Σελ. 18 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920232838 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 256-270 από 583
  1. #256
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Νομίζω έχει και Kaer Mohren αλλά δεν έχω ιδέα πόσο μεγάλο είναι.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  2. #257
    Εγγραφή
    05-05-2010
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100mbs/10mpbs
    ISP
    Vodafone
    Ξεκίνησα και εγώ το game σε pc και πραγματικά είναι πανέμορφο και απλά χάνεσαι μεσα στον κόσμο του. Με βλέπω να αγοράζω απο τώρα και το Season Pass...!
    Κάτι άσχετο όταν γίνει Failed ένα quest πέρα απο το να κάνεις Load ένα παλιό Save δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το ξαναπάρεις ή να το ξαναξεκινήσεις;

  3. #258
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lmih Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι άσχετο όταν γίνει Failed ένα quest πέρα απο το να κάνεις Load ένα παλιό Save δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το ξαναπάρεις ή να το ξαναξεκινήσεις;
    Όχι δεν υπάρχει. Συνήθως για να γίνει fail ένα quest σημαίνει ότι λόγω των γεγονότων, πέθανε κάποιος NPC και άρα δεν έχει νόημα πλέον το quest (και λογικό είναι αν το σκεφτείς).
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  4. #259
    Εγγραφή
    30-03-2012
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά Αργοστόλι
    Μηνύματα
    1.581
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    21287 kbps /1020 kbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
    Router
    TP-LINK TD-W9970 V1
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 12.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Cheat Engine "Change Unit Animation Speed" και ο χαρακτήρας τρέχει σαν τον αστεριξ!!
    Δεν έχω παίξει τους προηγούμενους τίτλους, αλλά αυτό απλά τέλειο.
    Αν και με Ram 8gb I5-680 3.6 GHZ Asus EAH5750 1gb GDDR5 σέρνεται λίγο, τα έχω όλα στο low με ανάλυση 1080.
    Και πάλι το παιχνίδι το έχω κατά ευχαριστηθεί.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maarinos : 30-05-15 στις 11:29.

  5. #260
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μάλιστα. Τέλος και το Gwent Tournament με επιτυχία. Πλέον μου λείπει μόνο μια leader card καθώς και η κάρτα του Geralt. Τις common πρέπει να τις μάζεψα όλες μιας και δεν κερδίζω κάρτες πλέον αν παίξω με random shopkeepers. Ένα note για όποιον κάνει το "High Stakes" quest στο spoiler (δεν παίζουν story ή quest spoilers, απλά πληροφορίες για το Gwent).

    Spoiler:
    Οι 2 πρώτοι γύροι του tournament είναι ΠΟΛΥ ζόρικοι, χωρίς καλό counter deck και rare κάρτες δεν παίζει να κερδίσετε. Ειδικά ο 2os γύρος εναντίον του deck της Sasha που παίζει κάρτες στο δικό σας battleground για να τραβάει, ο μόνος τρόπος να κερδηθεί είναι με horde/overwhelming force δηλαδή είτε monsters, είτε scoitael (προτείνονται monsters). Αν χρησιμοποιήσετε την ίδια τακτική με την ίδια, σε τύπου deck Northern Realms/Nilfgaard δεν θα καταφέρετε πολλά, καθώς θα τσιμπάει τις κάρτες σας (έχει 3 decoy στο deck της, among other things) και θα τις παίζει ξανά η ίδια, για να τραβάει ακόμα περισσότερες, οπότε στο τέλος ξεμένετε.

    Ο τρίτος γύρος είναι παντελώς αστείος (μετά τον 3ο γύρο ακολουθεί fist fight επίσης ζόρικο - counterattack ο σίγουρος τρόπος να κερδίσετε) και ο 4ος και τελευταίος λίγο tricky, αλλά δεν χρειάστηκα reload.

    Τα decks των αντιπάλων είναι Northern Realms, Nilfgaard Empire, Scoiatel και Monsters κατά σειρά. Τους κέρδισα παίζοντας με τη σειρά : Nilfgaard, Monsters και Northern Realms x2.


    Level 24 μέχρι στιγμής, 55000 crowns (να δω τι θα τα κάνω ), 172 quests completed (ναι τα μέτρησα ), καμιά 20ρια pending και ακόμα δεν είμαι καν στο Act II. CDPR με έχεις καταστρέψει !
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  6. #261
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Κέρδισα και εγω το tournament με nilfgaardian και northern realms decks (τα άλλα είναι ακόμα αδυναμα) αλλα η ολοκλήρωση του quest είναι on hold γιατι ειμαι μόλις level 10...

    Ερώτηση. Ξέρει κανείς μέχρι που μπορουμε να προχωρήσουμε main story quests (ακομη δεν έχω κάνει ούτε του baron) χωρίς να χαθούν side quests ;
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  7. #262
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κέρδισα και εγω το tournament με nilfgaardian και northern realms decks (τα άλλα είναι ακόμα αδυναμα) αλλα η ολοκλήρωση του quest είναι on hold γιατι ειμαι μόλις level 10...

    Ερώτηση. Ξέρει κανείς μέχρι που μπορουμε να προχωρήσουμε main story quests (ακομη δεν έχω κάνει ούτε του baron) χωρίς να χαθούν side quests ;
    Προχώρα άφοβα τουλάχιστον μέχρι Novigrad (εννοώ το main quest) και από εκεί και πέρα αν έχεις λίγο common sense "καταλαβαίνεις" πού μάλλον είναι καλό να κάνεις κάποια side quests πριν προχωρήσεις ή τουλάχιστον θα προκύψουν side quests από το main που αν θέλεις να το εξαντλήσεις τα ξεκινάς προτού συνεχίσεις το main.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #263
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κέρδισα και εγω το tournament με nilfgaardian και northern realms decks (τα άλλα είναι ακόμα αδυναμα) αλλα η ολοκλήρωση του quest είναι on hold γιατι ειμαι μόλις level 10...

    Ερώτηση. Ξέρει κανείς μέχρι που μπορουμε να προχωρήσουμε main story quests (ακομη δεν έχω κάνει ούτε του baron) χωρίς να χαθούν side quests ;
    Ξεκίνα με τον Baron. Είναι ένα μεγάλο (main) quest line που θα σου δίνει διαδοχικά τα quests. Σε μια φάση θα φαίνεται προσωρινά ότι "κόλλησε" μιας και δεν θα ξέρεις που να...ψάξεις για...κάποιον (αν πω περισσότερα ο Pop κραδαίνει Mastercrafted Sword of Decapitation και με κοιτάει ήδη απειλητικά ). Συνέχισε με το άλλο quest του Velen, που ψάχνεις για κάποια witch. Το quest line της θα σε οδηγήσει σε άλλα...quest lines και στο τέλος θα προχωρήσει και αυτό του Βαρόνου. Μετά σειρά έχει Novigrad, όχι ότι δεν μπορείς να πας εκεί πρώτα δηλαδή και να ξεκινήσεις με το Pyres of Novigrad κτλ, απλά σεναριακά και μόνο είναι καλύτερα να ξεκινήσεις από Velen. Το Skellige ξέχνα το προς το παρόν, θα κάνεις αρκετό καιρό να πας (τα quests ξεκινούν από level 13+).
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  9. #264
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Banditgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνα με τον Baron. Είναι ένα μεγάλο (main) quest line που θα σου δίνει διαδοχικά τα quests. Σε μια φάση θα φαίνεται προσωρινά ότι "κόλλησε" μιας και δεν θα ξέρεις που να...ψάξεις για...κάποιον (αν πω περισσότερα ο Pop κραδαίνει Mastercrafted Sword of Decapitation και με κοιτάει ήδη απειλητικά ). Συνέχισε με το άλλο quest του Velen, που ψάχνεις για κάποια witch. Το quest line της θα σε οδηγήσει σε άλλα...quest lines και στο τέλος θα προχωρήσει και αυτό του Βαρόνου. Μετά σειρά έχει Novigrad, όχι ότι δεν μπορείς να πας εκεί πρώτα δηλαδή και να ξεκινήσεις με το Pyres of Novigrad κτλ, απλά σεναριακά και μόνο είναι καλύτερα να ξεκινήσεις από Velen. Το Skellige ξέχνα το προς το παρόν, θα κάνεις αρκετό καιρό να πας (τα quests ξεκινούν από level 13+).
    Για Skellige υπάρχει και ένα - πολύ ενδιαφέρον - side quest που το παίρνεις από Novigrad και είναι level 11 Από όσα έχω βρει ως τώρα στο Velen, τουλάχιστον.

    Κατά τα λοιπά, κι εγώ πρέπει να είμαι περίπου στα 15 quests αυτή τη στιγμή (χωρίς witcher contracts τα οποία δεν τα μετρώ και μερικά από τα οποία είναι από 24 και άνω), πρέπει να έχω κλείσει επιτυχώς τουλάχιστον καμιά 50αριά quests, level 16 και 10Κ μετρητό. Και ακόμα δεν έχω πιάσει σοβαρά το gwent (I am on the fence on this ) ενώ τα έχω στήσει με τα αλογάκια και τους τα έχω μαζέψει μόνο στο Velen, άλλες κούρσες τις έχω παρκάρει.

    Skellige δεν σκέφτομαι καν να πλησιάσω ακόμα μιας και το Novigrad main quest το κοντεύω αλλά έχουν ξεπηδήσει 3 εξόχως ενδιαφέροντα side-quests με πολύ ζουμί καθώς βλέπω και είμαι βέβαιος πως όλο και κανένα witcher contract θα ξεπηδήσει από κάπου.

    Επίσης, έχω παρκάρει και μερικές περιοχές του Velen / Novigrad που έχουν guarded treasures με αρκετά υψηλό level.

    Τι να κάνω γιατρέ μου, να πάω Skellige κι εγώ, να μείνω και να δουλέψω Velen / Novigrad, τι διλήμματα κι αυτά που έχει κανείς....
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #265
    Εγγραφή
    12-04-2011
    Μηνύματα
    183
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κέρδισα και εγω το tournament με nilfgaardian και northern realms decks (τα άλλα είναι ακόμα αδυναμα) αλλα η ολοκλήρωση του quest είναι on hold γιατι ειμαι μόλις level 10...

    Ερώτηση. Ξέρει κανείς μέχρι που μπορουμε να προχωρήσουμε main story quests (ακομη δεν έχω κάνει ούτε του baron) χωρίς να χαθούν side quests ;
    Οπως ανέφεραν και οι δύο άλλοι κύριοι, κάνε συντομα τα quests του Βαρόνου και της μαγισσας του Midcopse.

    Εχε υπ'οψιν σου οτι για quest που είσα +5-6 levels δεν παίρνεις xp. Δλδ αν έχεις quest με γκρίζα γράμματα.

    Επίσης υπάρχει ενα bug που δεν δίνει exp. Οι devs ειπαν οτι σήμερα θα κυκλοφορήσει το patch που το διορθώνει.


    Εγώ είμαι Lvl 14 πλεον,χρυσο γύρω στα 7000. Κάνω το main στο Novigrad, και μετα απευθειας παω Skellige για κατι lvl 11 quests λόγω του παραπάνω μηχανισμου.

  11. #266
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για Skellige υπάρχει και ένα - πολύ ενδιαφέρον - side quest που το παίρνεις από Novigrad και είναι level 11 Από όσα έχω βρει ως τώρα στο Velen, τουλάχιστον.
    2 quests παίρνεις από Novigrad για Skellige. Το πρώτο είναι το quest του Lambert και είναι απαραίτητο να το τελειώσεις αν θες να του μιλήσεις και να παίξεις Gwent μαζί του για την κάρτα του, που συνεχίζεται σε ένα νησάκι στου διαόλου τι μάνα, τέρμα κάτω δεξιά στο Skellige. Αν δεν έχεις αγοράσει από έμπορο κάποια από τα fast travel waypoints για να πας εκεί instantly, καλά κρασιά. Το δεύτερο στο δίνει ο Nidas, βασικά να τον βοηθήσεις να βρει ένα black pearl για την γυναίκα του. Πρέπει να τον συναντήσεις κοντά στο lighthouse που όμως αν κάνεις fast travel αμέσως, στην πέφτουν wraiths, καθώς η περιοχή ταλαιπωρείται από ένα monster (έναν penitent ).

    - - - Updated - - -

    Δεν έχει πολύ σημασία για τα xp των grey quests. Ούτως ή άλλως υποτίθεται ότι τα έχεις πάρει με άλλες μεθόδους. Απλά το παιχνίδι προσπαθεί να ισορροπήσει το level ενός χαρακτήρα που θα πάει κυρίως για το main story, χωρίς να τον κάνει overpowered.

    - - - Updated - - -

    Ουαχαχαχα, κάνοντας το Lord of Undvik quest στο Skellige σε μια φάση βρίσκω ένα σημείωμα σε ένα πτώμα που περιγράφει μέρος θαμμένου θησαυρού και ξεκινάει το φοβερό και τρομερό quest ονόματι : "Ruins, hidden Treasure, You Know…". Έλιωσα με τον τίτλο
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  12. #267
    Εγγραφή
    05-05-2010
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100mbs/10mpbs
    ISP
    Vodafone
    Ποιοι απο εδώ έχετε πάρει το Season Pass ή είναι ακόμα νωρίς προς αγορά;

  13. #268
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lmih Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιοι απο εδώ έχετε πάρει το Season Pass ή είναι ακόμα νωρίς προς αγορά;
    ΙΜΟ καθόλου νωρίς, πάντα είχα εμπιστοσύνη στη CDPR και μετά από αυτό το έπος που είναι το Witcher 3 είμαι πολύ χαρούμενος που το τσίμπησα σε έκπτωση.

    Άλλωστε θα βγάλουν "μόνο" δύο paid expansions με καινούργιες περιοχές και ιστορίες και αν κρίνω από το W3 υποθέτω πως κάθε ένα από αυτά θα είναι σε μέγεθος μεγαλύτερο από πολλά παιχνίδια που λανσάρουν διάφοροι στην πιάτσα ως ΑΑΑ Όλα τα άλλα DLC θα είναι δωρεάν
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  14. #269
    Εγγραφή
    05-05-2010
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100mbs/10mpbs
    ISP
    Vodafone
    Καλά ναι συμφωνώ έπος και λίγα λές αλλά το Season Pass το έχουν περίπου στα 25€...!
    Ήδη σκάνε νέα free dlc αυτή την εβδομάδα "Nilfgaardian Armor Set" and "Elite Crossbow Set", two new FREE DLCs for The Witcher 3: Wild Hunt, are coming out later this week.

  15. #270
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lmih Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ναι συμφωνώ έπος και λίγα λές αλλά το Season Pass το έχουν περίπου στα 25€...!
    Ήδη σκάνε νέα free dlc αυτή την εβδομάδα "Nilfgaardian Armor Set" and "Elite Crossbow Set", two new FREE DLCs for The Witcher 3: Wild Hunt, are coming out later this week.
    Είμαι σίγουρος - CDPR το καλό που σας θέλω ρεμάλια μην με διαψεύσετε - ότι τα πληρωμένα expansions θα αξίζουν τα λεφτά αυτά και με το παραπάνω. Από την άλλη, μπορείς και να περιμένεις καθώς αν έχω καταλάβει καλά το πρώτο expansion αναμένεται Νοέμβριο και το δεύτερο κάπου άνοιξη 2016
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 18 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920232838 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Qt 5.0 is out in the wild!
    Από ifaigios στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-12, 15:32
  2. the sims 3
    Από nekronomikon στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-12, 12:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας