Σελ. 1 από 10 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 138
  1. #1
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Φαίνεται ότι το LG E-900 παρέδωσε το πνεύμα του. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό παρόλες τις ελλείψεις του Windows Phone 7 γενικά.

    Τώρα πρέπει να πάρω κινητό. Σκεφτόμουν να το καθυστερήσω λίγο ίσως για να δω και το Surface Phone που σε κάτι εικόνες (πιθανολογούμενες) φαίνεται ΤΕΛΕΙΟ!

    Ένα από τα πράγματα που εκτίμησα απίστευτα στο LG E-900 είναι το Gorilla Glass και φυσικά την τιμή των 200ευρώ που το είχα πάρει τότε.

    Σκέφτομαι για Lumia ώστε να ωφεληθώ και από τις πολλές αποκλειστικές εφαρμογές που σπρώχνει η Nokia. Μια από αυτές είναι το drive. Μιας και το αυτοκινητό δεν έχε gps νομίζω οι offline χάρτες είναι καλή πατέντα για δωρεάν.
    Με φοβίζει όμως λίγο το θέμα πόσος χώρος μένει στο κινητό!

    Τι εμπειρίες έχετε με το 520, 620 ή 720? Το 820 πάει πολλά!
    Επίσης πέρα από τα τυπικά δεν μπορώ να καταλάβω τι το τόσο καλύτερο έχει το 720....

    Από την άλλη υπάρχει και το HTC 8S αλλά δεν βλέπω κάποιο ιδιαίτερο λόγο για να αγοράσω αυτό...

    Κάποιο άλλο κινητό που να μου έχει ξεφύγει ή να έρχεται;

  2. #2
    Εγγραφή
    09-06-2008
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109073 kbps / 10990 kbps
    ISP
    COSMOTE S.A.
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Interleaved
    Για το surface phone, προσωπικά δεν έχω ακούσει / διαβάσει κάτι πέρα από μερικά άρθρα που βγήκαν στο φως λίγο μετά τη παρουσίαση των WP8.
    Όσο και να το καθυστερήσεις, από τη στιγμή που δεν σκέφτεσαι κάν για το Lumia 820, δεν υπάρχει λόγος να κινηθείς και για το surface phone.

    Ήμουν και εγώ από αυτούς που είχαν LG αλλά λόγω hardware προβλήματος, πήγα σε Lumia 800.
    Αν αποφασίσεις να πας σε WP8, δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για τις αποκλειστικές εφαρμογές της Nokia. Στα WP8, έχει δώσει τις εφαρμογές της σε όλες τις εταιρείες (π.χ. Here Drive). Στα WP7.8, δε ξέρω αν ισχύει.

    Για το χώρο, δε ξέρω να σου απαντήσω. Με το Lumia 800 μου, δεν έχω τέτοια προβλήματα με τα 16GB του. Έχω διαβάσει για μερικά θέματα που έχουν χρήστες του 8S λόγω της μικρής μνήμης του σε συνδιασμό με εγκατάσταση χαρτών στην sd, αλλά δε ξέρω ακριβώς. Αφορούσε νομίζω την εφαρμογή της Navigon.
    Αν σε ενδιαφέρει πάντως το συγκεκριμένο κινητό, ψάξτο πρώτα.

    Ελλάδα βλέπω ότι υπάρχει το 620 μόνο. Και από όσο βλέπω, διαθέτει πολύ πλαστικό. Για εμένα, ήταν ένας από τους λόγους που δεν αγόρασα WP8. Μόνο τα ακριβά μοντέλα δεν έχουν τόσο πλαστικό.

    Intel Core i7-3930K | Gigabyte GA-X79-UD5 | Corsair Hydro Series H100i | G.Skill Ares 64GB | Asrock Arc A380 6GB OC | Creative SoundBlaster Z | OCZ Vector SSD 128GB | WD CaviarBlack 640GB | WD RED 2TB | Coolermaster Silent Pro M600 | Coolermaster 690 Pure Black Edition Case | Triple Monitor: Dell U2311H - 2 x Dell U2312HM
    MacBook Pro (Retina 13-inch / 16GB Ram)
    iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium

  3. #3
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από icsd08063 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το surface phone, προσωπικά δεν έχω ακούσει / διαβάσει κάτι πέρα από μερικά άρθρα που βγήκαν στο φως λίγο μετά τη παρουσίαση των WP8.
    Όσο και να το καθυστερήσεις, από τη στιγμή που δεν σκέφτεσαι κάν για το Lumia 820, δεν υπάρχει λόγος να κινηθείς και για το surface phone.

    Ήμουν και εγώ από αυτούς που είχαν LG αλλά λόγω hardware προβλήματος, πήγα σε Lumia 800.
    Αν αποφασίσεις να πας σε WP8, δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για τις αποκλειστικές εφαρμογές της Nokia. Στα WP8, έχει δώσει τις εφαρμογές της σε όλες τις εταιρείες (π.χ. Here Drive). Στα WP7.8, δε ξέρω αν ισχύει.

    Για το χώρο, δε ξέρω να σου απαντήσω. Με το Lumia 800 μου, δεν έχω τέτοια προβλήματα με τα 16GB του. Έχω διαβάσει για μερικά θέματα που έχουν χρήστες του 8S λόγω της μικρής μνήμης του σε συνδιασμό με εγκατάσταση χαρτών στην sd, αλλά δε ξέρω ακριβώς. Αφορούσε νομίζω την εφαρμογή της Navigon.
    Αν σε ενδιαφέρει πάντως το συγκεκριμένο κινητό, ψάξτο πρώτα.

    Ελλάδα βλέπω ότι υπάρχει το 620 μόνο. Και από όσο βλέπω, διαθέτει πολύ πλαστικό. Για εμένα, ήταν ένας από τους λόγους που δεν αγόρασα WP8. Μόνο τα ακριβά μοντέλα δεν έχουν τόσο πλαστικό.
    Η αλήθεια είναι ότι και μένα δεν με συγκινεί η εμφάνιση των Lumia. Αυτό με τις εφαρμογές που λες έχει ενδιαφέρον αλλά όταν διαβάζω, νέες εφαρμογές της Nokia συμπεριλαμβανομένου και κάποιων παιχνιδιών είναι διαθέσιμα μόνο για nokia store.
    Τουλάχιστον έτσι το καταλάβαινα!

  4. #4
    Εγγραφή
    09-06-2008
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109073 kbps / 10990 kbps
    ISP
    COSMOTE S.A.
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι και μένα δεν με συγκινεί η εμφάνιση των Lumia. Αυτό με τις εφαρμογές που λες έχει ενδιαφέρον αλλά όταν διαβάζω, νέες εφαρμογές της Nokia συμπεριλαμβανομένου και κάποιων παιχνιδιών είναι διαθέσιμα μόνο για nokia store.
    Τουλάχιστον έτσι το καταλάβαινα!
    Δεν έχω δει κάτι ενδιαφέρον από παιχνίδια στο δικό μου Lumia 800. Έχει μερικά στο Nokia Collection αλλά όλα είναι paid. So, no big deal.
    Για εμένα, οι εφαρμογές που έχουν αξία είναι το Nokia Drive (το μετονόμασαν πλέον σε Here Drive), το Here Maps και το Here Transit.

    Είναι καθαρά θέμα δικό σου τι θα επιλέξεις. Όπως σου είπα, προσωπικά επέλεξα βάση εφαρμογών και ποιότητας. Εφόσον το Lumia 800, παρόλο που είναι WP7 με εξυπηρετεί, δε βρήκα λόγω να μεταβώ σε WP8.
    Σαφώς, αν υπάρχει κάτι καλό, αξιόλογο και σχετικά φθηνό σε WP8, πάνε εκεί.

    Να γνωρίζεις πάντως ότι τόσο τα WP7.8 όσο και τα WP8 έχουν ημερομηνία λήξης την 9η Σεπτεμβρίου του 2014 και την 8η Ιουλίου του 2014 αντίστοιχα.

    Intel Core i7-3930K | Gigabyte GA-X79-UD5 | Corsair Hydro Series H100i | G.Skill Ares 64GB | Asrock Arc A380 6GB OC | Creative SoundBlaster Z | OCZ Vector SSD 128GB | WD CaviarBlack 640GB | WD RED 2TB | Coolermaster Silent Pro M600 | Coolermaster 690 Pure Black Edition Case | Triple Monitor: Dell U2311H - 2 x Dell U2312HM
    MacBook Pro (Retina 13-inch / 16GB Ram)
    iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium

  5. #5
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Έχει μπει και η microsoft στο κόσμο των άπειρων version.

    Προς το παρών το κινητό έχει ζωντανέψει για να μην το ματιάσω.
    Τώρα κάνει και το τελευταίο update install.

    Απλά πιστεύω σε αυτό το thread να γραφτούν και να μαζευτούν απόψεις για όποιον θέλει WP8.

    Αν βρω παράδειγμα παιχνιδιού Nokia θα το γράψω εδώ!

  6. #6
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Και γω σκέφτομαι για το 620 και σταυρώνω τα χέρια, μπας και σταματήσει τις φόλες η MS και αφήσει τους developers να κάνουν τη δουλειά τους χωρίς το φόβο της καταστροφής της πλατφόρμας.

    Ούτε σοβαρή sip εφαρμογή δεν υπάρχει ακόμα στο store.
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  7. #7
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν βρω παράδειγμα παιχνιδιού Nokia θα το γράψω εδώ!
    Μια ανακοίνωση http://www.wpcentral.com/dream-track...kia-exclusives
    και το παιχνίδι http://www.nokialumiaapplications.co...r-nokia-lumia/

    Έψαξα στο market place και πραγματικά δεν βγαίνουν στο LG.

    Γιαυτό σκέφτομαι Nokia γιατί βγάζει πολύ exclusive

  8. #8
    Εγγραφή
    09-06-2008
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109073 kbps / 10990 kbps
    ISP
    COSMOTE S.A.
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ανακοίνωση http://www.wpcentral.com/dream-track...kia-exclusives
    και το παιχνίδι http://www.nokialumiaapplications.co...r-nokia-lumia/

    Έψαξα στο market place και πραγματικά δεν βγαίνουν στο LG.

    Γιαυτό σκέφτομαι Nokia γιατί βγάζει πολύ exclusive

    Απλά, μην έχεις την εντύπωση ότι επειδή είναι exclusive, είναι και free. Το Dream Track Nation μόλις το τσέκαρα μέσω του qr code και στοιχίζει 2.99.

    Intel Core i7-3930K | Gigabyte GA-X79-UD5 | Corsair Hydro Series H100i | G.Skill Ares 64GB | Asrock Arc A380 6GB OC | Creative SoundBlaster Z | OCZ Vector SSD 128GB | WD CaviarBlack 640GB | WD RED 2TB | Coolermaster Silent Pro M600 | Coolermaster 690 Pure Black Edition Case | Triple Monitor: Dell U2311H - 2 x Dell U2312HM
    MacBook Pro (Retina 13-inch / 16GB Ram)
    iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium

  9. #9
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από icsd08063 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά, μην έχεις την εντύπωση ότι επειδή είναι exclusive, είναι και free. Το Dream Track Nation μόλις το τσέκαρα μέσω του qr code και στοιχίζει 2.99.
    Όχι. Απλά ήθελα να διασταυρώσω ότι καλά είχα την εντύπωση για το exclusive.
    Δεν βλέπω αντίστοιχα πχ για το HTC. Δηλαδή αν η Nokia το προσπαθεί τόσο πολύ τότε έχεις ένα λόγο παραπάνω να πάρεις την συσκευή της και ας είναι χειρότερη όπως φαίνεται
    HTC 8S vs Lumia 620

  10. #10
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι. Απλά ήθελα να διασταυρώσω ότι καλά είχα την εντύπωση για το exclusive.
    Δεν βλέπω αντίστοιχα πχ για το HTC. Δηλαδή αν η Nokia το προσπαθεί τόσο πολύ τότε έχεις ένα λόγο παραπάνω να πάρεις την συσκευή της και ας είναι χειρότερη όπως φαίνεται
    HTC 8S vs Lumia 620
    ισα ισα που το lumia 620 εχει και τη διπλασια εσωτερικη μνημη με οτι αυτο συνεπαγεται για τις εγκαταστασεις εφαρμογων...

  11. #11
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Υπάρχει μια προσφορά στο Βέλγιο για HTC 8X.
    Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι τελικά τι ισχύει με τα HERE apps της nokia.
    Διαβάζω ότι και καλά είναι διαθέσιμα για κάθε κατασκευαστή αν αυτός το επιλέξει.
    Επίσης διαβάζω ότι ενώ έχει χάρτες για 90+ χώρες είναι διαθέσιμο σαν εφαρμογή μόνο σε ορισμένες χώρες.

    Μέχρι πρότεινος σκεφτόμουν Nokia για τις εφαρμογές γιατί δεν θέλω πχ να δώσω άλλα 70 για το Navigon.
    Το HTC8X όμως φαίνεται καλό κινητό αν και στο gsmarena δεν λέει τίποτα για χρόνους αναμονής και ομιλίας.

    Έχει κανείς εμπειρία με τα κινητά της HTC? Ξέρω ότι η εταιρία έχει καλή ιστορία αλλά διαβάζω ότι δεν ανταποκρίνεται και πολύ γρήγορα στο θέμα updates.

    Επίσης τελευταίο προβληματισμό που έχω με τα windows phone είναι αυτή η ιστορία με το WIFI που κλείνει.
    Από όσο ξέρω όμως θα δωθεί λύση στο θέμα αυτό στο επόμενο μεγάλο update. Ισχύει; Καλά ξέρω;

  12. #12
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    το 8x εχει μονο 4gb εσωτερικη μνημη που θεωρειται λιγη για εγκατασταση εφαρμογων... στα wp νομιζω πως ολα τα κινητα παιρνουν τις αναβαθμισεις ταυτοχρονα ανεξαρτητως κατασκευαστη... αυτο με το wifi ηταν να διορθωθει στο portico update που νομιζω οτι εχει ηδη δωθει...

  13. #13
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει μια προσφορά στο Βέλγιο για HTC 8X.
    Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι τελικά τι ισχύει με τα HERE apps της nokia.
    Διαβάζω ότι και καλά είναι διαθέσιμα για κάθε κατασκευαστή αν αυτός το επιλέξει.
    Επίσης διαβάζω ότι ενώ έχει χάρτες για 90+ χώρες είναι διαθέσιμο σαν εφαρμογή μόνο σε ορισμένες χώρες.

    Μέχρι πρότεινος σκεφτόμουν Nokia για τις εφαρμογές γιατί δεν θέλω πχ να δώσω άλλα 70 για το Navigon.
    Το HTC8X όμως φαίνεται καλό κινητό αν και στο gsmarena δεν λέει τίποτα για χρόνους αναμονής και ομιλίας.

    Έχει κανείς εμπειρία με τα κινητά της HTC? Ξέρω ότι η εταιρία έχει καλή ιστορία αλλά διαβάζω ότι δεν ανταποκρίνεται και πολύ γρήγορα στο θέμα updates.

    Επίσης τελευταίο προβληματισμό που έχω με τα windows phone είναι αυτή η ιστορία με το WIFI που κλείνει.
    Από όσο ξέρω όμως θα δωθεί λύση στο θέμα αυτό στο επόμενο μεγάλο update. Ισχύει; Καλά ξέρω;
    Kάτοχος 8s.

    1) Η εσωτερική μνήμη είναι όντως λίγη. Συνδύασέ το με το leak που έχουν τα wp8 και θα δεις τον φάκελο με τα temp να σου τελειώνει όλη τη μνήμη του τηλεφώνου. Απότι είπε ο επικεφαλής των wp, θα διευθετηθεί το ζήτημα σε update.

    2) Στο 8s 2 μέρες μπαταρία. Για να καταλάβεις, όσο και να το πιέσεις δεν πρόκειται να πέσει κάτω από 30% μετα από μια μέρα χρήσης.

    3) Το θέμα του wifi έχει λυθεί. Αυτή τη στιγμή ακούω από soundcloud με κλειστή την οθόνη, μέσω wifi πάντα.

    4) Here maps μη διαθέσιμα ακόμα

    5) ποιότητα κατασκευής πάρα πολύ καλή, ανάλογη με των flagships.
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  14. #14
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.054
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από al3x1k0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το 8x εχει μονο 4gb εσωτερικη μνημη που θεωρειται λιγη για εγκατασταση εφαρμογων... στα wp νομιζω πως ολα τα κινητα παιρνουν τις αναβαθμισεις ταυτοχρονα ανεξαρτητως κατασκευαστη... αυτο με το wifi ηταν να διορθωθει στο portico update που νομιζω οτι εχει ηδη δωθει...
    Το 8Χ έχει 16 με βάση το http://www.gsmarena.com/htc_windows_phone_8x-4975.php


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kάτοχος 8s.

    1) Η εσωτερική μνήμη είναι όντως λίγη. Συνδύασέ το με το leak που έχουν τα wp8 και θα δεις τον φάκελο με τα temp να σου τελειώνει όλη τη μνήμη του τηλεφώνου. Απότι είπε ο επικεφαλής των wp, θα διευθετηθεί το ζήτημα σε update.

    2) Στο 8s 2 μέρες μπαταρία. Για να καταλάβεις, όσο και να το πιέσεις δεν πρόκειται να πέσει κάτω από 30% μετα από μια μέρα χρήσης.

    3) Το θέμα του wifi έχει λυθεί. Αυτή τη στιγμή ακούω από soundcloud με κλειστή την οθόνη, μέσω wifi πάντα.

    4) Here maps μη διαθέσιμα ακόμα

    5) ποιότητα κατασκευής πάρα πολύ καλή, ανάλογη με των flagships.
    Σχετικά με το 3 αυτό ισχύει και για άλλες εφαρμογές από τα Windows Phone 7.x
    Το πρόβλημα είναι αν δεν streamάρει κάτι κλείσει η οθόνη από χρόνο ή εσκεμένα τότε μετά από κάποια ώρα κλείνει και το WIFI.
    Μεγάλο πρόβλημα για κάθε εφαρμογή τύπου chat/voice

  15. #15
    Εγγραφή
    29-01-2007
    Περιοχή
    Αγία Παρασκευή
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE ZXV H108L
    SNR / Attn
    8.8(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εχοντας δουλέψει HTC Radar, Lumia 900 & HTC 8X, το επόμενο κινητό θα είναι το Lumia 920 (λόγω της κάμερας). Αν δεν με ένοιαζαν οι φωτογραφίες θα πήγαινα σε Samsung ATIV (η Samsung ξέρει από ποιότητα, μη γελιόμαστε) και αν η τιμή ήταν καθοριστική τότε, με κλειστά μάτια, Lumia 620.
    Η Nokia είναι η μόνη που δίνει προστιθέμενη αξία στα κινητά της μέσω των εφαρμογών και το 620 έχει πάρει τις καλύτερες κριτικές από το μόνο site που εμπιστεύομαι: www.theregister.co.uk

Σελ. 1 από 10 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 11:19
  2. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-12, 10:25
  3. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-12, 19:52
  4. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-06-12, 01:19
  5. Μηνύματα: 83
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-12, 12:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας