναφέρεις ότι είσαι άγιο αρτέμιο-υμηττό αυτόματα σε βγάζει εκτός περιοχής παγκρατίου δεν ανήκεις στην περιοχή παγκρατίου

    το παγκράτι ανήκει το μισό στον Δήμο Βύρωνα και το άλλο μισό (από εμένα περίπου και πέρα) στον Δήμο Αθηναίων

    ενδεικτικά θα σου αναφέρω τα εξής (από την ιστοσελίδα)

    ID: 2885-1699 Type: DSLAM
    DSLAM Name: ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Address: Εμπεδοκλέους 93, Βύρωνας 162 32, Ελλάδα

    ID: 3153-658 Type: DSLAM
    DSLAM Name: ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Address: Υμηττού 144, Αθήνα 116 35, Ελλάδα

    ID: 2955-584 Type: DSLAM
    DSLAM Name: ΒΥΡΩΝΑΣ
    Address: Π. Τσαλδάρη 32-34, Βύρωνας 162 32, Ελλάδα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μην έχεις αμφιβολίες
    Για να έχεις σύνδεση απο ΑΚ σημαίνει πως δεν είσαι μέσα στον προγραμματισμό για vectoring για την 1η φάση, όποτε εσένα για την ώρα δεν σε πιάνει.
    αν κάνεις αυτή την συζήτηση με τον jkoukos που ξέρει την καμπίνα μου και το Α/Κ που ανήκω θα σου πει περισσότερες λεπτομέρειες

    εγώ ξέρω πότε θα με πιάσει....(δεν ξέρω σε πια φάση του vectoring θα είναι) όταν με το καλό γίνει η γραμμή 4 του μετρό στην περιοχή (ίσως έχει ολοκληρωθεί και το μετρό στην θεσσαλονίκη) με τον ρυθμό που πάνε τα έργα καμπίνες/ρεύμα κτλ

    προς το παρών δεν με χαλάει η VDSL50/5 αν και θα προτιμούσα να είχα 100/10 για να μην σου πω ότι θα μου άρεσε καλύτερα το 100/100

  3. #93
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το Παγκράτι ανήκει ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΆ στο δήμο Αθηναίων. Ο άγιος Αρτέμιος σαν μέρος του παγκράτιου επίσης ανήκει στο δήμο Αθηναίων. Στο Βύρωνα ανήκει ο Βύρωνας!
    Και εγώ ανήκω στο τηλεφωνικό κέντρο Παγκρατίου με κεντρικό τον ΟΤΕ στην Εμπεδοκλέους.
    Απλά για την ενημέρωση σου.
    Ένα μικρό κόλπο για να δείτε εάν παίρνετε από voda 'η από ΟΤΕ, είναι να δείτε την ταχύτητα συγχρονισμού.
    Ο ΟΤΕ συνήθως συγχρονίζει σε ακέραιες τιμές.30000 '50000 , η voda συνήθως δίνει και κάτι παραπάνω 31165 , 51231 κλπ.

  4. #94
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsarm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Παγκράτι ανήκει ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΆ στο δήμο Αθηναίων. Ο άγιος Αρτέμιος σαν μέρος του παγκράτιου επίσης ανήκει στο δήμο Αθηναίων. Στο Βύρωνα ανήκει ο Βύρωνας!
    Και εγώ ανήκω στο τηλεφωνικό κέντρο Παγκρατίου με κεντρικό τον ΟΤΕ στην Εμπεδοκλέους.
    Απλά για την ενημέρωση σου.
    Ένα μικρό κόλπο για να δείτε εάν παίρνετε από voda 'η από ΟΤΕ, είναι να δείτε την ταχύτητα συγχρονισμού.
    Ο ΟΤΕ συνήθως συγχρονίζει σε ακέραιες τιμές.30000 '50000 , η voda συνήθως δίνει και κάτι παραπάνω 31165 , 51231 κλπ.
    ευχαριστούμε για τις χρήσιμες πληροφορίες περί συγχρονισμού

    το παγκράτι δεν ανήκει όλο στον δήμο αθηναίων αγαπητέ μου φίλε (αν δεις την ιστοσελίδα της υπογραφής μου ίσως βρεις και την καμπίνα VODAFONE που ανήκεις)

    δήμο αθηναίων ανήκει το κομμάτι που είμαι εγώ δηλαδή Χ. Σμύρνης/Χρεμωνίδου/Β.Λάσκου και πέρα

    π.χ η πλατεία μαρτάκη ή αλλιώς δεληολάνη είναι δήμος βύρωνα

    γενικά η περιοχή είναι λίγο "μπέρδεμα" με τα όρια των δήμων

  5. #95
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου

    φυσικά δεν έχω αμφιβολία για τον αριθμό του καφάο

    το υποχρεωτικά που αναφέρεις εσύ και άλλος φίλος δεν μου λέει κάτι ανεύ αποδείξεων και όπως είπα εγώ αμφιβάλω για τους δικούς μου λόγους

    όσοι/ες είστε πελάτες (ΟΤΕ) COSMOTE και παίρνετε υπηρεσία από την VODAFONE στην περιοχή του παγκρατίου

    μπορείτε να το πείτε εδώ καλό είναι να αναφέρετε αριθμό καμπίνας

    ότι αφορά εσένα φίλε μου (καλοπροαίρετα πάντα μιλάω) αναφέρεις ότι είσαι άγιο αρτέμιο-υμηττό αυτόματα σε βγάζει εκτός περιοχής παγκρατίου δεν ανήκεις στην περιοχή παγκρατίου

    το παγκράτι ανήκει το μισό στον Δήμο Βύρωνα και το άλλο μισό (από εμένα περίπου και πέρα) στον Δήμο Αθηναίων

    ενδεικτικά θα σου αναφέρω τα εξής (από την ιστοσελίδα)

    ID: 2885-1699 Type: DSLAM
    DSLAM Name: ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Address: Εμπεδοκλέους 93, Βύρωνας 162 32, Ελλάδα

    ID: 3153-658 Type: DSLAM
    DSLAM Name: ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Address: Υμηττού 144, Αθήνα 116 35, Ελλάδα

    ID: 2955-584 Type: DSLAM
    DSLAM Name: ΒΥΡΩΝΑΣ
    Address: Π. Τσαλδάρη 32-34, Βύρωνας 162 32, Ελλάδα
    Ερώτηση - απορία, λες πως ο ΟΤΕ δεν θα αγοράσει απο 3ο πάροχο, σου έρχεται κάποιος που σου λέει πως έχει ΟΤΕ μέσω 3ου παρόχου και το μόνο που έχεις να πεις είναι πως δεν είναι παγκρατι;


    Να σε βοηθήσω για να μην έρθει πάλι κάποιος με αποδείξεις που δεν δέχεσαι

    Να έρθει κάποιος που να είναι συνδεμένος στην δικιά σου καμπίνα και να δηλώσει αν παίρνει απο vodafone ¨ή οχι

  6. #96
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση - απορία, λες πως ο ΟΤΕ δεν θα αγοράσει απο 3ο πάροχο, σου έρχεται κάποιος που σου λέει πως έχει ΟΤΕ μέσω 3ου παρόχου και το μόνο που έχεις να πεις είναι πως δεν είναι παγκρατι;


    Να σε βοηθήσω για να μην έρθει πάλι κάποιος με αποδείξεις που δεν δέχεσαι

    Να έρθει κάποιος που να είναι συνδεμένος στην δικιά σου καμπίνα και να δηλώσει αν παίρνει απο vodafone ¨ή οχι
    δεν έχω λόγο να μην πιστέψω αυτά που λέει ο φίλος μας (καθώς γνωρίζω που είναι η καμπίνα 5 της VODAFONE και ποια καμπίνα του ΟΤΕ καλύπτει) ξεχνάς ότι κάνω χαρτογράφηση καμπίνων στην περιοχή αγαπητέ μου φίλε.

    όπως και έχω το δικαιώμα να έχω αμφιβολίες κατά πόσο ο ΟΤΕ θα νοικιάσει από άλλον πάροχο και συγκεκριμένα από την VODAFONE για να διαθέσει τις υπηρεσίες του και ο λόγος είναι απλός αν υπάρχει κάλυψη από την VODAFONE γιατί ο πελάτης του ΟΤΕ να παραμείνει πελάτης του και να μην διακόψει και να γίνει πελάτης της VODAFONE που πιθανόν να είναι και πιο φτηνή?

    εδώ σε πρόλαβα είπα πρώτος όποιος είναι πελάτης ΟΤΕ και απολαμβάνει υπηρεσίες μέσω VODAFONE και ανήκει στο παγκράτι να το πει εδώ απλά αναφέροντας καμπίνα ΟΤΕ και αν υπάρχει καμπίνα VODAFONE (σε μερικές δεν έχει αριθμούς ακόμα...)

    να σε βοηθήσω και εγώ με την σειρά μου

    από την καμπίνα που είμαι συνδεμένος (ξέρει ο jkoukos) δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει μέσω VODAFONE υπηρεσία ΟΤΕ καθώς αν ήταν κάποιος να πάρει θα ήμουν πρώτος εγώ καθώς σε αυτήν την καμπίνα γύρω της υπάρχουν "χοντρικά" (6) έξι μην πω παραπάνω καμπίνες VODAFONE απλά προφανώς καμία δεν έχει σχέση με αυτήν (γιατί δεν αναφέρεται σε καμία ο αριθμός της) γιατί οι καμπίνες VODAFONE (όσοι χαρτογραφούν καμπίνες ξέρουν τι λέω έχουν κάτι αριθμούς που δηλώνουν τις καμπίνες ΟΤΕ εκτός τον δικό τους αριθμό)

  7. #97
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    @Zer0c00L, διαβάζω τόση ώρα για τις αμφιβολίες που έχεις και παρόλο που στα εξηγούν όμορφα, επιμένεις άνευ ουσίας.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), ο ΟΤΕ νοικιάζει ήδη στην χοντρική και θα το κάνει παντού όπου άλλος πάροχος έχει αναλάβει την περιοχή βάσει κανονισμού.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), ο ΟΤΕ δεν μπορεί να βάλει δικές του καμπίνες και δεν θα μπορεί παντού όπου άλλος πάροχος έχει αναλάβει την περιοχή βάσει κανονισμού.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), ο ΟΤΕ αλλάζει τις παλιές καμπίνες (εφόσον χρειάζεται) με ίδιες αλλά με νεώτερες οριολωρίδες, παντού όπου άλλος πάροχος έχει αναλάβει την περιοχή βάσει κανονισμού.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), οι αριθμοί των καμπίνων που αναφέρονται στον προγραμματισμό, αφορούν παντού τον αντίστοιχο του ΟΤΕ, αφού μόνο μέσω αυτών συνδέονται οι οικοδομές μας με το τηλεπικοινωνιακό δίκτυο.

  8. #98
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Zer0c00L, διαβάζω τόση ώρα για τις αμφιβολίες που έχεις και παρόλο που στα εξηγούν όμορφα, επιμένεις άνευ ουσίας.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), ο ΟΤΕ νοικιάζει ήδη στην χοντρική και θα το κάνει παντού όπου άλλος πάροχος έχει αναλάβει την περιοχή βάσει κανονισμού.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), ο ΟΤΕ δεν μπορεί να βάλει δικές του καμπίνες και δεν θα μπορεί παντού όπου άλλος πάροχος έχει αναλάβει την περιοχή βάσει κανονισμού.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), ο ΟΤΕ αλλάζει τις παλιές καμπίνες (εφόσον χρειάζεται) με ίδιες αλλά με νεώτερες οριολωρίδες, παντού όπου άλλος πάροχος έχει αναλάβει την περιοχή βάσει κανονισμού.
    ΝΑΙ (με κεφαλαία), οι αριθμοί των καμπίνων που αναφέρονται στον προγραμματισμό, αφορούν παντού τον αντίστοιχο του ΟΤΕ, αφού μόνο μέσω αυτών συνδέονται οι οικοδομές μας με το τηλεπικοινωνιακό δίκτυο.
    ΝΑΙ ΣΕ ΌΛΑ.
    Χωρίς σχόλια. Είσαι τόσο κατανοητός.
    Ακριβώς έτσι.

  9. #99
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    jkoukos ξέρεις πόσο σε σέβομαι και σε εκτιμώ

    αλλά θα μου επιτρέψεται να έχω διαφορετική άποψη (να έχω τις αμφιβολίες μου)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 04-02-18 στις 23:04.

  10. #100
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Spoiler:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L
    εμένα θα μου επιτρέψεται να έχω τις αμφιβολίες μου για αυτά που λέτε

    jkoukos ξέρεις πόσο σε σέβομαι και σε εκτιμώ

    αλλά αυτό με το νοικιάζω καμπίνες μου φαίνεται περίεργο για ένα λόγο

    π.χ είμαι πελάτης ΟΤΕ στο παγκράτι που το έχει η VODAFONE και όπως λες ο ΟΤΕ προκειμένου να με εξυπηρετήσει νοικιάζει από την VODAFONE βάση του κανονισμού αφού δεν μπορεί να βάλει δικές του νέες καμπίνες
    εγώ γιατί να παραμείνω πελάτης του ΟΤΕ αφού δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει και να μην γίνω πελάτης της VODAFONE που θα μου έρθει πιο φτηνά

    απλή λογική σκέψη είναι

    έτσι για μένα θα χάσει πελάτες καθώς αυτό με το ενοίκιο θα φέρει προβλήματα π.χ αν έχει βλάβη ο πελάτης σε ποιον θα τα χώσει στον ΟΤΕ ή στην VODAFONE και ποιος από τους δύο θα τον κάνουν μπαλάκι καθώς θα ρίχνει την ευθύνη ο ένας στον άλλο

    δεν νομίζω να λέω κάτι που δεν έχουμε ζήσει...




    Στου κουφου την πόρτα λέει το ρητό όσο θέλεις βρόντα, κάτι θα ξέρουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 04-02-18 στις 23:22. Αιτία: προσθήκη του quote Που αλλαχτηκε πιο πανω

  11. #101
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στου κουφου την πόρτα λέει το ρητό όσο θέλεις βρόντα, κάτι θα ξέρουν.
    δεν το λες σωστά

    "στου κουφού την πόρτα...πάρε την πόρτα και φύγε"

    ο jkoukos κάτι θα ξέρει

    όπως και εγώ κάτι ξέρω

    είπαμε έχουμε διαφορετικές απόψεις μια είναι σωστή μια είναι λάθος το ποια θα δείξει...

    άλλωστε έχουμε καιρό μέχρι να ολοκληρωθεί το μετρό στην θεσσαλονίκη και η γραμμή 4 στην αθήνα γιατί τότε θα δούμε το FTTH πιο μπροστά μην το περιμένετε

    εφόσον είναι ο ΣΥΡΙΖΑ (Τσίπρας) πρωθυπουργός γιατί αν βγει η ΝΔ (Μητσοτάκης) ξεχάστε τα...

  12. #102
    Εγγραφή
    19-01-2012
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το Παγκράτι πάει μάλλον για 2019 (σε Cosmote).

  13. #103
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.320
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ligkas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Παγκράτι πάει μάλλον για 2019 (σε Cosmote).
    το γνωρίζεις από κάπου έγκυρα ?

  14. #104
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    μακάρι γιατί με την VODAFONE που περνάει οπτικές ίνες και φτιάχνει καμπίνες δεν βλέπω μέλλον...

  15. #105
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Υπάρχει κάπου ένα πλάνο πότε η vodafone θα έπρεπε να παραδώσει οπτικές ίνες σε Βύρωνα και Παγκράτι; Εννοώ πότε θα αρχίσει να πουλάει πακέτα οπτικής σε πελάτες.

Σελ. 7 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 25678912 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL vdsl Νομος Φλωρινας.
    Από bestmania στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-12, 15:33
  2. Μηνύματα: 98
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-12, 20:05
  3. HOL - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Από macgalileo στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-09, 17:13
  4. Conn-x Παγκρατι
    Από tallsman στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-08, 14:02

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας