Σελ. 4125 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 41054115412041234124412541264127413041354145 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61.861-61.875 από 78436
  1. #61861
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ, εδώ είχε κάνει σημαία την κατάθεση και έλεγε πως είναι επίσημο έγγραφο απο το FBI, οτι και καλά το FBΙ έκανε έλεγχο και βρήκε αυτά τα πράγματα.
    Πριν πεις μα και ου, έχει βγει απόφαση τελεσίδικη απο την Αμερικάνικη δικαιοσύνη που λέει δεν υπάρχει εμπλοκή πολίτικου.
    Έκανε έλεγχο το FBI στις κινήσεις των ελληνικών λογαριασμών? Δεν νομίζω, θα δούμε δεν ξέρω.

    Στο ενδιάμεσο αν ζούσε η πεθερά μου θα την έβριζα πάντως γιατί δεν μου έδωσε φράγκο οπως βρίζω τον πατέρα μου που ενω υπαρχει τρελο αφορολογητο για γονικές παροχές που ευχαριστώ τον Κυριάκο για αυτό γιατί το έκανε για τη μεσαία και χαμηλή τάξη, ο πατέρας μου δεν μου δίνει ούτε 500000-700000€ έστω να παω για διακοπές ατο Μπάντεν Μπάντεν.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #61862
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανε έλεγχο το FBI στις κινήσεις των ελληνικών λογαριασμών? Δεν νομίζω, θα δούμε δεν ξέρω.

    Στο ενδιάμεσο αν ζούσε η πεθερά μου θα την έβριζα πάντως γιατί δεν μου έδωσε φράγκο οπως βρίζω τον πατέρα μου που ενω υπαρχει τρελο αφορολογητο για γονικές παροχές που ευχαριστώ τον Κυριάκο για αυτό γιατί το έκανε για τη μεσαία και χαμηλή τάξη, ο πατέρας μου δεν μου δίνει ούτε 500000-700000€ έστω να παω για διακοπές ατο Μπάντεν Μπάντεν.
    Θα πρέπει να αποφασίσετε, αν δεν κάνει σωστά την δουλειά του τότε δεν το φέρνετε σαν αυταπόδεικτο, αν την κάνει, τότε δέχεστε και τις αποφάσεις που δεν βολεύουν.

    Τα άλλα πραγματικά θα τα περίμενα απο τον ΝΟΝΟΝΟ όχι απο εσένα, αλλά οκ why not

  3. #61863
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Μαλάκα μου τελικά όντως έτσι ήταν, τώρα μπήκα σπίτι και είδα φάτσα κάρτα Κούλη να κρατά εξώφυλλο Αυγής και Δημοκρατίας για να υπερασπιστεί το γεγονός της ελευθερίας των ΜΜΕ στην Ελλάδα, δλδ πραγματικά έλεος...

    Έλληνας πρωθυπουργός να επικαλείται τέτοιο επιχείρημα στο ΕΚ, δλδ τι να πω όχι απλά άφωνος αλλά άλλο πράγμα 3 μέρες πριν να διαβάζω τον ΧΨΩ κυβερνητικό σε ένα φόρουμ στη μέση του πουθενά στο Ντερνέτς να το αναφέρει ως επιχείρημα και να γελάω, αλλά μετά να βλέπω το ίδιο και μάλιστα παραστατικά από τον έλληνα πρωθυπουργό, δεν ξέρω ίσως ο Αριστοφάνης να ζει και να κουνά τα νήματα ως Palpatine κρυμένος σε κάποια σπηλιά
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #61864
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Καλημέρα, με έπιασες

  5. #61865
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Απο τα ξημερωματα βγαζετε τα χαρτικα ? Παντα ηθελα να δω πως τυπωνουν αυτες τις φυλαδες - ανακυκλωμενο σκατο που εχει γινει χαρτοπολτος ονομα και πραμα η δημοκρατια

  6. #61866
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλάκα μου τελικά όντως έτσι ήταν, τώρα μπήκα σπίτι και είδα φάτσα κάρτα Κούλη να κρατά εξώφυλλο Αυγής και Δημοκρατίας για να υπερασπιστεί το γεγονός της ελευθερίας των ΜΜΕ στην Ελλάδα, δλδ πραγματικά έλεος...

    Έλληνας πρωθυπουργός να επικαλείται τέτοιο επιχείρημα στο ΕΚ, δλδ τι να πω όχι απλά άφωνος αλλά άλλο πράγμα 3 μέρες πριν να διαβάζω τον ΧΨΩ κυβερνητικό σε ένα φόρουμ στη μέση του πουθενά στο Ντερνέτς να το αναφέρει ως επιχείρημα και να γελάω, αλλά μετά να βλέπω το ίδιο και μάλιστα παραστατικά από τον έλληνα πρωθυπουργό, δεν ξέρω ίσως ο Αριστοφάνης να ζει και να κουνά τα νήματα ως Palpatine κρυμένος σε κάποια σπηλιά
    Θα μπορούσε να είναι και χειρότερα, π.χ. να πάρει και την Καθημερινή μαζί του και να πει "δείτε τι καλά λόγια γράφουν για εμένα στην Ελλάδα"

    Ειλικρινά θα ήθελα να μάθω ποιανού ιδέα ήταν αυτή, μιλάμε για λαϊκισμό επιπέδου 7ετίας.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  7. #61867
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Μα είναι η κυβέρνηση που μάχεται το λαϊκισμό στην Ελλάδα και την Ευρώπη.
    Τέλος, παμ παρακάτω και Καρανίκαζζ

  8. #61868
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσε να είναι και χειρότερα, π.χ. να πάρει και την Καθημερινή μαζί του και να πει "δείτε τι καλά λόγια γράφουν για εμένα στην Ελλάδα"

    Ειλικρινά θα ήθελα να μάθω ποιανού ιδέα ήταν αυτή, μιλάμε για λαϊκισμό επιπέδου 7ετίας.
    Όταν το άτομο βγαίνει και λέει στην Ελληνική βουλή πως ήταν πολιτικός κρατούμενος 6 μηνών, αυτό σε πείραξε τώρα?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #61869
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν το άτομο βγαίνει και λέει στην Ελληνική βουλή πως ήταν πολιτικός κρατούμενος 6 μηνών, αυτό σε πείραξε τώρα?
    Ε νταξ, άλλα αυτά που λες για εσωτερική κατανάλωση (που ούτε καν οι σκληροπυρηνικοί Μητσοτακικοί δεν το φαγαν αυτό με την πολιτική κράτηση) και άλλα αυτά που λες στο ευρωκοινοβούλιο. Και θα περίμενες να μάθει κάποιος από τα λάθη του αλλά είπαμε, στη ΝΔ αναγνωρίζουν μόνο τα λάθη που κάνει ο συριζας.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #61870
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε νταξ, άλλα αυτά που λες για εσωτερική κατανάλωση (που ούτε καν οι σκληροπυρηνικοί Μητσοτακικοί δεν το φαγαν αυτό με την πολιτική κράτηση) και άλλα αυτά που λες στο ευρωκοινοβούλιο. Και θα περίμενες να μάθει κάποιος από τα λάθη του αλλά είπαμε, στη ΝΔ αναγνωρίζουν μόνο τα λάθη που κάνει ο συριζας.
    Ο τύπος (και ο θίασός του μαζί) παίζει την πολιτική του επιβίωση αυτή τη στιγμή, γύρω στα 25-30 χρόνια νωρίτερα από ότι είχε υπολογίσει. Δεν υπάρχει ΕΚ, δεν υπάρχει τίποτα άλλο πέρα από κινήσεις για εσωτερική κατανάλωση, είτε με πόλωση είτε με (κακώς εννοούμενη) συσπείρωση.

    Ότι λέει/κάνει, όπου κι αν το λέει/κάνει, ο σκοπός είναι να παρουσιαστεί εδώ, σε εμάς, ως "βαρυσήμαντη δήλωση", "κίνηση ματ", "μεγάλη επιτυχία", "αποστομωτική απάντηση" κλπ που προκάλεσε "θαυμασμό", "συγκίνηση", "ενθουσιώδες χειροκρότημα", "καθολική αποδοχή" κλπ.

    Καρφί δεν του καίγεται αυτή τη στιγμή (αν του καιγόταν και ποτέ) για το τι θα πουν/γράψουν/καταλάβουν οι "έξω".

    Btw, οι "σκληροπυρηνικοί Μητσοτακικοί" δεν χρειάζεται να φάνε τίποτα (όπως και οι αντίστοιχοι "σκληροπυρηνικοί" οπουδήποτε)...οπαδοί με τη χειρότερη έννοια είναι, ταγμένοι απόλυτα.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  11. #61871
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε νταξ, άλλα αυτά που λες για εσωτερική κατανάλωση (που ούτε καν οι σκληροπυρηνικοί Μητσοτακικοί δεν το φαγαν αυτό με την πολιτική κράτηση) και άλλα αυτά που λες στο ευρωκοινοβούλιο. Και θα περίμενες να μάθει κάποιος από τα λάθη του αλλά είπαμε, στη ΝΔ αναγνωρίζουν μόνο τα λάθη που κάνει ο συριζας.
    Το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι ο Μητσοτάκης το πιστεύει οτι υπήρξε πολιτικός κρατούμενος. Και ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα ότι πιστεύει αυτά που λέει περι ολιστικής ζωής, δηλαδή ένα τάχα υψηλό βιοτικό επίπεδο του έλληνα και ας μην βγάζει λεφτά, και ας υπερφορολογείται κλπ. Αν είχε έστω μικρή επαφή με τη πραγματικότητα θα ντρεπόταν να κάνει διάγγελμα για την αυξηση του κατώτατου μισθού.

    Και δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα για ένα και μόνο λόγο. Γιατί γεννήθηκε και μεγάλωσε δημοσία δαπάνη, έκανε και κάνει τη ζωή κροίσου. Και καλά κάνει αφού είναι κροίσος. Αλλά για αυτό είναι και ανάλγητος.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι λέει/κάνει, όπου κι αν το λέει/κάνει, ο σκοπός είναι να παρουσιαστεί εδώ, σε εμάς, ως "βαρυσήμαντη δήλωση", "κίνηση ματ", "μεγάλη επιτυχία", "αποστομωτική απάντηση" κλπ που προκάλεσε "θαυμασμό", "συγκίνηση", "ενθουσιώδες χειροκρότημα", "καθολική αποδοχή" κλπ.
    Εννοείται αυτό που λές γιατί το σύστημα προπαγάνδας είναι στημένο αριστοτεχνικά. Καί όταν υπάρχουν σοβαρά θέματα ή σκάνδαλα κλπ θα υπάρχουν κάθε λογής Πισπιρίγκου να παίζουν 24/7.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  12. #61872
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    634
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10996/109957 kbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE H288A
    χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  FW-PAAwXgAIgrh_.jpg 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  132,6 KB 
ID: 239256

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
    But for chips and for freedom
    I could die

    NOMBRE D'OR JEWELRY

  13. #61873
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    οοpsies
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  14. #61874
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chriszah Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  FW-PAAwXgAIgrh_.jpg 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  132,6 KB 
ID: 239256

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
    Πρέπει να έχουν βρεί την καβάτζα εκεί στα κεντρικά, δεν υπάρχει κάτι άλλο.

  15. #61875
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    634
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10996/109957 kbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE H288A
    Κολλάει τόσο τέλεια με αυτό:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Web capture_6-7-2022_123034_twitter.com.jpeg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  97,2 KB 
ID: 239257

    Μην μου πείτε ποια είναι η Μαρκα, μέχρι και ο Παπαδημούλης την ξέρει...
    But for chips and for freedom
    I could die

    NOMBRE D'OR JEWELRY

Σελ. 4125 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 41054115412041234124412541264127413041354145 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας