Σελ. 169 από 278 ΠρώτηΠρώτη ... 149159164167168169170171174179189 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.521-2.535 από 4167
  1. #2521
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    εδω λεμε για δορυφορικη , για δορυφορικη λες? εχεις και εκει προβλημα ?

  2. #2522
    Εγγραφή
    04-06-2017
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εχω μια αλλη απορια. Οταν εκανες την αιτηση για τη δορυφορικη, δε γνωριζες πως πρεπει να τρυπηθει ο τειχος; Αφου στην αρχη ανεφερες πως ηρθε και δε γινοταν να μπει στο μπαλκονι το πιατο. Και να εμπαινε, απο που θα περνουσε το καλωδιο μετα;
    Εχεις δικιο αλλα νομιζα οτι δεν θα χρειαζοταν τρυπα με καποιον τροπο αλλα...

  3. #2523
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπερα, να ρωτησω και εγω κατι.
    Εχω τωρα nova tv και θελω να βαλω cosmote TV. Επειδη το πιατο μου τωρα ειναι στο μπαλκονι αλλα θελω να μεινει γιατι εχω και δεκτη για τα καναλια FTA των Hotbirds, θα τους πω να βαλουν αλλο στην ταρατσα, καλωδιο εχω ηδη περασμενο γιατι το πιατο αυτο εχει LNB με 4 εξοδους και εχω τις 3 συνδεδεμενες.
    Οποτε θα φυγει ενα και θα μπει στο αλλο της ταρατσας.
    Γινεται να πω οτι θελω LNB με εξοδο για 4 δεκτες?
    δλδ αν το εχω ηδη παρει αν δεν δινουν αυτοι να τους το δωσω να βαλουν εκεινο?
    γιατι αλλιως θα πρεπει να το αλλαζω μετα και μπορει να χαλασω και την στοχευση.
    Σκεφτομαι μηπως μπει μετα Diseq για να εχω στον δεκτη των FTA εκτος του Hot Birds και τα FTA του δορυφορου που ειναι και το ΟΤΕ TV γιαυτο το λεω.

  4. #2524
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimos20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπα λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα να το κανεις παρα μονο αν καποιες σωληνωσεις ειναι τοσο στενες ωστε να μην χωραει να περασει το καλωδιο σου (η πλεον υποψηφια για αυτο το προβλημα ειναι αυτη που ξεκινα απο το κεντρικο κουτι διακλαδωσης του οροφου προς το διαμερισμα σου. Αν αυτη χωρα 2ο καλωδιο προχωρα ετσι αφοβα, διοτι αυτες που ενωνουν οροφο με οροφο συνηθως ειναι και αρκετες αλλα και επαρκους διαμετρηματος).

    Προβλημα δεν δημιουργεις σε αλλα διαμερισματα, αυτο ειναι το μονο βεβαιο. Φυσικα, θα χρειαστεις τεχνικο για αυτη τη δουλεια, αλλα ειναι η σωστοτερη ολων. Σκεψου οτι ενα εξωτερικο καλωδιο ειναι εκτεθιμενο 365 μερες το χρονο σε οτιδηποτε, απο καιρικες συνθηκες εως το να φερει η πολυκατοικια ενα συνεργειο, πχ με σκαλωσιες και να κανουν πατεντες πανω στο καλωδιο σου για να δουλεψουν. Ενω μεσα απτις σωληνωσεις αν το περασεις δεν εχεις να ανησυχεις για τιποτα.


    Το διάβασα σε γειτονικό forum δεν ξέρω αν γίνεται έτσι όπως τα λέει αυτός ο χρήστης

    Υπάρχουν διάφορες περιπτώσεις που κάνουν την κεντρική εγκατάσταση, υπάρχουν αυτές που πάει ενα καλώδιο σε κάθε διαμέρισμα, αν σε είσαι σε αυτή την περίπτωση και υπάρχει και σωλήνας είσαι οκ.
    Συνήθως όμως υπάρχει η κάθετη καλωδίωση, ξεκινάει ενα καλώδιο πχ απο την αριστερή πλευρά της ταράτσας, πάει στον αριστερή πλευρά του τελευταίου στην πριζα, απο εκεί άλλο καλώδιο συνεχίζει και πάει στον πιο κάτω όροφο πάντα στην ίδια πλευρά της οικοδομής κοκ, εκεί δεν μπορείς.
    Υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις, αλλά συνήθως η κάθετη είναι αυτή που βλέπεις πιο συχνά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tseug Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος αλλά έχω ένα θεματάκι με το foxplay από Cosmote Tv.
    Μου έχει δώσει ένας φίλος τους κωδικούς του για να βλέπω. Ενώ στην αρχή έπαιζε κανονικά πλέον λαμβάνω συνέχεια το μήνυμα Έχετε φτάσει το μέγιστο αριθμό συνδεδεμένων συσκευώνμου βγάζει το μήνυμα. Οι συσκευές που έχουν μπει σε αυτό το λογαριασμό είναι ο υπολογιστής του φίλου όταν φτιάξαμε το foxplay (δοκιμαστικά. εκείνος δεν το χρησιμοποιεί), ο υπολογιστής μου και το κινητό μου που προσπάθησα να μπω μια φορά να δω πως δουλεύει το app.

    Απ' τις ρυθμίσεις, Οι συσκευές μου, βλέπω 5 συσκευές. Το ένα είναι το κινητό μου και τα άλλα 4 είναι συνδέσεις από Windows ID.

    Δηλαδή σαν κάθε φορά που έμπαινα απ' τον υπολογιστή μου να το έπιανε σαν νέα συσκευη. Το κινητό συνεχίζει να παίζει φυσικά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αφαιρεθούν αυτές οι συσκευές ώστε να βλέπω απ' τον υπολογιστή;

    Ευχαριστώ.

    Στο cosmote tv go νομίζω πως πλέον είναι μόνο μια συσκευή και μπορείς να την αλλάζεις κάθε μήνα

    Τώρα είδα πως υπάρχει άλλη υπηρεσία, δεν την ήξερα, δεν ξέρω γιατί σου το κάνει αυτό
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 17-11-18 στις 16:15.

  5. #2525
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.220
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, να ρωτησω και εγω κατι.
    Εχω τωρα nova tv και θελω να βαλω cosmote TV. Επειδη το πιατο μου τωρα ειναι στο μπαλκονι αλλα θελω να μεινει γιατι εχω και δεκτη για τα καναλια FTA των Hotbirds, θα τους πω να βαλουν αλλο στην ταρατσα, καλωδιο εχω ηδη περασμενο γιατι το πιατο αυτο εχει LNB με 4 εξοδους και εχω τις 3 συνδεδεμενες.
    Οποτε θα φυγει ενα και θα μπει στο αλλο της ταρατσας.
    Γινεται να πω οτι θελω LNB με εξοδο για 4 δεκτες?
    δλδ αν το εχω ηδη παρει αν δεν δινουν αυτοι να τους το δωσω να βαλουν εκεινο?
    γιατι αλλιως θα πρεπει να το αλλαζω μετα και μπορει να χαλασω και την στοχευση.
    Σκεφτομαι μηπως μπει μετα Diseq για να εχω στον δεκτη των FTA εκτος του Hot Birds και τα FTA του δορυφορου που ειναι και το ΟΤΕ TV γιαυτο το λεω.
    Αν θελει να σε εξυπηρετησει ο κεραιας γινεται.

  6. #2526
    Εγγραφή
    04-11-2005
    Περιοχή
    Ελληνικό, Αττική
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    240
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    FRITZ! Box 7590
    SNR / Attn
    24(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @Nikiforos Θεωρώ πάντως ότι δεν αξίζει τον κόπο και τα έξοδα. Τα FTA στον εν λόγω δορυφόρο είναι λιγοστά. Εκτός κι αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο που θέλεις.
    NAS: QNAP TS-653D-4G@16GB with WD6003FRYZ Backup NAS: QNAP TS459 Pro+ with WD50EFRX &Promise Smartstor NS4600 with WD30EZRX (iSCSI)
    UPS: Back-UPS RS BR1200LCDI Router: AVM Fritz!Box 7590 Switch: Netgear GSS116E

    Dell Latitude E6520 (i7-2720QM CPU @ 2.20GH, 16GB, SSD)
    Custom PC (GA-EX58-UD5, Zeon X5650, 12GB, Gigabyte GV-N98TSL-1GB nVidia, SSD, WD Velociraptor WD3000HLFS, other HDs)

  7. #2527
    Εγγραφή
    04-06-2017
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cyta Hellas
    Καλησπέρα αν πάρω 2 τέτοιους διακλαδωτές θα μπορέσω να κάνω τη δουλειά μου ? https://www.emimikos.gr/KONIG-FC-2SPLT-ST-KN/
    Η χρειαζομαι και πριζα σαν αυτη ? https://www.kafkas.gr/proionta/ilekt...186046_186046/
    Ευχαριστώ πολύ

  8. #2528
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, να ρωτησω και εγω κατι.
    Εχω τωρα nova tv και θελω να βαλω cosmote TV. Επειδη το πιατο μου τωρα ειναι στο μπαλκονι αλλα θελω να μεινει γιατι εχω και δεκτη για τα καναλια FTA των Hotbirds, θα τους πω να βαλουν αλλο στην ταρατσα, καλωδιο εχω ηδη περασμενο γιατι το πιατο αυτο εχει LNB με 4 εξοδους και εχω τις 3 συνδεδεμενες.
    Οποτε θα φυγει ενα και θα μπει στο αλλο της ταρατσας.
    Γινεται να πω οτι θελω LNB με εξοδο για 4 δεκτες?
    δλδ αν το εχω ηδη παρει αν δεν δινουν αυτοι να τους το δωσω να βαλουν εκεινο?
    γιατι αλλιως θα πρεπει να το αλλαζω μετα και μπορει να χαλασω και την στοχευση.
    Σκεφτομαι μηπως μπει μετα Diseq για να εχω στον δεκτη των FTA εκτος του Hot Birds και τα FTA του δορυφορου που ειναι και το ΟΤΕ TV γιαυτο το λεω.
    Αν στο κόστος σύνδεσης περιλαμβάνεται και η εγκατάσταση, τότε θα έρθει ο τεχνικός να βάλει το πιάτο, να περάσει δωρεάν μέχρι 30 μέτρα καλώδιο και να ρυθμίσει την υπηρεσία στον δέκτη.
    Είχα κι εγώ πριν Nova και τελικά δεν ήθελα να περάσει το καλώδιο (μου άφησε την κουλούρα), χρησιμοποιώντας το υπάρχον.
    Όσον αφορά την κεραία είχα 2 επιλογές. Είτε να βάλει και την νέα, είτε να κάνω χρήση της παλιάς (με αλλαγή στόχευση) και να μου αφήσει την νέα. Επέλεξα το δεύτερο.

    Το επιπλέον που ζητάς με αλλαγή του LNB είναι και αυτό εύκολο. Θα του δώσεις ένα 4πλό που θα το βάλει στο νέο πιάτο αντί του απλού που έχει, αλλά υποχρεούται να ρυθμίσει μόνο το δικό σου πακέτο στον δέκτη. Όπως έγραψε και ο φίλος παραπάνω, δεν αξίζουν όμως τα FTA αυτού του δορυφόρου.

  9. #2529
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από winlink Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Nikiforos Θεωρώ πάντως ότι δεν αξίζει τον κόπο και τα έξοδα. Τα FTA στον εν λόγω δορυφόρο είναι λιγοστά. Εκτός κι αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο που θέλεις.
    καλησπέρα ναι μαλλον εχεις δικιο βλεπω εδω οτι οντως ειναι ελαχιστα και πολλα απο αυτα αν θυμαμαι καλα υπαρχουν στους Hotbirds στις 13ο Ε https://www.lyngsat.com/Eutelsat-9B.html

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν στο κόστος σύνδεσης περιλαμβάνεται και η εγκατάσταση, τότε θα έρθει ο τεχνικός να βάλει το πιάτο, να περάσει δωρεάν μέχρι 30 μέτρα καλώδιο και να ρυθμίσει την υπηρεσία στον δέκτη.
    Είχα κι εγώ πριν Nova και τελικά δεν ήθελα να περάσει το καλώδιο (μου άφησε την κουλούρα), χρησιμοποιώντας το υπάρχον.
    Όσον αφορά την κεραία είχα 2 επιλογές. Είτε να βάλει και την νέα, είτε να κάνω χρήση της παλιάς (με αλλαγή στόχευση) και να μου αφήσει την νέα. Επέλεξα το δεύτερο.

    Το επιπλέον που ζητάς με αλλαγή του LNB είναι και αυτό εύκολο. Θα του δώσεις ένα 4πλό που θα το βάλει στο νέο πιάτο αντί του απλού που έχει, αλλά υποχρεούται να ρυθμίσει μόνο το δικό σου πακέτο στον δέκτη. Όπως έγραψε και ο φίλος παραπάνω, δεν αξίζουν όμως τα FTA αυτού του δορυφόρου.
    εμενα δεν μου αφησαν με νοβα το καλωδιο, τα αλλα μου τα αφησαν και το πιατο κατεληξε για wifi στα 5ghz
    εννοειτε οτι δεν θα εκανε καμια ρυθμιση απλα μονο το LNB για να μην χαλασω στοχευση.
    Οντως ειδα το site και οπως ειπα παραπανω δεν αξιζουν οπως βλεπω, ειναι καλυτερα στο αλλο πιατο να προσθεσω και τους Astra στις 19.2oE https://www.lyngsat.com/Astra-1KR-1L-1M-1N.html

    Eνταξει ευχαριστω για τις απαντησεις σας, οποτε δεν κανω τπτ σε αυτο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimos20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα αν πάρω 2 τέτοιους διακλαδωτές θα μπορέσω να κάνω τη δουλειά μου ? https://www.emimikos.gr/KONIG-FC-2SPLT-ST-KN/
    Η χρειαζομαι και πριζα σαν αυτη ? https://www.kafkas.gr/proionta/ilekt...186046_186046/
    Ευχαριστώ πολύ
    για την πριζα δεν ξερω αν κανει διαχωρισμο εσωτερικα λεει απλα τερματικη δεν ξερω αν κανει.
    Για τους διακλαδωτηρες ειναι απλα διακλαδωτηρες δεν ειναι splitter που κανουν διαχωρισμο σηματος, δεν ειναι αυτα που σου ειχα δειξει.
    Θες διαχωριστη ΟΧΙ διακλαδωτη! δες εδω https://www.skroutz.gr/c/243/aksesou...84%CE%BF%CF%82
    https://www.emimikos.gr/ANG-S505/ ετσι πρεπει να ειναι το ενα απο κατω λεει SAT και το αλλο λεει TV που εννοει την επιγεια ληψη.
    Το αλλο απλα οτι σημα ερχεται τα σπαει σε 2 ειναι ενα απλο ΤΑΦ δεν κανει διαχωρισμο συχνοτητων.

  10. #2530
    Εγγραφή
    04-06-2017
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα ναι μαλλον εχεις δικιο βλεπω εδω οτι οντως ειναι ελαχιστα και πολλα απο αυτα αν θυμαμαι καλα υπαρχουν στους Hotbirds στις 13ο Ε https://www.lyngsat.com/Eutelsat-9B.html

    - - - Updated - - -



    εμενα δεν μου αφησαν με νοβα το καλωδιο, τα αλλα μου τα αφησαν και το πιατο κατεληξε για wifi στα 5ghz
    εννοειτε οτι δεν θα εκανε καμια ρυθμιση απλα μονο το LNB για να μην χαλασω στοχευση.
    Οντως ειδα το site και οπως ειπα παραπανω δεν αξιζουν οπως βλεπω, ειναι καλυτερα στο αλλο πιατο να προσθεσω και τους Astra στις 19.2oE https://www.lyngsat.com/Astra-1KR-1L-1M-1N.html

    Eνταξει ευχαριστω για τις απαντησεις σας, οποτε δεν κανω τπτ σε αυτο.

    - - - Updated - - -



    για την πριζα δεν ξερω αν κανει διαχωρισμο εσωτερικα λεει απλα τερματικη δεν ξερω αν κανει.
    Για τους διακλαδωτηρες ειναι απλα διακλαδωτηρες δεν ειναι splitter που κανουν διαχωρισμο σηματος, δεν ειναι αυτα που σου ειχα δειξει.
    Θες διαχωριστη ΟΧΙ διακλαδωτη! δες εδω https://www.skroutz.gr/c/243/aksesou...84%CE%BF%CF%82
    https://www.emimikos.gr/ANG-S505/ ετσι πρεπει να ειναι το ενα απο κατω λεει SAT και το αλλο λεει TV που εννοει την επιγεια ληψη.
    Το αλλο απλα οτι σημα ερχεται τα σπαει σε 2 ειναι ενα απλο ΤΑΦ δεν κανει διαχωρισμο συχνοτητων.
    Οχι ρε φίλε και τα εκανα παραγγελια πριν λιγο ολα απο τον Μιμικο.Θα προσπαθήσω να τα κανω αλλαγη με αυτό που μου έδειξες.Ευχαριστώ πολύ Νικηφόρε αν δεν είχα και εσενα να σαι καλά.

  11. #2531
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimos20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ρε φίλε και τα εκανα παραγγελια πριν λιγο ολα απο τον Μιμικο.Θα προσπαθήσω να τα κανω αλλαγη με αυτό που μου έδειξες.Ευχαριστώ πολύ Νικηφόρε αν δεν είχα και εσενα να σαι καλά.
    αφου τα ειπαμε και τις προαλες ρε συ! και σου ειπα να προσεξεις να μην παρεις απλα ΤΑΦ. anyway αλλαξε τα γιατι μαλλον θα κανουν σαλατα τα παντα και δεν θα βλεπεις τιποτα.
    Δεν τα εχω δοκιμασει αυτα ετσι αλλα λογικα δεν κανουν γιατι ειναι απλα διακλαδωτηρες δεν ειναι διαχωριστες σηματος δορυφορικης - επιγειας.

  12. #2532
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.687
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Απλα προσεξε, αν βαλεις σε ενα πιατο και τους δυο δορυφορους, το πιατο να ειναι μεγαλο. Αν ειναι τα κλασικα που δινουν τα μικρα, στο τσακ πετυχαινεις τη στοχευση και μπορει με το παραμικρο να μην εχεις καλο σημα.
    Καλο ειναι να μπει ενα πιατο 100εκατοστων και να βαλεις και τα δυο LNB επανω

  13. #2533
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα προσεξε, αν βαλεις σε ενα πιατο και τους δυο δορυφορους, το πιατο να ειναι μεγαλο. Αν ειναι τα κλασικα που δινουν τα μικρα, στο τσακ πετυχαινεις τη στοχευση και μπορει με το παραμικρο να μην εχεις καλο σημα.
    Καλο ειναι να μπει ενα πιατο 100εκατοστων και να βαλεις και τα δυο LNB επανω
    υποθετω αναφερεσε σε αυτο που ειπα για τους hotbird και Astra, τα γνωριζω, 80αρι εχω σε μερικα καναλια μπορει να εχει θεμα, το ξερω οτι θελει κανονικα ποιο μεγαλο.
    Δεν ειναι ομως επι του θεματος αυτου να τα πουμε εδω αυτα. Ευχαριστω παντως για την παρατηρηση.

  14. #2534
    Εγγραφή
    04-06-2017
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου τα ειπαμε και τις προαλες ρε συ! και σου ειπα να προσεξεις να μην παρεις απλα ΤΑΦ. anyway αλλαξε τα γιατι μαλλον θα κανουν σαλατα τα παντα και δεν θα βλεπεις τιποτα.
    Δεν τα εχω δοκιμασει αυτα ετσι αλλα λογικα δεν κανουν γιατι ειναι απλα διακλαδωτηρες δεν ειναι διαχωριστες σηματος δορυφορικης - επιγειας.
    Τους έστειλα mail ελπίζω να το δουν από Δευτέρα.Σε ευχαριστώ και πάλι για την άμεση παρεμβασή σου.

  15. #2535
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπέρα!
    να ρωτησω κατι, επειδή εβαλα στο εξοχικο ADSL γραμμη μου βγαλανε προσφορα cosmote TV full pack δορυφορικο 25 ευρω τον μηνα λεει για 12μηνες, αλλα δειχνει για το τηλεφωνικο νουμερο εξοχικου.
    Γινεται να παρω την προσφορα αλλα να το εχω στην Αθηνα που δεν εχω ΟΤΕ γραμμη?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimos20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους έστειλα mail ελπίζω να το δουν από Δευτέρα.Σε ευχαριστώ και πάλι για την άμεση παρεμβασή σου.
    παρακαλω! δεν κανει τιποτα

Σελ. 169 από 278 ΠρώτηΠρώτη ... 149159164167168169170171174179189 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-16, 21:29
  2. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-16, 16:06
  3. OTE TV μέσω Broadband σύνδεσης
    Από johnp στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-16, 14:15
  4. OTE TV Μέσω Ευρυζωνικής Σύνδεσης.
    Από dionisis1925 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-15, 13:38
  5. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-15, 16:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας