Σελ. 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 141
  1. #16
    Εγγραφή
    15-09-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    770
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    9(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας πραγματικά έχω σωθεί και το κινητό μου πάνω απολα ::
    Έχω πλέον 45ΜΒ FREE (!!) για επιπλέον εφαρμογές, εσείς πως φτάσατε τα 100ΜΒ;

    Έβαλα το Play APK που μου πες yiapap και με ενα clear cache κ ένα reboot και είμαι πλέον οκ Επιτελούς ξεφορτώθηκα το hansetsms κ μπήκε το goSMSpro που έχει και επιλογή από ποια sim να το στείλει κάθε φορά!
    Τις -odex- εφαρμογές πως τις βάζουμε στην κάρτα; Ή λέτε για απεγκατάσταση;;; Έχει επιλογή για πχ Email (outlook), κάτω από τις ενέργειες έχει για απεγκατάσταση κ οχι για μαρκάρισμα ως εφαρμογή χρήστη ώστε μετά να το κάνω Link, μπορώ να το αλλάξω αυτό;

    Το usb mass storage σήμερα επανήλθε μάλλον ήθελε απανωτά reboot... εντύπωση μου κάνει παντός που δεν βρίσκω το μενού επιλογών όπως είπες κ εσύ κάτω από τις ρυθμίσεις

    Όταν κάνεις reboot δεν χρειάζεται τίποτε, δουλεύει στο παρασκήνιο το Link2SD.
    ...τώρα τι να σου πω, μετά απο άπαντα reboot έστρωσε κ αυτό και δεν μου λέει οτι πρέπει να κάνει επανεκκίνηση η διεπαφη χρηστή, καθώς δεν είχε γίνει mount το δεύτερο partition πριν την εκκίνηση. (Μάλλον θέλει να είναι και secret το partition αυτό)
    Μπορείς να συμμετέχεις και εσύ πολύ εύκολα στην ερευνά/αντιμετώπιση διάφορων ασθενιών, δωρίζοντας υπολογιστικούς πόρους του υπολογιστή σου:


    (κλικ στην εικόνα)


  2. #17
    Εγγραφή
    10-09-2007
    Περιοχή
    Αγ. Παρασκευή
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG 200G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας πραγματικά έχω σωθεί και το κινητό μου πάνω απολα ::
    Έχω πλέον 45ΜΒ FREE (!!) για επιπλέον εφαρμογές, εσείς πως φτάσατε τα 100ΜΒ;

    Έβαλα το Play APK που μου πες yiapap και με ενα clear cache κ ένα reboot και είμαι πλέον οκ Επιτελούς ξεφορτώθηκα το hansetsms κ μπήκε το goSMSpro που έχει και επιλογή από ποια sim να το στείλει κάθε φορά!
    Τις -odex- εφαρμογές πως τις βάζουμε στην κάρτα; Ή λέτε για απεγκατάσταση;;; Έχει επιλογή για πχ Email (outlook), κάτω από τις ενέργειες έχει για απεγκατάσταση κ οχι για μαρκάρισμα ως εφαρμογή χρήστη ώστε μετά να το κάνω Link, μπορώ να το αλλάξω αυτό;

    Το usb mass storage σήμερα επανήλθε μάλλον ήθελε απανωτά reboot... εντύπωση μου κάνει παντός που δεν βρίσκω το μενού επιλογών όπως είπες κ εσύ κάτω από τις ρυθμίσεις


    ...τώρα τι να σου πω, μετά απο άπαντα reboot έστρωσε κ αυτό και δεν μου λέει οτι πρέπει να κάνει επανεκκίνηση η διεπαφη χρηστή, καθώς δεν είχε γίνει mount το δεύτερο partition πριν την εκκίνηση. (Μάλλον θέλει να είναι και secret το partition αυτό)
    Το ότι έχεις μόνο 45MB μη σε προβληματίζει. Έτσι κι αλλιώς ότι θα εγκαθιστάς θα πηγαίνει στο στην sd σου πλέον. Πάντως όπως βλέπεις κι από την φωτό του 1ου post μου έμειναν 121MB στην εσωτερική. Μήπως δεν έχεις μεταφέρει manual κάποιες εφαρμογές που μπορούν να μεταφερθούν στην SD? Μια ωραία εφαρμογή που προτείνω για να βλέπεις πιο εύκολα τι είναι σε εσωτερική, εξωτερική και άλλα πολλά χρήσιμα είναι το ZDbox https://play.google.com/store/apps/d....toolbox&hl=el και έχει και υποστήριξη root συσκευών. Για GoSMSpro συμφωνώ απολύτως κι εγώ αυτό χρησιμοποιώ.
    Όπως είπε και ο yiapap σε προηγούμενο post καλύτερα μην μεταφέρεις τις odex εφαρμογές. Γι αυτό που ρώτησες yiapap και το είδα τώρα (backup/image της SD) νομίζω πως το Titanium https://play.google.com/store/apps/d...umBackup&hl=el θα σε βοηθήσει.

  3. #18
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Μηνύματα
    268
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Επειδή ρωτήθηκε προηγουμένως..τι κάνουμε εάν χάσουμε την κάρτα ή την αλλάξουμε ή...χαλάσει..;

    Η απάντηση είναι εδώ..: http://www.slatedroid.com/topic/5013...ond-partition/

    Προσοχή..αφού δουν τα win την δεύτερη κατάτμηση της κάρτας την αποθηκεύετε στον υπολογιστή και εξυπακούεται ότι: ΠΟΤΕ αρχεία συστήματος συνδεδεμένα στην κάρτα ειδάλλως ...με γεια το τουβλάκι...

  4. #19
    Εγγραφή
    15-09-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    770
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    9(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ... πολύ χρήσιμο κ αυτό. Νομίζω πιο γρήγορα γίνεται με ένα εργαλείο imagine/clone. Εγώ χρησιμοποίησα το Paragon Backup & Recovery 2012 Free και πήρα ένα snapshoot της κάρτας ολόκληρης μαζί με τα δυο partitions


    Παιδιά τα ακόλουθα -odex- αρχεία συστήματος χρειάζονται?:

    SenseWallpaperChooser
    Google Voice
    Ζωντανές ταπετσαρίες (livewallpapers_gles20.apk)
    Ζωντανές ταπετσαρίες MTK (Mtklivewallpapers.apk)
    Talk
    Φακός
    Ραδιόφωνο
    Ρολόι
    Ταπετσαρίες Μαγικού Καπνού
    Ταπετσαρίες Απεικόνισης Μουσικής
    Επιλογές Ζωντανής Ταπετσαρίας

    Λέω για απεγκατάσταση ή για πάγωμα... δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το Link2SD δεν έχει επιλογή για μεταφορά ή σύνδεση!
    Μπορείς να συμμετέχεις και εσύ πολύ εύκολα στην ερευνά/αντιμετώπιση διάφορων ασθενιών, δωρίζοντας υπολογιστικούς πόρους του υπολογιστή σου:


    (κλικ στην εικόνα)


  5. #20
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Tελικά πήρα image με το http://www.runtime.org/data-recovery-software.htm που γενικά χρησιμοποιώ αλλά μόλις τώρα ανακάλυψα ότι έχει δυνατότητα Imaging!
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #21
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    First
    Καλημέρα σε όλους και φυσικά ευχαριστώ πολύ για τον οδηγό και τις συμβουλές!

    Έχω κάποιες ερωτήσεις/θέματα, που σας παραθέτω πιο κάτω και θα ήθελα να ευχαριστήσω εκ των προτέρων όποιον βρει τον χρόνο να ασχοληθεί και να μου απαντήσει

    1. Κατέβασα το αρχείο με τις οδηγίες για το partioning αλλά υπάρχει ένα κόλημα, δεν έχω card reader.
    Ψάχνοντας λίγο στο Google, βρήκα τον ακόλουθο οδηγό και λέω να το προχωρήσω έτσι εκτός αν κάποιος, ξέρει ή βλέπει κάτι που να καθιστά την διαδικασία αδύνατη, προβληματική ή ανασφαλή.
    http://www.androidgadgematic.com/201...-on-micro.html
    Φυσικά θα ακολουθήσω τις οδηγίες που έχετε ανεβάσει στο συνημμένο αρχείο για πριν και μετά. Με τα computers έχω ασχοληθεί τόσο ώστε να μην έχω πρόβλημα αλλά με τα κινητά είμαι τελείως 'ξανθιά'
    2. Επίσης, επειδή δεν χτίζω τίποτα αυτή την εποχή και δεν έχω ανάγκη από τούβλα, θα μπορούσε κάποιος με σιγουριά να πει ποιες από τις pre-installed εφαρμογές μπορούν να πάνε στο καλό?
    3d party apps όπως το Handcent & Golauncher, οκ μπορούν να φύγουν αλλά το γίνεται με το Youtube και το Gmail πχ?
    Ο greece_gus πιο πάνω αναφέρει ότι τα αρχεία του συστήματος δεν πρέπει να μεταφερθούν στην κάρτα και το καταλαβαίνω. Ποια είναι όμως αυτά που μπορούν να μεταφερθούν με ασφάλεια?
    Θεωρώ ότι οι 2 βασικές εφαρμογές της MLS (talk and drive & iqtalk) μπορούν να μεταφερθούν όπως επίσης και Youtube και το Gmail που ανέφερα παραπάνω ότι θα ήθελα να τα 'στείλω' αν γίνεται.
    Με GoMarket, Maps κλπ τι γίνεται? Μεταφέρονται?

    3. Τελευταία ερώτηση (μάλλον..χιχι): Από custom roms, τι σηκώνει? Δεν ξέρω καν αν θέτω την ερώτηση σωστά. Αν δεν απατώμαι δεν κάνουν όλες για όλα τα κινητά και απ' ότι καταλαβαίνω το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είναι υψηλών προδιαγραφών από θέμα hardware & software. Στο μυαλό μου το παραλληλίζω με τα Widows και τις αναβαθμίσεις σε 7, 8 κλπ που απαιτούν και συγκεκριμένα χαρακτηριστικά για να μπορούν να εγκατασταθούν.

    Αυτααααααα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Betty : 18-02-13 στις 08:47.

  7. #22
    Εγγραφή
    10-09-2007
    Περιοχή
    Αγ. Παρασκευή
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG 200G
    Λοιπον Betty το link που βρηκες την κανει τη δουλεια για να αυξησεις το χωρο αποθηκευσης. Εγω απεγκατεστησα gmail, maps και τα εγκατεστησα ξανα απο το google play κατευθειαν στην καρτα. Για custom rom θα πρεπει να εχεις εγκαταστησεις πρωτα cwm recovery. Εγω το εχω κανει και ψαχνω συμβατη rom για το IQtalk. Αν μπορεις βρες card reader, αλλιως θεωρω πως μπορεις να κανεις τη διαδικασια βαζοντας το κινητο σε κατασταση usb mass storage.

  8. #23
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fforward72 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θεωρω πως μπορεις να κανεις τη διαδικασια βαζοντας το κινητο σε κατασταση usb mass storage.
    Από τη στιγμή που με την "Ενεργοποίηση Αποθηκευτικού Χώρου USB" η κάρτα φαίνεται κανονικά ως αφαιρούμενος δίσκος, ναι η διαδικασία γίνεται και χωρίς reader με συνδεδεμένο+ενεργοποιημένο το USB από το τηλέφωνο.

    @Betty,
    Αν μετακινήσεις όλες τις εφαρμογές πλην αυτές του συστήματος θα είσαι ΟΚ, από χώρο. Ειδικά τις μεγάλες εφαρμογές (Maps, Gmail κτλ.) μπορείς άφοβα να τις περάσεις στο κρυφό partition ή να τις ξηλώσεις (Maps!)
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  9. #24
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    First
    fforward72, yiapap, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά!
    Όταν με το καλό τελειώσω την διαδικασία θα έρθω να αφήσω και κάποιο σχόλιο για το πώς πήγε ή κάποιο πιθανό tip για τους επόμενους που θα χρειάζονται βοήθεια ή οδηγίες.
    και πάλι ευχαριστώ πολύ! :-)

    - - - Updated - - -

    Update: Όλα πήγαν καλά!

    Επειδή είδα στις οδηγίες το παρακάτω σχόλιο, το έκανα και το 2ο partition FAT32.
    (Επειδή παρουσιάζονται κάποια προβλήματα με “Ext2/Ext3/Ext4” δοκιμάστε FAT32 και σ’αυτό το partition το οποίο είναι συμβατό με όλες τις ROM).
    Χρησιμοποιώντας το Link2SD, έκανα "Create Link" σε όλες τις εφαρμογές εκτός εκείνων που έλεγαν system app.

    Question: Eίναι φυσιολογικό ότι τα Windows δεν 'βλέπουν' το 2ο partition?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Betty : 21-02-13 στις 21:29.

  10. #25
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Betty Εμφάνιση μηνυμάτων
    Question: Eίναι φυσιολογικό ότι τα Windows δεν 'βλέπουν' το 2ο partition?
    Aπόλυτα. Για κάποιο ακατανόητο λόγο τα Windows σε αφαιρούμενες συσκευές βλέπουν ένα partition. Αν ψάξεις προηγούμενα μηνύματα πάντως θα βρεις λύση να το παρακάμψεις...

    Όσο για το σχόλιο των οδηγιών... Ναι το πρόσθεσε ο απαράδεκτος fforward αφού έφαγα μισή μέρα να το παλεύω με όλα τα κολασμένα ext
    Spoiler:
    Τελείως αχάριστος όμως
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #26
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    First
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για το σχόλιο των οδηγιών... Ναι το πρόσθεσε ο απαράδεκτος fforward αφού έφαγα μισή μέρα να το παλεύω με όλα τα κολασμένα ext
    Spoiler:
    Τελείως αχάριστος όμως
    Α τον απαράδεκτο!
    Spoiler:
    Μα τελείως όμως??!! Χαχαχα!


    Να ρωτήσω βρε καλέ μου yiapap, σε αυτό το thread να ψάξω για προηγούμενα μηνύματα ή σε άλλο?

    Ευχαριστώωωωωωωωωωω!!!

  12. #27
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Betty Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω βρε καλέ μου yiapap, σε αυτό το thread να ψάξω για προηγούμενα μηνύματα ή σε άλλο?
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...94#post4975094
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  13. #28
    Εγγραφή
    10-09-2007
    Περιοχή
    Αγ. Παρασκευή
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG 200G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπόλυτα. Για κάποιο ακατανόητο λόγο τα Windows σε αφαιρούμενες συσκευές βλέπουν ένα partition. Αν ψάξεις προηγούμενα μηνύματα πάντως θα βρεις λύση να το παρακάμψεις...

    Όσο για το σχόλιο των οδηγιών... Ναι το πρόσθεσε ο απαράδεκτος fforward αφού έφαγα μισή μέρα να το παλεύω με όλα τα κολασμένα ext
    Spoiler:
    Τελείως αχάριστος όμως
    Ακουω και στο απαραδεκτος και στο αχαριστος, με φωναξε κανεις???

  14. #29
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    First
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fforward72 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακουω και στο απαραδεκτος και στο αχαριστος, με φωναξε κανεις???
    Χαχαχαχα!!!!!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά για κάποιο λόγο δεν πέτυχε να δω και τους 2 δισκους.
    Έκανα την διαδικασία και εγκαταστάθηκε ο οδηγός αλλά μετά το reboot τίποτα. Πήγα πάλι device manager τώρα έχω το MLS κάτω από Disk drives (ενώ πριν ήταν κάτω από Other devices - βλεπε φωτο).
    Ειχα την φαεινή ιδέα να ξανακανω την ιδια διαδικασία -μπας και- αλλά τωρα μου βγάζει ότι δεν μπορει να εγκατασταθεί ο οδηγος (error code 31) απολυτα νορμαλ μαλλον.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  4,9 KB 
ID: 120302

    Καμιά ιδέα?

  15. #30
    Εγγραφή
    15-09-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    770
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    9(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Betty Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..............

    Τελικά για κάποιο λόγο δεν πέτυχε να δω και τους 2 δισκους.
    ...........
    Καμιά ιδέα?
    Νομίζω πως αν θες άπλα να κανείς backup όλη την κάρτα SD με imagining, αυτό το εργαλείο θα σε σώσει http://www.softpedia.com/get/System/...-Express.shtml

    Τώρα αν θες να πειράξεις κάτι ΟΚ! Αν κ λέω πως να μην το κανείς...΄.
    Μπορείς να συμμετέχεις και εσύ πολύ εύκολα στην ερευνά/αντιμετώπιση διάφορων ασθενιών, δωρίζοντας υπολογιστικούς πόρους του υπολογιστή σου:


    (κλικ στην εικόνα)


Σελ. 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. MLS IqTalk Crystal / SoundBlaster Live! 24bit usb
    Από nikosmelt στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-13, 18:45
  2. Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-13, 20:06

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας