Σελ. 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 3678
Εμφάνιση 106-116 από 116
  1. #106
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.265
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Και οχι, resetter ( και οχι redsetter, μηπως ειναι κοκκινο και σε παρασυρει;

    Έχω αυτό (παίζει και σε άλλα link με το ίδιο όνομα) κατά νου γι' αυτό και το λέω έτσι πια.
    Επίσης κατά περιόδους εκτυπώνω περιστασιακά (έχει να κάνει με τον τρόπο χρήσης του καθένα) ξεχνώντας να φρεσκάρω τα nozzles της κεφαλής όσο συχνά θέλουν αν εκτύπωνα τακτικά.
    Τέλος, με τη "δαιμονοποίηση" αναφερόμουν μεταξύ τον oem-non oem (ίνες-σφουγγάρι) δοχείων για επαναγέμιση. Η canon και κάθε canon, μόνιμα θα θέλει να τρομάζει τους χρήστες για να αγοράζουν τα αναλλώσιμά της αφού σύμφωνα με την αγορά όπως έχει καθιερωθεί, από εκεί βγάζουν χρήματα και όχι από την αρχική αγορά του κάθε μηχανήματος. Τεσπα.
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  2. #107
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από candlebox71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τα γεμιζω ολα μαζι, γεμιζω μονο εκεινο που εχει χαμηλη σταθμη. Και δεν εννοω χαμηλη σταθμη στον εκτυπωτη αφου δεν υπαρχει, εννοω πραγματικη χαμηλη σταθμη.
    Μεχρι στιγμης και απ' οσα εγω κανω στους εκτυπωτες μου και με τον τροπο που τους λειτουργω, δεν ειχα ποτε προβλημα ροης απο oem δοχεια πριν περασουν 4 ετη. Τα περιεγραψα πιο πανω. Αλλωστε το τμημα με τις ινες λειτουργει ως προστασια για την κεφαλη, αφου υπαρχουν 3-4 ml μεσα στις ινες. Αν αδειασει το δοχειο και δεν το δεις εγκαιρως, η μελανη που υπαρχει μεσα στις ινες κανει τη δουλεια της και σωζει τις αντιστασεις που βρισκονται κατω απο καθε nozzle και χρειαζονται την ψυξη. Τα nozzles δεν καιγονται, οι αντιστασεις που θερμαινονται καιγονται και καταστουν το καθε nozzle αχρηστο. Μπορεις ομως να δημιουργησεις προβλημα ροης αν μειωσεις την ρευστοτητα των μελανιων με πολυ αραιες εκτυπωσες και σε μεγαλο διαστημα χρονου. Καμια διαφοροποιηση σε αυτο δεν εχω δει, ειτε αφορα μελανη κατασκευαστη, ειτε αφορα ποιοτικη after market.
    Οσο για το γεγονος πως η Canon εκανε τα δοχεια της μαυρα ή εστω μη διαφανα, σιγα τη δυσκολια δηλαδη. Δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα στα μη διαφανα δοχεια. Και οχι, resetter ( και οχι redsetter, μηπως ειναι κοκκινο και σε παρασυρει; ) δεν θα παρω γιατι και δεν μου χρειαζεται και το θεωρω πεταμενα λεφτα αφου εχω δει πολλακις τις σταθμες να μην ανταποκρινονται στην πραγματικη σταθμη ενος δοχειου. Προτιμω την δικη μου, οπτικη κριση που δεν ειναι κατα προσεγγιση.
    Οσο για τη "δαιμονοποιηση" της αναγομωσης, αυτη δημιουργηθηκε απο τους κατασκευαστες αρχικα και αποκλειστικα για οικονομικους λογους. Αποδειχθηκε πως τους γυρισε μπουμερανγκ και σταματησαν τα πολλα πολλα επενδυοντας ομως στην αποτροπη αναγομωσης για να προστατεψουν τα εσοδα τους. Αυτο αλλωστε ηταν το κυριο μελημα τους. Δυστυχως σημερα, ακομα και αν αρκετοι κατασκευαστες εχουν σταματησει το παραμυθι, φροντιζουν να αναπαραγαγουν την ιστορια οι τοπικοι αντιπροσωποι που γινονται μονιμως ρεζιλι οταν λενε πως η αναγομωση κανει κακο στον εκτυπωτη. Γιατι δεν μπορει ο κατασκευαστης να λεει οτι μπορεις να γεμισεις δοχεια αλλα τα δικα του ειναι καλυτερα και ο τοπικος αντιπροσωπος να λεει οτι δεν μπορεις και να αρνειται εγγυησεις παρανομα και καταχρηστικα. Το φαινομενο παντως ειναι γενικο, οι περισσοτεροι τοπικοι αντιπροσωποι φερονται παρανομα και καταχρηστικα σε ολα τα προϊοντα. Δυστυχως τους εχουμε δωσει πολυ χωρο και χρονο για να τα κανουν αυτα και δεν ενεργοποιουμαστε οπως θα επρεπε ως καταναλωτες, οπως και δεν γνωριζουμε τα πληρη δικαιωματα μας για να τα απαιτησουμε.
    Ο τοπικός αντιπρόσωπος μπορεί να λέει ότι θέλει, αυτός που μετράει είναι ο κατασκευαστής που λέει οτι Imitation τέρμα η εγγύηση.
    Οσο για το τι παθαίνει ο εκτυπωτής απο τα διάφορα μελανάκια, το ότι δεν σου έχει συμβεί δεν σημαίνει οτι όλα είναι οκ

    Οσο για την εγγύηση, αναφέρει ξεκάθαρα οτι δεν σε καλύπτει σε περίπτωση χρήσης υλικού που δεν είναι approved απο τον κατασκευαστή, αυτό είναι δικαίωμα του κατασκευαστή και το γνωρίζεις όταν κάνεις την αγορά.

  3. #108
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.265
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Και οχι, resetter ( και οχι redsetter, μηπως ειναι κοκκινο και σε παρασυρει;
    Έχω αυτό (παίζει και σε άλλα link με το ίδιο όνομα) κατά νου γι' αυτό και το λέω έτσι πια. Έχει και προσωπικότητα έτσι.
    Επίσης κατά περιόδους εκτυπώνω περιστασιακά (έχει να κάνει με τον τρόπο χρήσης του καθένα) ξεχνώντας να φρεσκάρω τα nozzles της κεφαλής όσο συχνά θέλουν αν εκτύπωνα τακτικά.
    Τέλος, με τη "δαιμονοποίηση" αναφερόμουν μεταξύ τον oem-non oem (ίνες-σφουγγάρι) δοχείων για επαναγέμιση. Η canon και κάθε canon, μόνιμα θα θέλει να τρομάζει τους χρήστες για να αγοράζουν τα αναλλώσιμά της αφού σύμφωνα με την αγορά όπως έχει καθιερωθεί, από εκεί βγάζουν χρήματα και όχι από την αρχική αγορά του κάθε μηχανήματος. Τεσπα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iml : 19-04-17 στις 18:46.
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  4. #109
    Εγγραφή
    07-09-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    TP-Link Archer VR2800
    SNR / Attn
    19.3(dB) / 22.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο τοπικός αντιπρόσωπος μπορεί να λέει ότι θέλει, αυτός που μετράει είναι ο κατασκευαστής που λέει οτι Imitation τέρμα η εγγύηση.
    Οσο για το τι παθαίνει ο εκτυπωτής απο τα διάφορα μελανάκια, το ότι δεν σου έχει συμβεί δεν σημαίνει οτι όλα είναι οκ
    Οσο για την εγγύηση, αναφέρει ξεκάθαρα οτι δεν σε καλύπτει σε περίπτωση χρήσης υλικού που δεν είναι approved απο τον κατασκευαστή, αυτό είναι δικαίωμα του κατασκευαστή και το γνωρίζεις όταν κάνεις την αγορά.
    Σωστα το λες, στα imitations τερμα η εγγυηση οχι στην αναγωμοση των δοχειων του κατασκευαστη, ελπιζω να καταλαβαινεις τη διαφορα. Με πιο απλα λογια, ο κατασκευαστης εννοει τα συμβατα δοχεια.

    Σχετικα με το τι παθαινει ο εκτυπωτης απο "διαφορα μελανακια", μα δεν μιλησα για "διαφορα μελανακια". Προφανως με το "μελανακια" εσυ εννοεις δοχεία. Επαναλαμβανω λοιπον πως χρησιμοποιω μονο τα δοχεια του κατασκευαστη με ποιοτικη μελανη Γερμανιας. Σχολιαζεις αρνητικα, διορθωσε με αν κανω λαθος, αφου λες "τι παθαινει ο εκτυπωτης". Οι εκτυπωτες παθαινουν τα ιδια ακριβως που παθαινουν με τα δοχεια του κατασκευαστη. Παραπανω στη συζητηση εχουμε παραθεσει τους περισσοτερους απο τους λογους που οι εκτυπωτες και η ποιοτητα των εκτυπωσεων τους ακολουθουν παντα φθινουσα πορεια. Δεν γινεται διαφορετικα αλλωστε, οι ιδιοι οι κατασκευαστες δεν βλεπουν μεγαλη διαρκεια ζωης σε εκτυπωτες και αναλωσιμα και περιοριζουν την καλυψη στο 1 ετος και στις κεφαλες μεχρι και 90 ημερες χρησης...

    Οσο για το τι μου εχει συμβει και τι οχι, και εγω μπορω να αντιπαραθεσω πως επειδη εσενα ισως σου εχει συμβει κατι, δεν σημαινει οτι ολα δεν ειναι οκ. Αλλο να ξερεις τι κανεις και τι βαζεις και αλλο να βαζεις οτι να 'ναι. Χρησιμοποιω σταθερα διψηφιο αριθμο εκτυπωτων μελανης και τονερ εδω και 18 χρονια που οι τιμες τους ξεκινουν απο τα 50 ευρω και φτανουν παρα κατι στα 5000 ευρω. Παλιοτερα ειχα και ενα plotter Α0 της Canon με δοχεια 1 λιτρου και επισης αγοραζα after market μελανη. Μεχρι σημερα δεν εχω αντιμετωπισει κανενα σοβαρο προβλημα απο την αναγομωση των δοχειων τους απο εμενα. Κατι αντιπροσωπους που "εκπροσωπουν" τους κατασκευαστες οπως λενε, τους εχω βαλει στη θεση τους πολλαπλες φορες. Το παραμυθι τους τελειωνει απαξ και καλεσεις τα κεντρικα του καθε κατασκευαστη στην Ευρωπη. Να πω βεβαια εδω πως αυτα γινονται απο αντιπροσωπους ολων των ηλεκτρονικων συσκευων, εχω αντιμετωπισει τετοιες καταστασεις σε ψυγεια και κλιματιστικα, μεχρι κεραιες ασυρματου δικτυου μεγαλης εμβελειας. Σε ολες τις περιπτωσεις, χωρις καμια εξαιρεση, ο τοπικος αντιπροσωπος εψαχνε να βρει προφασεις ωστε να μη παρασχει εγγυηση. Σε ολες τις δικες μου περιπτωσεις, τον εβαλε στη θεση του ο κατασκευαστης. Αν σε ενδιαφερει, εχω και τα σχετικα εμαιλ που ανταλλαξαμε μεταξυ μας και μπορω να στα στειλω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iml Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω αυτό (παίζει και σε άλλα link με το ίδιο όνομα) κατά νου γι' αυτό και το λέω έτσι πια. Έχει και προσωπικότητα έτσι.
    Αν δεις, το κειμενο κατω απο το resetter αναφερεται σε resetter ακριβως. Οποτε σιγουρα παιζουν με τη λεξη και το χρωμα και το κανουν redsetter.

    "Product Description

    After a very long wait, the PGI-550 and CLI-551 REdSETTER, chip resetter is now finally available and will shortly be made available with an updated refill bundle for 550/551 cartridge users."

  5. #110
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @candlebox71 Να ρωτήσω κάτι το νερό που φεύγει απο τα κλιματιστικά και πάει χαμένο δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για καθαρισμό κεφαλών, αντί για αποσταγμένο νερό.
    Στο μαγαζί που δούλευα αυτό κάναμε στο καθαρισμό των κεφαλών στα μελάνια της HP αλλά και lexmark

  6. #111
    Εγγραφή
    07-09-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    TP-Link Archer VR2800
    SNR / Attn
    19.3(dB) / 22.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @candlebox71 Να ρωτήσω κάτι το νερό που φεύγει απο τα κλιματιστικά και πάει χαμένο δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για καθαρισμό κεφαλών, αντί για αποσταγμένο νερό.
    Στο μαγαζί που δούλευα αυτό κάναμε στο καθαρισμό των κεφαλών στα μελάνια της HP αλλά και lexmark
    Nερο απο κλιματιστικα (απεσταγμενο κι αυτο) ή ετοιμο απεσταγμενο/απιονισμενο νερο για καθαρισμο κεφαλων; Χμ, ναι! Μα πως δεν το ειχα σκεφτει αλλωστε! Προσθεσε λιγη χλωρινη, λιγο aquaforte, κανενα καθαριστικο μπανιου και λιγο σαπουνι για πιατα και θα εχεις εγγυημενα αποτελεσματα.

    Το μαγαζι που δουλευες, με ολο το συμπαθειο, ειναι παραδειγμα προς αποφυγη. Μαγαζι που δεν επενδυει σε ειδικα προϊοντα βασει των αναγκων των υπηρεσιων-προϊοντων που υποστηριζει, αλλα αντιθετως προσπαθει να μη ξοδεψει 5 φραγκα για να κανει τη δουλεια του σωστα, δεν ειναι καλο μαγαζι και αυτος που το εχει δεν ειναι σωστος επαγγελματιας. Γι' αυτο και σε προηγουμενα μηνυματα μιλουσα για μαγαζια που εμπιστευεστε και που χρησιμοποιουν επωνυμα προϊοντα που γνωριζετε προκαταβολικα πως χρησιμοποιουν. Υπαρχουν επωνυμα και γενικα καθαριστικα γι' αυτους τους λογους, κανενα τους δεν ειναι απεσταγμενο νερο και σιγουρα κανενα δεν επαναφερει την κεφαλη στο 100%. Ειδικα στα HP με τις ενσωματωμενες κεφαλες, δοχειο με 5 ή 10 ml που αδειαζει μετα 1 ή 2 χρονια αντιστοιχα, δεν το θεωρω ικανο για ποιοτικη εκτυπωση. 5ml σε 12 μηνες, λιγοτερο απο 10 σελιδες το μηνα στο 5% καλυψης μιας A4 με υλικο εκτυπωσης! Μιλαμε για αστεια πραγματα και επισης για τρομερη και ασκοπη σπαταλη χρηματων.

    Περα απο τα παραπανω, οι κεφαλες ΠΟΤΕ δεν επανερχονται στην αρχικη τους κατασταση, η ποιοτητα της εκτυπωσης τους ειναι σταθερα φθινουσα. Ο μονος τροπος συντηρησης τους για μεγαλα διαστηματα ειναι η διαρκης χρηση τους ωστε να μη παραμενει στασιμη η μελανη που υπαρχει μεσα τους. Ουτε κακα μελανια, ουτε κακοι εκτυπωτες χαλανε τις κεφαλες. Τη μεγαλυτερη ζημια στις κεφαλες την κανει η στασιμοτητα. Οσο μικροτερη η χρηση, τοσο μικροτερη η ποιοτικη διαρκεια της κεφαλης. Αυτος ειναι αλλωστε και ο λογος που οι κατασκευαστες κανουν χρυσες δουλειες, οι περισσοτεροι οικιακοι χρηστες δεν τυπωνουν συχνα και αναγκαζονται να καταφευγουν σε κεφαλες αντικαταστασης ή νεους εκτυπωτες. Και αστους να πιστευουν οτι αγοραζουν "καλη" συσκευη που θα την εχουν...5-10 χρονια!

    Αυτο ειναι το concept παραγωγης εκτυπωτων. Φθηνα μηχανηματα σε τελικη τιμη και κοστος κατασκευης, ακριβα ανταλλακτικα και αναλωσιμα και τρομερα περιορισμενος χρονος ζωης. Το μαχαιρι ειναι δικοπο ετσι κι αλλιως, τυπωνεις πολυ και πληρωνεις ακριβα αναλωσιμα, τυπωνεις λιγο και σου κοστιζει το ιδιο, αρκετες φορες και περισσοτερο.

  7. #112
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στο μαγαζί που δούλευα είχε και μηχανήματα ειδικά ένα μάλιστα ήταν με ατμό που έκανε τσετ καθαρισμό τα δοκιμάζαμε άλλωστε πριν τα δώσουμε σε πελάτες.
    Από μόνος μου εντόπισα και ένα πρόγραμμα που κάνει αρκετά καλή δουλειά εξοικονομείς πολύ μελάνι

  8. #113
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    Router
    Baudtec
    επειδη δεν εχω κατακαβει κατι.. εμενα δεν εχει χερουλακι να σηκωσω κεφαλές στον mx340. οι κεφαλες ειναι πανω στα μελανια;
    αν δηλαδη παρω νεα μελανια δε θα εχω προβλημα; χρησιμοποιω τα pg-510 και pg-511

  9. #114
    Εγγραφή
    07-09-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    TP-Link Archer VR2800
    SNR / Attn
    19.3(dB) / 22.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gap83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη δεν εχω κατακαβει κατι.. εμενα δεν εχει χερουλακι να σηκωσω κεφαλές στον mx340. οι κεφαλες ειναι πανω στα μελανια;
    αν δηλαδη παρω νεα μελανια δε θα εχω προβλημα; χρησιμοποιω τα pg-510 και pg-511
    Αν κοιτάξεις τα δοχεία από την κάτω τους μεριά, θα διαπιστώσεις πως δεν έχεις χωριστή κεφαλή. Οι χωριστές κεφαλές παίρνουν χωριστά τα χρώματα, όχι 3 μαζί όπως το δικό σου το έγχρωμο.
    Κάθε αγορά δοχείου είναι στην ουσία και μία αντικατάσταση κεφαλών, ακόμα και αν αυτή δεν είναι απαραίτητη. Στην ουσία η τιμή των δοχείων ενσωματώνει και την τιμή των κεφαλών...

  10. #115
    Εγγραφή
    14-04-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    Router
    Baudtec
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από candlebox71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κοιτάξεις τα δοχεία από την κάτω τους μεριά, θα διαπιστώσεις πως δεν έχεις χωριστή κεφαλή. Οι χωριστές κεφαλές παίρνουν χωριστά τα χρώματα, όχι 3 μαζί όπως το δικό σου το έγχρωμο.
    Κάθε αγορά δοχείου είναι στην ουσία και μία αντικατάσταση κεφαλών, ακόμα και αν αυτή δεν είναι απαραίτητη. Στην ουσία η τιμή των δοχείων ενσωματώνει και την τιμή των κεφαλών...
    ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση. θα δοκιμάσω και μαύρο και έγχρωμα γιατί μου κάνουν νούμερα. ελπίζω να εκτυπώνει εντάξει! ευχαριστώ!

  11. #116
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να ρωτήσω και εγώ κάτι μελάνια χύμα σε Ελλάδα που θα βρω να τα γεμίζω με μελάνι μαύρο κυρίως με ενδιαφέρει σε HP deskjet 2135;
    Μένω Λάρισα έχει να προτείνει κανείς κάποιο καλό μαγαζί με μελάνια χύμα;
    Στο μαγαζί που δούλευα τα καθαρίζαμε με ατμό όπως είπα προηγουμένως, πως θα γίνει να τα καθαρίσω στο σπίτι μπορώ; Αν ναι με ποιο τρόπο, θα βοηθούσε αν ποστάρατε κάποιο βίντεο ώστε να δω τον τρόπο.

    Ευχαριστώ όποιον απαντήσει.

Σελ. 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 3678

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-12, 01:36
  2. Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-12, 10:31
  3. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-12, 20:08
  4. Μηνύματα: 85
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-12, 00:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας