Σελ. 1776 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 17561766177117741775177617771778178117861796 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 26.626-26.640 από 78436
  1. #26626
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακούστηκε πιο πίσω για την ΕΡΤ και τα 3000 για να τους κάνει να λένε αυτά που τους λένε, τελικά δεν είναι 3000 ευρώ, αλλά 5 ευρώ
    http://www.thestival.gr/policy/item/...zomeno-tis-ert
    Αυτοί που έριξαν μαύρο στην ΕΡΤ και τους απέλυσαν όλους τώρα κόπτονται τι θα φάνε; Ειναι το λιγότερο γελοίοι αυτοί οι άνθρωποι της ΝΔ !!!!

    Για τον ιδιωτικό τομέα και τους άλλους ΔΥ γιατί δεν μας λέτε τι έκανε; Αυτού δεν εργάζονται;

    Άλλα βεβαία αυτοί δεν παραπληροφορούν....

  2. #26627
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί που έριξαν μαύρο στην ΕΡΤ και τους απέλυσαν όλους τώρα κόπτονται τι θα φάνε; Ειναι το λιγότερο γελοίοι αυτοί οι άνθρωποι της ΝΔ !!!!

    Για τον ιδιωτικό τομέα και τους άλλους ΔΥ γιατί δεν μας λέτε τι έκανε; Αυτού δεν εργάζονται;

    Άλλα βεβαία αυτοί δεν παραπληροφορούν....
    Γελοίοι είναι αυτοί που το βάζουν ρεπορτάζ πως τα παίρνουν στην ΕΡΤ για να μην λένε την αλήθεια

    Εσυ γιατί δεν μου λες τι έκανες για τα δάση του Αμαζονίου;

  3. #26628
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γελοίοι είναι αυτοί που το βάζουν ρεπορτάζ πως τα παίρνουν στην ΕΡΤ για να μην λένε την αλήθεια

    Εσυ γιατί δεν μου λες τι έκανες για τα δάση του Αμαζονίου;
    Λέω στους φοιτητές μου να μου στέλνουν τις εργασίες στο email για να μην κόβουν τα δένδρα και άλλα πολλά...

    Για τον ιδιωτικό τομέα και τους άλλους ΔΥ γιατί δεν μας λέτε τι έκανε; Αυτοί δεν εργάζονται; Ξαναρωτάω

  4. #26629
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί, τι αλλάζει εαν έρθει ο Σαλονικός στην Ρόδο με το αν έρθει ο Βρυξελλιώτης; Το ίδιο, σχεδόν, δεν είναι;
    Και οι μεν και οι δε θα φοβηθούν να πάνε διακοπές.
    Και απο τους μεν και απο τους δε θα φοβηθούν οι ντόπιοι, ότι μπορεί να φέρουν το ιό (δείτε το παράδειγμα με τον γιο του εφοπλιστή στην Ικαρία).
    Εαν βγεί κάποια καλή θεραπεία, και νωρίς, μπορεί να δούμε τουρισμό, τελευταίας στιγμής φυσικά.
    Εδώ θα βοηθούσε και το γεγονός ότι δεν είμαστε χώρα με τέτοια έξαρση όπως πχ η Ιταλία ή Ισπανία ή Τουρκία.
    Αλλά χωρίς ασφαλή θεραπεία σύντομα, μέχρι τέλους Απριλίου βαριά μέσα Μαίου, τότε για Ιούνιο και Ιούλιο όλα άδεια θαναι.
    Δεν είναι το ίδιο και το ξέρεις. Σαν να συγκρίνεις πχ ping GR vs LU hosts, δεν έχεις ίδιο αριθμό hops κοινώς και σε ταξίδια εξωτερικό έχεις πολλά περισσότερα checkpoints άρα και περισσότερες πιθανότητες να κολλήσει κανείς ταξιδεύοντας.
    Σίγουρα έχεις δίκιο για το θέμα της ανασφάλειας και του φόβου που υπάρχει, καθώς δεν υπάρχει ακόμα θεραπεία συν ότι βρισκόμαστε σε καραντίνα με αβέβαιο χρονικό ορίζοντα ως προς την λήξη της.
    Όμως αν μέχρι τον Μάη έχει αρθεί ο αποκλεισμός και "επιβιώσουμε", νομίζω θα ήμουν θετικός στο να ταξιδέψουμε σε νησί εσωτερικού έστω και Σεπτέμβρη ειδικά με την μετακύλιση της χρονιάς.
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  5. #26630
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λέω στους φοιτητές μου να μου στέλνουν τις εργασίες στο email για να μην κόβουν τα δένδρα και άλλα πολλά...

    Για τον ιδιωτικό τομέα και τους άλλους ΔΥ γιατί δεν μας λέτε τι έκανε; Αυτοί δεν εργάζονται; Ξαναρωτάω
    Καλό αυτό με τους φοιτητές
    Εγώ λέω σε αυτούς που βλέπω να χαμογελάνε στους εργαζόμενους, ακόμα και τους εφοριακούς, μοιράζουμε χαρά!

  6. #26631
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό αυτό με τους φοιτητές
    Εγώ λέω σε αυτούς που βλέπω να χαμογελάνε στους εργαζόμενους, ακόμα και τους εφοριακούς, μοιράζουμε χαρά!
    Αυτοί που έριξαν μαύρο στην ΕΡΤ και τους απέλυσαν όλους τώρα κόπτονται τι θα φάνε; Είναι το λιγότερο γελοίοι αυτοί οι άνθρωποι της ΝΔ !!!!

    Για τον ιδιωτικό τομέα και τους άλλους ΔΥ γιατί δεν μας λέτε τι έκανε; Αυτοί δεν εργάζονται; Ξαναρωτάω!!!!


    Μήπως θα πρέπει να βγούμε στα μπαλκόνια και να τους χειροκροτούμε μαζί με τους καναλαρχες που δεν πληρώνουν τίποτα επί ΝΔ? Να το πει η σύζυγος του πρωθυπουργού που κόπτεται

  7. #26632
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από objecto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσπαθώ να βρω μια λογική. Μέχρι χθές μιλαγαν οι νεοφιλελεύθεροι και λέγαν οτι η παρέμβαση του κράτους και οι βοήθειες ήταν αυτές που μας κατέστρεψαν. Πως όλα πρέπει να ξεκινήσουν να γίνουν κυνικά. Με αυτή την λογική τώρα τα μέτρα πρέπει να γίνουν σκληρότερα. Όποιος αντέξει. Πάμε λοιπόν στην λογική τι αντέχει η αγορά. Με την ύφεση που έρχεται με αισιόδοξο το -8% πως δικαιολογούνται διευκολύνσεις και μάλιστα κρατικές. Επιδόματα, κουπόνια, δανεισμοί.
    Αν θέλουμε να δουλέψει η αγορά τότε πρέπει να αφήσουμε να υπάρξει survival of the fittest.
    Καμία λογική δε βρίσκω σε αυτά που γράφεις, όπως επίσης να επισημάνω ότι θεωρώ βλακείες τον νεοφιλελευθερισμό.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  8. #26633
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Επίσης

    https://www.esos.gr/arthra/66873/yp-...iotika-sholeia


    Υπ. Ανάπτυξης:Κανονικά θα πληρωθούν τα δίδακτρα στα ιδιωτικά σχολεία
    "Για φανταστείτε να κλείσουν όλες αυτές οι επιχειρήσεις και το Σεπτέμβριο να ψάχνουμε παιδικό σταθμό και να μην υπάρχει;"


    "Τα δίδακτρα θα πληρωθούν στα ιδιωτικά Σχολεία διότι παρέχουν μαθήματα μέσω τηλεκπαίδευσης".

    Τη δήλωση αυτή έκανε ο υπουργός Ανάπτυξης και αρμόδιος για τα δίδακτρα των ιδιωτικών εκπαιδευτηρίων, Άδωνις Γεωεργιάδης, μιλώντας στον ΣΚΑΙ.

    Δημοσιογράφος: Και στους παιδικούς σταθμούς;

    Αδ. Γεωργιάδης: Κι εκεί γίνονται προγράμματα εξ αποστάσεως. Δεν έχουμε πει καμία αναστολή πληρωμής. Εάν αποφασίσουμε αναστολή πληρωμής διδάκτρων ξέρετε ποιος είναι ο μεγάλος κίνδυνος;

    Για φανταστείτε να κλείσουν όλες αυτές οι επιχειρήσεις και το Σεπτέμβριο να ψάχνουμε παιδικό σταθμό και να μην υπάρχει;

    Όλοι μας με πνεύμα καλοπιστίας, συνεννόησης και αντίληψης ότι είμαστε σε μια τρικυμία και πρέπει να περάσουμε όλοι απέναντι, πρέπει να προσαρμόζουμε τη συμπεριφορά μας και τα αιτήματα μας σε αυτό που μας βρήκε.


    Αλλά όμως

    Οι καθηγητές δουλεύουν από το σπίτι, οι εργοδότες δεν τους πληρώνουν από πουθενά

    Σε μια πολύ σοβαρή καταγγελία προχωρά η Ομοσπονδία Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Λειτουργών Ελλάδας (ΟΙΕΛΕ) σχετικά με τις πρακτικές που ακολουθούνται σε πολλά φροντιστήρια δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης αλλά και σε κέντρα ξένων γλωσσών.

    Η Ομοσπονδία επικαλείται εκατοντάδες εκπαιδευτικούς που λένε ότι, παρά το γεγονός πως οι εργοδότες τούς έχουν εξαναγκάσει σε διαδικτυακή εργασία, απέχουν από την υποχρέωση να τους καταβάλουν τον μισθό τους και τους πιέζουν να ενταχθούν παρανόμως στο μέτρο στήριξης των εργαζομένων που εφαρμόζει η κυβέρνηση για την καταβολή 800 ευρώ σε όσους απασχολούνται σε επιχειρήσεις των οποίων η λειτουργία έχει ανασταλεί λόγω κορονοϊού.

    «Με τον τρόπο αυτό, ενώ εισπράττουν κανονικά δίδακτρα, απαλλάσσονται από την καταβολή μισθών και ασφαλιστικών υποχρεώσεων και ταυτόχρονα παίρνουν και το επίδομα της πολιτείας για τη στήριξη των πληττόμενων επιχειρήσεων.

    Με λίγα λόγια, οι επιτήδειοι πετυχαίνουν ένα χυδαίο τζακ ποτ στην πιο δύσκολη στιγμή της κοινωνίας, με θύματα το δημόσιο συμφέρον, τα κρατικά ταμεία, τους εργαζομένους, αλλά και τους νομίμως λειτουργούντες επιχειρηματίες, καθώς δημιουργούνται συνθήκες αθέμιτου ανταγωνισμού. Πολύ μικρότερη έκταση έχει το φαινόμενο αυτό στον χώρο των ιδιωτικών σχολείων, καθώς ελάχιστα (ευτυχώς) εκπαιδευτήρια ακολουθούν τέτοιες πρακτικές», αναφέρει η ΟΙΕΛΕ, γνωστοποιώντας το ζήτημα στους υπουργούς Παιδείας, Εργασίας και Δικαιοσύνης.

    Μπορεί ο υπουργός Εργασίας, Γιάννης Βρούτσης, σε πρόσφατη τηλεοπτική του εμφάνιση να τόνιζε ότι «αν δεν θέλει ο εργαζόμενος...» δεν του επιβάλλεται κανένα αντεργατικό μέτρο από πλευράς εργοδοσίας, αλλά η πραγματικότητα -δυστυχώς- τον διαψεύδει. Η έκκληση της Ομοσπονδίας για άμεση παρέμβαση των ελεγκτικών μηχανισμών των αρμόδιων υπουργείων είναι τώρα πιο επιτακτική από ποτέ. «Προσκαλούμε τους εκπροσώπους των εργοδοτικών οργανώσεων στην ιδιωτική εκπαίδευση να πάρουν δημόσια θέση για τις παράνομες και αντικοινωνικές πρακτικές σε εκπαιδευτικές μονάδες του χώρου, που δεν πλήττουν μόνο δημόσια ταμεία και εργαζομένους, αλλά και τους νομοταγείς εργοδότες», καταλήγει η επιστολή της ΟΙΕΛΕ.

    https://www.efsyn.gr/ellada/ekpaidey...-plironoyn-apo

  9. #26634
    Το avatar του μέλους objecto
    objecto Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία λογική δε βρίσκω σε αυτά που γράφεις, όπως επίσης να επισημάνω ότι θεωρώ βλακείες τον νεοφιλελευθερισμό.
    Μα οι νεοφιλελεύθεροι είναι Η ΑΛΗΘΕΙΑ. Δεν το ήξερες?
    Εγω αυτό που βλέπω φίλε μου είναι οτι ο νεοφιελευθερισμός είναι μια μπούρδα που όταν τους συμφέρει δουλεύει και όταν δεν τους συμφέρει πάλι δουελεύει ξεχνώντας τι λέγαν πριν.
    Τα δικά μου δικά μου και τα δικά σας δικά μου.
    Να έχω το δικάιωμα να σας ανταγωνίζομαι όσο έχω την δύναμη και όταν αυτή την χάνω να μου την δίνει ο κοσμάκης. Όταν δε ο κοσμάκης είναι σε αδυναμία φταίει ο καθένας τους αλλά όταν είμαι σε αδυναμία ο ισχυρός όλοι πρέπει να με βοηθάνε.

  10. #26635
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από objecto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα οι νεοφιλελεύθεροι είναι Η ΑΛΗΘΕΙΑ. Δεν το ήξερες?
    Εγω αυτό που βλέπω φίλε μου είναι οτι ο νεοφιελευθερισμός είναι μια μπούρδα που όταν τους συμφέρει δουλεύει και όταν δεν τους συμφέρει πάλι δουελεύει ξεχνώντας τι λέγαν πριν.
    Τα δικά μου δικά μου και τα δικά σας δικά μου.
    Να έχω το δικάιωμα να σας ανταγωνίζομαι όσο έχω την δύναμη και όταν αυτή την χάνω να μου την δίνει ο κοσμάκης. Όταν δε ο κοσμάκης είναι σε αδυναμία φταίει ο καθένας τους αλλά όταν είμαι σε αδυναμία ο ισχυρός όλοι πρέπει να με βοηθάνε.
    Ίσως κάποιος μπορεί να το περιγράψει με λίγα λόγια, σαν μία κότα που γενά χρυσά αυγά?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #26636
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως κάποιος μπορεί να το περιγράψει με λίγα λόγια, σαν μία κότα που γενά χρυσά αυγά?
    Σοσιαλισμός του λεμονιού ονομάζεται το φαινόμενο.
    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

  12. #26637
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dante80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοσιαλισμός του λεμονιού ονομάζεται το φαινόμενο.
    Εμείς στην Ελλάδα το λέμε σοσιαλισμό του κώλου.

  13. #26638
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dante80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοσιαλισμός του λεμονιού ονομάζεται το φαινόμενο.
    Δεν το ήξερα. Ωραίος.

    Εγώ πάντως όταν καταλαβαίνω πως μία συγκεκριμένη και ευνοημένη Χ εταιρία, δεν έχει τίποτα να φοβηθεί γιατί ξέρει ότι θα σωθεί ότι και να γίνει, μου έρχεται στο μυαλό αυτό με τα χρυσά αυγά. Δηλαδή ότι ο/οι τάδε που έχει/ουν την Χ εταιρία, είναι σαν να βρήκε/αν την κότα με τα χρυσά αυγά. Ίσως να είναι και άστοχο δεν ξέρω.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #26639
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Ο αδωνις και ο μισθός του.
    1.Πήγε τράπεζα για να καταθέσει τα χρήματα.
    2. Η τράπεζα τον χρέωσε 17 ολόκληρα ευρώ για τα λογιστικά.
    Τα είδε όλα καλά και ποστάρισε...
    Εντ οφ στορι...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #26640
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί που έριξαν μαύρο στην ΕΡΤ και τους απέλυσαν όλους τώρα κόπτονται τι θα φάνε; Είναι το λιγότερο γελοίοι αυτοί οι άνθρωποι της ΝΔ !!!!

    Για τον ιδιωτικό τομέα και τους άλλους ΔΥ γιατί δεν μας λέτε τι έκανε; Αυτοί δεν εργάζονται; Ξαναρωτάω!!!!


    Μήπως θα πρέπει να βγούμε στα μπαλκόνια και να τους χειροκροτούμε μαζί με τους καναλαρχες που δεν πληρώνουν τίποτα επί ΝΔ? Να το πει η σύζυγος του πρωθυπουργού που κόπτεται
    Έπεσες σε loop; επαναλαμβάνεσαι

Σελ. 1776 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 17561766177117741775177617771778178117861796 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας