Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-36 από 36
  1. #31
    Εγγραφή
    26-11-2012
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τον ρωτησα που βρηκε το κινητο μου, "απο τον παροχο σας", ποιον παροχο? (ειχα παει απο Voda σε Cosmo, ποτε Wind), "εεε προσφερουμε φτηνοτερο παγιο", και που ξερεις τι πληρωνω εγω?,
    Μικρός θεούλης

  2. #32
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tragikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εγώ την ώρα που μιλάμε στο τηλέφωνο πω στον υπάλληλο μισό λεπτό να μαγνητοφωνήσω αυτά που μου λες για να είμαι καλυμμένος, πως θα το πάρει λέτε;
    Εγω εχω εφαρμογη στο κινητο, και το εχω πει σε υπαλληλο της Forthnet.. "και εγω σας ηχογραφω.."

  3. #33
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tragikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εγώ την ώρα που μιλάμε στο τηλέφωνο πω στον υπάλληλο μισό λεπτό να μαγνητοφωνήσω αυτά που μου λες για να είμαι καλυμμένος, πως θα το πάρει λέτε;
    Θα στο κλείσει γιατί κατά 99,9999% του το έμαθαν στα σεμινάρια.

  4. #34
    Εγγραφή
    26-07-2017
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Κάτοχος καρτο-κινητου. Είχα πάνω από δύο μήνες να βάλω κάρτα σχεδόν τρεις κι έλαβα ένα sms πως αν δεν κάνω πακέτο μέχρι τάδε ημερομηνία θα χάσω το υπόλοιπο μου. Το δε υπόλοιπο δεν επαρκούσε για πακέτο κ συμπληρωσα.Εν συντομία, έκανα πακέτο πήρα κ τα bonous κ τρείς μέρες μετά μηδενισαν τον λογαριασμό. Χωρίς προειδοποίηση. Έδωσα χρήματα για πακέτο κ είχα υπόλοιπο 6 ευρώ ακόμα για να ΜΗΝ κλείσει ο λογαριασμός όχι για να κλείσει πληρώνοντας τον.
    Είναι πολλά τα θέματα της Wind. Με έχει χρεώσει ίντερνετ ενώ το κιν ήταν απενεργοποιημένο, στη σταθερή τηλεφωνία άλλο χαλι. Αλλαξα πάροχο. Everybody lies αλλά ή Wind είναι expert....
    Δεν γνωρίζω κανέναν ικανοποιημένο από γουιντ... Ούτε 4g δεν έχει. Βάπτισε το 3g plus ως 4+....
    Ή καταγγελία θα με δικαιώσει; Γνωρίζει κανείς;

  5. #35
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.623
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από faye7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτοχος καρτο-κινητου. Είχα πάνω από δύο μήνες να βάλω κάρτα σχεδόν τρεις κι έλαβα ένα sms πως αν δεν κάνω πακέτο μέχρι τάδε ημερομηνία θα χάσω το υπόλοιπο μου. Το δε υπόλοιπο δεν επαρκούσε για πακέτο κ συμπληρωσα.Εν συντομία, έκανα πακέτο πήρα κ τα bonous κ τρείς μέρες μετά μηδενισαν τον λογαριασμό. Χωρίς προειδοποίηση. Έδωσα χρήματα για πακέτο κ είχα υπόλοιπο 6 ευρώ ακόμα για να ΜΗΝ κλείσει ο λογαριασμός όχι για να κλείσει πληρώνοντας τον.
    Είναι πολλά τα θέματα της Wind. Με έχει χρεώσει ίντερνετ ενώ το κιν ήταν απενεργοποιημένο, στη σταθερή τηλεφωνία άλλο χαλι. Αλλαξα πάροχο. Everybody lies αλλά ή Wind είναι expert....
    Δεν γνωρίζω κανέναν ικανοποιημένο από γουιντ... Ούτε 4g δεν έχει. Βάπτισε το 3g plus ως 4+....
    Ή καταγγελία θα με δικαιώσει; Γνωρίζει κανείς;
    δοκιμασε να επικοινωνησεις με την wind απο το live chat (στη σελιδα διαχειρησης του λογαριασμου σου )
    με λιγη υπομονη και επιμονη , μαλον θα παρεις τα λεφτα σου πισω .

    ειχαν ενα μπονους δωρεαν λεπτων ομιλιας , το οποιο το κανανε συνδρομητικο χρεωνοντας 12 ευρω επιπλεον τον χρονο σε 2 δοσεις , σαν παγιο για αυτο που μεχρι πριν κανανε δωρο ,
    και κυριως !
    δεν εχεις την δυνατοτητα να επιλεξεις αν θες να παιρνεις το δωρο και να χρεωνεσαι , αλλα στο χρεωνουν απο την στιγμη της αποφασης τους γιατι ετσι τους αρεσει και αν δεν θες να χρεωνεσαι πρεπει να το επιλεξεις .

    αυθαιρετες και ξεδιαντροπες χρεωσεις με παγιδες , ειναι τακτικες απατεωνων και οχι συνεργασιων που θα ηθελε καποιος να εχει .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #36
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Koala_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά τα λέει ο goku. Στο τηλέφωνο μπορεί να έλεγαν φούμαρα, όταν ήρθε ο κούριερ, έλεγξες πριν υπογράψεις; αν ναι τι; Στις μέρες μας, θα πρέπει να είσαι διπλά πονηρεμένος και να το ψάχνεις! Τώρα περαστικά...
    Οσο και αν ακούγεται δυσάρεστο, ειναι 100% αλήθεια. Αν δεν ξέρουμε να διασφαλίσουμε τα συμφέροντά μας μην περιμένουμε να το κάνει άλλος για μας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από faye7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτοχος καρτο-κινητου. Είχα πάνω από δύο μήνες να βάλω κάρτα σχεδόν τρεις κι έλαβα ένα sms πως αν δεν κάνω πακέτο μέχρι τάδε ημερομηνία θα χάσω το υπόλοιπο μου. Το δε υπόλοιπο δεν επαρκούσε για πακέτο κ συμπληρωσα.Εν συντομία, έκανα πακέτο πήρα κ τα bonous κ τρείς μέρες μετά μηδενισαν τον λογαριασμό. Χωρίς προειδοποίηση. Έδωσα χρήματα για πακέτο κ είχα υπόλοιπο 6 ευρώ ακόμα για να ΜΗΝ κλείσει ο λογαριασμός όχι για να κλείσει πληρώνοντας τον.
    Είναι πολλά τα θέματα της Wind. Με έχει χρεώσει ίντερνετ ενώ το κιν ήταν απενεργοποιημένο, στη σταθερή τηλεφωνία άλλο χαλι. Αλλαξα πάροχο. Everybody lies αλλά ή Wind είναι expert....
    Δεν γνωρίζω κανέναν ικανοποιημένο από γουιντ... Ούτε 4g δεν έχει. Βάπτισε το 3g plus ως 4+....
    Ή καταγγελία θα με δικαιώσει; Γνωρίζει κανείς;
    Εγω ειμαι ευχαριστημένος με δεδομένο το value for money. Οσες φορές ειχα προβλήματα και έπρεπε να καλέσω επανηλλημμένα το call center τους και να χρεωθώ, τους ζηταγα μετά να μου τα πιστώσουν και το έκαναν. Ξέρω οτι το δικτυό της δεν είναι το καλύτερο αλλά οι τιμές που μου δινει δεν έχουν ανταγωνισμό.

    Πρέπει να ξέρεις τι ζητάς και πώς το ζητάς και πολύ περισσότερο τι ακούνε κάθε μέρα τα παιδιά που ειναι σε call center υποστήριξης..

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Απίστευτες τιμές κινητών στην Wind!
    Από TheUser στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-12, 17:40
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-12, 13:06
  3. Κλείδωμα μέσω imei στην wind
    Από JethroTull στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-12, 17:34
  4. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-12, 19:18
  5. Καταγγελια σε Vodafone για αντιμετώπιση με χαλασμένο iPhone
    Από engdpali στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-12, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας