Σελ. 2 από 147 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 2193
  1. #16
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Και μην ακούω ότι ο Μεταξάς ήταν φασίστας σας παρακαλώ.
    Όποιος το λέει δεν ξέρει ιστορία (δεν εννοώ την ιστορία
    του σχολείου σας...). Ο Μεταξάς με μία λέξη ("ΟΧΙ"
    Μπααα καραφασίστας ήταν απλά!

  2. #17
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Αν μπορούσαμε να συνδυάσουμε την αγωνιστικότητα των
    αριστερών με την ΕΘΝΟΠΡΕΠΕΙΑ των δεξιών να είστε σίγουροι
    ότι θα πηγαίναμε πολύ μπροστά. Όλοι σας πρέπει να καταλάβετε
    ότι πάνω από όλα είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ και δεν μπορούμε να τα
    ισοπεδώνουμε όλα.
    Οταν κάποιοι πολεμούσαν στα βουνά για την ανεξαρτησία της πατρίδας τους, κάποιοι άλλοι "εθνοπρεπείς", παρέδιδαν πολιτικους κρατούμενους στους κατακτητές και οργάνωναν τάγματα ασφαλείας !

  3. #18
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Μάλλον σκοταδιστική περίοδος ήταν λόγω της Εκκλησίας. Ο Μεσαίωνας του Βυζαντίου με μία Αναγέννηση που δεν ήρθε ποτέ.

    Εξηγώ:

    - Πάρα πολλούς που συστηματικά κατέστρεψαν μνημεία, χειρόγραφα και αγγεία του Αρχαίου Ελληνικού πολιτισμού, η Εκκλησία τους αγιοποίησε και τους ονόμασε μεγάλους π.χ. Μέγας Κωνσταντίνος, Μέγας Θεοδόσιος. Ξέρετε πόσα μνημεία και χειρόγραφα συστηματικά κατέκαψαν αυτοί; Σαν το 3ο Ράιχ. Και πόσους μή Χριστιανούς κατέσφαξαν;

    Τον δε μοναδικό που δήλωσε ανεξιθρησκεία, και είπε ο καθένας να κάνει ό,τι θέλει σχετικά με τα θρησκευτικά του πιστεύω, η Εκκλησία τον ονόμασε Παραβάτη (τον Ιουλιανό).
    Δεν θα διαφωνίσω, μονάχα να προσθέσω ότι ο χριστιανισμός βρήκε πρόσφορο έδαφος στους Ελληνες λόγω ακριβώς της κουλτούρας τους , και αφού είδαν και αποείδαν οι Ρωμαίοι αυτοκράτορες ότι δεν μπορούν να υποδουλώσουν τους Ελληνες ανέβηκαν στο άρμα της Εκκλησίας μήπως καταφέρουν τίποτα και απέτυχαν και εκεί! Οι σφαγές και οι καταστροφές ήταν απεγνωσμένες προσπάθειες να καταστρέψουν καθετί Ελληνικό!

  4. #19
    Εγγραφή
    17-12-2003
    Περιοχή
    Βρυξέλλες
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Path Level
    Interleaved
    Επειδή έχουμε ξεφύγει από το αρχικό post, όσον αφορά σ'αυτό, σκεφτήκατε μήπως ότι μπορεί ο συντάκτης αυτού του άρθρου απλά να μην είχε ιδέα από ιστορία γενικότερα και να μην κάθησε να το ψάξει πολύ; Μια άλλη κακή συνήθεια του νεοέλληνα είναι να ανακαλύπτει εχθρούς εκεί που δεν υπάρχουν και να νομίζει ότι όλοι τον επιβουλεύονται.

    Και όσον αφορά την γενικότερη διένεξη περί Σπαρτιατών, Μακεδόνων, Βυζαντινών, Μεταξά κλπ.:
    Δε γνωρίζω καλά την ιστορία, σε πολλά πράγματα έχω μείνει σ΄αυτά που μας έμαθαν στο σχολείο, νιώθω τύψεις γι΄αυτό, αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνω κάποια προφανή για κάθε λογικό άνθρωπο πράγματα, όπως για παράδειγμα το ότι δε μπορεί οι Έλληνες να υπήρξαν πάντα οι καλοί καουμπόιδες, ένας υποδειγματικός λαός, και όλοι οι άλλοι οι κακοί ινδιάνοι. Γι΄αυτό και είμαι μετριοπαθής στις απόψεις μου σχετικά.
    Ξέρω όμως επίσης ότι για να αποκτήσει κανείς μια καλή άποψη για το πως περίπου έχουν τα πράγματα, δεν αρκεί να διαβάσει 1-2 βιβλία. Πρέπει να διαβάσει πολλά και πρέπει να είναι σε θέση να διακρίνει την αξία, το ποιόν και την πρόθεση του συγγραφέα (αγγλιστί "to read between the lines").΄
    Εάν προσθέσω σε όλα αυτά και την υπόθεση ότι σε ένα forum όπως αυτό που αφορά πρωτίστως την τεχνολογία είναι δύσκολο να υπάρχουν άνθρωποι που έχουν αφιερώσει και αφιερώνουν τόσο χρόνο στη μελέτη της ιστορίας, θεωρώ ότι δεν έχει νόημα να διαφωνούμε για τέτοια θέματα εδώ, πόσο μάλλον να εκφραζόμαστε με ακραίες απόψεις για πρόσωπα και πράγματα.
    You are not your job. You are not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You are not the contents of your wallet. You are not your fucking khakis. You are the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #20
    Το avatar του μέλους xxxxx
    xxxxx Guest
    Εμείς κάνουμε παραβιάσεις;;;

    Φιλαράκο, μήπως ζούμε σε διαφορετική χώρα;
    (Είσαι από την Dagobah ε?)

    Είναι δυνατόν να λες ότι εμείς κάνουμε παραβιάσεις;
    Είναι τώρα αυτά που λες λόγια ΛΟΓΙΚΟΥ ανθρώπου;

    Υπάρχει περίπτωση να σε πάρει κανένας εδώ μέσα στα
    σοβαρά όταν λες ότι ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙΣ;

    Εσείς οι αριστεροί, κάνετε συνέχεια αναφορές στο παρελθόν
    και ο λόγος σας είναι διχαστικός. Ο δικός μου λόγος προσβλέπει
    στο ΜΕΛΛΟΝ του έθνους και είναι ΕΝΩΤΙΚΟΣ για όλους τους Έλληνες.
    Δεν έχω καταφέρει ποτέ να καταλάβω γιατί υπάρχει τόσο οργή και
    επιθετικότητα απέναντι σε ελληνικές φωνές.

    Λυπάμαι αφάνταστα που κάποιοι αρνούνται να δούν την πραγματικότητα.
    Ευτυχώς όμως ο λαός αρχίζει να ξυπνά και το εκφράζει στην ψήφο του.

  6. #21
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Εάν προσθέσω σε όλα αυτά και την υπόθεση ότι σε ένα forum όπως αυτό που αφορά πρωτίστως την τεχνολογία είναι δύσκολο να υπάρχουν άνθρωποι που έχουν αφιερώσει και αφιερώνουν τόσο χρόνο στη μελέτη της ιστορίας,
    Μην το λές αυτό! Εξάλου έχω δεί καταπληκτικές τοποθετήσεις σε προηγούμενα threads απο μέλη του forum που φαίνεται άν έχουν διαβάσει ή όχι! Το άν κάθονται κάθε φορά να απαντήσουν είναι άλλο θέμα και θέλει και συνομιλητές που να μην εχουν παρωπίδες κανενός είδους!

  7. #22
    Εγγραφή
    18-08-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
    Router
    ZyXeL 660H-D1, F200
    Όσο για τις παραβιάσεις (τις δικές μας) μπορώ να πω κάτι με σιγουριά.
    Είμαι απο τη Ρόδο και έχω γνωστούς ιπτάμενους που έχουν υπηρετήσει κατα καιρούς στο νησι.
    Η αλήθεια είναι οτι με το που απογειώνονται τα πολεμικά μας απο το αεροδρόμιο μπαίνουν με τη μία σε Τουρκικό εναέριο χώρο.
    Ειδικά σε εθνικές εορτές όπου τα αεροπλάνα περνάνε πάνω απο το κέντρο της πόλης και την παρέλαση, μέχρι να κάνουν στροφή και να ξαναπεράσουν έχουν ήδη μπεί (και πολύ μάλιστα) σε τουρκικό χώρο.


    Αυτά τα ολίγα ...

  8. #23
    Εγγραφή
    17-12-2003
    Περιοχή
    Βρυξέλλες
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Path Level
    Interleaved
    Η απάντηση του xxxxx παραπάνω προς (έμμεση) απάντησή σου EvilHawk.
    Συμφωνώ όμως απόλυτα στο ότι οι συνομιλητές δεν πρέπει να έχουν παρωπίδες κανενός είδους.

    Να προσθέσω όμως και μια ακόμα σκέψη. Εάν παρακολουθήσεις το διάλογο μεταξύ δύο αξιόλογων ομιλητών οι οποίοι υποστηρίζουν αντίθετες απόψεις, θα παρατηρήσεις καταρχήν ότι και οι δύο έχουν πολύ καλά επιχειρήματα για τις απόψεις τους και κατά δεύτερον ότι είναι δύσκολο για κάποιον ο οποίος θα ήθελε να κλίνει προς τη μία ή την άλλη να αποφασίσει. Κι αυτό γιατί στα περισσότερα θέματα (και μιλάω πάντα μόνο για λογικούς ανθρώπους), επιλέγουμε την εκδοχή της αλήθειας (ή το ποιόν δημοσιογράφο/συγγραφέα) που θα πιστέψουμε με βάση τα γονίδιά μας, το περιβάλλον που μεγαλώσαμε και τις εμπειρίες μας. Έτσι υπάρχουν άνθρωποι οι οποίοι κλίνουν περισσότερο προς "αριστερές" απόψεις και άνθρωποι που προτιμούν "δεξιές" απόψεις. Και είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο να υιοθετήσουν οι μεν τις απόψεις των δε, ακόμα κι αν έχουν τεθεί αξιόλογα επιχειρήματα κι από τις δύο πλευρές.
    You are not your job. You are not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You are not the contents of your wallet. You are not your fucking khakis. You are the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #24
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk
    Αν μπορούσαμε να συνδυάσουμε την αγωνιστικότητα των
    αριστερών με την ΕΘΝΟΠΡΕΠΕΙΑ των δεξιών να είστε σίγουροι
    ότι θα πηγαίναμε πολύ μπροστά. Όλοι σας πρέπει να καταλάβετε
    ότι πάνω από όλα είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ και δεν μπορούμε να τα
    ισοπεδώνουμε όλα.
    Οταν κάποιοι πολεμούσαν στα βουνά για την ανεξαρτησία της πατρίδας τους, κάποιοι άλλοι "εθνοπρεπείς", παρέδιδαν πολιτικους κρατούμενους στους κατακτητές και οργάνωναν τάγματα ασφαλείας !
    Πέστα και συ EvilHawk. Οι Δεξιοί χαφιέδες της Γκεστάπο.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  10. #25
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk
    macgiorgosgr, WAntilles, please βγάλτε το EvilHawk έγραψε, δεν τα έγραψα εγώ και δεν εκφράζουν δικές μου απόψεις, Δελτίο Τύπου απο την ΕΝΩΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ είναι οπως σαφώς αναφέρεται!
    ΟΚ.

    Από τη μεριά μου, μπήκε απλό quote.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  11. #26
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Casperάκος
    - Μακεδόνες -> Θράκες, Ιλλύριοι κλπ. :
    Οι Μακεδόνες ήταν δωριείς. Οι Μακεδόνες ήταν Έλληνες. Δεν έχουν μεγάλη σχέση με τους Θράκες, και νομίζω καμία με τους Ιλλυριούς. Οι αρχαίοι Θράκες γενικά δεν θεωρούνται έλληνες (είχαν δική τους γλώσσα).
    Αν όντως ήταν Δωριείς, τότε πράγματι ήταν Έλληνες.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  12. #27
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xxxxx
    Εμείς κάνουμε παραβιάσεις;;;

    Φιλαράκο, μήπως ζούμε σε διαφορετική χώρα;
    (Είσαι από την Dagobah ε?)

    Είναι δυνατόν να λες ότι εμείς κάνουμε παραβιάσεις;
    Είναι τώρα αυτά που λες λόγια ΛΟΓΙΚΟΥ ανθρώπου;

    Υπάρχει περίπτωση να σε πάρει κανένας εδώ μέσα στα
    σοβαρά όταν λες ότι ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙΣ;
    Και εγώ για το θέμα είχα τα ίδια μυαλά με σένα, μέχρι που το έμαθα κατά τη διάρκεια της θητείας μου.

    Αρχικά εξεπλάγην, αλλά μετά κατάλαβα ότι είναι μία πολύ καλή μέθοδος για δωρέαν ρεαλιστική εκπαίδευση των πιλότων και των 2 πλευρών.

    Γιατί θεωρείς και κόβεις το λαιμό σου ότι δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να κάνουμε και εμείς παραβιάσεις;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xxxxx
    Εσείς οι αριστεροί...
    Θεωρώ τον εαυτό μου μάλλον κεντρο-αριστερό και οπωσδήποτε όχι Δεξιό.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xxxxx
    κάνετε συνέχεια αναφορές στο παρελθόν και ο λόγος σας είναι διχαστικός. Ο δικός μου λόγος προσβλέπει
    στο ΜΕΛΛΟΝ του έθνους και είναι ΕΝΩΤΙΚΟΣ
    Μέλλον και ενωτικά ήταν οι χαφιέδες της κατοχής, τα πιστοποιητικά κοινωνικών φρονημάτων και οι εξορίες και τα μακρονήσια; Το ξύλο που έριχναν η ΕΚΟΦ, οι Blue Angels και οι Rangers τη δεκαετία του '60, και που πολλοί απ' αυτούς τώρα είναι βουλευτές, ευρωβουλευτές, υφυπουργοί και υπουργοί, και μάλιστα ένας τέτοιος υπήρξε και υποψήφιος πρωθυπουργός; Η βία και η νοθεία του '60 που ψήφιζαν μέχρι καί τα δέντρα καί τα οικόπεδα; Δολοφονίες Παναγούλη, Λαμπράκη κλπ.;

    Όσο για το έθνος που λες, όταν όλοι μας πάψουμε να σκεφτόμαστε στενόμυαλα σαν έθνος, τότε θα δούμε ποιά είναι τα πραγματικά προβλήματα. Εάν π.χ. σε 50 χρόνια υπάρχει παγκόσμια ξηρασία και έλλειψη αποθεμάτων νερού, τα παιδιά μας δεν θα τα σώσει το γεγονός ότι είναι Ελληνάρες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xxxxx
    για όλους τους Έλληνες.
    Δεν έχω καταφέρει ποτέ να καταλάβω γιατί υπάρχει τόσο οργή και
    επιθετικότητα απέναντι σε ελληνικές φωνές.
    Πού την είδες την οργή και την επιθετικότητα;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xxxxx
    Λυπάμαι αφάνταστα που κάποιοι αρνούνται να δούν την πραγματικότητα.
    Δηλαδή για πές μας ποιά είναι αυτή να τη μάθουμε;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xxxxx
    Ευτυχώς όμως ο λαός αρχίζει να ξυπνά και το εκφράζει στην ψήφο του.
    Αυτό φοβάμαι. Ότι οι ακροδεξιοί-ρατσιστές ανεβαίνουν.

    Είμαι σίγουρος ότι είσαι χουντο-βασιλο-ακροδεξιός (ΛΑ.Ο.Σ.).
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  13. #28
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Έτσι υπάρχουν άνθρωποι οι οποίοι κλίνουν περισσότερο προς "αριστερές" απόψεις και άνθρωποι που προτιμούν "δεξιές" απόψεις. Και είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο να υιοθετήσουν οι μεν τις απόψεις των δε, ακόμα κι αν έχουν τεθεί αξιόλογα επιχειρήματα κι από τις δύο πλευρές.
    Αυτό δεν είναι πρόβλημα! Δεν θα με πείραζε να παρακολουθήσω ένα ευθυή διάλογο μεταξύ δύο διαμετρικά ενδεχομένως αντίθετων συνομιλητών! Πέρα απο τα ακούω τα επιχειρήματά τους , άσχετα με το αν διαφωνώ ή όχι, έχω το βίτσιο να προσπαθώ να παρακολουθήσω και το πως σκέφτονται και το πώς αναπτύσουν την επιχειρηματολογία τους! Το πρόβλημα όμως είναι ότι σε forum άσχετα με το θέμα που γίνεται ή συζήτηση σπάνια θα κρατηθεί κάποιο επίπεδο και συνήθως παρεμβάλεται και πολύ "Θόρυβος" απο άσχετα posts! Γιαυτό αποφεύγω να παρεμβαίνω σε τέτοιου είδους συζητήσεις, κάτι που δεν κάνω in real life!

  14. #29
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Λυπάμαι αφάνταστα που κάποιοι αρνούνται να δούν την πραγματικότητα.
    Ευτυχώς όμως ο λαός αρχίζει να ξυπνά και το εκφράζει στην ψήφο του.
    Και εγώ λυπάμαι, για άλλο λόγο όμως! Γιατί ο λαός μάλλον αποκοιμήθηκε και βγαίνουν τα φαντάσματα! Ελπίζω να ξυπνήσει πριν αρχίσουν οι εφιάλτες!

  15. #30
    Εγγραφή
    25-04-2004
    Περιοχή
    Κωμόπολη Τούφας, Χαλάνδριον
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    Μια περιοχή με τόσο μεγάλη ιστορία όπως η δική μας είναι λογικό να έχει και κακές στιγμές. Το ποιες είναι αυτές οι στιγμές γίνεται πολλές φορές αντικείμενο διαφωνίας με βάση την ιδεολογία του ερευνητή. Έτσι για κάποιους το Βυζάντιο είναι ο καταστροφέας του ελληνικού πολιτισμού και για άλλους ο φάρος της χριστιανικής ανάπτυξης. Επίσης η ίδια η λέξη “Έλληνας” σηκώνει πολύ κουβέντα, και αποτελεί θέμα έρευνας για πολλούς. Ήταν οι Μακεδόνες, Αθηναίοι, Πελασγοί κ.α, Έλληνες? Αν ναι με βάση πια χαρακτηριστικά? Είναι οι Έλληνες μια συγκεκριμένη “ράτσα” ? Κάποια πανεπιστήμια έχουν κάνει έρευνες για το DNA και το σωματοτυπο τον διαφόρων “φύλων” για να αντλήσουν στοιχεία. Εγώ θα ρωτούσα πιο απλά: Είναι οι Γάλλοι, οι Γερμανοί, οι Ιταλοί κλπ Ευρωπαίοι? Όταν μιλάμε για τα Ελληνικά φύλα αναφερόμαστε σε διαστήματα χιλιάδων ετών που είναι λογικό να υπάρχουν ζυμώσεις και πολιτισμικές ανταλλαγές. Γι’ αυτό ίσως είναι ορθότερο να πούμε και εμείς, ότι Έλληνας ήταν αυτός που είχε την Ελληνική παιδεία, αυτός που συμμετείχε στα μεγάλα μυστήρια και τους Ολυμπιακούς αγώνες. Ούτε η γλώσσα ούτε η φυλή είναι καθοριστικά στην εθνική συνείδηση. Μη μου πει κανένας ότι ο αφρικανός Πάουελ είναι λιγότερο Αμερικάνος από τον λευκό Μπους!
    Οι πολίτες της σημερινής ΕΕ μπορεί μετά από μερικούς αιώνες ζυμώσεων να αποκτήσουν μια “κοινή” εθνική ταυτότητα. Μέσα σ’ αυτή τη ταυτότητα μπορεί να υπάρχουν συγκρούσεις, όπως υπάρχουν σήμερα κοντρίτσες μεταξύ των δυο μεγάλων πόλεων της χώρας! (Βλέπε σχετικό Thread..!)
    BTW, τα πετρέλαια του Αιγαίου ανήκουν στην ίδια “αποθήκη” με αυτά της Ρουμανίας. Πολύ θειο, κατά συνέπια ακριβή αποθείωση και μικρός χρόνος ζωής τμημάτων του διυλιστηρίου. Θα αποτελέσουν κρίσιμο “άσσο” στο μέλλον, αλλά για την ώρα η άντληση δεν συμφέρει ούτε οικονομικά ούτε στρατηγικά.
    Μα πως μεγαλωσε ετσι το ARPANET??

Σελ. 2 από 147 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Asus Eee 900 και ελληνικη γλωσσα
    Από Άρης13 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-08, 13:21
  2. ελληνικη γλωσσα και speech recognition
    Από gantzinis στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-08, 14:48
  3. Vista και Ελληνικη γλωσσα Help.......
    Από kostast1 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-10-07, 16:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας