Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΙΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    (dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα παιδιά.Έχω από τον περασμένο Οκτώβριο το φοιτητικο mobile internet της Vodafone στα 4GB και σήμερα παρατήρησα κάτι τρελό!Το Σάββατο μπήκαν τα 4GB στο λογαριασμό μου γι αυτό το μήνα.Αφου χρησιμοποίησα περίπου στα 40-50mb την ημέρα το υπόλοιπο μειώθηκε γύρω στα 4030-40mb όπως είναι λογικό.Χθες το πρωί που κοίταξα το υπόλοιπό μου μου έβγαλε οτι είναι 4089mb!Δηλαδή μπήκαν mb στο λογαριασμό μου.Αφου το χρησιμοποίησα και χθες σήμερα το πρωί είδα οτι μπήκαν πάλι mb και το όριο ήταν πάλι στα 4096mb!Τι έγινε;;Μήπως έχει σχέση επειδή τον προηγούμενο μήνα είχα υπόλοιπο 3300mb μου περνάει κάθε μέρα στο λογαριασμό τον ανάλογο αριθμό mb από εκείνο το υπόλοιπο και φτάνει στο όριο;

  2. #2
    Εγγραφή
    06-11-2007
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από christos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά.Έχω από τον περασμένο Οκτώβριο το φοιτητικο mobile internet της Vodafone στα 4GB και σήμερα παρατήρησα κάτι τρελό!Το Σάββατο μπήκαν τα 4GB στο λογαριασμό μου γι αυτό το μήνα.Αφου χρησιμοποίησα περίπου στα 40-50mb την ημέρα το υπόλοιπο μειώθηκε γύρω στα 4030-40mb όπως είναι λογικό.Χθες το πρωί που κοίταξα το υπόλοιπό μου μου έβγαλε οτι είναι 4089mb!Δηλαδή μπήκαν mb στο λογαριασμό μου.Αφου το χρησιμοποίησα και χθες σήμερα το πρωί είδα οτι μπήκαν πάλι mb και το όριο ήταν πάλι στα 4096mb!Τι έγινε;;Μήπως έχει σχέση επειδή τον προηγούμενο μήνα είχα υπόλοιπο 3300mb μου περνάει κάθε μέρα στο λογαριασμό τον ανάλογο αριθμό mb από εκείνο το υπόλοιπο και φτάνει στο όριο;
    To μόνο σίγουρο είναι πως δεν περνάει στον επόμενο μήνα, όταν ανοίγεις το πρόγραμμα τσέκαρε κάτω αριστερά το κόκκινο σήμα που σε πάει στο site της Vodafone, και δες από εκεί το υπόλοιπο που έχεις

  3. #3
    Εγγραφή
    31-03-2013
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Κατι ασχετο, αλλα για να μην ανοιγω θεμα ας ρωτησω εδω.
    Αν τελιωσουν αυτα τα 4 gb, μπορεις να τα συμπληρωσεις καπως; Με μια απλη καρτα ας πουμε.
    Και απο ταχυτητες πως παει;

  4. #4
    Question
    Να κάνω μία ερώτηση για το φοιτητικό πακέτο, το οποίο το έχω και εγώ για σχεδόν δύο χρόνια. Η πρώτη μου ερώτηση είναι τι γίνεται όταν σταματήσω να είμαι φοιτητής. Το πρόγραμμα σταματάει ή όχι? Η δεύτερη ερώτηση αφορά τις ταχύτητες 4G. Υπάρχει περίπτωση να αναβαθμίσουμε σε 4g έστω και με κάποιο επιπλέον κόστος ή όχι?

    Ευχαριστώ!

  5. #5
    Κανείς??

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-12, 18:10
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-12, 17:03
  3. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-12, 15:50
  4. Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-08-12, 23:31
  5. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-12, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας