Σελ. 34 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 1424293233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 496-510 από 583
  1. #496
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως θα σου πρότεινα να μη βιαστείς με το main quest. Το παιχνίδι είναι σαν ένα μπουκάλι εξαιρετικό κρασί, το απολαμβάνεις σιγά σιγά και στην πλήρη γεύση έχοντας όλο το μπουκέτο των αρωμάτων που βγάζει (έ, τι γράφω ο θεούλης ).

    Κάνε όλα τα side quests, πήγαινε σε όλα τα bulletin boards και μάζευε, σίγουρα παίξε σαν χαρτόμουτρο και ρίξε μπουνιές σε όλα τα tournaments (θα βρεις εδώ αρκετά rage post μου μιας και ήταν το μόνο κομμάτι στο παιχνίδι που κάπως με χάλασε σαν mechanic), άλλαξέ του τα φώτα. Και κατόπιν, σιγά-σιγά προχώρα το main quest.

    Δεν θα το μετανοιώσεις, το DA είναι ένα χαζοπαιχνιδάκι φαντεζί μπροστά στο Witcher 3
    Εισαι σομελιέ του είδους φαίνεται Θα δούμε στο τέλος αν το μπουκέ θα μου αφήσει την ίδια επίγευση

    Κοίτα το DA επειδη έχω παίξει και τα 3 της σειράς μου άρεσαν.
    To Witcher 3 είναι η πρώτη απόπειρα να ενταχθώ στη σειρά και για αυτό μου ξενίζουν κάποια πράγματα. Αλλά σιγα σιγά θα πάρω το κολάι. Το παιχνίδι με τα χαρτιά που πρωτοέπαιξα στην 1η ταβέρνα μου άρεσε αν και δεν ξέρω αν θα το συνεχίσω. Σήμερα άλλη μία ωρίτσα κάτι τσουλήσαμε.

    Το πρόβλημα που εντοπίζω τώρα είναι ότι δεν έχω αρκετό κασέρι, ούτε για να πάρω 2-3 βασικά ingredients από τον alchemist στον δρόμο. Δεν συζητώ για αγορές καλύτερων όπλων/πανοπλιών.
    Αν και σκοτώνοντας κάτι bandits και κάτι τέρατα τσίμπησα ένα καινούριο καλύτερο σπαθί και υλικά και αναβάθμισα την πανοπλία.
    Γενικά έχω πάρει σβάρνα όλα τα ερωτηματικά στο χάρτη και εννοείται θα πορευτώ πρώτα με όλα τα side quests όπως κάνω πάντα με όλα τα RPGs. Για αυτό δεν έχω καταφέρει να τελειώσω ακόμα το Skyrim

    Πάντως και στο DA που έκανα το ίδιο (όλα τα side quests πρώτα) είχα φτάσει 27 λεβελ γρήγορα γρήγορα και μόνο προς το τέλος με ζόριζαν κάποιοι εχθροί. Άσε που είχα 280+ power left για να ξεκλειδώσω και άλλα side quests στον χάρτη αν υπήρχαν. Πάντως ακόμα και έτσι μου πήρε 6,5 μήνες να το τελειώσω.

  2. #497
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Οσο προχωρας, μαζευεις ΠΟΛΥ περισσοτερο "ρευστό", που δεν θα εχεις τι να το κανεις (που λεει ο λογος βεβαια, παντα θα εχεις ).
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  3. #498
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αν μαζεύεις τα πάντα, όχι μόνο από quests και ερωτηματικά αλλά μιλάω να μπαίνεις σε ένα χωριουδάκι και ψάχνοντας τα ΠΑΝΤΑ (όλα τα σπίτια κτλ) να βγαίνεις έξω και να έχεις αφήσεις μόνο ότι είναι καρφωμένο στο πάτωμα, ναι στο τέλος δεν θα έχεις τι να κάνεις τα λεφτά. Ήμουν κάπου με 120.000 σε κάποια φάση στο vanilla game και μόνο στο 2ο expansion παίζει να έπεσα στα 60 κάτι. Εννοείται ότι δεν άφησα ούτε ένα ερωτηματικό, ούτε σεντούκι που να μην το ανοίξω, ούτε πέτρα στο χάρτη που να μην κοιτάξω από κάτω. x2 όλα αυτά (2 playthroughs) = 445 ώρες και δεν έχω τελειώσει το 2ο expansion με το 2ο χαρακτήρα. Δεν θα άντεχα με τίποτα 3η φορά, αλλά αυτό το παιχνίδι πάντα σε εκπλήσσει. Πραγματικά χάνει όποιος δεν έχει μεταφέρει παιχνίδι από το πρώτο Witcher στο 2 και μετά στο 3. Μιλάμε για το τέλος ενός απίστευτου ταξιδιού, μιας εποποιίας αν αναλογιστείς τι έχει περάσει αυτός ο δόλιος ο Geralt, με τις επιλογές σου να σου παρουσιάζονται έστω και σαν reference, σαν cameo, σαν joke από το ένα παιχνίδι στο άλλο, ένα παιχνίδι που παρόλο που δεν είναι το καλύτερο σε μια ορισμένη ειδική κατηγορία, έχει μια ισορροπία στο σύνολο σεναρίου, side-quests, exploration, χαλαρών activities (πχ Gwent) που πολλές εταιρείες και developers την ψάχνουν χρόνια και δεν την βρίσκουν.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  4. #499
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Και τα μισα να κανει, παλι θα εχει πλεονασμα ().
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  5. #500
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Καλά ναι στην αρχή είμαι ακόμα

    Εννοείται δεν αφήνω σεντούκι, κουτί και ράφι που να μην το ρημάζω. Το έχω αυτό το κακό συνήθειο από τα παιχνίδια της Bethesda (ξεκίνησα με το Daggerfall πίσω στο μαγικό 1998 - ωραίες εποχές να είσαι φοιτητής με άπλετο χρόνο )
    Αλήθεια έχει "οριο" το inventory στο ποσα μπορείς να κουβαλάς/βαρος? Γιατί έχω ξαφρίσει τα πάντα γύρω από το πρώτο χωριό, συν ερωτηματικά, σπίτια, side quests και ακόμα δεν μου έχει πετάξει μήνυμα ότι το inventory ταβάνιασε.
    Βλέπω βέβαια και την επιλογή ότι μπορώ να αγοράσω σέλα με θήκες για το άλογο (καλή μαγκιά).

  6. #501
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ναι στην αρχή είμαι ακόμα

    Εννοείται δεν αφήνω σεντούκι, κουτί και ράφι που να μην το ρημάζω. Το έχω αυτό το κακό συνήθειο από τα παιχνίδια της Bethesda (ξεκίνησα με το Daggerfall πίσω στο μαγικό 1998 - ωραίες εποχές να είσαι φοιτητής με άπλετο χρόνο )
    Αλήθεια έχει "οριο" το inventory στο ποσα μπορείς να κουβαλάς/βαρος? Γιατί έχω ξαφρίσει τα πάντα γύρω από το πρώτο χωριό, συν ερωτηματικά, σπίτια, side quests και ακόμα δεν μου έχει πετάξει μήνυμα ότι το inventory ταβάνιασε.
    Βλέπω βέβαια και την επιλογή ότι μπορώ να αγοράσω σέλα με θήκες για το άλογο (καλή μαγκιά).
    Μπαγκαζιέρες στο άλογο, εννοείται αλλά μη βιάζεσαι. Ένα από το κορυφαία του παιχνιδιού είναι ότι χωρίς να σε έχει σε ράγες σου προσφέρει μία ελαφρά καθοδήγηση. Μην ξεχάσεις και τα horseracing games που σου αναβαθμίζουν τη σέλα δωρεάν και πανεύκολα.

    Γενικά, όντως μην ανησυχείς για το χρήμα, σύντομα θα έχεις περισσότερο από όσο χρειάζεσαι.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #502
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ναι στην αρχή είμαι ακόμα

    Εννοείται δεν αφήνω σεντούκι, κουτί και ράφι που να μην το ρημάζω. Το έχω αυτό το κακό συνήθειο από τα παιχνίδια της Bethesda (ξεκίνησα με το Daggerfall πίσω στο μαγικό 1998 - ωραίες εποχές να είσαι φοιτητής με άπλετο χρόνο )
    Αλήθεια έχει "οριο" το inventory στο ποσα μπορείς να κουβαλάς/βαρος? Γιατί έχω ξαφρίσει τα πάντα γύρω από το πρώτο χωριό, συν ερωτηματικά, σπίτια, side quests και ακόμα δεν μου έχει πετάξει μήνυμα ότι το inventory ταβάνιασε.
    Βλέπω βέβαια και την επιλογή ότι μπορώ να αγοράσω σέλα με θήκες για το άλογο (καλή μαγκιά).
    Aν εξαιρεσεις τα οπλα και μερικα απο τα ρουχα, τα περισσοτερα πραγματα εχουν λιγο βαρος. Αν φας 7 bandits και τους παρεις ό,τι έχουν, πολυ πιθανο να γεμισει το inventory.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  8. #503
    Εγγραφή
    11-04-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    282
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παντως ειμαι ενα βημα πριν το τελευταιο quest (On Thin Ice) και εχω τωρα 2 βδομαδες κανω contracts!
    Τα gwentoquests δεν τα εχω ακουμπησει ουτε νομιζω οτι θα τα ακουμπησω.

    Το πιο εκπληκτικο στοιχειο του παιχνιδιου για εμενα ειναι αυτο το αισθημα της εκπληξης που βγαινει σε καθε quest/contract.
    Πχ ξεκιναω να δω ποιος μακελεψε τους εμπορους στο δρομο,ανακαλυπτω οτι ειναι ενα vampire αλλα τελικα ειναι ενα chort vampire που πρεπει να το δελεασω για να το σκοτωσω.
    Ε, αν δεν ειναι αυτο σωστο role playing,τοτε τι ειναι?

    Ερωτησεις προς γνωριζωντες
    1. Οταν ολοκληρωθει το main campaign,σε πεταει κατευθειαν στα quests των DLC,η μπορεις να συνεχισεις να αλωνιζεις με την ησυχια σου?
    2. Εχω Feline Armor και Ursine σπαθια,πρεπει να τα φτασω σε mastercraft επιεπεδο ωστε να παρω τα συνδυαστικα τους μπονους?

  9. #504
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.009
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    1. Για να ξεκινήσουν τα DLCs πρέπει να πας σε συγκεκριμένες τοποθεσίες και να μιλήσεις με συγκεκριμένους NPCs. Δεν είναι κάτι κρυφό όμως που πρέπει να το ψάξεις. Απλά εμφανίζονται με τα αντίστοιχα χρώματα στα Quests. Δηλαδή το πρώτο μπλε είναι για το Heart of Stone και το πρώτο κόκκινο για το Blood and Wine.

    Το πρώτο DLC, Heart of stone, είναι απλά συνέχεια του βασικού χάρτη. Σου δίνει νέες αποστολές στους υπάρχοντες χάρτες, Velen και Novigrad αν θυμάμαι καλά. Το δεύτερο, το Blood and Wine είναι σαν καινούριο παιχνίδι. Σε πάει σε άλλο χάρτη. Δεν το έχω τελειώσει ακόμα και δεν ξέρω αν σε στέλνει πάλι πίσω για καμιά αποστολή.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  10. #505
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tutuyo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως ειμαι ενα βημα πριν το τελευταιο quest (On Thin Ice) και εχω τωρα 2 βδομαδες κανω contracts!
    Τα gwentoquests δεν τα εχω ακουμπησει ουτε νομιζω οτι θα τα ακουμπησω.

    Το πιο εκπληκτικο στοιχειο του παιχνιδιου για εμενα ειναι αυτο το αισθημα της εκπληξης που βγαινει σε καθε quest/contract.
    Πχ ξεκιναω να δω ποιος μακελεψε τους εμπορους στο δρομο,ανακαλυπτω οτι ειναι ενα vampire αλλα τελικα ειναι ενα chort vampire που πρεπει να το δελεασω για να το σκοτωσω.
    Ε, αν δεν ειναι αυτο σωστο role playing,τοτε τι ειναι?

    Ερωτησεις προς γνωριζωντες
    1. Οταν ολοκληρωθει το main campaign,σε πεταει κατευθειαν στα quests των DLC,η μπορεις να συνεχισεις να αλωνιζεις με την ησυχια σου?
    2. Εχω Feline Armor και Ursine σπαθια,πρεπει να τα φτασω σε mastercraft επιεπεδο ωστε να παρω τα συνδυαστικα τους μπονους?
    1. Μπορείς να συνεχίσεις να κάνεις ότι γουστάρεις. Τα quest των DLC είναι προαιρετικά, αν θες τα παίρνεις. Αν έχεις αφήσει πράγματα να κάνεις μπορείς να συνεχίσεις να τα κάνεις.
    2. Νομίζω όχι, απλά τα συνδυαστικά bonus απαιτούν ένα συγκεκριμένο αριθμό από items που απλά ανήκουν στο ίδιο set, νομίζω (αλλά δεν παίρνω όρκο) ότι η ποιότητα δεν παίζει ρόλο. Πάντως αξίζει να φτάσει σε mastercrafted anyway γιατί το όπλο γίνεται απλά τούμπανο.

    Λευτέρη, απ' ότι θυμάμαι από ένα σημείο και μετά που το expansion σε αφήνει ελεύθερο στον χάρτη του Toussaint μπορείς (από signpost) να γυρίσεις στις προηγούμενες περιοχές αν θέλεις (χρειάστηκε να το κάνω και εγώ, να πάω στον rune maker) και φυσικά πίσω στο Toussaint.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  11. #506
    Εγγραφή
    11-04-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    282
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Path Level
    Interleaved
    Ω ρε φιλε εκλεισα 90 ωρες στο Witcher και μολις τελειωσα το Hearts of Stone!
    ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!

    Μονο σε εμενα ο Oglierd θυμιζει πολυ David Beckam?
    Θα κανω ενα μικρο διαλειμμα τωρα ανακαλυπτωντας μεσω βαρκας το βορειο κομματι των Skellige και μετα βουρ για Blood and Wine.

  12. #507
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.009
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tutuyo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ω ρε φιλε εκλεισα 90 ωρες στο Witcher και μολις τελειωσα το Hearts of Stone!
    ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!

    Μονο σε εμενα ο Oglierd θυμιζει πολυ David Beckam?
    Θα κανω ενα μικρο διαλειμμα τωρα ανακαλυπτωντας μεσω βαρκας το βορειο κομματι των Skellige και μετα βουρ για Blood and Wine.
    Δεν είσαι ο μόνος!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  13. #508
    Εγγραφή
    13-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    497
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    TP-Link Archer C7
    Εχοντας τερματίσει και έχοντας κάνει τα πάντα σε αυτό το παιχνίδι ήδη 2 φορές ( μαζί με τα expansions ) και θεωρόντας οτι είναι απο τα σπάνια διαμάντια του Gaming ... Δεν έχω να προσθέσω τίποτα για τους χαρακτήρες και το όλο story, ούτε θέλω να κάνω spoil τίποτα. Απλα έχω να πώ οτι άπειρες φορές έχω απλά σταματήσει σε αυτό το παιχνίδι να κάνω οτιδήποτε και απλά χαζευω τη ομορφιά των γραφικών του ... Εχει τα ποίο όμορφα τοπία σε παιχνίδι, που έχω δεί ποτέ. Μερικές φορές νοιώθω οτι θα μπορούσαν να είναι τα τοπία αυτου του παιχνιδιού έμπνευση για κάποιο μεγάλο ζωγράφο εύκολα... Τι άλλο να πώ.

  14. #509
    Εγγραφή
    11-04-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    282
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Path Level
    Interleaved

    Πολυ στεναχωρημενος!
    Και τώρα τι κάνουμε?Ποιο το νόημα να ζεις?Πως να γεμίσω το κενό?

    Μετα από 120 ώρες, το Witcher έλαβε τέλος..κλαψ κλαψ..πόσο ακόμη για το Cyberpunk 2077?

    Πραγματικά,δεν θυμάμαι άλλο παιχνίδι να παίζω που να το τρενάρω τόσο πολύ,μπας και ξεζουμίσω ακόμη μια στάλα gameplay
    Βεβαία δεν καταπιάστηκα με τα Gwent quests,με αφήνουν αδιάφορο αλλά έχω πλέον που βολοδέρνω στον κόσμο αλλά βαρέθηκα κιόλας,ακόμη και σε Deathmarch και με enemy upscaling δεν έχω challenge.

    Προσπάθησα να παίξω λίγο Dragon Age,το Tresspasser - Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ!τι να λέμε,σαν να οδηγούσα Φεραρι και μπαίνω στο auris

    Πάω να δω για την 1000στη φορά Killing Monsters και να κλάψω στην γωνιά μου

  15. #510
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tutuyo Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πολυ στεναχωρημενος!
    Και τώρα τι κάνουμε?Ποιο το νόημα να ζεις?Πως να γεμίσω το κενό?
    Το ξαναξεκινάς με διαφορετικό save (από το 2 που πιστεύω να έχεις παίξει και αν όχι σε αποκληρώνω ), το οποίο οδηγεί σε διαφορετικές επιλογές άρα και διαφορετικό ending.

    120 ώρες πάντως είναι λίγες αν εννοείς ότι τέλειωσες και τα 2 DLC με ΟΛΑ τα quests τους.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

Σελ. 34 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 1424293233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Qt 5.0 is out in the wild!
    Από ifaigios στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-12, 15:32
  2. the sims 3
    Από nekronomikon στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-12, 12:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας