Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 36
  1. #16
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cleffekt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία καραμέλα. Έχω κάνει 3 φορές καταγγελία στην EETT. Πάντα έχω εξυπηρετηθεί

    1) Στην HOL και πήρα τα χρήματα μου πίσω
    2) Στην COSMOTE για παράνομη χρέωση στο 0.facebook.com και έγινε πίστωση στον λογαριασμό μου
    3) Στα ΕΛ.ΤΑ. (πρόσφατη)
    Αυτά τα θεωρείς πως λόγω της μεσολάβησης της ΕΕΤΤ πραγματοποιήθηκαν;Εποπτικός έλεγχος είναι μονάχα η ικανοποίηση του πελάτη;Σε ποια από τις 2 πρώτες καταγγελίες σε ενημέρωσαν για το αποτέλεσμα των όσων διερεύνησαν;

  2. #17
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά τα θεωρείς πως λόγω της μεσολάβησης της ΕΕΤΤ πραγματοποιήθηκαν
    Ναι, όχι απαραίτητα με εντολή της ΕΕΤΤ αλλά βοηθάει να δει κάποιος κάπως πιο ανώτερος το πρόβλημα του πελάτη που δε διαβάζει από λίστα Α,Β,Γ.

  3. #18
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΟΤΕ, ΠΟΤΕ, ΠΟΤΕ δεν "αγοράζουμε" από το τηλέφωνο! Πρέπει να έχει ειπωθεί δεκάδες φορές εδώ μέσα.
    ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή με ενδιαφέρει και μένα αυτό, γιατί πήρα προσφορά από Vodafone στο τηλέφωνο, πώς διασφαλίστε με email?
    Δεν νομίζω να κάθονται να στέλνουν email για όλες τις προσφορές που κάνουν.
    Ζητάς να σου στείλουν το συμβόλαιο με mail, αλλιώς να μην στείλουν courrier.Οταν έρθει courrier, τσεκάρεις 'οτι αυτό που υπογράφεις είναι ίδιο με αυτό που σου έστειλαν. Μέχρι και ότι είναι προσφορά που λήγει αύριο έχω ακούσει.

    Συνήθως είναι απατεωνιά των μεσαζόντων, μπορεί όμως να προκύψει και από άσχετο υπάλληλο σε κατάστημα κινητής.

    Από τα πιό χαριτωμένα είναι όταν μου στείλανε συμβόλαιο να διαβάσω πριν υπογράψω σε κατάστημα ACS στη Νέα Σμύρνη, και στην ACS επιμένανε να το διαβάσω στο κατάστημα και να μην το πάρω μαζί μου λέγοντας ότι αυτή είναι η προκτική όλων των εταιρειών κινητής. Με εκνευρίσανε και τους έλουσα.

  4. #19
    Εγγραφή
    10-08-2012
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ
    Router
    Μαμά Intracom
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 44.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά τα θεωρείς πως λόγω της μεσολάβησης της ΕΕΤΤ πραγματοποιήθηκαν;Εποπτικός έλεγχος είναι μονάχα η ικανοποίηση του πελάτη;Σε ποια από τις 2 πρώτες καταγγελίες σε ενημέρωσαν για το αποτέλεσμα των όσων διερεύνησαν;
    Φυσικά. Έχω κάνει καταγγελία και μόνος μου στην COSMOTE και με έχουν συνδέσει με τα @@ τους. Μέσω EETT κάτι γίνεται. Και φυσικά μου κάνουν κοινοποίηση ΓΡΑΠΤΩΣ με αλληλογραφία στην διεύθυνση μου και υποχρεώνουν την εταιρία που έχεις κάνει την καταγγελία να σου απαντήσει γραπτώς. Δεν λέω ότι είναι πανάκεια, αλλά δεν έχουμε και πολλές διαφορετικές επιλογές. Για την δεύτερη περίπτωση θα σου αναφέρω μόνο πως οι εταιρίες κινητής πρόσφατα έφαγαν πρόστιμο συνολικής αξίας 6.5 εκ. ευρώ για τέτοιες αυθαίρετες ενέργειες προς τους καταναλωτές.

    http://www.tanea.gr/oikonomia/article/?aid=4767174

    Συγκεκριμένα, έπειτα από τη διερεύνηση αρκετών καταγγελιών συνδρομητών τις οποίες είχε δεχτεί η ΕΕΤΤ εδώ και αρκετό καιρό, η Ολομέλεια της Επιτροπής επέβαλε ομόφωνα πρόστιμα ύψους 3,5 εκατ. ευρώ στην εταιρεία Cosmote, 2,5 εκατ. ευρώ στη Vodafone και 650.000 ευρώ στη Wind.
    Εσύ τι παράδειγμα έχεις να αναφέρεις και έχεις τέτοια άποψη; Μιλάς για "καραμέλα" και αντιτίθεσαι γενικά επί του θέματος. Εγώ μιλάω με παραδείγματα προσωπικά. Αν έχεις κάτι να μοιραστείς μαζί μας γράψε τα ολοκληρωμένα και με άποψη.

  5. #20
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ

    Ζητάς να σου στείλουν το συμβόλαιο με mail, αλλιώς να μην στείλουν courrier.Οταν έρθει courrier, τσεκάρεις 'οτι αυτό που υπογράφεις είναι ίδιο με αυτό που σου έστειλαν. Μέχρι και ότι είναι προσφορά που λήγει αύριο έχω ακούσει.

    Συνήθως είναι απατεωνιά των μεσαζόντων, μπορεί όμως να προκύψει και από άσχετο υπάλληλο σε κατάστημα κινητής.

    Από τα πιό χαριτωμένα είναι όταν μου στείλανε συμβόλαιο να διαβάσω πριν υπογράψω σε κατάστημα ACS στη Νέα Σμύρνη, και στην ACS επιμένανε να το διαβάσω στο κατάστημα και να μην το πάρω μαζί μου λέγοντας ότι αυτή είναι η προκτική όλων των εταιρειών κινητής. Με εκνευρίσανε και τους έλουσα.
    Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα.
    Δεν έχει νόημα να στείλουν το συμβόλαιο, καθώς εκεί δεν αναφέρονται οι ειδικές εκπτώσεις που προσφέρουν, μέσω επιδοτήσεων ή λόγω συνδυαστικής έκπτωσης από το σταθερό.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #21
    Εγγραφή
    28-09-2005
    Περιοχή
    Αγ. Δημήτριος - Αθήνα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZyXEL VMG1312-B10D
    SNR / Attn
    25.9(dB) / 10.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ διαβάζοντας το θέμα.
    Ότι δηλαδή στα συμβόλαια δεν αναφαίρονται οι "ειδικές" επτώσεις/προσφορές.

    Αλήθεια πως θα μπορούσε να είναι καλυμμένος κάποιος ότι αυτά που του τάζουν, θα εφαρμοστούν κατά λέξη;
    Αυτό με το e-mail που έχει αναφερθεί, μπορεί να έχει νομική ισχύ και αν ναι με ποιες προυποθέσεις;
    Ας υποθέσουμε δγλαδή ότι δέχονται να σου στείλουν την όποια προσφορά σε e-mail. ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΝΟΜΙΚΑ ΕΓΚΥΡΗ;
    (πέρα από την αναγραφή των στοιχείων του παρόχου και του εν δυνάμη πελάτη)
    Μάλλον χρειαζόμαστε τη συμβουλή κάποιου που να ξέρει από νομικά εδώ...


    Σε κάθε περίπτωση, ισχύει ότι η αγορά από το τηλέφωνο είναι η πιο επιρρεπής στην απάτη.
    Αν και υποτίθεται ότι οι συνομιλίες καγράφονται, ίσως στην πράξη χρησιμοποιούνται (αν χρησιμοποιούνται) μόνο στην περίπτωση που θιχτεί η εκάστοτε εταιρία και όχι ο πελάτης τους...
    MARINALEDA Εκεί που η «ουτοπία» γίνεται πραγματικότητα...

  7. #22
    Εγγραφή
    08-10-2011
    Περιοχή
    περιστερι αθηνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.460
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    speedport-entry 2i
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παντως στη hol που ειμαι στον δευτερο χρονο τωρα...οτι μου εχουν πει απο το τηλεφωνο εχει γινει και στη πραξη.....μου ειπαν 40% εκπτωση αν θα παραμεινω στην εταιρια για ενα χρονο και θα σας στειλουμε και το συμβολιο.και οντως εγεινε .μου εστειλαν τα χαρτια του συμβολαιου τα υπεργραψα και ολα καλα.

  8. #23
    Εγγραφή
    11-10-2007
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    273
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54993/5493
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αντίστοιχη προσφορά (τηλεφωνικά) δέχτηκα και εγώ γύρω στα τέλη Δεκεμβρίου, προκειμένου να μεταφέρω το σταθερό και το κινητό μου στη WIND. Η προσφορά αφορούσε το πρόγραμμα WIND ONE L (πληροφορίες εδώ) στην προνομιακή τιμή των €39,9 για ένα έτος, ενώ υπήρχε και δώρο ένα κινητό τηλέφωνο (LG Optimus L3). Η πωλήτρια που είχε αναλάβει την πώληση ήταν ευγενική και αρκετά επεξηγηματική απαντώντας στις ερωτήσεις που τις έκανα. Ωστόσο, δεδομένων των όσων έχω ακούσει και διαβάσει κατά καιρούς στο adslgr σχετικά με την πρακτική προσέγγισης κάποιων εταιριών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, ζήτησα να μου αποστείλουν με email το συμβόλαιο προκειμένου να το διαβάσω.

    Παράπονο δεν είχα από τους προηγούμενους παρόχους σταθερής και κινητής, ωστόσο η πρόταση ήταν αρκετά καλύτερη τόσο από πλευράς προσφερόμενων υπηρεσιών όσο και από οικονομικής άποψης. Βέβαια είχα ενημερωθεί από φίλους και γνωστούς ότι το δίκτυο της Wind δεν έχει και την καλύτερη κάλυψη στην κινητή και γενικά υπολείπεται (προσωπικές γνώμες) σε σχέση με τα άλλα 2, αλλά αποφάσισα να δοκιμάσω.
    Έτσι και έγινε λοιπόν και αφού διάβασα τους όρους, αποφάσισα να αποδεχτώ την πρόταση.
    Μάλιστα,όταν παρέλαβα το συμβόλαιο από τον courier, μαζί με τους όρους υπήρχε και το χαρτί που έγραφε για την προσφορά που μου είχε γίνει προσωπικά (στα €39,9 για ένα έτος).

    Μέχρι στιγμής πάντως έχει εκδοθεί ένας μόνο λογαριασμός που περιείχε μόνο το κινητό τηλέφωνο, ενώ ο επόμενος θα περιέχει και το σταθερό καθώς η μεταφορά έγινε πριν από 1 εβδομάδα περίπου. Σε αυτό τον λογαριασμό δεν υπήρχε κάτι διαφορετικό από αυτό που συμφωνήθηκε, ενώ και από επικοινωνία μου με την εξυπηρέτηση πελατών ενημερώθηκα και για την αναλογία του κινητού και του σταθερού στον λογαριασμό.
    Θέλω να πω επίσης ότι η εξυπηρέτηση είναι άψογη μέχρι στιγμής, ενώ δέχτηκα και τηλεφώνημα από την Wind για να ενημερωθούν αν όλα ήταν όπως συμφωνήθηκαν.

    Διαβάζοντας το συγκεκριμένο νήμα προβληματίστηκα βέβαια και ξαναδιάβασα τους όρους και την προσφορά που αποδέχτηκα δεν είδα όμως κάτι το μεμπτό. Ελπίζω ότι η συνέχεια δεν θα με διαψεύσει.
    Καλή τύχη και στους υπόλοιπους.

  9. #24
    Εγγραφή
    23-01-2013
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Φυσικά και σε πιστεύω φίλε μου, προσωπικά εγώ δεν έχω με καμία εταιρία κινητής ή σταθερής , κατάλαβα αν δεν προσέξεις την πατάς αλλά σε πληροφορώ & μένα με πήραν 2 ξεχωριστοί υπάλληλοι απο την WIND για να με ρωτήσουν τα ίδια με σένα δηλ αν ήμουν ευχαριστημένος στο συγκεκριμένο δικτυο ! τι να τους απαντήσω τους είπα την ιστορία που μπορεί να γίνει και ταινία και το μόνο που ακούς στο δια ταύτα είναι ότι θα το μεταφέρουν . Σε Σένα είπαν 39,90 σε μένα είπαν 36,50 δυστυχώς δεν ζήτησα email και για αυτό παιδεύομαι . ΑΠΛΑ η συμπεριφορά με ενοχλεί επειδή το πακέτο σου είναι παρεμφερή (κινητό & σταθερό) παίρνεις στο σταθερό και σου λένε δεν ξέρουν εμείς χρεώνουμαι τόσα πάρτε & στην κινητή να μάθετε τι θα πληρώσετε και προσπαθείς να βγάλεις άκρη λες και έχεις να κάνεις με διαφορετικές εταιρίες .ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ αν ήσουν στην θέση μου θα καταλάβαινες τι λέω. Η όλη ιστορία θα λυνόταν με έναν υπάλληλο να ασχοληθεί για 1 ώρα θα έχει βρει την προσφορά μου, τον αντιπρόσωπο που μεσολάβησε και θα έχει μάθει την αλήθεια και δεν θα ΠΑΙΔΕΥΕΙ και ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ τον οποιονδήποτε καταναλωτή αυτό είναι εξυπηρέτηση σε μια εταιρία. Και κάτι τελευταίο ακόμη και σήμερα σαφή απάντηση το τι θα πληρώσω δεν ξέρω όλα τα θέματα έχουν προωθηθεί χαχα ,βρήκαμε ασχολία .

  10. #25
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Δεν έχουν άδικο σε αυτό. Εϊναι μεν μια εταιρεία, αλλά είναι ξεχωριστά τμήματα αυτό της κινητής με αυτό της σταθερής αναγκαστικά. Από εκεί και πέρα το να ασχολείται όπως θα ήθελες (και θα ήθελα) ένα υπάλληλος με κάθε υποψήφιο πελάτη, επί μία ώρα, μπας και τον κάνει τελικά πελάτη (που δεν είναι και σίγουρο) είναι απλά ανέφικτο. 20€ το μήνα περίπου πάγιο φτάσαμε να δίνουμε. 2 πάγια θα φεύγουν για κόστος εξοπλισμού και κούριερ για αποστολές, άλλο ένα πάγιο κόστος υπαλλήλου (κάπου τόσο είναι συνολικά μην παραξενεύσαι) για τη 1 ώρα που θα ασχοληθεί, αν στον 1 χρόνο που θα κάτσεις στην εταιρεία βγάλεις και καμιά σοβαρή ζημιά και τρέξουν συνεργεία τεχνικών πάνε άλλα 2-3 πάγια. Ε δε μένει τίποτα στο τέλος. Μπήκαν μέσα... Αυτά αναλογίζομαι καμιά φορά και λέω ότι και καλές είναι οι υπηρεσίες για τα λεφτά που δίνουμε πλέον. Μπορεί να είναι χαμηλοί οι μισθοί και οι αμοιβές μας, αλλά το κόστος κάποιων υπηρεσιών δεν επετράπη να πέσει ανάλογα.

  11. #26
    Εγγραφή
    03-01-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΡΜΟΥ
    Router
    WAG354G
    κατι σχετικο με το email:
    παγκοσμιως το email θεωρειται επισημο εγγραφο ΟΤΙ και να λεει η καθε υπηρεσια/εταιρια. Δεν εχει κανενας δικαιωμα να αρνειται την εγκυροτητα ενος email.
    //|Β//|R7Η

  12. #27
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από corduroy27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ διαβάζοντας το θέμα.
    Ότι δηλαδή στα συμβόλαια δεν αναφαίρονται οι "ειδικές" επτώσεις/προσφορές.
    Έχεις δίκιο σε αυτό. Βασικά στα συμβόλαια δεν αναφαίρονται ΠΟΤΕ τιμές, για να είναι καλυμμένη η εταιρία αν γίνει κάποια μεταβολή της τιμής μέσα στο 12μηνο (πχ αύξηση του ΦΠΑ)

    Όμως η λογική λέει πως θα πρέπει να σε ενημερώσουν για τις ειδικές προσφορές με κάποιο έγγραφο. Δε γίνεται να σου λένε μια τιμή την οποία δε μπορείς να διεκδικήσεις.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  13. #28
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ενας που με καλεσε στο κινητο, τον εκανα σχεδον να με βρίσει.
    Τον ρωτησα που βρηκε το κινητο μου, "απο τον παροχο σας", ποιον παροχο? (ειχα παει απο Voda σε Cosmo, ποτε Wind), "εεε προσφερουμε φτηνοτερο παγιο", και που ξερεις τι πληρωνω εγω?,

    τελικα μου το εκλεισε

    Παντα γραπτα τις προσφορες

  14. #29
    Εγγραφή
    20-01-2009
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Αν εγώ την ώρα που μιλάμε στο τηλέφωνο πω στον υπάλληλο μισό λεπτό να μαγνητοφωνήσω αυτά που μου λες για να είμαι καλυμμένος, πως θα το πάρει λέτε;

  15. #30
    Εγγραφή
    11-10-2007
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    273
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54993/5493
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αφού τον ενημερώνεις, δικαίωμά σου. Όπως κάνουν και αυτοί!

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απίστευτες τιμές κινητών στην Wind!
    Από TheUser στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-12, 17:40
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-12, 13:06
  3. Κλείδωμα μέσω imei στην wind
    Από JethroTull στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-12, 17:34
  4. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-12, 19:18
  5. Καταγγελια σε Vodafone για αντιμετώπιση με χαλασμένο iPhone
    Από engdpali στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-12, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας