Σελ. 110 από 219 ΠρώτηΠρώτη ... 90100105108109110111112115120130 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.636-1.650 από 3281
  1. #1636
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Μαρτίου
    Μηνύματα
    214
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeronero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέποντας πως "τερμάτιζε" τη σύνδεσή του στα 50Μ θεώρησα πως μάλλον δεν υφίσταται θέμα εσωτερικής καλωδίωσης. Ενδεχομένως δοκιμή ενός άλλου splitter;
    Φυσικά και απόστασης, αλλά και η απόσταση από την καμπίνα είναι δεδομένη και δεν μπορεί να κάνει κάτι για αυτό.

    @panteraz: μην το "ρίχνεις", 82Μ είσαι
    Παιδιά ευχαριστώ! Η μπρίζα έφταιγε! Το είχα μεν στην πρώτη αλλά πάνω της είχε όλες τις άλλες μπρίζες του σπιτιού (ξεγυμνωμένα καλώδια τυλιγμένα μεταξύ τους!)! Έβγαλα τις άλλες μπρίζες και άφησα μόνο στην κεντρική απευθέιας από το καλώδιο που έρχεται από κάτω και ΜΠΟΥΜ 100mbps καρφωμένο και στατιστικά παρακάτω. Επίσης η καμπίνα είναι 100-150 μέτρα από το σπίτι!

    Link Status Up
    Modulation Type VDSL2_Vectoring
    Actual Rate(Up/Down) 9999/99972 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 42480/131036 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 30.4/11.2 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 4.1/8.8 dB
    Output Power(Up/Down) 9.6/14.3 dBm
    Data Path(Up/Down) Fast/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 1/425
    Interleave Delay(Up/Down) 0/7 ms
    INP(Up/Down) 0/0.8 symbols
    Profile 17a
    Showtime Start 2 h 12 min 34 s
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 0/81
    FEC Errors(Up/Down) 0/56668

  2. #1637
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KostasSTi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλαξα το splitter και έστρωσε αρκετά η κατάσταση. Δείτε κι εσείς και πείτε μου:

    Συνημμένο Αρχείο 192668
    Απολύτως τίποτα δεν άλλαξε. Στα ίδια που ήσουν είσαι. Κάποια kbps διαφορετικός συγχρονισμός είναι αναμενόμενος και από restart σε restart. Όπως σου έγραψα ήδη δεν υπάρχει κάτι για να ασχοληθείς.

  3. #1638
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Έχει δίκιο ο theopan.
    Η δική μου η παρότρυνση αφορούσε στα CRC errors.
    Ίσως να έχεις το πρόβλημα που είχε ο panteraz και το έλυσε στο #1636.

  4. #1639
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeronero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δική μου η παρότρυνση αφορούσε στα CRC errors.
    Και τα crc errors άνευ οποιασδήποτε σημασίας είναι θεωρώ. Συνάρτηση του χρόνου και της κίνησης δεδομένων είναι. Στην 1η περίπτωση μάλιστα τα μάζεψε σε 347 ώρες uptime. Στη 2η σε μόλις 2. Στη χειρότερη περίπτωση μιλάμε για κάποια Kilobytes σε σύνολο κάποιων 10άδων ή και 100άδων Gigabytes που ανεβοκατέβηκαν σε αυτό το διάστημα. Πραγματικά δεν βλέπω το λόγο να ασχολούμαστε με αυτά τα ζητήματα.

  5. #1640
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Περιοχή
    Άλιμος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    Ν/A(dB) / N/A(dB)
    Εμένα ρε παιδιά θα μου δώσει κανείς κάποια γνώμη τί πάει στραβά;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.JPG 
Εμφανίσεις:  66 
Μέγεθος:  54,5 KB 
ID: 192720

    Η εικόνα είναι από ΖΤΕ Η267Α το οποίο μου το έστειλαν την περασμένη βδομάδα και συγχρόνισε ακριβώς έτσι από την πρώτη στιγμή. Κάποιες φορές πάει στα 48,5MBps αλλά μέχρι εκεί. Έχω δοκιμάσει και απ'ευθείας στην πρίζα, χωρίς τη συσκευή και πάλι τα ίδια. Το περίεργο είναι ότι έβαλα το παλιό το Η168Ν και συγχρόνισε πάλι στα ίδια και το max attainable ήταν όσο και ο συχρονισμός δηλαδή κάπου 48,5!!! Ενώ ήμουν 4999/49999 με 12 SNR!!

    Τί μπορεί να φταίει και να μου ρίχνει το SNR; Έχει έρθει και στο παρελθόν τεχνικός της Vodafone για τον ίδιο λόγο και μία μόνο φορά το έδωσαν στον ΟΤΕ όταν του συγχρόνισε στα ίδια στον καταναμητή της πολυκατοικίας του τεχνικού.

    Δοκίμασα και το παλιό σπλίτερ και το νέο που είχε ο ρούτερ, αλλά δεν αλλάζει κάτι· μόνο μερικά Κbps διαφορά βλέπω.

    Τα λάθη είναι πολλά για το uptime;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nasty Pirate : 03-04-18 στις 17:28.

  6. #1641
    Εγγραφή
    22-01-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    Tp-link VR400
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το συμβόλαιο ADSL που έχεις τώρα είναι σε χρονική περίοδο δέσμευσης, τότε δυστυχώς είσαι υποχρεωμένος να πληρώσεις το τέλος πρόωρης διακοπής, άσχετα αν καθυστερούν στην αναβάθμιση σε VDSL. Διαφορετικά φεύγεις όποτε θέλεις.
    Σε οποιαδήποτε περίπτωση, απλά κάνεις αίτημα φορητότητας σε άλλον πάροχο. Το πολύ την επόμενη εργάσιμη θα ξεκινήσει η διαδικασία και απλά θα σου έρθει κάποια στιγμή τελικός εκκαθαριστικός λογαριασμός με αναλογικές χρεώσεις έως την ημέρα που θα ενεργοποιηθείς στον νέο πάροχο.

    Αν δεν κάνω λάθος, την περιοχή σου την έχει αναλάβει η Vodafone, όποτε έχε υπόψη ότι από την στιγμή που η ίδια δεν σε αναβαθμίζει σε VDSL δεν είσαι εξασφαλισμένος ότι το ίδιο θα γίνει και σε άλλον πάροχο. Και απ' ότι διαβάζω στο σχετικό θέμα αναφορές μελών το ίδιο ισχύει και στον ΟΤΕ.
    φιλε jkoukos ελαβα σημερα απο την ΕΞΥΠ. ΠΕΛ. και μετα την απιθανη κοροϊδια της voda, ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ απαντηση πως λογω συστημικου προβλήματος δεν μπορει να προχωρησει το αιτημα μου για vdsl.
    οκ λεω αλλα επειδη με αναγκαζετε να φυγω αφου δεν μπορειτε να εκπληρωσετε αυτο το αιτημα μου εγω πρεπει να πληρωσω την ποινη?
    καντε γραπτω αιτημα για τον λογο που θελετε να φυγετε και βλεπουμε μου απαντανε.
    επειδη βλεπω να συνεχιζεται η ταλαιπωρια μου με τη βοντα την οποια εννοειται οτι θα πιστολιασω αν μου ζητησει το penalty, ανεφερες πιο πριν οτι ειναι αρκετα πιθανο οτι θα εχω προβλημα οσον αφορα την αναβαθμιση αν παω σε φορητοτητα ειτε στη wind ειτε στον οτε. Για το λογο αυτο να προχωρησω σε φορητοτητα ή θα ειμαι παντα εγκλωβισμενος στο adsl της voda αφου ειναι δικες της οι καμπινες εδω?
    και αν κανω αιτημα για αλλου φοβαμαι οτι ο νεος παροχος θα με γυρισει και κρατησει σε adsl. πως μπορω να διαφυλαξω την ουσια και τον μοναδικο σκοπο του νεου αιτηματος μου ΜΟΝΟ για φορητοτητα vdsl?

  7. #1642
    Εγγραφή
    15-12-2007
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Router
    AVM FRITZBOX 7590
    SNR / Attn
    16(dB) / 12.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nasty Pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα ρε παιδιά θα μου δώσει κανείς κάποια γνώμη τί πάει στραβά;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.JPG 
Εμφανίσεις:  66 
Μέγεθος:  54,5 KB 
ID: 192720

    Η εικόνα είναι από ΖΤΕ Η267Α το οποίο μου το έστειλαν την περασμένη βδομάδα και συγχρόνισε ακριβώς έτσι από την πρώτη στιγμή. Κάποιες φορές πάει στα 48,5MBps αλλά μέχρι εκεί. Έχω δοκιμάσει και απ'ευθείας στην πρίζα, χωρίς τη συσκευή και πάλι τα ίδια. Το περίεργο είναι ότι έβαλα το παλιό το Η168Ν και συγχρόνισε πάλι στα ίδια και το max attainable ήταν όσο και ο συχρονισμός δηλαδή κάπου 48,5!!! Ενώ ήμουν 4999/49999 με 12 SNR!!

    Τί μπορεί να φταίει και να μου ρίχνει το SNR; Έχει έρθει και στο παρελθόν τεχνικός της Vodafone για τον ίδιο λόγο και μία μόνο φορά το έδωσαν στον ΟΤΕ όταν του συγχρόνισε στα ίδια στον καταναμητή της πολυκατοικίας του τεχνικού.

    Δοκίμασα και το παλιό σπλίτερ και το νέο που είχε ο ρούτερ, αλλά δεν αλλάζει κάτι· μόνο μερικά Κbps διαφορά βλέπω.

    Τα λάθη είναι πολλά για το uptime;
    αν δε χρειαζεσαι το fastpath το γυρισεις σε interleave και θα στρωσουν ολα.
    CASE:Phanteks Evolv X/PSU:Super-Flower leadex Titanium 1000W /CPU: i7-10700K/CPU COOLER:Κraken Z63/MOBO: Gigabyte Aurus Z490 master/RAM:G skill trident Z 32Gb DDR4-4000/GPU:EVGA FTW3 ULTRA 3080Ti/SSD:M.2:Samsung 970 evo plus 1Tb/UPS:CYBERPOWER CP1500EPFCLCD 1500VA/900W/MONITOR: ASUS PG279Q.

  8. #1643
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Περιοχή
    Άλιμος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    Ν/A(dB) / N/A(dB)
    Μου πέρασε από το μυαλό, αλλά όταν το είχα σε interleaved είχα κάθε τόσο τα ίδια μέχρι που το έκανα fast.

    Τώρα ποιά όλα λες θα στρώσουν; Το SNR, τα λάθη, o συγχρονισμός;

  9. #1644
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gllafas Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε jkoukos ελαβα σημερα απο την ΕΞΥΠ. ΠΕΛ. και μετα την απιθανη κοροϊδια της voda, ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ απαντηση πως λογω συστημικου προβλήματος δεν μπορει να προχωρησει το αιτημα μου για vdsl.
    Δυστυχώς έχει γίνει καραμέλα το "συστημικό πρόβλημα" σε όλους τους παρόχους, χωρίς βέβαια να ξέρω αν αληθεύει ή υπάρχει άλλος λόγος κι αιτία.

    οκ λεω αλλα επειδη με αναγκαζετε να φυγω αφου δεν μπορειτε να εκπληρωσετε αυτο το αιτημα μου εγω πρεπει να πληρωσω την ποινη?
    καντε γραπτω αιτημα για τον λογο που θελετε να φυγετε και βλεπουμε μου απαντανε.
    Νομιμοποιούνται να το ζητήσουν καθώς μαζί τους αυτή την στιγμή έχεις ενεργή σύμβαση για ADSL που δεν έχει λήξει. Το ότι ζητάς αναβάθμιση σε VDSL και δεν σου παρέχεται, δεν έχει να κάνει τίποτα με το συμβόλαιο και τους όρους που προβλέπει κι έχεις αποδεχθεί.
    Το αν τελικά δεν ζητήσουν την ρήτρα, είναι καθαρά απόφαση της εταιρείας.

    επειδη βλεπω να συνεχιζεται η ταλαιπωρια μου με τη βοντα την οποια εννοειται οτι θα πιστολιασω αν μου ζητησει το penalty, ανεφερες πιο πριν οτι ειναι αρκετα πιθανο οτι θα εχω προβλημα οσον αφορα την αναβαθμιση αν παω σε φορητοτητα ειτε στη wind ειτε στον οτε. Για το λογο αυτο να προχωρησω σε φορητοτητα ή θα ειμαι παντα εγκλωβισμενος στο adsl της voda αφου ειναι δικες της οι καμπινες εδω?
    Η καμπίνα είναι της Vodafone και μέσω αυτής οι άλλοι πάροχοι παίρνουν υπηρεσία στην χοντρική. Αν δεν σου δίνει η Vodafone (όντας πελάτης της) δεν υπάρχει περίπτωση να δώσει σε πελάτες άλλων παρόχων. Και αυτό είναι γεγονός σε οποιαδήποτε περίπτωση που η καμπίνα ανήκει σε έναν πάροχο.
    Υπόψη ότι ξεχνάς ADSL από καμπίνα. Μιλάμε πάντα για VDSL. Εγκλωβισμένος σε ADSL θα είσαι σε οποιονδήποτε πάροχο, μέχρι να λήξει το "συστημικό πρόβλημα" και να δώσει υπηρεσία από την καμπίνα σε λιανική και χοντρική.

    και αν κανω αιτημα για αλλου φοβαμαι οτι ο νεος παροχος θα με γυρισει και κρατησει σε adsl. πως μπορω να διαφυλαξω την ουσια και τον μοναδικο σκοπο του νεου αιτηματος μου ΜΟΝΟ για φορητοτητα vdsl?
    Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος και 99% θα πας σε ADSL από αστικό κέντρο μέχρι να δοθεί VDSL από την Vodafone στην χοντρική (οπότε προφανώς θα δίνει και στην λιανική).

  10. #1645
    Εγγραφή
    15-12-2007
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Router
    AVM FRITZBOX 7590
    SNR / Attn
    16(dB) / 12.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    τα λαθη και ο συχρονισμος. Τουλαχιστον σ εμενα έστρωσε σε vdsl50 cosmote.
    Δοκιμασε το πες τους να σε γυρισουν σε interleaved και δες διαφορές.
    CASE:Phanteks Evolv X/PSU:Super-Flower leadex Titanium 1000W /CPU: i7-10700K/CPU COOLER:Κraken Z63/MOBO: Gigabyte Aurus Z490 master/RAM:G skill trident Z 32Gb DDR4-4000/GPU:EVGA FTW3 ULTRA 3080Ti/SSD:M.2:Samsung 970 evo plus 1Tb/UPS:CYBERPOWER CP1500EPFCLCD 1500VA/900W/MONITOR: ASUS PG279Q.

  11. #1646
    Εγγραφή
    22-01-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    Tp-link VR400
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς έχει γίνει καραμέλα το "συστημικό πρόβλημα" σε όλους τους παρόχους, χωρίς βέβαια να ξέρω αν αληθεύει ή υπάρχει άλλος λόγος κι αιτία.


    Νομιμοποιούνται να το ζητήσουν καθώς μαζί τους αυτή την στιγμή έχεις ενεργή σύμβαση για ADSL που δεν έχει λήξει. Το ότι ζητάς αναβάθμιση σε VDSL και δεν σου παρέχεται, δεν έχει να κάνει τίποτα με το συμβόλαιο και τους όρους που προβλέπει κι έχεις αποδεχθεί.
    Το αν τελικά δεν ζητήσουν την ρήτρα, είναι καθαρά απόφαση της εταιρείας.


    Η καμπίνα είναι της Vodafone και μέσω αυτής οι άλλοι πάροχοι παίρνουν υπηρεσία στην χοντρική. Αν δεν σου δίνει η Vodafone (όντας πελάτης της) δεν υπάρχει περίπτωση να δώσει σε πελάτες άλλων παρόχων. Και αυτό είναι γεγονός σε οποιαδήποτε περίπτωση που η καμπίνα ανήκει σε έναν πάροχο.
    Υπόψη ότι ξεχνάς ADSL από καμπίνα. Μιλάμε πάντα για VDSL. Εγκλωβισμένος σε ADSL θα είσαι σε οποιονδήποτε πάροχο, μέχρι να λήξει το "συστημικό πρόβλημα" και να δώσει υπηρεσία από την καμπίνα σε λιανική και χοντρική.


    Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος και 99% θα πας σε ADSL από αστικό κέντρο μέχρι να δοθεί VDSL από την Vodafone στην χοντρική (οπότε προφανώς θα δίνει και στην λιανική).
    κατατοπιστικος.
    επαιξα το τελευταιο μου χαρτι μεσω καταστηματος Νεου Κοσμου.θα ενημερώσω αν γινει Ανάσταση για μενα.

  12. #1647
    Εγγραφή
    07-04-2013
    Περιοχή
    Αγία Άννα - Αχαρνές
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    6(dB) / 54(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η vodiafone είναι ένα απέραντο κωλοχανείο.
    Έχω κάνει αίτηση για νέα σύνδεση vdsl από 8/1 και ακόμα περιμένω χωρίς καμμιά ενημέρωση.
    3 μήνες και δεν κάνουν το κόπο να μου πουν τι γίνεται, συνεχώς παίρνω τηλέφωνο και συνεχώς μου λένε ότι θα ειδοποιήσουν το αρμόδιο τμήμα να επικοινωνήσει μαζί μου εντός 24ώρου.
    Όσο έχουν επικοινωνήσει αυτοί μαζί μου τόσο έχω επικοινωνήσει και εγώ με το πνεύμα του θωμά του έντισον.

  13. #1648
    Εγγραφή
    22-01-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    Tp-link VR400
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Midblue Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η vodiafone είναι ένα απέραντο κωλοχανείο.
    Έχω κάνει αίτηση για νέα σύνδεση vdsl από 8/1 και ακόμα περιμένω χωρίς καμμιά ενημέρωση.
    3 μήνες και δεν κάνουν το κόπο να μου πουν τι γίνεται, συνεχώς παίρνω τηλέφωνο και συνεχώς μου λένε ότι θα ειδοποιήσουν το αρμόδιο τμήμα να επικοινωνήσει μαζί μου εντός 24ώρου.
    Όσο έχουν επικοινωνήσει αυτοί μαζί μου τόσο έχω επικοινωνήσει και εγώ με το πνεύμα του θωμά του έντισον.
    μια απο τα ιδια
    εσυ βεβαια πας ενα 3μηνο και εγω σχεδον 2 μηνες

  14. #1649
    Εγγραφή
    07-04-2013
    Περιοχή
    Αγία Άννα - Αχαρνές
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    6(dB) / 54(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έκανα χτες αίτηση στην cosmote για vdsl. Τέλειωσε η υπομονή μου την στιγμή που μου είπαν από τον οτε ότι θα το έχω την άλλη βδομάδα.

  15. #1650
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Περιοχή
    Άλιμος
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    Ν/A(dB) / N/A(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Midblue Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα χτες αίτηση στην cosmote για vdsl. Τέλειωσε η υπομονή μου την στιγμή που μου είπαν από τον οτε ότι θα το έχω την άλλη βδομάδα.
    Απορώ που έκανες υπομονή 3 μήνες. Στις 2 βδομάδες έπρεπε να τους χαιρετίσεις.

Σελ. 110 από 219 ΠρώτηΠρώτη ... 90100105108109110111112115120130 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  2. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  3. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45
  4. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-16, 15:41
  5. CISCO 887VA σε γραμμή VDSL της VODAFONE
    Από stinggr στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-16, 13:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας