Σελ. 23 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 31318212223242528 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 331-345 από 432
  1. #331
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΚΟΡΔΕΛΙΟ)
    Router
    Thomson
    SNR / Attn
    (dB) / 19(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αφού έκανα την αίτηση
    έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό που είχα επιλέξει για να παραδώσω την αίτηση και να μου πάρει ιστορικό.
    Πήγα στο ραντεβού με την αίτηση υπογεγραμμένη , και την ταυτότητα μου.
    Όσοι έχετε κάνει εγχειρήσεις , έχετε κάποιο χρόνιο πρόβλημα ή παίρνετε χάπια για μια πάθηση
    θα πρέπει να πάρετε τουλάχιστον τις τελευταίες εξετάσεις σας και να ξέρετε τι χάπια παίρνετε.
    Θα σας ζητήσει ιστορικό γονέων.
    Φυσικά όσοι έχετε παιδιά ο γιατρός θα ρωτήσει εσάς τυχόν προβλήματα ή εγχειρήσεις έχουν κάνει τα παιδιά.
    Προληπτικά έκανα αντίγραφα των εξετάσεων και τα έδωσα στον γιατρό.

  2. #332
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    να ρωτησω κατι οποιον ξερει...για ατομα ανασφαλιστα δειχνει διαθεσιμοτητα μονο τους γιατρους των τομυ και οχι του εοππυ (λογικο). Το ερωτημα ομως ειναι,αν σε παρακολουθουν σε τακτικη βαση σε νοσοκομειο,σε εξωτερικα ιατρεια,εισαι υποχρεωμενος να εχεις οικογενειακο γιατρο? εμπλεκεται καπου ο οικογενειακος γιατρος στις εξετασεις ή στα ραντεβου των νοσοκομειων? Δηλαδη για να κλεισω ραντεβου στο νοσοκομειο χρειαζομαι παραπεμπτικο απο οικογενειακο γιατρο? Απο νοσοκομειο δεν ηξεραν να απαντησουν,αν και μου ειπαν οτι καλο ειναι να γραφτω,ωστε να εχω οικογενειακο γιατρο.Απο εκει και περα η διαδικασια ειναι του εοππυ,οποτε πρεπει να απευθυνθω εκει,αλλα δεν ξερω που ακριβως,για το συγκεκριμενο θεμα...

  3. #333
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kmpatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    να ρωτησω κατι οποιον ξερει...για ατομα ανασφαλιστα δειχνει διαθεσιμοτητα μονο τους γιατρους των τομυ και οχι του εοππυ (λογικο). Το ερωτημα ομως ειναι,αν σε παρακολουθουν σε τακτικη βαση σε νοσοκομειο,σε εξωτερικα ιατρεια,εισαι υποχρεωμενος να εχεις οικογενειακο γιατρο? εμπλεκεται καπου ο οικογενειακος γιατρος στις εξετασεις ή στα ραντεβου των νοσοκομειων? Δηλαδη για να κλεισω ραντεβου στο νοσοκομειο χρειαζομαι παραπεμπτικο απο οικογενειακο γιατρο? Απο νοσοκομειο δεν ηξεραν να απαντησουν,αν και μου ειπαν οτι καλο ειναι να γραφτω,ωστε να εχω οικογενειακο γιατρο.Απο εκει και περα η διαδικασια ειναι του εοππυ,οποτε πρεπει να απευθυνθω εκει,αλλα δεν ξερω που ακριβως,για το συγκεκριμενο θεμα...
    Και εγώ ανασφάλιστος είμαι και μου φαίνεται περίεργο "εμείς" να έχουμε οικογενειακό γιατρό αφού είμαστε υποχρεωμένοι (για να έχουμε ασφαλιστική κάλυψη) να απευθυνόμαστε σε κρατικό γιατρό
    Δεν νομίζω ότι μας αφορά ο σχετικός νόμος

  4. #334
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kerkiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ ανασφάλιστος είμαι και μου φαίνεται περίεργο "εμείς" να έχουμε οικογενειακό γιατρό αφού είμαστε υποχρεωμένοι (για να έχουμε ασφαλιστική κάλυψη) να απευθυνόμαστε σε κρατικό γιατρό
    Δεν νομίζω ότι μας αφορά ο σχετικός νόμος
    Μα οικογενειακός γιατρός ή καλύτερα γενικός γιατρός ή παθολόγος υπάρχει και στα ΤΟΜΥ και στις υπόλοιπες κρατικές υπηρεσίες, δεν είναι μόνο ιδιώτες μέσα στην εφαρμογή.

    Διαθεσιμότητα και σε εμένα δείχνει μόνο κρατικών γιατρών καθώς οι άλλοι έχουν επιλέξει να μην συνεργαστούν γιατί δεν πληρώνονται

  5. #335
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα οικογενειακός γιατρός ή καλύτερα γενικός γιατρός ή παθολόγος υπάρχει και στα ΤΟΜΥ και στις υπόλοιπες κρατικές υπηρεσίες, δεν είναι μόνο ιδιώτες μέσα στην εφαρμογή.

    Διαθεσιμότητα και σε εμένα δείχνει μόνο κρατικών γιατρών καθώς οι άλλοι έχουν επιλέξει να μην συνεργαστούν γιατί δεν πληρώνονται
    Θα το ελέγξω

  6. #336
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Μπάχαλο τα κάνανε...

    https://www.dikaiologitika.gr/eidhse...llogos-athinon

    Αλαλούμ με τον οικογενειακό γιατρό. Παρά το γεγονός ότι οι πολίτες καλούνται να εγγραφούν άμεσα, όπως καταγγέλει ο ΕΟΠΥΥ, οι περισσότεροι γιατροί είναι δυσεύρετοι έως ανύπαρκτοι ενώ παράλληλα τονίζει ότι η εγγραφή στο συγκεκριμένο σύστημα μοιάζει με άναρχη επιστράτευση των πολιτών.



    Η Πανελλήνια Ένωσης Ιατρών ΕΟΠΥΥ, καταγγέλλει ότι οι οικογενειακοί γιατροί είναι δυσεύρετοι ή ανύπαρκτοι, αλλά και την «ενορχηστρωμένη προσπάθεια της πολιτείας για άκρως εκβιαστική και άναρχη επιστράτευση των πολιτών», για την εγγραφή τους σε αυτό το σύστημα.


    Στο ψήφισμά της, η Γενική Συνέλευση της ΕΝΙ ΕΟΠΥΥ κάνει λόγο για ανελέητο εκφοβισμό του πολίτη για εγγραφή μέχρι τέλους του έτους στο δυσεύρετο ή ανύπαρκτο οικογενειακό ιατρό με την απειλή απώλειας της πρόληψης ή της ασφάλισης.


    «Εκατομμύρια πολίτες βρίσκονται σε απόγνωση και απελπισία, βιώνοντας τον φόβο απώλειας της πρόληψης και της ασφάλισης, αδυνατώντας να κατανοήσουν στο που πρέπει να απευθυνθούν, πώς θα εξυπηρετηθούν, πώς θα εξασφαλίσουν την πρόσβαση στη συνταγογράφηση των φαρμάκων τους, για ποιο λόγο έχασαν τον θεράποντα ιατρό τους, κλπ.», αναφέρουν ακόμη.


    Στο ίδιο ψήφισμα, απευθυνόμενη προς τους ασφαλισμένους, η ΕΝΙ ΕΟΠΥΥ τονίζει:


    «Το δικαίωμα πρόσβασης του πολίτη σε υπηρεσίες υγείας είναι συνταγματικώς κατοχυρωμένο και οφείλει να είναι ανταποδοτικό με τις καταβληθείσες ασφαλιστικές εισφορές.

    ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ είτε παθολόγος είτε παιδίατρος είτε γενικός γιατρός είτε άλλης ειδικότητας ΔΕΝ χάνει το δικαίωμα να συνταγογραφεί, να εκδίδει παραπεμπτικά για εξετάσεις ή να χορηγεί υλικά ή άδειες, γεγονός που κατοχυρώθηκε εκ νέου με τον τελευταίο ΦΕΚ του κανονισμού λειτουργίας του ΕΟΠΥΥ.


    Σε καμία περίπτωση δεν προβλέπεται ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ συμμετοχή σε φάρμακα ή εξετάσεις όταν ο ασφαλισμένος επιλέξει να επισκεφτεί πιστοποιημένο ιατρείο».


    Μάλιστα με σημερινή του ανακοίνωση ο ΙΣΑ, τονίζει πως τελικά το εγχείρημα του οικογενειακού γιατρού καταλήγει σε «Ναυάγειο».


    «Σήμερα αποδεικνύεται στην πράξη ότι η υλοποίηση ακόμη ενός εγχειρήματος που αφορά στον ευαίσθητο τομέα της υγείας και στον ιδιαίτερα σημαντικό για τον πολίτη τομέα της πρωτοβάθμιας φροντίδας υγείας φαίνεται να ναυαγεί», καταγγέλλει ο Ιατρικός Σύλλογος Αθηνών (ΙΣΑ) αναφορικά με το θεσμό του οικογενειακού γιατρού.


    Μάλιστα, σε σημερινή του ανακοίνωση ο ΙΣΑ, τονίζει πως ο Σύλλογος έχει επανειλημμένα εκφράσει προβληματισμό ότι το νέο σύστημα βάζει επιπρόσθετα εμπόδια στην πρόσβαση του ασθενή στην περίθαλψή του καταστρατηγώντας την ελεύθερη επιλογή ιατρού, αποστερώντας τελικά τον ασθενή από τις υπηρεσίες του υψηλά εξειδικευμένου ιατρικού προσωπικού της χώρας.


    Επιλέον, είναι γεγονός πως ο Σύλλογος έχει επίσης πολλές φορές επισημάνει ότι ο οικογενειακός γιατρός πρέπει να έχει σημαντικό ρόλο στο σύστημα Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας, αλλά και ότι παράλληλα είναι αντίθετος στην υποχρεωτική παραπομπή από τον οικογενειακό ιατρό στους εξειδικευμένους γιατρούς.


    Ταυτόχρονα, προς το παρόν ο ΙΣΑ συνιστά ψυχραιμία στους ιατρούς και τους ασθενείς, τους οποίους διαβεβαιώνει ότι θα συνεχίσει να υποστηρίζει, ενώ συμβουλεύει τους γιατρούς «να μην υποκύπτουν σε εκβιαστικά διλήμματα δεδομένης της κατοχυρωμένης συνταγογράφησης από όλους τους ιατρούς συμβεβλημένους και πιστοποιημένους».

    Σε αυτό το πλαίσιο, συγκαλείται ευρεία σύσκεψη της Διαρκούς Ομάδας Εργασίας του ΙΣΑ και των Συλλόγων Ασθενών για την ΠΦΥ την οποία συγκάλεσε ο πρόεδρος του ΙΣΑ Γιώργος Πατούλης, για την Τετάρτη 12-12-2018 με θέμα την πραγματική αδυναμία υλοποίησης του θεσμού του οικογενειακού ιατρού. Στην επιτροπή που έχει συγκροτήσει ο Σύλλογος συμμετέχουν εκπρόσωποι 20 συλλόγων και ομοσπονδιών ασθενών και από τον ΙΣΑ ο Α’ Αντιπρόεδρος Φ. Πατσουράκος και τα μέλη του ΔΣ Ι. Κεχρής και Π. Ψυχάρης.
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  7. #337
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα οικογενειακός γιατρός ή καλύτερα γενικός γιατρός ή παθολόγος υπάρχει και στα ΤΟΜΥ και στις υπόλοιπες κρατικές υπηρεσίες, δεν είναι μόνο ιδιώτες μέσα στην εφαρμογή.

    Διαθεσιμότητα και σε εμένα δείχνει μόνο κρατικών γιατρών καθώς οι άλλοι έχουν επιλέξει να μην συνεργαστούν γιατί δεν πληρώνονται
    Εμένα αυτό που με απασχολεί και με μπερδεύει είναι αν εμπλέκονται οι οικογενειακοί γιατροί στις διαδικασίες του νοσοκομείου. Για το θέμα αντιστοίχησης σε οικογενειακό γιατρό οκ,ας πούμε οτι θεωρητικά εξυπηρετείσαι πιό άνετα και πιό κοντά σε σχέση με το νοσοκομείο για εξετάσεις φάρμακα και πιό light καταστάσεις. Εφόσον βέβαια λειτουργήσει σωστά που δεν πρόκειται...

  8. #338
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kmpatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα αυτό που με απασχολεί και με μπερδεύει είναι αν εμπλέκονται οι οικογενειακοί γιατροί στις διαδικασίες του νοσοκομείου. Για το θέμα αντιστοίχησης σε οικογενειακό γιατρό οκ,ας πούμε οτι θεωρητικά εξυπηρετείσαι πιό άνετα και πιό κοντά σε σχέση με το νοσοκομείο για εξετάσεις φάρμακα και πιό light καταστάσεις. Εφόσον βέβαια λειτουργήσει σωστά που δεν πρόκειται...

    Όπως λέει ότι έχει σχέση με τακτική επίσκεψη πλέον θα περνάει απο τον οικογενειακό γιατρό, τα εξωτερικά ιατρεία στα νοσοκομεία και αυτά αν δεν κάνω λάθος είναι τακτικές επισκέψεις.

  9. #339
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Θα γραφτείς σε κάποιον με το αμκα. Δεν παίζει ρόλο το ανασφάλιστος.
    Χθεσ είπαν ότι δεν είναι δυνατόν να αφήσουν τον κόσμο χωρίς γιατρούς από 1/1 γιατί το σύστημα δεν είναι έτοιμο.
    Αυτό μου το είχαν πει από την 3η ΥΠΕ ήδη από το καλοκαίρι που ρώτησα.
    Από τις δημόσιες δομές εξυπηρετεί σαι κανονικά.
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  10. #340
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Το Δεκέμβριο του 2018 η πνευμονολόγος που ήταν στο ΙΚΑ Αγγελάκη βγήκε στη σύνταξη. Εμένα με βοηθούσε και η θεραπεία της με είχε βοηθήσει πολύ. Απλά λόγω ευαισθησίας με μία ίωση το Δεκέμβριο ξαναέκανα κρίση άσθματος. Ξανάρχισα τα φάρμακα και τα σπρέι τα οποία όμως δυστυχώς στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν με έπιασαν. Αρχές λοιπόν του 2019 πήγα στο ΙΚΑ Πύλης. Εκεί η γιατρός βρήκε ότι έπρεπε να μου δώσει ακόμη ένα χάπι για να αντιμετωπίσει το βήχα και μου είπε να παω σε 15 μέρες για σπιρομέτρηση. Πήγα λοιπόν στις 23/1 και με μέτρησε. Θεωρησε ότι με αυτή τη σπιρομέτρηση δεν χρειάζομαι εισπνεόμενα. Μου είπε να μην πάρω άλλο σπρέι. Λίγες μέρες μετά κολλάω πάλι βρογχίτιδα από το παιδί. Ανεβάζω πυρετό, ο βήχας χειροτερεύει και νιώθω ότι θα μου φύγουν τα πνευμόνια. Ο πόνος στο στήθος αυξάνεται και νιώθω λες και με δείρανε. Και κάνω τρελό βρογχόσπασμο που δεν σταματάσει. Δεν μπορώ να πάρω ανάσα την ώρα που βήχω
    Πάω λοιπόν στα έκτακτα στο παπανικολάου την Πέμπτη το βράδυ. Εκεί με το που κάνω τον επόμενο βρογχόσπασμό με βάζουν σε μάσκα αμέσως γιατί το θεωρούν επικίνδυνο πλέον για τη ζωή μου. Ηρεμώ μετά από λίγο.Όταν φτάνει η σειρά μου φρικάρει ο γιατρός που μου έκοψαν τα εισπνεόμενα. Μου κάναν ένα σωρό εξετάσεις (ακτίνες, αίμα κλπ) και εκλεισα και ραντεβού στο ιατρείο άσθματος μπας και δω το φως μου.
    Πάλι όμως δεν μου λένε το πιο απλό!Ενα σπρέι αερολίν κόστους 2,5€ σταματάει το βήχα. Σε λιγότερο από 24 ώρες, την Παρασκευή το βράδυ ξανακάνω βρογχόσπασμο. Καταφέρνω να ηρεμήσω παίρνοντας το συνηθισμένο σπρέι και τα καταφέρνω με δυσκολία. Τι γράφει επάνω; Οτι το σπρέι δεν κάνει για οξύ βήχα και θέλει ταχείας δράσης βρογχοδιασταλτικό! Αερολίν δηλαδή.
    Χθές πήρα από το φαρμακείο και το έσκισα στις εισπνοές. Μπορείς να κάνεις μέχρι 6 φορές την ημέρα. Ηδη σήμερα είμαι καλύτερα και απλά περιμένω την Πέμπτη να δω τι θα μου πουν από το ειδικό ιατρείο.
    Η ευθύνη της πνευμονολόγου;ΤΡΕΛΗ...Θα τα τίναζα από το τίποτα.

    - - - Updated - - -

    Οχι ακριβώς. Το σύστημα έχει πάρει αναβολή. Μπορείς να κλείσεις σε όποια ειδικότητα θες στα τακτικά ιατρεία. Στα έκτακτα μόλις πας σε βλέπει ο παθολόγος και σου λέει που πας.
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  11. #341
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Down εδώ και δυο μέρες ή εγώ δεν μπορώ να μπω για κάποιους λόγους!
    https://www.e-syntagografisi.gr/p-rv/p

  12. #342
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Down εδώ και δυο μέρες ή εγώ δεν μπορώ να μπω για κάποιους λόγους!
    https://www.e-syntagografisi.gr/p-rv/p
    Η αρχική σελίδα ανοίγει κανονικά, τελευταία φορά είχα κάνει είσοδο την Πέμπτη και έκλεισα ραντεβού, δεν δοκίμασα σήμερα αν μπαίνει παραμέσα

  13. #343
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παρά πέρα δεν προχωράει στην ταυτοποίηση με το taxis net. Χθες έμπαινε εκεί αλλά ακόμα παρακάτω στην ταυτοποίηση ΑΦΜ κόλλαγε.

  14. #344
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρά πέρα δεν προχωράει στην ταυτοποίηση με το taxis net. Χθες έμπαινε εκεί αλλά ακόμα παρακάτω στην ταυτοποίηση ΑΦΜ κόλλαγε.
    Ναι όντως δεν προχωράει παραπέρα απο εκεί

  15. #345
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Μετα απο τις σημερινες εξελιξεις,
    ο ασφαλισμενος πρεπει να πληρωσει CASH το 100% της αξιας των διαγνωστικων εξετασεων (ιδιωτικα-συμβεβλημενα διαγνωστικα κεντρα),
    και κατοπιν λεει, ο φορεας θα τους επιστρεψει (πιθανως μετα απο χρόνια, ή και κουρεμενα-αλα αδωνι-style), τα εν λογω χρηματα...

    Μπραβο!
    Παμε απο το κακο στο χειροτερο!
    Κατα τα λοιπα, βγαινουμε απο τα μνημονια, και ερχεται η αναπτυξη!

    ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!


Σελ. 23 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 31318212223242528 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. To thread του Adobe Flash plugin
    Από zutmazut στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 329
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-09-16, 20:55
  2. Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ
    Από akaliptos69 στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-15, 13:45
  3. To thread του FreeBSD 9
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-12, 09:52
  4. To thread του Ubuntu - "Oneiric Ocelot" 11.10 - episode XIII
    Από flamelab στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-12, 00:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας