Σελ. 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 158
  1. #121
    Εγγραφή
    16-11-2004
    Περιοχή
    Ήράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    447
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    ZyXEL HW660-D1
    SNR / Attn
    11(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και υπάρχει περίπτωση να μη καταλάβεις τι συμβαίνει! Το πρόγραμμα απενεργοποιεί πρώτα απ'όλα το μεγάφωνο του μόντεμ. Μετά αποσυνδέει την γραμμή και συνδέεται στο νέο αριθμό. Πόσο παίρνει αυτή η διαδικασία; 40 δευτερόλεπτα; Σε αυτό το διάστημα πιθανόν να διαβάζεις κάτι σε μια σελίδα οπότε δεν παίρνεις χαμπάρι την καθυστέρηση, αλλά και να την καταλάβεις σκέφτεσαι «dialup είμαι οπότε είτε κάτι με καθυστερεί είτε είναι ένα μικροκολληματάκι από το λειτουργικό». Μόλις συνδεθεί συνήθως έχεις κανονικά internet οπότε δεν καταλαβαίνεις τίποτα.
    Δεν έχουν όλα τα modem την επιλογή σίγασης, αλλά ακόμα και αν ο dialer καταφέρει να κάνει κάτι τέτοιο, όπως είπε και ο φίλος Νix το modem κάνει ένα τσικ, ή σύνδεση σταματάει να δουλεύει και μπαλονάκια πετάγονται από το tray λέγοντας σου ότι η γραμμή σου έπεσε.

    Τώρα, συνήθως o dialer θα καλέσει την ώρα που πάτησες ένα link στον browser σου, οπότε είναι λίγο δύσκολο να μην το δεις.

    Δεν λέω ότι είναι απίθανο να την πατήσεις, απλά πρέπει να είσαι άτυχος και λίγο απρόσεχτος.
    Το συμπέρασμα είναι ότι με dial-up πρέπει να προσέχεις. Αν δεν είσαι σίγουρος βάλε μια φραγή (πανάκριβη κατά τη γνώμη μου για αυτό που κάνει) να είσαι ήσυχος.

  2. #122
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Σχεδόν όλα αν όχι όλα τα modem έχουν επιλογή σίγασης.
    Τα μόνα που κάνουν τσικ αν πέσει/ανοίξει η γραμμή είναι τα σειριακά pstn. Οπότε όσοι έχουν pci, usb, onboard ή isdn modem δεν το ακούνε ποτέ. Χώρια που και σε σειριακό pstn αν ακούς μουσική άντε να ακούσεις το «τσικ».

    Τα μπαλονάκια δεν πετάγονται όπως νομίζεις, άλλωστε και αυτά ελέγχονται. Στην περίπτωσή μου το μπαλονάκι εμφανίστηκε για 1 μόνο δευτερόλεπτο, δεν πρόλαβα καν να το διαβάσω.

    Δεν μπορώ πάντως να καταλάβω γιατί αμφισβητείτε τόσο έντονα αυτό το φαινόμενο. Επειδή δεν σας έτυχε; Με την ίδια λογική δεν υπάρχουν ελέφαντες αφού δεν τους έχετε δει από κοντά. Αυτοί που βλέπετε στην τηλεόραση είναι πιθανότατα CG, σαν τους δεινόσαυρους του Spielberg.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  3. #123
    Εγγραφή
    06-07-2004
    Μηνύματα
    369
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    εγώ δεν αμφισβητώ ότι υπάρχουν dialers η ότι κολλάει ο κόσμος..
    αμφισβητώ τον τρόπο που μπορεί κάποιος να κολλήσει και πως τον παρουσιάζουν πολλοί εδώ...
    αυτό το σε pc full patched και με antivirus και firewall χωρίς να κάνω πουθενά click και ok και yes κτλ κτλ , μου κατέβηκε και έγινε install ο dialer...
    μόνο περιπτωση απο exploit να ήταν απο τους πρωτους και παλι αυτο δεν ειναι fully patched pc.

    για αυτο ρωταω ποιος ειναι αυτος ο dialer που μπαινει ετσι απλα και ωραια

  4. #124
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Οποιος πει οτι ειναι στο απυροβλητο, γιατι δεν ακολουθει επικινδυνες πρακτικες,
    μαλλον ειναι ημιμαθης σχετικα με το τι συμβαινει στο χωρο της πληροφορικης.
    Οσο και οπου υπαρχει ανθρωπινη παρεμβαση και λαθη συμβαινουν και παραληψεις.
    Μην ξεχναμε πως κακοβουλοι υπαρχουν παντου και πως τα software ειναι
    σαν τις κλειδαριες: παντα καποιος διαρρηκτης θα βρεθει να τις παραβιασει.

    Απλα προσπαθουμε οπως και με τον ιο HIV να λαβουμε ολα τα ενδεικνυομενα
    μετρα προφυλαξης για να μην τρεχουμε και δεν φτανουμε μετα ...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  5. #125
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.723
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα προσπαθουμε οπως και με τον ιο HIV να λαβουμε ολα τα ενδεικνυομενα
    μετρα προφυλαξης για να μην τρεχουμε και δεν φτανουμε μετα ...
    Kαι άντε με τον e-ιό ρίχνεις ένα φορμάτ και καθαρίζεις

    Με τον άλλον όμως
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  6. #126
    Εγγραφή
    24-03-2005
    Περιοχή
    Στους πέντε δρόμους
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΡΙΚΛΙΝΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος πει οτι ειναι στο απυροβλητο, γιατι δεν ακολουθει επικινδυνες πρακτικες,
    μαλλον ειναι ημιμαθης σχετικα με το τι συμβαινει στο χωρο της πληροφορικης.
    Οσο και οπου υπαρχει ανθρωπινη παρεμβαση και λαθη συμβαινουν και παραληψεις.
    Μην ξεχναμε πως κακοβουλοι υπαρχουν παντου και πως τα software ειναι
    σαν τις κλειδαριες: παντα καποιος διαρρηκτης θα βρεθει να τις παραβιασει.

    Απλα προσπαθουμε οπως και με τον ιο HIV να λαβουμε ολα τα ενδεικνυομενα
    μετρα προφυλαξης για να μην τρεχουμε και δεν φτανουμε μετα ...
    Ωραίο το τεχνολογικό-κοινωνικό μήνυμα!

  7. #127
    Εγγραφή
    04-09-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    371
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ωραιες οι αποψεις.
    Αλλα δεν ειναι γεγονοτα.
    Αλλο εχω αποψη για το αν ειναι καλυτερος ο Μαραντονα απο το Πελε, και αλλο εχω αποψη αν oi dialers ζητανε συνεναιση του χρηστη. Αυτο ειναι κατι που απλα ή το ξερεις ή οχι. Επειδη δεν σου εχει τυχει, δεν σημαινει οτι μπορεις να εχεις και αποψη.
    Ο καθενας πεταει την ατακα του χωρις να εχει ιδεα της συνεπειας που μπορει να εχει στους 100αδες αναγνωστες αυτου του forum (και οχι μονο..). Ο ενας λεει οτι πρεπει να εισαι ηλιθιος για να κολησεις dialer, ο αλλος οτι δεν χρειαζεται firewall ή antivirus το pc, κ.ο.κ.

    Λιγη σκεψη ρε παλληκαρια...

    Φιλικα

  8. #128
    Εγγραφή
    09-08-2006
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NIB Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γίνονται όλα αυτά ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ; Δεν μπορώ να το πιστέψω αυτό. Link? Θέλω να πιστεύω ότι σήμερα οι υπολογιστές είναι πολύ πιο ασφαλείς απ' ότι παλιότερα. Ή για να το πω αλλιώς, είναι περισσότερο “ηλιθιοπροστατευόμενοι”.
    Κι όμως! Για παράδειγμα, ο jpeg virus, χαρακτηρίζεται ως trojan downloader. Μέσω αυτού, λοιπόν, μπορείς να κατεβάσεις ό,τι θέλεις στο pc του θύματος και μόλις αυτό κατέβει, να αρχίσει το πάρτι!


    Το ότι υπάρχουν exploits, υπάρχουν. Αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν exploits τόσο σημαντικά τα οποία να μην φτιάχνονται για αρκετό καιρό και τα οποία να φτάνουν να ενσωματωθούν σε dialers.
    Τα patches βγαίνουν, δε λέω. Αλλά:
    α) Κατά πόσο θα θέλει κάποιος που χρησιμοποιεί ελάχιστα το internet να μπαίνει με dial-up σύνδεση και να κατεβάζει 200+ ΜΒ security fixes κάθε μήνα;
    β) Ακόμη κι αν θέλει να το κάνει, αν έχει XP Home...; Το SP2 θα είναι ένα όνειρο απατηλό...


    Εγώ προσωπικά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο συγκεκριμένος dialer απαιτούσε από το χρήστη να πει "Ναι".
    Καλά, μην είσαι τόσο σίγουρος... Και μη νομίζεις ότι για την κλήση ανοίγει το γνωστό παραθυράκι... AT commands στο modem κι έτοιμος

  9. #129
    Εγγραφή
    06-07-2004
    Μηνύματα
    369
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cipher Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι όμως! Για παράδειγμα, ο jpeg virus, χαρακτηρίζεται ως trojan downloader. Μέσω αυτού, λοιπόν, μπορείς να κατεβάσεις ό,τι θέλεις στο pc του θύματος και μόλις αυτό κατέβει, να αρχίσει το πάρτι!
    οποτε στα λόγια μου έρχεσαι
    δεν μιλάμε τότε για fully patched pc...σοβαρά exploit vulnerabilities όπως του jpeg είχαν εντοπιστεί πολύ νωρίς και πριν ακόμα το patch είχαν βγει workarounds.

  10. #130
    Εγγραφή
    09-08-2006
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα μόνα που κάνουν τσικ αν πέσει/ανοίξει η γραμμή είναι τα σειριακά pstn. Οπότε όσοι έχουν pci, usb, onboard ή isdn modem δεν το ακούνε ποτέ.
    Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Το "τσικ" το έχω ακούσει από όλα τα εσωτερικά pci modems που έχω συναντήσει μέχρι τώρα. Τώρα, το αν απαιτεί χαμηλότερα επίπεδα περιβαλλοντικού θορύβου για να το ακούσεις (επειδή π.χ. είναι μέσα στο κουτί), είναι μια άλλη ιστορία. Έχεις κάποιο παράδειγμα υπόψη σου, να το ψάξω; Θα είχε ενδιαφέρον...

  11. #131
    Εγγραφή
    24-03-2005
    Περιοχή
    Στους πέντε δρόμους
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΡΙΚΛΙΝΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorpap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιες οι αποψεις.
    Αλλα δεν ειναι γεγονοτα.
    Αλλο εχω αποψη για το αν ειναι καλυτερος ο Μαραντονα απο το Πελε, και αλλο εχω αποψη αν oi dialers ζητανε συνεναιση του χρηστη. Αυτο ειναι κατι που απλα ή το ξερεις ή οχι. Επειδη δεν σου εχει τυχει, δεν σημαινει οτι μπορεις να εχεις και αποψη.
    Ο καθενας πεταει την ατακα του χωρις να εχει ιδεα της συνεπειας που μπορει να εχει στους 100αδες αναγνωστες αυτου του forum (και οχι μονο..). Ο ενας λεει οτι πρεπει να εισαι ηλιθιος για να κολησεις dialer, ο αλλος οτι δεν χρειαζεται firewall ή antivirus το pc, κ.ο.κ.

    Λιγη σκεψη ρε παλληκαρια...

    Φιλικα
    Δε διαφωνώ σε αυτό που λες ότι υπάρχουν dialers που δεν χρειάζονται τη συναίνεση του χρήστη, αλλά διαφωνώ όταν κάποιος δεν το πιστεύει-δέχεται δεν πρέπει να έχει κ άποψη.

    Όπως κ ειπώθηκε παραπάνω κάποιοι ζήτησαν λινκ για dialer τέτοιου είδους μήπως κ το πιστέψουν. Είναι παρόμοιο με το να σου πω εγώ ότι η γη σταμάτησε να γυρίζει. Δε θα μου ζητήσεις απόδειξη; Λογικό να ζητήσεις...

    Στο κάτω κάτω της γραφής αν ο καθένας που διαβάζει το φόρουμ δεν έχει κρίση ή δεν καταλαβαίνει τι διαβάζει(ακόμη χειρότερα), τότε σίγουρα μπορεί να μεταφράσει όπως ο ίδιος θέλει τα γραπτά.

    Φιλικά jupi

  12. #132
    Εγγραφή
    26-09-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Καλαμαριά
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4998
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    ΖΧΗΝ Η268Ν
    SNR / Attn
    8.7(dB) / 5.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ωραιες οι αποψεις.
    Αλλα δεν ειναι γεγονοτα.
    Αλλο εχω αποψη για το αν ειναι καλυτερος ο Μαραντονα απο το Πελε, και αλλο εχω αποψη αν oi dialers ζητανε συνεναιση του χρηστη. Αυτο ειναι κατι που απλα ή το ξερεις ή οχι. Επειδη δεν σου εχει τυχει, δεν σημαινει οτι μπορεις να εχεις και αποψη.
    Ο καθενας πεταει την ατακα του χωρις να εχει ιδεα της συνεπειας που μπορει να εχει στους 100αδες αναγνωστες αυτου του forum (και οχι μονο..). Ο ενας λεει οτι πρεπει να εισαι ηλιθιος για να κολησεις dialer, ο αλλος οτι δεν χρειαζεται firewall ή antivirus το pc, κ.ο.κ.

    Λιγη σκεψη ρε παλληκαρια...
    Όντως.... μήπως το φτάσαμε το πράγμα σε επίπεδο τηλεπαραθυρικό χωρίς όμως τα παράθυρα; Μην το πάμε όπως λέει και ο σοφός ελληνικός λαός " 12 Απόστολοι, ο καθένας το g@vlee του"...

    ΥΓ: sorry για τα Γαλλικά μου
    Κάθε καρπαζο-εισπράκτορας έχει και ένα κοστούμι αφεντικού στην ντουλάπα του!

  13. #133
    Εγγραφή
    09-08-2006
    Μηνύματα
    464
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από great Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε στα λόγια μου έρχεσαι
    δεν μιλάμε τότε για fully patched pc...σοβαρά exploit vulnerabilities όπως του jpeg είχαν εντοπιστεί πολύ νωρίς και πριν ακόμα το patch είχαν βγει workarounds.
    Να ένα... workaround που βρήκα εδώ:
    The only way to come around is not to use any Microsoft product for browsing the web and emailing, take a more secure and free alternative like Mozilla instead.


    Το θέμα με τα patches είναι ότι αργούν αρκετά σε σχέση με την απειλή. Εάν π.χ. ένα antivirus διαθέτει το σχετικό update μέσα σε 1 βδομάδα από την εμφάνιση του ιού, το patch παίρνει μήνες για να βγει. Μέχρι τότε όμως...

  14. #134
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Αληθεια τις εντολες ΑΤ τις εχετε ακουστα;;;;
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  15. #135
    Εγγραφή
    02-04-2004
    Περιοχή
    Χανιά/Ηράκλειο
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.415
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΕΡΙΣΣΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NIB Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι υπάρχουν exploits, υπάρχουν. Αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν exploits τόσο σημαντικά τα οποία να μην φτιάχνονται για αρκετό καιρό και τα οποία να φτάνουν να ενσωματωθούν σε dialers.
    Τότε ζείς σε παραμυθόκοσμο http://it.slashdot.org/article.pl?si...62238&from=rss

    Επίσης οτι υπάρχουν exploits δεν σημαίνει οτι είναι δημοσίως γνωστά. Κάποιος που βγάζει 8,5εκ το χρόνο έχει πρόσβαση (επι πληρωμής) σε exploits που δεν μπορούμε να βρούμε εσύ και εγώ στα γνωστά δημόσια μέρη. Εκτός απο τους "καλούς" υπάρχουν πάντα και "κακοί" που ψάχνουν για νέα vulnerabilities.

    Και πάλι, ο χρήστης έβαλε κάτι στο pc του. Ο χρήστης ξεκίνησε την όλη ιστορία. Ειδικά όσον αφορά τα mmorpg, ο χρήστης πρέπει να είναι 100000χ φορές περισσότερο προσεκτικός με τέτοιας φύσης προγράμματα.

    Εγώ προσωπικά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο συγκεκριμένος dialer απαιτούσε από το χρήστη να πει "Ναι". Και είμαι σίγουρος, γιατί ξέρω πόσο τεχνολογικά άσχετοι είναι όλοι οι έλληνες και ειδικά τα άτομα που δουλεύουν στα μέρη όπου επηρεάστηκαν από αυτό το dialer. Και όλη αυτή η συζήτηση είναι υπερβολική και το μόνο που κάνει είναι να μετατρέπει τους έλληνες σε τεχνοφοβικούς(περισσότερο απ' όσο ήδη είναι).
    Δεν κατάλαβες. Το addon είναι απόλυτα ασφαλές. Διανέμετε σε .rar και τρέχει σε lua, εντελώς sandboxed μέσα στην engine του WoW. Το keylogger χρησιμοποιούσε IMAGE vulnerability το οποίο υπήρχε στο site απ όπου κατέβαζες το addon ή μέσα στο archive. Δεν χρειάζεται να πείς "Ναι" πουθενά, δεν υπάρχει .exe, δεν υπάρχει τίποτα απολύτως που να μυρίζει executable.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από great
    οποτε στα λόγια μου έρχεσαι
    δεν μιλάμε τότε για fully patched pc...σοβαρά exploit vulnerabilities όπως του jpeg είχαν εντοπιστεί πολύ νωρίς και πριν ακόμα το patch είχαν βγει workarounds.
    Χαίρω πολύ, Χαιρόπουλος. Το επίσημο patch άργησε λιγουλάκι και δεν πιστεύω να μιλάς σοβαρά για τα workarounds έτσι; Λές ο κύριος Μπάμπης το πρωί με τον καφέ και την εφημερίδα να μπαίνει και ένα securityfocus μπάς και υπάρχει κάνα νέο exploit apatcharisto;

Σελ. 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. πελατολογιο + παροχης υπηρεσιων + αποθηκη
    Από rockxk στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-11, 16:12
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-07, 13:37
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-07, 09:58
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-06, 17:18

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας