Σελ. 2961 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 29412951295629592960296129622963296629712981 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 44.401-44.415 από 78436
  1. #44401
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί το προωθούσαν τόσο πολύ; Ειδικά ο ίδιος ο πθ...
    Μπορεί πολλά να υποθέσει ο καθένας...
    Και αυτό οφείλεται μόνο στην κυβέρνηση Μητσοτάκη...
    Καλά εντάξει η αντιπολίτευση ενα θέμα με τα εμβόλια το είχε απο την αρχή, δεν θα έχετε εμβόλια, δεν θα μας σώσουν τα εμβόλια, δεν θα κάνετε τόσες δόσεις μέχρι τέλους Μαίου και τα γνωστά.

    Τα νούμερα υπάρχουν, μια χαρά κινδυνεύουν οι νέοι απο τον covid, με νούμερα αρκετά μεγαλύτερα του πιθανού θέματος με το ΑΖ

  2. #44402
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μου αρεσει τα μαλα, οταν η κυβερνηση αναλωνεται στο να κανει αντιπολιτευση στην αντιπολιτευση, αντι να επικεντρωνεται στο να μας κυβερνα...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #44403
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Το πρώτο το έχει σπουδάσει καλά, το δεύτερο δεν το έχει και τα κάνει σκτ συνήθως. Οπότε είναι λογικό να προτιμά το πρώτο...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  4. #44404
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει τα μαλα, οταν η κυβερνηση αναλωνεται στο να κανει αντιπολιτευση στην αντιπολιτευση, αντι να επικεντρωνεται στο να μας κυβερνα...
    Φαντάσου που θα είμαστε αν είχαμε στο υπουργείο υγείας αυτή την ψυχή

    https://www.in.gr/2021/06/15/politic...esi-o-tsipras/

    Η πραγματικότητα είναι ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ τελικά.....
    Όταν χορηγείς μαζικά εμβόλια στο Γενικο πληθυσμό (όχι μόνο στην Ελλάδα) τα οποία ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΗΘΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΤΡΟΠΟ ΤΗ ΜΕΛΕΤΗ ΦΑΣΗΣ ΤΡΙΑ ,τότε οι πληροφορίες έρχονται στην πορεία.....(φωτό)

    Ναι είναι σαφές πως «ξεστοκαραμε» εδώ..... κι ας οργίασαν τα ΜΜΕ όταν ακούστηκε αυτή η φράση!!!...

  5. #44405
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ναι, φαντάσου με υποθετικά σενάρια... Άσε που λέει τρίχες το άρθρο, ο Πολάκης δεν αμφισβητεί τα εμβόλια, αλλά προτείνει ταυτόχρονα και την χρήση φαρμάκων. Το έχει γράψει άπειρες φορές στο fb, από πέρυσι...

    Κι εδώ λέει τα αυτονόητα, ότι τα αποτελέσματα της χρήσης των εμβολίων από τη στιγμή που δεν έχουν περάσει από όλες τις φάσεις ελέγχου, με αρκετό χρόνο, τα βλέπεις στην πράξη. Και αυτά είναι και τα αποτελέσματα που βλέπουμε και με το μπάχαλο με το astrazeneca. Γιατί δεν λέει για τα άλλα, αφού "αμφισβητεί" τα εμβόλια;
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  6. #44406
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντάσου που θα είμαστε αν είχαμε στο υπουργείο υγείας αυτή την ψυχή

    https://www.in.gr/2021/06/15/politic...esi-o-tsipras/
    Σοβαρά τώρα? Κυβερνάει η ΝΔ?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει τα μαλα, οταν η κυβερνηση αναλωνεται στο να κανει αντιπολιτευση στην αντιπολιτευση, αντι να επικεντρωνεται στο να μας κυβερνα...
    έχεις απόλυτο δίκιο

  7. #44407
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά τώρα? Κυβερνάει η ΝΔ?



    έχεις απόλυτο δίκιο
    Γράφω φαντάσου που θα είμαστε αν ........

    Και μου λες Κυβερνάει η ΝΔ?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, φαντάσου με υποθετικά σενάρια... Άσε που λέει τρίχες το άρθρο, ο Πολάκης δεν αμφισβητεί τα εμβόλια, αλλά προτείνει ταυτόχρονα και την χρήση φαρμάκων. Το έχει γράψει άπειρες φορές στο fb, από πέρυσι...

    Κι εδώ λέει τα αυτονόητα, ότι τα αποτελέσματα της χρήσης των εμβολίων από τη στιγμή που δεν έχουν περάσει από όλες τις φάσεις ελέγχου, με αρκετό χρόνο, τα βλέπεις στην πράξη. Και αυτά είναι και τα αποτελέσματα που βλέπουμε και με το μπάχαλο με το astrazeneca. Γιατί δεν λέει για τα άλλα, αφού "αμφισβητεί" τα εμβόλια;
    Αυτό στο quote το είπε μόνος του ο Πολάκης, αν το θεωρείς τρίχες και εγώ μαζί σου

  8. #44408
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τρίχες λέει το άρθρο, περί αμφισβήτησης εμβολίων (γενικά κι αόριστα), περί προτροπής για μη εμβολιασμό, και στην αναζήτηση απάντησης της ΝΔ από τον σρζ, που πρέπει να μαλώσει τον Πολάκη για αυτά που υποτίθεται λέει. Δεν είναι τρίχες αυτά που λέει ο Πολάκης...

    Τα περί ξεστοκαρίσματος και μπάχαλου τα λένε πλέον ακόμα και φιλικά προσκείμενα προς τη ΝΔ ΜΜΕ (και στο in.gr ο Κανέλλης είχε ένα).
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  9. #44409
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρίχες λέει το άρθρο, περί αμφισβήτησης εμβολίων (γενικά κι αόριστα), περί προτροπής για μη εμβολιασμό, και στην αναζήτηση απάντησης της ΝΔ από τον σρζ, που πρέπει να μαλώσει τον Πολάκη για αυτά που υποτίθεται λέει. Δεν είναι τρίχες αυτά που λέει ο Πολάκης...
    Δεν μας λέει τι θα έκανε αυτός με τα εμβόλια που δεν έχουν δοκιμαστεί και δεν έχουνε περάσει στην φάση 3 που αυτή την στιγμή είναι όλα τα εμβόλια που έχουμε για τον covid.
    Δεν θα έκανε εμβόλια στον κόσμο; θα έκανε και απλά θα περίμενε πληροφορίες (θα ξεστοκάριζε δηλαδή) τι ακριβώς;

  10. #44410
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Να παρακολουθείς το fb του Πολάκη, να δεις τι προτείνει εδώ και μήνες, με φάρμακα... δεν θα σου πω εγώ, δεν είμαι Πολάκης...

    Αν και το θέμα δεν είναι αυτό, αλλά η για μία ακόμα φορά παραπληροφόρηση της ΝΔ και δικών της ΜΜΕ, στο τι λέει και τι προτείνει ο Πολάκης. Πλήρης διαστροφή όσων λέει δηλαδή. Γι αυτό δεν ασχοληθήκαμε τώρα με τον Πολάκη; Επειδή διάβασες αυτό το άρθρο με την παραπληροφόρηση;
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  11. #44411
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράφω φαντάσου που θα είμαστε αν ........

    Και μου λες Κυβερνάει η ΝΔ?

    - - - Updated - - -



    Αυτό στο quote το είπε μόνος του ο Πολάκης, αν το θεωρείς τρίχες και εγώ μαζί σου
    Τα έχετε κάνει πο@τανα σε όλα βρε sdikr και προσπαθείς να κρατηθείς από κάπου....
    Συνεχίστε με αυτό το τρόπο και θα απολαύσετε τα αποτελέσματα

  12. #44412
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Τώρα που το σκέφτομαι, μπορεί να είχε επιλέξει το κινέζικο (που και αυτό δεν έχει περάσει φάση 3) και να είχαμε ότι έχουν στην Χιλη τώρα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα έχετε κάνει πο@τανα σε όλα βρε sdikr και προσπαθείς να κρατηθείς από κάπου....
    Συνεχίστε με αυτό το τρόπο και θα απολαύσετε τα αποτελέσματα

    Το μόνο που ξέρεις είναι αυτό, προσβολές, συνέχισε καλά το πας

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να παρακολουθείς το fb του Πολάκη, να δεις τι προτείνει εδώ και μήνες, με φάρμακα... δεν θα σου πω εγώ, δεν είμαι Πολάκης...

    Αν και το θέμα δεν είναι αυτό, αλλά η για μία ακόμα φορά παραπληροφόρηση της ΝΔ και δικών της ΜΜΕ, στο τι λέει και τι προτείνει ο Πολάκης. Πλήρης διαστροφή όσων λέει δηλαδή. Γι αυτό δεν ασχοληθήκαμε τώρα με τον Πολάκη; Επειδή διάβασες αυτό το άρθρο με την παραπληροφόρηση;

    Ξαναγράφω, γράφει ο ίδιος ο πολάκης μόνος του για τα ολα εμβόλια που δεν έχουν περάσει φάση 3, αυτή την στιγμή όλα τα εμβόλια που έχουμε για covid.

    Δεν υπάρχει κάποια διαστροφή, το δικό του ποστ στο facebook είναι.
    Όπως και τα άλλα που γράφει για τα μονοκλωνικά ενώ ξέρει ( θέλω να πιστευώ) πως όταν πήρανε εγκρίση απο τον ΕΜΑ μόλις τον Απρίλιο (και αυτά χωρίς φάση 3)

  13. #44413
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Εγώ δεν ξέρω για ΟΛΑ! Δεν θέλει μεγάλη εξυπνάδα και παρατηρητικότητα να δει κάποιος ότι γράφοντας αυτό, αναφέρει άρθρα που αφορούν το astrazeneca και όλο το μπάχαλο των τελευταίων ημερών. Αν τα είχε με όλα τα εμβόλια, θα είχε κάνει αναφορές και θα έφερνε άρθρα και για τα υπόλοιπα. Αλλά αυτό δεν το έχει κάνει, από όσο έχω δει, παρά μόνο για το astra που από την αρχή εξάλλου ξεκίνησε κάπως στραβά (κάτι με τις ηλικίες πάλι, αν θυμόμαστε καλά, που δεν είχε δοκιμαστεί). Αλλά η εξυπνάδα δεν πάει μαζί βέβαια και τόσο με τη ΝΔ, ιδιαίτερα όταν είναι να συκοφαντήσουν αντίπαλο...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  zeneca.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  190,5 KB 
ID: 228254
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  14. #44414
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Αυτοί είστε... απορώ πως μερικοί των 500 ευρώ πιστεύουν στην ΝΔ...



    https://www.2020mag.gr/politics/1664...proastia-video

    https://twitter.com/i/status/1404834119956238338

  15. #44415
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν ξέρω για ΟΛΑ! Δεν θέλει μεγάλη εξυπνάδα και παρατηρητικότητα να δει κάποιος ότι γράφοντας αυτό, αναφέρει άρθρα που αφορούν το astrazeneca και όλο το μπάχαλο των τελευταίων ημερών. Αν τα είχε με όλα τα εμβόλια, θα είχε κάνει αναφορές και θα έφερνε άρθρα και για τα υπόλοιπα. Αλλά αυτό δεν το έχει κάνει, από όσο έχω δει, παρά μόνο για το astra που από την αρχή εξάλλου ξεκίνησε κάπως στραβά (κάτι με τις ηλικίες πάλι, αν θυμόμαστε καλά, που δεν είχε δοκιμαστεί). Αλλά η εξυπνάδα δεν πάει μαζί βέβαια και τόσο με τη ΝΔ, ιδιαίτερα όταν είναι να συκοφαντήσουν αντίπαλο...
    Τι να κάνουμε όλους τους έξυπνους τους πήρανε στον ΣΡΖ

    Οχι δεν είναι κάποιος που γράφει σε ενα φόρουμ, είναι πρώην υπουργός και νην βουλευτής της αξιωματικής αντιπολίτευσης, οφείλει να είναι πιο προσεχτικός στο τι γράφει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί είστε... απορώ πως μερικοί των 500 ευρώ πιστεύουν στην ΝΔ...



    https://www.2020mag.gr/politics/1664...proastia-video

    https://twitter.com/i/status/1404834119956238338
    Χειρότερος και απο αυτούς στο twitter είσαι.

Σελ. 2961 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 29412951295629592960296129622963296629712981 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας