Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 39
  1. #16
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    90
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    33 kbps
    ISP
    First

    Απ οτι φαινεται τα ευρω ηταν μπολικα(προς το τελος του βιντεο). Ενδιαφερον εχουν και οι συσκευες τις οποιες χρησιμοποιουν για -υποθετω- να παρουν images απο pc,κινητα κλπ.

  2. #17
    Εγγραφή
    04-03-2011
    Μηνύματα
    579
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόση φασαρία για να καθαριστεί ο υπολογιστής.
    Η απόλυτη λύση είναι ένα αντίγραφο (image) της partition με το λειτουργικό.
    Πιο απλός και γρήγορος τρόπος δεν υπάρχει.
    Όλα τα δεδομένα σε άλλη partition ενώ το λειτουργικό και τα προγράμματα στην C.
    Μου έτυχε κι εμένα, έβαλα το αντίγραφο και καθάρισα αμέσως, ούτε ψάξιμο, ούτε τίποτε...

    (και για όποιον δεν θέλει να παίρνει αντίγραφo μπορεί να δοκιμάζει σε virtual machine)

  3. #18
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Να δοκιμάζει τι σε virtual machine;
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  4. #19
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.601
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Προσωπικά έχω καθαρίσει γύρω στα 50 μηχανήματα με το Combofix.Αρκεί βέβαια το PC να μπει σε Safe Mode, πράγμα που δεν συμβαίνει πάντα.Στη δεύτερη περίπτωση boot με Linux Live CD και καθάρισμα ύποπτων αρχείων τα οποία είναι της μορφής rde5d8uygorc.exe ή rswcyhoiumt.pad.

  5. #20
    Εγγραφή
    27-06-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    Router
    Level One
    Path Level
    Interleaved
    Πάνω από 10 φορές το έχω κάνει. Κάθε φορά επαναφορά συστήματος από safe mode --> command prompt και όλα οκ

  6. #21
    Εγγραφή
    06-08-2003
    Περιοχή
    Sofia, BG
    Μηνύματα
    3.313
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000MBPS
    ISP
    Mtel BG
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    Huawei
    Path Level
    Fastpath
    hiren's boot cd... και τελος

  7. #22
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Περιοχή
    Χανια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    277
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ
    Router
    Linksys WAG200G
    Combofix και για μενα. Ασφαλης λειτουργια με δικτυο, και μετα αυτο. Μεχρι στιγμης δεν με εχει προδωσει ποτε. Kαποιες φορες θελει και απενεργοποιηση η επαναφορα συστηματος, γιατι σε τυχον επανεκινηση, ξαναπερναει το προγραμματακι. Μολις βεβαιωθεις οτι ολα ειναι οκ, τοτε το ξανα-ανοιγεις.
    Kubuntu. Simple but effective.

  8. #23
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MAuVE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο, γιατί τον ιό αυτόν δεν τον κολλάς μόνο από τσοντο-sites.
    Την τελευταία φορά, τον άρπαξα από ένα site οικονομικού περιεχομένου!
    Αλλά την έπαθα σαν πρωτάρης, γιατί μου έβγαλε ένα παραθυράκι που έλεγε ότι ο Firefox έχει πρόβλημα ασφαλείας και να τον κάνω update.
    Κοιτάω πια έκδοση τρέχω και πια δίνει ο Firefox, οι ίδιες.
    Αντί να πονηρευτώ, σκέφτομαι:
    "Μήπως έχουν βγάλει καμία τόσο πρόσφατη που δεν την έχουν ανεβάσει ακόμη στο επίσημο Firefox site;".
    Και πατάω το κουμπί, τρομάρα μου!
    Το είδα κι εγώ αυτό το μήνυμα. Απλά, δευτερόλεπτα πριν πατήσω το κουμπί, τσέκαρα το URL και τη γλύτωσα

    Πάντως να επαναλάβω ότι το MalwareBytes σβήνει όλα τα variants του χωρίς κανένα πρόβλημα. Άρα αν μπορέσετε να μπειτε σε οποιοδήποτε account απλά κάντε το εγκατάσταση και αφήστε αυτό να κάνει τη δουλειά

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A.N.T. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόση φασαρία για να καθαριστεί ο υπολογιστής.
    Η απόλυτη λύση είναι ένα αντίγραφο (image) της partition με το λειτουργικό.
    Πιο απλός και γρήγορος τρόπος δεν υπάρχει.
    Όλα τα δεδομένα σε άλλη partition ενώ το λειτουργικό και τα προγράμματα στην C.
    Μου έτυχε κι εμένα, έβαλα το αντίγραφο και καθάρισα αμέσως, ούτε ψάξιμο, ούτε τίποτε...

    (και για όποιον δεν θέλει να παίρνει αντίγραφo μπορεί να δοκιμάζει σε virtual machine)
    Ε;
    Όλα τα προγράμματα κάνουν εγγραφές στη Registry. Τα περσσότερα έχουν κοινές βιβλιοθήκες (dll/ocx) που μπαίνουν σε φακέλους συστήματος (π.χ. SYSTEM32) και εγγράφονται επίσης στη registry. Με την επαναφορά του image όλα αυτά χάνονται.
    Δοκίμασε π.χ. να τρέξεις το Visual Studio ή το Office έτσι κι αν τα καταφέρεις κάποτε... τα λέμε!
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  9. #24
    Εγγραφή
    04-03-2011
    Μηνύματα
    579
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλα τα προγράμματα κάνουν εγγραφές στη Registry. Τα περσσότερα έχουν κοινές βιβλιοθήκες (dll/ocx) που μπαίνουν σε φακέλους συστήματος (π.χ. SYSTEM32) και εγγράφονται επίσης στη registry. Με την επαναφορά του image όλα αυτά χάνονται.
    Δοκίμασε π.χ. να τρέξεις το Visual Studio ή το Office έτσι κι αν τα καταφέρεις κάποτε... τα λέμε!

    Καλά, δεν επικοινωνούσες όταν το έγραφες αυτό.
    Αυτό που αναφέρεις είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ σε ότι είπα.

    Έγραψα σαφώς ότι το λειτουργικό και όλα τα προγράμματα είναι σε μια partition, την C,
    ενώ όλα τα δεδομένα στην άλλη.
    Εφόσον δεν πρόκειται για δεδομένα, η μολυσμένη partition (primary, active) έχει διαχειρίσιμο μέγεθος
    (κάτω από 100 GB - και πολύ λέω).
    Το image απλώς επαναφέρει την μολυσμένη partition (με το λειτουργικό και τα προγράμματα) και αυτό είναι.
    Και φυσικά τρέχω Office, visual studio, Μathematica, photoshop καθώς και οτιδήποτε άλλο.

    Και αν ακόμη ο ιός κάνει ζημιά στο MBR ή εγκατασταθεί εκεί με κάποιον μαγικό τρόπο και δεν απαλείφεται με format,
    κάποια προγράμματα επαναφοράς (το acronis εν προκειμένω) μπορούν να επαναφέρουν χωρίς κανένα κόπο και το MBR
    μαζί με την partiotion.

    Εφόσον υπάρχει τέτοια απλή και σύντομη λύση (και δεδομένου ότι τα win 7 έχουν εγγενές εργαλείο γι' αυτό),
    όλα αυτά τα ματζούνια με combofix, safe mode κλπ είναι άσκοπα, ταλαιπωρία και χάσιμο χρόνου.
    Μου έτυχε κι εμένα όπως είπα, έβαλα τον δίσκο με το image και ξεμπέρδεψα αμέσως.
    Δεν καταλαβαίνω γιατί οι χρήστες δεν κρατούν αντίγραφο της primary partition και παιδεύονται...

    Η άλλη λύση είναι το επικίνδυνο σερφάρισμα (ή δοκιμές προγραμμάτων) να γίνεται μέσω εικονικής μηχανής ή
    σε κάποια ειδική περιοχή του δίσκου ελεγχόμενη μέσω λογισμικού (το acronis παρέχει τέτοια δυνατότητα).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος A.N.T. : 15-02-13 στις 16:08.

  10. #25
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A.N.T. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, δεν επικοινωνούσες όταν το έγραφες αυτό.
    Αυτό που αναφέρεις είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ σε ότι είπα.

    Έγραψα σαφώς ότι το λειτουργικό και όλα τα προγράμματα είναι σε μια partition, την C,
    ενώ όλα τα δεδομένα στην άλλη.
    Εφόσον δεν πρόκειται για δεδομένα, η μολυσμένη partition (primary, active) έχει διαχειρίσιμο μέγεθος
    (κάτω από 100 GB - και πολύ λέω).
    Το image απλώς επαναφέρει την μολυσμένη partition (με το λειτουργικό και τα προγράμματα) και αυτό είναι.
    Και φυσικά τρέχω Office, visual studio, Μathematica, photoshop καθώς και οτιδήποτε άλλο.

    Και αν ακόμη ο ιός κάνει ζημιά στο MBR ή εγκατασταθεί εκεί με κάποιον μαγικό τρόπο και δεν απαλείφεται με format,
    κάποια προγράμματα επαναφοράς (το acronis εν προκειμένω) μπορούν να επαναφέρουν χωρίς κανένα κόπο και το MBR
    μαζί με την partiotion.

    Εφόσον υπάρχει τέτοια απλή και σύντομη λύση (και δεδομένου ότι τα win 7 έχουν εγγενές εργαλείο γι' αυτό),
    όλα αυτά τα ματζούνια με combofix, safe mode κλπ είναι άσκοπα, ταλαιπωρία και χάσιμο χρόνου.
    Μου έτυχε κι εμένα όπως είπα, έβαλα τον δίσκο με το image και ξεμπέρδεψα αμέσως.
    Δεν καταλαβαίνω γιατί οι χρήστες δεν κρατούν αντίγραφο της primary partition και παιδεύονται...

    Η άλλη λύση είναι το επικίνδυνο σερφάρισμα (ή δοκιμές προγραμμάτων) να γίνεται μέσω εικονικής μηχανής ή
    σε κάποια ειδική περιοχή του δίσκου ελεγχόμενη μέσω λογισμικού (το acronis παρέχει τέτοια δυνατότητα).
    Άρα λες να κρατιέται συνεχως ΕΠΙΚΑΙΡΟΜΕΝΟ αντίγραφο του C. Αυτό είναι τελείως διαφορετικό (ή το εξέλαβα διαφορετικά) από το αρχικό σου post που εγραψες "Η απόλυτη λύση είναι ένα αντίγραφο (image) της partition με το λειτουργικό.". Δεν είναι ένα.
    Επίσης πρόσεξε λίγο τον τόνο σου. Ευχαριστώ.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #26
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A.N.T. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον υπάρχει τέτοια απλή και σύντομη λύση (και δεδομένου ότι τα win 7 έχουν εγγενές εργαλείο γι' αυτό),
    όλα αυτά τα ματζούνια με combofix, safe mode κλπ είναι άσκοπα, ταλαιπωρία και χάσιμο χρόνου.
    Μου έτυχε κι εμένα όπως είπα, έβαλα τον δίσκο με το image και ξεμπέρδεψα αμέσως.
    Δεν καταλαβαίνω γιατί οι χρήστες δεν κρατούν αντίγραφο της primary partition και παιδεύονται...
    Γιατί πολύ απλά, ο μέσος χρήστης αγνοεί το τι είναι τα image backups. Επειδή το γνωρίζεις εσύ, εγώ και κάποιοι power users που γράφουμε σε forums, δεν σημαίνει ότι το γνωρίζει ο καθένας. Σε αυτές τις περιπτώσεις, απλά πας στη λύση του software. Ακόμη κι εκεί, οι μέσοι χρήστες έχουν δυσκολία να μπουν σε safe mode (πόσο δε να backup-άρουν και να κάνουν restore από boot CD ή USB) και καταφεύγουν σε λύσεις 'ξάδελφε, θέλω βοήθεια, δεν μπαίνω στο PC μου'... Πριν από όλα, είναι να κάνεις χρήση internet με χρήστη που δεν έχει admin rights, με αναβαθμισμένο λογισμικό (Browser, Java, A/V κλπ) και να να διαβάζουμε προσεκτικά όλα τα μηνύματα που εμφανίζονται και όχι να πατάμε OK σε όλα.

  12. #27
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί πολύ απλά, ο μέσος χρήστης αγνοεί το τι είναι τα image backups. Επειδή το γνωρίζεις εσύ, εγώ και κάποιοι power users που γράφουμε σε forums, δεν σημαίνει ότι το γνωρίζει ο καθένας. Σε αυτές τις περιπτώσεις, απλά πας στη λύση του software. Ακόμη κι εκεί, οι μέσοι χρήστες έχουν δυσκολία να μπουν σε safe mode (πόσο δε να backup-άρουν και να κάνουν restore από boot CD ή USB) και καταφεύγουν σε λύσεις 'ξάδελφε, θέλω βοήθεια, δεν μπαίνω στο PC μου'... Πριν από όλα, είναι να κάνεις χρήση internet με χρήστη που δεν έχει admin rights, με αναβαθμισμένο λογισμικό (Browser, Java, A/V κλπ) και να να διαβάζουμε προσεκτικά όλα τα μηνύματα που εμφανίζονται και όχι να πατάμε OK σε όλα.
    Επίσης όποιος έχει χρησιμοποιήσει το Windows Backup των 7 για base image και backups ξέρει ότι χρειάζεται άπειρο χώρο. Για 2 partition ~100GB το καθένα αυτή τη στιγμή είναι γεμάτα 2Terra και περίπου ανα δίμηνο μπαίνω να καθαρίζω backup sets παρά το ότι έχω δηλώσει να κρατάει 3 set από κάθε partition
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  13. #28
    Εγγραφή
    04-03-2011
    Μηνύματα
    579
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Εγώ δεν είμαι power user και είναι ζήτημα αν έχω μπει σε safe mode τρεις φορές.
    Το image back up είναι στοιχειώδης πρακτική που δεν απαιτεί καμιά εξειδικευμένη γνώση,
    πέραν ίσως του να ξέρει κάποιος τι είναι και να διαβάσει λίγες σελίδες από το manual του προγράμματος.
    Πολύ απλούστερο από τα tips για την αντιμετώπιση προβλημάτων - και αυτό θα έπρεπε να προτείνεται ως προληπτική λύση.
    Ωστόσο, ναι, αν δεν στο πει κάποιος ή δεν το δεις να αναφέρεται, δεν μπορεί να το ξέρεις.

    H απαίτηση για "επικαιροποιημένο" back up είναι ελάχιστη εφόσον τα δεδομένα οργανωθούν σωστά στον δίσκο.
    Σχεδόν άπαντα τα δεδομένα πρέπει να τίθενται σε χωριστό διαμέρισμα (έστω D) από αυτό του λειτουργικού (τo C),
    στο δε C όλα πρέπει όσο το δυνατόν να έχουν συντομεύσεις προς την πραγματική τους παρουσία στo D.
    Έτσι, η μόνη "επικαιροποίηση" που απαιτείται είναι μετά την εγκατάσταση/ρυθμίσεις κάποιου προγράμματος
    ή τα updates του λειτουργικού - ενέργειες που ΔΕΝ γίνονται συχνά.
    Μέχρι και τα sticky notes μπορούν να αποθηκευτούν ώστε να μη χαθούν από την επαναφορά.
    Ακόμη και αν το αντίγραφο δεν είναι πρόσφατο, η ζημιά είναι συνήθως πολύ μικρότερη από τη
    φασαρία να επανέλθει το σύστημα ψάχνοντας και διορθώνοντας.

    Άρα, σε ότι αφορά το νόημα, το αρχικό post μου είναι κατ' ουσίαν σωστό
    (αντίγραφο πριν ένα μήνα ή μια εβδομάδα πιθανότατα έχουν ελάχιστες διαφορές).
    Το ύφος μου ήταν σκοπίμως ελαφρά εριστικό διότι εσύ (yiapap) μου απευθύνθηκες πρώτος με ύφος
    που αποπνέει ειρωνία ("Ε ;" "τα λέμε...") - άρα πρέπει επίσης να προσέχεις τον τόνο σου δεδομένου
    μάλιστα ότι ως moderator πρέπει να σε διέπει περισσότερη ευγένεια και προσοχή στους τρόπους από
    τους κοινούς θαμώνες.

    Από τότε που έκανα συνήθεια αυτή την πρακτική (image backup),
    δεν είχα ποτέ πρόβλημα να δοκιμάζω οτιδήποτε χωρίς κανένα φόβο.
    Όλα τα υπόλοιπα είναι απλώς επαλήθευση του ρητού "όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια"...


    Εϊναι αλήθεια ότι το εργαλείο των win 7 παρέχει μόνον τα στοιχειώδη.
    Δεν κάνει συμπίεση της εικόνας και δεν επιτρέπει πάνω από ένα αντίγραφα στον ίδιο δίσκο.
    Αλλά αντίστοιχα εξωτερικά εργαλεία δεν έχουν τέτοια μειονεκτήματα,
    για δε ένα αντίγραφο που το φυλάμε για την "κακιά ώρα" - και με δεδομένη την χρήση που ανέφερα πριν -
    (αραιές καίριες αλλαγές του συστήματος) ακόμη και το εργαλείο των win 7 μπορεί να επαρκέσει...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος A.N.T. : 15-02-13 στις 18:12.

  14. #29
    Εγγραφή
    24-06-2007
    Περιοχή
    τρικαλα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    289
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    εγω ξερω οτι με ενα "μη free" antivirus δεν εχεις τετοια θεματα. kapsersky a/v FTW δεν με αφησε καν να μπω σε σελιδα γιατι με ενημερωσε οτι υπηρχε "κακοβουλο στοιχειο"

  15. #30
    Εγγραφή
    20-02-2012
    Μηνύματα
    396
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A.N.T. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τότε που έκανα συνήθεια αυτή την πρακτική (image backup),
    δεν είχα ποτέ πρόβλημα να δοκιμάζω οτιδήποτε χωρίς κανένα φόβο.
    Όλα τα υπόλοιπα είναι απλώς επαλήθευση του ρητού "όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια"...
    Καλημερα κ απο εμενα,

    εχεις να προτεινεις καποιο freeware για image backup? Μπορει να κανει κ Image σε καθορισμενη ημερομηνια/ωρα αντικαθιστωντας το παλιο ?
    Κανω χρηση το εργαλειο των win7 μεχρι σημερα αλλα αντιμετωπιζω το προβλημα που ειπε νωριτερα ο yiapap, προβλημα χωρου δηλαδη. Εχω ενα partition σε αλλο δισκο μονο για Back up αλλα γεμιζει σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα αφου το μεγεθος του back up συνεχως αυξανεται......

    ευχαριστω
    Δυστυχία σου Ελλάς, με τα τέκνα που γεννάς !!!

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-20, 22:00
  2. Το νέο Xperia Tablet S από την Sony
    Από Seitman στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-12, 10:48
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-12, 16:32
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-12, 04:36
  5. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-12, 17:02

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας