Σελ. 4261 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 42414251425642594260426142624263426642714281 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 63.901-63.915 από 78436
  1. #63901
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από όπου κι αν είναι, έχεις κάτι υπόψη; Γιατί ως συνήθως απλά γράφεις ατάκες...

    Τι έγινε το αντικειμενικό άρθρο, αντικειμενικού δημοσιογράφου; Ακόμα το ψάχνεις;
    Σου είπα το βρήκα, Βαξεβάνης γιατί θέλεις πάλι να κάνουμε Loop;

  2. #63902
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Όχι, δεν είπες, πας να ξεφύγεις διά του αρραβώνος και της πλάκας. Θα στο επαναλαμβάνω, μέχρι να βάλεις τέτοιο άρθρο...

    Ας πρόσεχες, να μην έλεγες περί αντικειμενικότητας άρθρων και δημοσιογράφων...

    Βέβαια μπορείς να πεις επίσης ότι δεν έχεις τέτοιο άρθρο, κι ότι είπες μια σαχλαμάρα εκείνη τη στιγμή. Αυτό θα είναι αποδεκτή και λογική απάντηση.
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  3. #63903
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι, δεν είπες, πας να ξεφύγεις διά του αρραβώνος και της πλάκας. Θα στο επαναλαμβάνω, μέχρι να βάλεις τέτοιο άρθρο...

    Ας πρόσεχες, να μην έλεγες περί αντικειμενικότητας άρθρων και δημοσιογράφων...
    Δεν έχω βρει κάποιον αντικειμενικό, σίγουρα οχι αυτούς που αναφέρουμε τελευταία, ξέρεις Σταμούλη, Νική, Βαξεβάνη
    Οκ;

  4. #63904
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Οκ, αυτό που συμπλήρωσα κι παραπάνω...

    ΥΓ. Σκέψου δηλαδή πόσο δύσκολο είναι να βρεθεί κάτι από ΝΔ πλευρά, ούτε ονόματα δεν λες...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  5. #63905
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    @sdikr γράφω από κινητό και δεν μπορώ να κάνω quote αλλά, ναι, επιτελείς ρόλο σφουγγοκωλάριου ενός καθεστώτος όταν μεταφέρεις εδώ ως (αντι)θέσεις ο,τι πιο βρωμερό και τρολλαριστικό "επιχειρημα: σπίλωσης όσων βγαίνουν στην επιφάνεια από ΜΜΕ εξωτερικού επειδή στο εσωτερικό δεν υπάρχει αντίπαλον δέος.

    Δεν κάνεις τίποτε άλλο.

    Είναι ελεεινό και όχι απλά εγκάθετο αλλά αποτελεί λόγο θλίψης που σε κάτι τέτοιο τόσο σοβαρό είσαι απέναντι ως κάτι χειρότερο και από Άδωνι.

    Αν σου εξασφαλίζει έξοδα τότε τουλάχιστον το αντιλαμβάνομαι, αν τι κάνεις ιδεολογικά και προσπαθείς να υποβαθμίσεις με τόσο ποταπούς τρόπους κάτι τόσο σοβαρό, είσαι κατ ελάχιστα για οίκτο και γέλωτα

    Μέχρι εδώ ήμουν ανεκτικός, σε κάτι τόσο σοβαρό συνταγματικά και πολιτειακά δεν είμαι.

    You don't like the truth, your problem not mine
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #63906
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    @sdikr γράφω από κινητό και δεν μπορώ να κάνω quote αλλά, ναι, επιτελείς ρόλο σφουγγοκωλάριου ενός καθεστώτος όταν μεταφέρεις εδώ ως (αντι)θέσεις ο,τι πιο βρωμερό και τρολλαριστικό "επιχειρημα: σπίλωσης όσων βγαίνουν στην επιφάνεια από ΜΜΕ εξωτερικού επειδή στο εσωτερικό δεν υπάρχει αντίπαλον δέος.

    Δεν κάνεις τίποτε άλλο.

    Είναι ελεεινό και όχι απλά εγκάθετο αλλά αποτελεί λόγο θλίψης που σε κάτι τέτοιο τόσο σοβαρό είσαι απέναντι ως κάτι χειρότερο και από Άδωνι.

    Αν σου εξασφαλίζει έξοδα τότε τουλάχιστον το αντιλαμβάνομαι, αν τι κάνεις ιδεολογικά και προσπαθείς να υποβαθμίσεις με τόσο ποταπούς τρόπους κάτι τόσο σοβαρό, είσαι κατ ελάχιστα για οίκτο και γέλωτα

    Μέχρι εδώ ήμουν ανεκτικός, σε κάτι τόσο σοβαρό συνταγματικά και πολιτειακά δεν είμαι.

    You don't like the truth, your problem not mine
    Δεν αξίζεις ούτε για απάντηση, ούτε για τίποτα

  7. #63907
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αξίζεις ούτε για απάντηση, ούτε για τίποτα
    Δεν με νοιάζει, εδώ να μη χύνεις το καθεστωτικό δηλητήριο σε κάτι τόσο σοβαρό και ας με διαγράψεις παντελώς άλλωστε έχω ανθρώπους και κυβερνητικούς με τους οποίους είμαι φίλος και τους σέβομαι αλλά κάποια προσχήματα τα κρατάνε και εν προκειμένω δεν υποτιμούν τη νοημοσύνη μας
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #63908
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.560
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παίδες να ηρεμήσουμε λίγο λέω και καλό είναι ανεξαιρέτως τι λέμε μεταξύ μας να μην την πέφτουμε ο ένας στον άλλο. Δεν νομίζω πως αξίζει και οι περισσότεροι ξέρουμε τις απόψεις του καθένα. Εγώ είμαι έτσι, ο Σπύρος πχ είναι αλλιώς, δηλαδή αν βρισκόμασταν κάπου θα σφαζομασταν? Δεν το πιστεύω και όλοι μαζί να βρισκόμασταν θα έπεφτε γέλιο νομίζω.
    Είμαστε μια οικογένεια με τα προβλήματά της
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #63909
    Εγγραφή
    08-04-2021
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astbox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλος για την βάρκα!

    https://twitter.com/JeronymoBoss2/st...64192050511875

    Έτσι πρέπει να μαστε όλοι στο φορουμ.Στην κοσμάρα μας.

  10. #63910
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.664
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάρτε βαθιές ανάσες και χαλαρώστε. Το να κάνουμε προπαγάνδα οποιασδήποτε μορφής, δεν είναι ανεκτό και έχουμε διώξει κόσμο για αυτόν τον λόγο.

    Η κυβέρνηση έπεσε σε φάουλ και πρέπει να δώσει εξηγήσεις, τέλος. Το αν το άρθρο στο Politico ή στους NYT γράφτηκε από ΣΡΖαίους Έλληνες, λίγο ενδιαφέρει. Καμιά εξουσία, από το πιο μικρό forum στο internet, ως στην κυβέρνηση μιας χώρας, δεν μπορεί να δρα ανεξέλεγκτα και εκτός νόμου.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  11. #63911
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με νοιάζει, εδώ να μη χύνεις το καθεστωτικό δηλητήριο σε κάτι τόσο σοβαρό και ας με διαγράψεις παντελώς άλλωστε έχω ανθρώπους και κυβερνητικούς με τους οποίους είμαι φίλος και τους σέβομαι αλλά κάποια προσχήματα τα κρατάνε και εν προκειμένω δεν υποτιμούν τη νοημοσύνη μας
    Ακριβώς αυτό. Θα μπορούsa να αραδιάσω ό,τι μας έχουν πασάρει ως δικαιολογίες, η ουσία είναι ότι δεν θέλουν να ανοίξει συζήτηση για το περίφημο σύστημα Predator, όπως και γιατί η κυβέρνηση έφερε τροπολογία με αναδρομική ισχύη που απαγορεύει στην ΑΔΑΕ να γνωστοποιεί στους ενδιαφερόμενους πολίτες για το λόγο παρακολούθησης.

    Αλλά είπαμε, περισσότερο μετράει ότι στα ΜΜΕ δεν γράφουν "αντικειμενικοί" δημοσιογράφοι παρά η ουσία της υπόθεσης.

  12. #63912
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.585
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    το οτι δεν εχουν πεσει διαγραφες δειχνει ποσο σκατα ειναι το θεμα

  13. #63913
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    @nassos83

    την τροπολογία αυτή την ψήφισε και το Πασοκ αν δεν κάνω λαθος

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  14. #63914
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    @nassos83

    την τροπολογία αυτή την ψήφισε και το Πασοκ αν δεν κάνω λαθος
    Ναι, αλλά παραπλανήθηκαν. Πώς ψήφιζαν τα Μνημόνια και τους εφαρμοστικούς νόμους χωρίς να τα διαβάζουν, έτσι και τώρα.

    https://www.efsyn.gr/politiki/parask...s-gia-tin-adae

  15. #63915
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Για χρόνια το ΠΑΣΟΚ λειτουργούσε σαν ουρά της ΝΔ... αλλά το ξύπνημα ήταν απότομο φαίνεται
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

Σελ. 4261 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 42414251425642594260426142624263426642714281 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας