Σελ. 26 από 219 ΠρώτηΠρώτη ... 616212425262728313646 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 376-390 από 3281
  1. #376
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Μηνύματα
    1.036
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20050/1022
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    speedport Entry2i
    SNR / Attn
    6(dB) / 4,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παληκαρια να ρωτησω και εγω κατι? εσεις που ειχατε adsl και πηγατε σε vdsl ειδατε διαφορα στο ανοιγμα σελιδων απο mozilla-chrome -κλπ? παιζει ρολο σε αυτο η ειναι μονο για κατεβασμα?

  2. #377
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    @graal Πλάκα κάνεις! Δηλαδή εγώ τσάμπα κάθομαι και ονειρεύομαι VDSL? Η δικιά μου πολυκατοικία είναι του 1969, ας ελπίσω να μη μου πουν το ίδιο... Εξαρτάται βέβαια και ποιος άσχετος θ' απαντήσει στο τηλέφωνο.

    Πιστεύω μέχρι το τέλος του 2014 να υπάρχει VDSL στην περιοχή μου (Γηροκομείο Αθηνών) και δε θέλω να φύγω από τη HOL, γιατί είμαι ευχαριστημένος με την εξυπηρέτηση ως τώρα, άσε που η γραμμή μου είναι δεσμευμένη στη HOL μέχρι τις 27 Γενάρη του 2016...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 12-04-14 στις 01:24.

  3. #378
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από graal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν λίγες μέρες πήρα την Hol για ενημέρωση σχετικά το vdsl που δίνει, και απάντησαν πως στην περιοχή που μένω ναι μεν είναι διαθέσιμο, η νέα καμπίνα κάτω από το σπίτι μου είναι, αλλά δεν δίνουν στην δικιά μας οικοδομή λόγω παλαιότητας (1974 κατασκευή) Τηλ στον ΟΤΕ για την ίδια ερώτηση/ενημέρωση και δίνει κανονικότατα vdsl στην οικοδομή μας. Βγάλε άκρη!
    Αυτό που σου είπαν είναι προφανής βλακεία δεδομένου ότι 1) δεν έκαναν αυτοψία για να δουν την οικοδομή, 2) δεν γνωρίζουν την εσωτερική καλωδίωση της οικοδομής, 3) συνδέεσαι με το KV με το ίδιο χάλκινο δίκτυο που μπορεί να σου δώσει vdsl άλλος πάροχος (πχ ΟΤΕ, Wind) 4) ποια είναι η σημασία και ο ρόλος της ηλικίας της οικοδομής στη σύνδεση vdsl;

    Σ' εσένα, τουλάχιστον, είπαν αυτή τη βλακεία, οπότε καταλαβαίνεις την εκπαίδευση και τις οδηγίες που δίνουν στους υπαλλήλους τους, ενώ σ' εμένα είπαν ότι δίνουν μεν vdsl αλλά όχι στη συγκεκριμένη περιοχή (!!!).

  4. #379
    Εγγραφή
    19-04-2008
    Μηνύματα
    456
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2333/956
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 41.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    δε ξερω αν εχει σημασια..ελαχιστη ισως..
    αλλα εγω που ειμαι σε παλια πολυκατοικια πιανω 50/5 σε vdsl με KV εξω απο το σπιτι μου..

  5. #380
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω μέχρι το τέλος του 2014 να υπάρχει VDSL στην περιοχή μου (Γηροκομείο Αθηνών) και δε θέλω να φύγω από τη HOL, γιατί είμαι ευχαριστημένος με την εξυπηρέτηση ως τώρα, άσε που η γραμμή μου είναι δεσμευμένη στη HOL μέχρι τις 27 Γενάρη του 2016...
    Αμ δε, με το όνειρο θα μείνεις.
    Ίσως με τη λήξη του συμβολαίου το 2016.

  6. #381
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όντως είναι τεράστια βλακεία η δικαιολογία της ηλικίας της οικοδομής. Σε άλλο τηλεφώνημα που έκανα μετά από εκείνο, είπαν πως η HOL γενικά στην πόλη της Ξάνθης δεν δίνει VDSL. Αν αληθεύει ή όχι, είναι πιο πειστικό.

  7. #382
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Περιοχή
    Άλιμος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    Ν/A(dB) / N/A(dB)
    Πριν από τρεις μήνες περίπου ενεργοποιήθηκε η VDSL στη γραμμή μου (επιτέλους) και οι ταχύτητες που έπιανα στην αρχή ήταν 4999/49999 up/down. Τέλεια, ε; Λάθος, μετά από περίπου 1-2 εβδομάδες η ταχύτητα έπεσε στα επίπεδα που γράφω στις πληροφορίες του προφίλ μου 4997/45768 kbps. Δεν λέω πολύ καλή ταχύτητα και αυτή, αλλά αν σκεφτείς ότι είμαι μόλις 400m από το καφάο αυτό μου φαίνεται λίγο άδικο. Έφερα τεχνικό της HOL εδώ για να μετρήσει τις γραμμές και δεν διαπίστωσε κάποιο πρόβλημα από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι το ρούτερ - η διαφορά στα επίπεδα θορύβου ήταν αμελητέα. Το θέμα είναι, παίζει να υπάρχει κάποιο θέμα στο καφάο; Να το κυνηγἠσω το θέμα ή να το αφήσω έτσι;

    Επίσης μέγιστη σύνδεση γραμμής μου γράφει 21594/48470 kbps στο ρούτερ, ενώ στην αρχή έγραφε 21594/64500 kbps. Πολύ περίεργο να υπάρχει τέτοια μείωση στις τιμές. Η ταχύτητα που «κατεβάζω» είναι 5,2-5,3 MB/sec μέγιστο πάντως και σε «ανέβασμα» πιάνω πάνω περίπου 500 kB/sec.

    Ευχαριστώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nasty Pirate : 16-04-14 στις 10:06.

  8. #383
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @graal Πλάκα κάνεις! Δηλαδή εγώ τσάμπα κάθομαι και ονειρεύομαι VDSL? Η δικιά μου πολυκατοικία είναι του 1969, ας ελπίσω να μη μου πουν το ίδιο... Εξαρτάται βέβαια και ποιος άσχετος θ' απαντήσει στο τηλέφωνο.

    Πιστεύω μέχρι το τέλος του 2014 να υπάρχει VDSL στην περιοχή μου (Γηροκομείο Αθηνών) και δε θέλω να φύγω από τη HOL, γιατί είμαι ευχαριστημένος με την εξυπηρέτηση ως τώρα, άσε που η γραμμή μου είναι δεσμευμένη στη HOL μέχρι τις 27 Γενάρη του 2016...
    Πώς γίνεται αυτό ρε φίλε;;

  9. #384
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από al3x1k0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πώς γίνεται αυτό ρε φίλε;;
    Ποιο πράγμα?

  10. #385
    Εγγραφή
    15-07-2007
    Μηνύματα
    508
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΖΙΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nasty Pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν από τρεις μήνες περίπου ενεργοποιήθηκε η VDSL στη γραμμή μου (επιτέλους) και οι ταχύτητες που έπιανα στην αρχή ήταν 4999/49999 up/down. Τέλεια, ε; Λάθος, μετά από περίπου 1-2 εβδομάδες η ταχύτητα έπεσε στα επίπεδα που γράφω στις πληροφορίες του προφίλ μου 4997/45768 kbps. Δεν λέω πολύ καλή ταχύτητα και αυτή, αλλά αν σκεφτείς ότι είμαι μόλις 400m από το καφάο αυτό μου φαίνεται λίγο άδικο. Έφερα τεχνικό της HOL εδώ για να μετρήσει τις γραμμές και δεν διαπίστωσε κάποιο πρόβλημα από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι το ρούτερ - η διαφορά στα επίπεδα θορύβου ήταν αμελητέα. Το θέμα είναι, παίζει να υπάρχει κάποιο θέμα στο καφάο; Να το κυνηγἠσω το θέμα ή να το αφήσω έτσι;

    Επίσης μέγιστη σύνδεση γραμμής μου γράφει 21594/48470 kbps στο ρούτερ, ενώ στην αρχή έγραφε 21594/64500 kbps. Πολύ περίεργο να υπάρχει τέτοια μείωση στις τιμές. Η ταχύτητα που «κατεβάζω» είναι 5,2-5,3 MB/sec μέγιστο πάντως και σε «ανέβασμα» πιάνω πάνω περίπου 500 kB/sec.

    Ευχαριστώ.
    Με ολο το σεβασμο σου λεω πως δε γινεται να λες πως επεσε η γραμμη σου 5 Mbps, ενω αλλοι δε πιανουν καν τα 5. Καταλαβαινω πως μπορει να εισαι συνεπης στους λογαριασμους σου αλλα δεν γινεται να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη. Εχε υπ' οψιν σου οτι θα εχεις και crosstalk απο τιυς γειτονες.

  11. #386
    Εγγραφή
    12-05-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.009
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    33(dB) / 4.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από george123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ολο το σεβασμο σου λεω πως δε γινεται να λες πως επεσε η γραμμη σου 5 Mbps, ενω αλλοι δε πιανουν καν τα 5. Καταλαβαινω πως μπορει να εισαι συνεπης στους λογαριασμους σου αλλα δεν γινεται να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη. Εχε υπ' οψιν σου οτι θα εχεις και crosstalk απο τιυς γειτονες.

  12. #387
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Περιοχή
    Άλιμος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    Ν/A(dB) / N/A(dB)
    Με όλο το σεβασμό λοιπόν και εγώ σου απαντώ πως δεν έχω ADSL αλλά VDSL, συνεπώς λοιπόν το σχόλιό σου για τα 5 MBps που δεν πιάνουν οι περισσότεροι δεν με αφορά. Δεν έχει σχέση αν είμαι συνεπής στους λογαριασμούς μου (δεν κατάλαβα καν τί σχέση μπορεί να έχει αυτό) αλλά έχει σχέση κάποιο πιθανό πρόβλημα στο καφάο.

    Θα προτιμούσα να μου απαντήσει κάποιος που έχει HOL VDSL.

  13. #388
    Εγγραφή
    21-05-2012
    Περιοχή
    Πυλαία
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    118
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από george123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ολο το σεβασμο σου λεω πως δε γινεται να λες πως επεσε η γραμμη σου 5 Mbps, ενω αλλοι δε πιανουν καν τα 5. Καταλαβαινω πως μπορει να εισαι συνεπης στους λογαριασμους σου αλλα δεν γινεται να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη. Εχε υπ' οψιν σου οτι θα εχεις και crosstalk απο τιυς γειτονες.
    Ρε φίλε είναι δυνατόν; Επειδή πιάνεις εσύ 2 να μη πιάσει ο άλλος 50 που πληρώνει;Και ειδικά αν μιλαμε για FFTC στην περιοχή. Ξεκολλήστε επιτέλους απο την νοοτροπία "να πεθανει η κατσίκα του γείτονα''.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nasty Pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν από τρεις μήνες περίπου ενεργοποιήθηκε η VDSL στη γραμμή μου (επιτέλους) και οι ταχύτητες που έπιανα στην αρχή ήταν 4999/49999 up/down. Τέλεια, ε; Λάθος, μετά από περίπου 1-2 εβδομάδες η ταχύτητα έπεσε στα επίπεδα που γράφω στις πληροφορίες του προφίλ μου 4997/45768 kbps. Δεν λέω πολύ καλή ταχύτητα και αυτή, αλλά αν σκεφτείς ότι είμαι μόλις 400m από το καφάο αυτό μου φαίνεται λίγο άδικο. Έφερα τεχνικό της HOL εδώ για να μετρήσει τις γραμμές και δεν διαπίστωσε κάποιο πρόβλημα από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι το ρούτερ - η διαφορά στα επίπεδα θορύβου ήταν αμελητέα. Το θέμα είναι, παίζει να υπάρχει κάποιο θέμα στο καφάο; Να το κυνηγἠσω το θέμα ή να το αφήσω έτσι;
    Επίσης μέγιστη σύνδεση γραμμής μου γράφει 21594/48470 kbps στο ρούτερ, ενώ στην αρχή έγραφε 21594/64500 kbps. Πολύ περίεργο να υπάρχει τέτοια μείωση στις τιμές. Η ταχύτητα που «κατεβάζω» είναι 5,2-5,3 MB/sec μέγιστο πάντως και σε «ανέβασμα» πιάνω πάνω περίπου 500 kB/sec.
    Ευχαριστώ.
    Φίλε Nasty Pirate πολύ πιθανόν να φταίει το router .
    Μπορείς να ποστάρεις λίγο τα στατιστικα της γραμμης;
    Επίσης είσαι σίγουρος ότι δεν ειναι θέμα εσωτερικής καλωδίωσης ;
    Μήπως έβαλες κάνα ασυρματο τηλέφωνο ή το έιχες απο την αρχη;

    Για αρχή πάντως αν θες μπες στο router και ξετικάρε όλα τα profiles από το dsl modulation εκτός από το VDSL2 και από κάτω το 17a.
    Επίσης αφού ποστάρεις τα στατιστικά της γραμμης σύνδεσε το ZTE κατευθειαν στην τηλεφωνικη πριζα χωρίς τιποτα άλλο και ποσταρε ξανα τα νεα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος petranthe : 21-04-14 στις 13:55.

  14. #389
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Περιοχή
    Άλιμος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    Ν/A(dB) / N/A(dB)
    Ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε Petranthe,

    Λοιπόν όσον αφορά τις παρατηρήσεις σου τώρα,

    Τα στατιστικά της γραμμής μου είναι τα εξής αφού ξετίκαρα τα προφίλ που μου είπες:
    Link Status Connected
    Rate (Up/Down) 4997/45983 kbps
    Noise Margin (Up/Down) 21/9.6 dB
    Modulation Type VDSL2
    Line Attenuation (Up/Down) 23.7/12.2 dB
    Output Power (Up/Down) 7.2/13.7 dBm
    Data Path (Up/Down) Fast/Interleaved
    Max Rate(Up/Down) 20680/47148 kbps

    Δεν φαίνεται κάποια αλλαγή. Είναι τα ίδια όπως και με τα επιλεγμένα από τη μάνα του.

    Θέμα εσωτερικής καλωδίωσης δεν υπάρχει καθώς είχα φέρει τεχνικό της HOL εδώ και είχε μετρήσει αμελητέα διαφορά από το κουτί της πολυκατοικίας προς το σπίτι μέσα.

    Η αλήθεια είναι ότι πάντα είχαμε ασύρματο τηλέφωνο συνδεδεμένο, λες να φταίει αυτό; Με το ρούτερ απευθείας πάνω στη γραμμή πιάνω τις ίδιες ταχύτητες. Το θέμα είναι ότι όταν το πρωτοέβαλα έπιασα 4999/49999 και το μέγιστο της γραμμής μου ήταν 64Μ αντί για 45 που βγάζει τώρα...

    Επίσης μου είπε ο τεχνικός που είχε έρθει, ότι λόγω του φίλτρου στη γραμμή είναι σαν να προσθέτω περίπου 1χλμ στην απόσταση από το καφάο, δηλαδή ενώ είμαι στα 400μ πρακτικά είναι σαν να είμαι στα 1400μ. Δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nasty Pirate : 22-04-14 στις 12:17.

  15. #390
    Εγγραφή
    21-05-2012
    Περιοχή
    Πυλαία
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    118
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nasty Pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε Petranthe,

    Λοιπόν όσον αφορά τις παρατηρήσεις σου τώρα,

    Τα στατιστικά της γραμμής μου είναι τα εξής αφού ξετίκαρα τα προφίλ που μου είπες:
    Link Status Connected
    Rate (Up/Down) 4997/45983 kbps
    Noise Margin (Up/Down) 21/9.6 dB
    Modulation Type VDSL2
    Line Attenuation (Up/Down) 23.7/12.2 dB
    Output Power (Up/Down) 7.2/13.7 dBm
    Data Path (Up/Down) Fast/Interleaved
    Max Rate(Up/Down) 20680/47148 kbps

    Δεν φαίνεται κάποια αλλαγή. Είναι τα ίδια όπως και με τα επιλεγμένα από τη μάνα του.

    Θέμα εσωτερικής καλωδίωσης δεν υπάρχει καθώς είχα φέρει τεχνικό της HOL εδώ και είχε μετρήσει αμελητέα διαφορά από το κουτί της πολυκατοικίας προς το σπίτι μέσα.

    Η αλήθεια είναι ότι πάντα είχαμε ασύρματο τηλέφωνο συνδεδεμένο, λες να φταίει αυτό; Με το ρούτερ απευθείας πάνω στη γραμμή πιάνω τις ίδιες ταχύτητες. Το θέμα είναι ότι όταν το πρωτοέβαλα έπιασα 4999/49999 και το μέγιστο της γραμμής μου ήταν 64Μ αντί για 45 που βγάζει τώρα...

    Επίσης μου είπε ο τεχνικός που είχε έρθει, ότι λόγω του φίλτρου στη γραμμή είναι σαν να προσθέτω περίπου 1χλμ στην απόσταση από το καφάο, δηλαδή ενώ είμαι στα 400μ πρακτικά είναι σαν να είμαι στα 1400μ. Δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό.
    Δε μπορώ να καταλάβω αλλά αν είσαι 400μ από το καφαο ίσως είναι φυσιολογικό να κλειδωνεις λιγο χαμηλότερα. Είσαι σίγουρα τόσο μακρια από το καφαο;
    Κατα τ' αλλα τι να σου πω; Εγώ είμαι 200μ περίπου από το καφάο και συνδεομαι 49999/4999 με Line Αttenuation 24 που δεν είναι φυσικο και με SNR 8...
    Απλά όταν είχαι και γω το ZTE παρολο που ήταν σταθερο στη γραμμη τη μια συνδεοταν λιγο πιο κάτω, την αλλη λιγο πιο πανω δεν εβγαζα ακρη.
    Βασικά είχα παρατηρησει ότι επεφτε σε συγχρονισμο οταν μειωνοταν το SNR .

    Αν θες ετσι για το τυπικο δοκιμασε να συνδεσεις το router απευθειας στην κεντρικη τηλεφωνική πρίζα του σπιτιού ή αν ειναι εκεί σε κάποια άλλη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος petranthe : 22-04-14 στις 12:42.

Σελ. 26 από 219 ΠρώτηΠρώτη ... 616212425262728313646 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  2. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  3. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45
  4. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-16, 15:41
  5. CISCO 887VA σε γραμμή VDSL της VODAFONE
    Από stinggr στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-16, 13:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας