Σελ. 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 3678
Εμφάνιση 106-108 από 108
  1. #106
    Εγγραφή
    23-10-2007
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    μολις παρελαβα απο ε-σοπ και σεταρω. εχει ηδη προεγκατεστημενο το xbmc

  2. #107
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mikegad Εμφάνιση μηνυμάτων
    κονσόλα για να παίζει κάποιος android games??
    Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο ύπαρξης της
    εχει χειριστηρια που κανουν το παιχνιδι πολλες φορες ποιο ευκολο και καλυτερο απο οποιαδηποτε αλλη touchscreen συσκευη με εικονικα χειριστηρια! εχω tablet 8" και κινητο 5" full HD πολυ δυνατο και στο κινητο ΠΟΤΕ δεν παιζω παιχνιδια γιατι απλα τα εικονικα χειριστηρια δεν βολευουν πιανουν πολυ μεγαλο μερος της οθονης! επισης εχω nintendo DS το 1ο (παιρνει καρτες μνημης microSd και miniSD με κολπα) και το προτιμω γιατι ειναι πολυ ποιο ευχρηστο αλλα βεβαια εχει αλλα είδη games και οσα υπαρχουν και στο android εδώ ειναι ανωτερα στα γραφικα. Τωρα να προσπαθει καποιος να παιξει παιχνιδια με κινητα με μικρες οθονες πχ κατω απο 4-5 ιντζες ειναι για γελοια η κατασταση, απορω πως μπορουν! μονο σε tablet βολευεσαι αλλα τα χειριστηρια ειναι αααααααααααααλληηηη φαση! αν ημουν φανατικος gamer θα επαιρνα και εγω μια κονσολιτσα τετοια αλλα θα προτιμουσα μοντελα με καθαρο android, στα κινεζομαγαζα εχει πολυ καλα και δυνατα μηχανακια.

  3. #108
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει χειριστηρια που κανουν το παιχνιδι πολλες φορες ποιο ευκολο και καλυτερο απο οποιαδηποτε αλλη touchscreen συσκευη με εικονικα χειριστηρια! εχω tablet 8" και κινητο 5" full HD πολυ δυνατο και στο κινητο ΠΟΤΕ δεν παιζω παιχνιδια γιατι απλα τα εικονικα χειριστηρια δεν βολευουν πιανουν πολυ μεγαλο μερος της οθονης! επισης εχω nintendo DS το 1ο (παιρνει καρτες μνημης microSd και miniSD με κολπα) και το προτιμω γιατι ειναι πολυ ποιο ευχρηστο αλλα βεβαια εχει αλλα είδη games και οσα υπαρχουν και στο android εδώ ειναι ανωτερα στα γραφικα. Τωρα να προσπαθει καποιος να παιξει παιχνιδια με κινητα με μικρες οθονες πχ κατω απο 4-5 ιντζες ειναι για γελοια η κατασταση, απορω πως μπορουν! μονο σε tablet βολευεσαι αλλα τα χειριστηρια ειναι αααααααααααααλληηηη φαση! αν ημουν φανατικος gamer θα επαιρνα και εγω μια κονσολιτσα τετοια αλλα θα προτιμουσα μοντελα με καθαρο android, στα κινεζομαγαζα εχει πολυ καλα και δυνατα μηχανακια.
    Ναι, δεν παιζει ολος ο κοσμος fps στο κινητο του, υπαρχει κοσμος που την βρισκει με το Angry Birds και το Candy Crush.
    Kαι εγω εχω ξοδεψει αρκετες ωρες στο κινητο με μερικα παιχνιδια (RR3, Catapult King, Archery, Frontiers, Defense games, κλπ)

    Το Οuya φυσικα, ειναι μια χαρα για παρεα + casual gaming, και εχει και dedicated games.

Σελ. 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 3678

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-13, 10:01
  2. ΓΕΝΟΠίτες με κόστος… 30 εκατ. ευρώ!
    Από dhmk στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 413
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-13, 16:06
  3. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-13, 22:38
  4. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-12, 00:20

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας