Σελ. 125 από 219 ΠρώτηΠρώτη ... 105115120123124125126127130135145 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.861-1.875 από 3281
  1. #1861
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.637
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    6,38 (η διαφορα του 28 με το 21.62) * 12 = 76,56
    δεν ειναι λιγο, ειναι σχεδον τρεις λογαριασμοι .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #1862
    Εγγραφή
    20-04-2017
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παιδιά τα 26 και 27 ευρώ χωρίς συνδυαστική προσφορά πως μπορούμε να τα βρούμε;
    Στο site οι τιμές για vdsl50 χωρίς κινητό είναι 33,50 από ότι βλέπω.

  3. #1863
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα, ελπίζω κάποιοι που σέβονται το ψωμί τους και δουλεύουν στην εταιρία που λέγεται Vodafone με αυτά που θα διαβάσουν να κάνουν το καθήκον του.
    Η ιστορία ξεκινά από τις 17.10.2018 που έκανα το λάθος με τηλεφωνική αίτηση να μετατραπεί η γραμμή μου από ADSL σε VDSL 100άρα .Υπόψην ότι είμαι 9 χρόνια πελάτης (HOL και μετά VODAFONE). To router το παρέλαβα στις 23.10.2018 με ευθύνη της εταιρίας courier γιατί έγινε ένα μπέρδεμα με την ημέρα παράδοσης του router .Από τις 23.10.2018 ξεκινά ένα βάσανο ανεπανάληπτο !!!Στο τηλέφωνο (13844) η ευγενική δεσποινίς ΕΙΠΕ ότι σε 10 εργάσιμες ημέρες το ΠΟΛΥ θα είχα VDSL .Οι μέρες περνάγανε ,μήνυμα ενεργοποίησης με τίποτα ,ξεκινώ τα πόσα τηλέφωνα στο 13844 (0,25 λεπτά το κάθε ένα από αυτά) .Οι δικαιολογίες μου θυμίζουνε ταινίες του '60 με Βέγγο !!!Το κορυφαίο ότι είχανε συστημικό πρόβλημα καθώς στη καρτέλα της κάθε κοπέλας που μίλαγα στην εξυπηρέτηση φαινόταν ότι το router το παρέλαβα στις 23.10.2018 και στο αρμόδιο τεχνικό τμήμα ΔΕΝ φαινόταν ότι το έχω παρελάβει και το έμαθα αυτο στις 7.11.2018 !!!Και ακόμα είμαι στο περίμενε κυρ Κίτσο φουκαρά !!!Ναι κύριε ΤΑΔΕ έχετε ΔΙΚΙΟ και το προωθούμε με κατεπείγον ένδειξη και μπλα μπλα μπλα .Οι δέκα εργάσιμες γίνανε δεκαπέντε και σήμερα στο live chat στη Vodafone είχανε το θράσος να μου πουν ότι ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ πέρνει και έικοσι μέρες ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ για τη VDSL σε καμπίνες που τις έχει φτιάξει η Vodafone και έχει το 60% δικές της τις γραμμές που περνούν από αυτήν .
    Τι μπορώ να κάνω ώστε να βρώ το δίκιο μου ?
    Καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ και στο ΙΝ.ΚΑ ?
    Θέλω μια γνώμη παρακαλώ ,εδώ μιλάμε για πράξεις και αντιμετώπιση που θυμίζει ΟΤΕ εποχής 1980 με μονοπώλιο !!!

  4. #1864
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.816
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από javas76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, ελπίζω κάποιοι που σέβονται το ψωμί τους και δουλεύουν στην εταιρία που λέγεται Vodafone με αυτά που θα διαβάσουν να κάνουν το καθήκον του.
    Η ιστορία ξεκινά από τις 17.10.2018 που έκανα το λάθος με τηλεφωνική αίτηση να μετατραπεί η γραμμή μου από ADSL σε VDSL 100άρα .Υπόψην ότι είμαι 9 χρόνια πελάτης (HOL και μετά VODAFONE). To router το παρέλαβα στις 23.10.2018 με ευθύνη της εταιρίας courier γιατί έγινε ένα μπέρδεμα με την ημέρα παράδοσης του router .Από τις 23.10.2018 ξεκινά ένα βάσανο ανεπανάληπτο !!!Στο τηλέφωνο (13844) η ευγενική δεσποινίς ΕΙΠΕ ότι σε 10 εργάσιμες ημέρες το ΠΟΛΥ θα είχα VDSL .Οι μέρες περνάγανε ,μήνυμα ενεργοποίησης με τίποτα ,ξεκινώ τα πόσα τηλέφωνα στο 13844 (0,25 λεπτά το κάθε ένα από αυτά) .Οι δικαιολογίες μου θυμίζουνε ταινίες του '60 με Βέγγο !!!Το κορυφαίο ότι είχανε συστημικό πρόβλημα καθώς στη καρτέλα της κάθε κοπέλας που μίλαγα στην εξυπηρέτηση φαινόταν ότι το router το παρέλαβα στις 23.10.2018 και στο αρμόδιο τεχνικό τμήμα ΔΕΝ φαινόταν ότι το έχω παρελάβει και το έμαθα αυτο στις 7.11.2018 !!!Και ακόμα είμαι στο περίμενε κυρ Κίτσο φουκαρά !!!Ναι κύριε ΤΑΔΕ έχετε ΔΙΚΙΟ και το προωθούμε με κατεπείγον ένδειξη και μπλα μπλα μπλα .Οι δέκα εργάσιμες γίνανε δεκαπέντε και σήμερα στο live chat στη Vodafone είχανε το θράσος να μου πουν ότι ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ πέρνει και έικοσι μέρες ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ για τη VDSL σε καμπίνες που τις έχει φτιάξει η Vodafone και έχει το 60% δικές της τις γραμμές που περνούν από αυτήν .
    Τι μπορώ να κάνω ώστε να βρώ το δίκιο μου ?
    Καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ και στο ΙΝ.ΚΑ ?
    Θέλω μια γνώμη παρακαλώ ,εδώ μιλάμε για πράξεις και αντιμετώπιση που θυμίζει ΟΤΕ εποχής 1980 με μονοπώλιο !!!
    Σε θέματα που εμπλέκονται περισσότεροι πάροχοι (πχ φορητότητες) η ευθύνη είναι σαφώς καθορισμένη και οι προθεσμίες αυστηρές.
    Δυστυχώς, στη δική σου περίπτωση φοβάμαι ότι δεν περνάνε και πολλά πράγματα από το χέρι σου ώστε να επισπευτεί η διαδικασία.
    Αυτό που πρέπει να εξασφαλίσεις είναι ότι δεν θα χρεωθείς αυξημένο πάγιο νωρίτερα από την ημέρα της αλλαγής. Η καταγγελία στην ΕΕΤΤ θα καταγραφεί, και πιθανόν να οδηγήσει και σε πρόστιμο, αλλά εσένα δεν θα σε ωφελήσει ιδιαίτερα.

  5. #1865
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τα λεφτά που τους δίνω κάθε μήνα φαντάζομαι μετράνε επίσης η λέξη πελάτης,αξιοπρέπεια μετράνε και αυτές. Αν δεν μπορούν να πουλήσουν ένα προϊόν και να έχουν σωστή υποστήριξη τι να κάνω εκεί ?
    Το ότι με ξεφτιλίζουν με σάπιες δικαιολογίες και να με δουλεύουν στη μούρη δεν νομίζω να αρέσει σε κανέναν και από τη στιγμή που τους τα ακουμπάς κάθε μήνα ...
    Ναι το πρόστιμο για αρχή μου αρκεί μάλλον ...Και ας μην ωφεληθώ προσωπικά επί αυτού αλλά σαν άνθρωπος ΝΑΙ μου αρκεί ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος javas76 : 13-11-18 στις 23:27.

  6. #1866
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.815
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα. Είδα ότι πρόσφατα η Vodafone άρχισε να δίνει δωρεάν τέλη ενεργοποίησης, ακόμα και στο VDSL. Το σκέφτομαι για το 30άρι πακέτο στα 28,5€.

    Όμως, επειδή είμαι Cyta τώρα, θα γίνει όντως η φορητότητα στη Vodafone ή απλά θα μου αλλάξουν το πρόγραμμα τώρα που οι εταιρίες είναι 2 σε 1; Θέλω να φύγω από τα συστήματα της Cyta, γιατί είναι χάλια...

  7. #1867
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kos911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά τα 26 και 27 ευρώ χωρίς συνδυαστική προσφορά πως μπορούμε να τα βρούμε;
    Στο site οι τιμές για vdsl50 χωρίς κινητό είναι 33,50 από ότι βλέπω.
    Δεν νομίζω ότι μπορείτε πλέον. Όσοι πήραμε τέτοιες προσφορές τις πήραμε κατόπιν "εκβιασμού" (αίτησης μετάβασης σε άλλον πάροχο). Αυτό το σύστημα από όσο έχω καταλάβει δεν λειτουργεί πια όμως λόγω των τελευταίων αλλαγών που επέβαλλε η ΕΕΤΤ στις διαδικασίες φορητότητας.

  8. #1868
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.815
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Έχουν περάσει 3 εβδομάδες από την αίτηση για το VDSL 30 και ακόμα τίποτα!

    Κάθε 3 μέρες ρωτούσα στο chat αν υπάρχει πρόβλημα, μου λένε "όχι, όλα καλά. Αυτή την εβδομάδα θα έχετε ημερομηνία ενεργοποίησης". Ρωτάω ξανά στο chat πριν λίγο και μου λένε ότι "υπάρχει πρόβλημα, η αίτηση ακυρώθηκε (χωρίς να έχω ενημερωθεί) και ότι θα λάβω απάντηση στις 2/1!!!"

    Μιλάμε για εξυπηρετησαρα, όχι αστεία...

    Κρίμα, γιατί όσο η εταιρεία λεγόταν HOL, δεν ήταν τέτοιο μπάχαλο...

  9. #1869
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    https://www.adslgr.com/forum/threads...94%CE%95%CE%9D

    Καλημέρα και χρόνια πολλά. Για να καταλάβαιτε τι εταιρία είναι η vodafone ...

  10. #1870
    Εγγραφή
    29-07-2006
    Μηνύματα
    403
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από javas76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.adslgr.com/forum/threads...94%CE%95%CE%9D

    Καλημέρα και χρόνια πολλά. Για να καταλάβαιτε τι εταιρία είναι η vodafone ...
    Χρονια πολλα, ξερεις καμμια ετερεια αξιολογη που να σεβεται τους πελατες της?

  11. #1871
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από javas76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.adslgr.com/forum/threads...94%CE%95%CE%9D

    Καλημέρα και χρόνια πολλά. Για να καταλάβαιτε τι εταιρία είναι η vodafone ...
    Vodafone έχουμε φίλε μου εφόσον μάλιστα γράφουμε και εδώ ξέρουμε τι εταιρεία είναι: πάνω κάτω όπως όλες είναι. Για καθέναν σαν εσένα που αντιμετώπισε προβλήματα υπάρχουμε άλλοι 100 που δεν είχαμε κανένα πρόβλημα. Δεν λες να καταλάβεις ότι αν πέσεις στην περίπτωση "συστημικού προβλήματος" το πράγμα αναμενόμενο είναι να μπλέξει. Και επειδή σε ένα "σύστημα" αυτοί που συμμετέχουν είναι πάντα περισσότεροι του ενός δεν γίνεται να βγάζεις συμπέρασμα ότι ευθύνεται ο ένας -μόνο- που νομίζεις εσύ. Τσάμπα χαλιέσαι. Δεν πρόκειται να φέρουν κανένα αποτέλεσμα οι καταγγελίες σου για τέτοιο ζήτημα ειδικά (φέρνουν κάποιες φορές σε περίπτωση βλάβης ενεργής σύνδεσης). Λες να μη θέλει να σε κάνει πελάτη η Vodafone;

  12. #1872
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.637
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Vodafone έχουμε φίλε μου εφόσον μάλιστα γράφουμε και εδώ ξέρουμε τι εταιρεία είναι: πάνω κάτω όπως όλες είναι. Για καθέναν σαν εσένα που αντιμετώπισε προβλήματα υπάρχουμε άλλοι 100 που δεν είχαμε κανένα πρόβλημα. Δεν λες να καταλάβεις ότι αν πέσεις στην περίπτωση "συστημικού προβλήματος" το πράγμα αναμενόμενο είναι να μπλέξει. Και επειδή σε ένα "σύστημα" αυτοί που συμμετέχουν είναι πάντα περισσότεροι του ενός δεν γίνεται να βγάζεις συμπέρασμα ότι ευθύνεται ο ένας -μόνο- που νομίζεις εσύ. Τσάμπα χαλιέσαι. Δεν πρόκειται να φέρουν κανένα αποτέλεσμα οι καταγγελίες σου για τέτοιο ζήτημα ειδικά (φέρνουν κάποιες φορές σε περίπτωση βλάβης ενεργής σύνδεσης). Λες να μη θέλει να σε κάνει πελάτη η Vodafone;
    δεν ειναι 100 που δεν εχουν προβλημα για καθε εναν που εχει , στο μεγαλυτερο ποσοσοτο των χρηστων η αναλογια του προιοντος που αγοραζουμε με το προιον που καταληγει στα χερια μας , ειμαστε ριγμενοι , λες και αγοραζουμε μετοχες δηλαδη .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  13. #1873
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα και χρόνια πολλά. θα διαφωνήσω με το φίλο παραπάνω - ας μου επιτραπεί τουλάχιστον - γιατί κάποια στιγμή και η υπομονή έχει κάποια όρια όπως όρια έχουν και κάποιες αξίες π.χ. αίσθηση ευθύνης-συνέπεια ,εντιμότητα ,κτλ .Το λέω για παράδειγμα για τους πάροχους .Λεφτά τους δίνουμε κάθε μήνα σε όποιον και να πάς ,δεν είναι τσάμπα και ΕΠΕΙΔΗ πληρώνω και ΔΕΝ μπορείτε να μου κάνετε πραγματικότητα αυτό ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΕΙΣ δεσμευτήκατε ,φυσικό είναι να ξεκινήσω και εγώ από τη πλευρά μου τις όποιες διαδικασίες νόμιμες θα κρίνω .Δεν το κατάλαβα ,να πώ και ευχαριστώ από πάνω ???Και να μου λένε και από πάνω ότι αν πάω σε άλλο πάροχο θα φάω λυπητερή - πρόστιμο για κάτι που είναι ανίκανοι να υλοποιήσουν ?Δύο μήνες και εφτα μέρες από την αίτηση για τη καταραμένη VDSL σε υφιστάμενο πάροχο παρακαλώ ???Όχι δεν θα πάρω ευχαριστώ που λέμε ...Αν δεν μπεί η vdsl μέχρι τις 23-1-2019 (μέχρι τις 22-1-2019 είναι υποχρεωμένη από την ΕΕΤΤ να απαντήσουν ή να έχουν βάλει τη vdsl) τότε θα φύγω ατελώς σε άλλο πάροχο οπότε διασφαλίζω και το νόμιμο δικαίωμα μου απέναντι τους ...Απλά και όμορφα ...
    ΥΓ. Τόσα τηλ στο 13844 και 13830 που μέχρι κάποια στιγμή χρεωνόντουσαν για το δικό τους πρόβλημα πάντα μια χαρά με χρεώσανε 0,25€ ανά κλήση για να δείτε τι αντιμετώπιση προσφέρουν στον πελάτη τους ...Αυτά προς το παρόν και πάλι χρόνια πολλά σε όλους .

  14. #1874
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από javas76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Τόσα τηλ στο 13844 και 13830 που μέχρι κάποια στιγμή χρεωνόντουσαν για το δικό τους πρόβλημα πάντα μια χαρά με χρεώσανε 0,25€ ανά κλήση για να δείτε τι αντιμετώπιση προσφέρουν στον πελάτη τους ...Αυτά προς το παρόν και πάλι χρόνια πολλά σε όλους .
    Νομίζω σε εσένα είχα γράψει σε παλιότερο μήνυμα να καλείς στο 2130013844 το οποίο είναι το 13844 αλλά χωρίς χρέωση αν έχεις απεριόριστα αστικά. Από εκεί και πέρα δεν πληρώνεις ποτέ για υπηρεσίες που δεν σου παρασχέθηκαν σε κανένα πάροχο. Όπως και δεν έχει "πρόστιμο" σε περίπτωση αδυναμίας παροχής υπηρεσίας (τελικά).

  15. #1875
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω σε εσένα είχα γράψει σε παλιότερο μήνυμα να καλείς στο 2130013844 το οποίο είναι το 13844 αλλά χωρίς χρέωση αν έχεις απεριόριστα αστικά. Από εκεί και πέρα δεν πληρώνεις ποτέ για υπηρεσίες που δεν σου παρασχέθηκαν σε κανένα πάροχο. Όπως και δεν έχει "πρόστιμο" σε περίπτωση αδυναμίας παροχής υπηρεσίας (τελικά).
    Δεν είναι τόσο απλό πρέπει πρώτα να έχεις κάνει καταγγελία στην ΕΕΤΤ να είσαι καλυμένος και μετά από μια ημέρα από την υποχρέωση τους (πάροχος) που πρέπει να απαντήσουν ή να έχουν βάλει αυτό που πρέπει καλώς αλλιώς τότε φεύγεις ...

Σελ. 125 από 219 ΠρώτηΠρώτη ... 105115120123124125126127130135145 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  2. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  3. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45
  4. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-16, 15:41
  5. CISCO 887VA σε γραμμή VDSL της VODAFONE
    Από stinggr στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-16, 13:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας