Σελ. 1532 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 15121522152715301531153215331534153715421552 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 22.966-22.980 από 78436
  1. #22966
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Εγώ πάντως μια χαρά ξέρω επιχειρήσεις πρότυπα για την Ελλάδα και όλο τον κόσμο που μια χαρά κάνει ρουσφέτια σε δεξιούς πολιτικούς εδώ στην Μεσσηνία με το αντίστοιχο αντάλλαγμα....

    Τα γαλάζια παιδιά μια χαρά θα τα φτιάξουμε για μερικά χρόνια μέχρι να τα βάλουμε στον κρατικό μηχανισμό στο όνομα της αριστείας....

  2. #22967
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι με σοβαρή επιδότηση και αν θέλει να τα έχει καλά με τα κατάλληλα άτομα μια χαρά θα τα δώσει. Άλλωστε δεν έχει να χάσει και πολλά.

    Και για να μην πνίγεσαι και σε μία κουταλιά νερό γιατί είναι φανατικός νεοδημοκράτης, το ίδιο θα γινόταν και αν η απόφαση αυτή ερχόταν από τον σύριζα. Απλώς γίναν τόσο τσουρέκια με τους αρίστους του μητσοτάκη που ανάθεμα και αν έχουν τελειώσει το δημοτικό, που δεν μπορούμε να κρατηθούμε.

    Παραδείγματα με απίστευτα ρουσφέτια σε ιδιωτικές εταιρίες θα δεις πολλά. Ιδίως αν είσαι της επαρχίας και ξέρεις κάποια πράγματα παραπάνω για τους τριγύρω σου. Τα ρουσφέτια που πέφτουν για οποιαδήποτε θέση, δεν έχουν προηγούμενο. Το καλύτερο πανηγύρι είναι όταν ανοίγει κάποια μεγάλη επιχείρηση, παράδειγμα μεγάλο super market και το 90% που προσλαμβάνονται τους πρώτους μήνες είναι κάποιοι απίστευτοι τεμπελχανάδες που φυτοζωούν από βουλετές και περιφερειάρχες. Για αυτό και στους αμέσως επόμενους μήνες το 90% του 90% παίρνει πόδι.
    Αναρωτιέμαι για το τι παραστάσεις έχετε από ιδιωτικές εταιρείες και τι μεγέθους.
    Ο καλύτερος τρόπος να φουντάρει ιδιωτική εταιρεία, είναι να δίνει 3k μισθό σε άχρηστα κομματόσκυλο. Δεν πρόκειται να παραμείνει ούτε ένα στέλεχος της προκοπής, για να βγάζει τη δουλειά.
    Sorry, αλλά για το συγκεκριμένο έχετε άδικο. Καλό θα είναι να γυρίσουν και μερικοί Έλληνες πίσω.

  3. #22968
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναρωτιέμαι για το τι παραστάσεις έχετε από ιδιωτικές εταιρείες και τι μεγέθους.
    Ο καλύτερος τρόπος να φουντάρει ιδιωτική εταιρεία, είναι να δίνει 3k μισθό σε άχρηστα κομματόσκυλο. Δεν πρόκειται να παραμείνει ούτε ένα στέλεχος της προκοπής, για να βγάζει τη δουλειά.
    Sorry, αλλά για το συγκεκριμένο έχετε άδικο. Καλό θα είναι να γυρίσουν και μερικοί Έλληνες πίσω.
    Να γυρίσει να κάνει τι μετά την επιδότηση? Ή θα συνεχίσει να τον πληρώνει η εταιρία 3κ επειδή είναι αγαθή?

    Εγώ δεν αναρωτιέμαι καθόλου. Είμαι σίγουρος ότι ξέρεις για τι ρουσφέτια μιλάμε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #22969
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Μετά την επιδότηση και "αν δεν αποδείξει" οτι είναι Άριστος, που να αξίζει κάθε σεντς απο τα 3Κ, θα πάει να μαζέψει ελιές στο χωρίο του Ή θα ξαναπάει εξωτερικό...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  5. #22970
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να γυρίσει να κάνει τι μετά την επιδότηση? Ή θα συνεχίσει να τον πληρώνει η εταιρία 3κ επειδή είναι αγαθή?

    Εγώ δεν αναρωτιέμαι καθόλου. Είμαι σίγουρος ότι ξέρεις για τι ρουσφέτια μιλάμε.
    Υπάρχουν φορές που νομίζω ότι συνομιλώ με μικρά παιδιά.
    Τι περίμενες δηλαδή? Να του επιδοτούσαν τη θέση για πάντα? Νομίζεις ότι ο 35αρης που έχει κάνει μια Χ καριέρα έξω -αυτος ξέρει πως- θα καταδειχθεί να επιστρέψει σε μια εταιρία με προοπτική 12 μηνών, για να πάρει 1970 € το μήνα και μετά να ξαναψάχνει για δουλειά από το 0?
    Θα πάρει το ρίσκο του και θα αποφασίσει και για την εταιρεία και για τη θέση.
    Εσύ δηλαδή αν ήσουν υπουργός, τι θα έκανες για να αντιστρέψεις το brain drain?

  6. #22971
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν φορές που νομίζω ότι συνομιλώ με μικρά παιδιά.
    Τι περίμενες δηλαδή? Να του επιδοτούσαν τη θέση για πάντα? Νομίζεις ότι ο 35αρης που έχει κάνει μια Χ καριέρα έξω -αυτος ξέρει πως- θα καταδειχθεί να επιστρέψει σε μια εταιρία με προοπτική 12 μηνών, για να πάρει 1970 € το μήνα και μετά να ξαναψάχνει για δουλειά από το 0?
    Θα πάρει το ρίσκο του και θα αποφασίσει και για την εταιρεία και για τη θέση.
    Εσύ δηλαδή αν ήσουν υπουργός, τι θα έκανες για να αντιστρέψεις το brain drain?
    Άρα στα λόγια του τόπικ έρχεσαι. Μία παπάτζα και μισή είναι η όλη ιστορία. Δεν ξέρω τι θα έκανα. Αλλά υποτίθεται πως ο πρωθυπουργός που βλέπει και Νέτφλιξ στο κινητό, θα την έβρισε την λύση.

    Ήταν που δεν αρέσαν στην ΝΔ τα επιδόματα. Αλλά οι επιδοτήσεις για έναν χρόνο από την άλλη.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #22972
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι από όοοοοολο αυτό εσύ κατάλαβες ότι πρέπει πρώτα πρώτα να κυνηγήσουμε τη μικροπαραβατικοτητα;
    Δυστυχώς ΝΑΙ.
    Προσπάθησε να καταλάβεις κάτι.
    Τους μεγάλους ούτως ή άλλως δεν μπορεί να τους πιάσει.
    Η μικροπαραβατικότητα λειτουργεί ως μια ομερτά, ένα πελατειακό καθεστώς, και μια ιστορία που δίνει το έναυσμα και την δικαιλογία, να γίνεται και η μεγάλη παραβατικότητα αβίαστα και αδιάκοπα. Πως το είπε ο "πρόεδρος"; Ολοι φαγανε...
    Ασχετα αν κάποιοι φάγανε ψίχουλα, και οι άλλοι φαγανε όλο το καζάνι.
    Εαν όμως δεν υπάρχει περιθώριο ΜΙΚΡΟΠΑΡΑΒΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ, τότε μοιραία, νομίζω, οι μικροί απλοί πολίτες που ψηφίζουν δεν θα επιτρέψουν να υπάρχει μεγαλο-παραβατικότητα.
    Θα σου λέει εγώ μαλάκας είμαι να μην τρώω, και αυτός να τρώει με την σέσουλα; Ετσι προσδοκώ ότι μοιραία θα πάμε σε λογικές και διαδικασίες που τελικά θα πιάσουν αρκετό ποσοστό μεγαλοπαραβατικότητας.
    Οσο η μικροπαραβατικότητα παραμένει, είναι σαν να κλείνει το μάτι η κυβέρνηση στους πληβείους και αυτοί να λένε "ωχ αδερφέ" στις μάσες, που ναι μεν τις ξέρουν, τις ξέρουμε όλοι, όλοι ξέρουμε ποιοί πολιτικάντηδες τα αρπάζουν, αλλά παρόλα αυτά πάνε και τους ψηφίζουν. Γιατί; Για να μπορούν να έχουν αυτή την μικροπαραβατικότητα που μεταφράζεται όχι μην μου πειράζεις το αυθαίρετο, μην ψάχνεις τα βιβλία μου, διόρισε το παιδί μου, και άλλα τέτοια τινά και όμορφα.

    Εϊναι η άποψή μου, μπορεί να κάνω και λάθος. Αλλά μέχρι τώρα ότι άλλο έχει δοκιμαστεί, δεν πέτυχε. Βέβαια θα μου πείς, περιμένεις η κυβέρνηση να προσπαθήσει να πατάξει την μικροπαραβατικότητα; Να πυροβολήσει τα ίδια της τα πόδια, απο εκεί που βγάζει τα ψηφαλάκια της, το πελατειακό κράτος; Ίσως για αυτό τον λόγο, να μην γίνει τελικά ποτέ αυτό, κάποιες κινήσεις επειδή το ζητάνε οι δανειστές εταίροι μας ευρωπαίοι (απο τα λίγα καλά που μας ζητάνε), αλλά εμείς εκεί, σε αυτό το σημείο δεν θα ενδώσουμε. Μπορεί να πουλήσουμε και την ακρόπολη, αλλά όχι, το πελατειακό κράτος δεν πρέπει να σταματήσει να υπάρχει.
    Σωτηρία καμμιά λέμε.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί η ιδιωτική εταιρεία να προσλάβει κομματόσκυλο και σε καλά αμοιβόμενη θέση? Επίσης δεν μου προκύπτει ο ΔΑΠιτης.
    Γιατί έχουμε πελατειακό κράτος. Ολο και κάποια υποχρέωση θα ισοφαρίσει. Πχ κάποιο πρόβλημα στα βιβλία; Τηλεφωνάκι, και ο έφορος θα υπογράψει απαλλαγή, και τέλος. Ενα παράδειγμα έδωσα. Είναι αστείο να λέμε σε ένα κράτος τόσο πελατειακό, με τόσες κρατικοδίαιτες εταιρίες, ότι δεν θα θέλουν ιδιωτικές εταιρίες να κάνουν "εξυπηρετήσεις".
    Ούτως ή άλλως ήδη εδώ και δεκαετίες τρέχουν τέτοια πράγματα, δεν είναι καινούργιο φρούτο, και κάποιοι βουλευτές έχουν εξαιρετική δράση ως βολευτές, σε ιδιωτικές εταιρίες.

  8. #22973
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα στα λόγια του τόπικ έρχεσαι. Μία παπάτζα και μισή είναι η όλη ιστορία. Δεν ξέρω τι θα έκανα. Αλλά υποτίθεται πως ο πρωθυπουργός που βλέπει και Νέτφλιξ στο κινητό, θα την έβρισε την λύση.

    Ήταν που δεν αρέσαν στην ΝΔ τα επιδόματα. Αλλά οι επιδοτήσεις για έναν χρόνο από την άλλη.
    Εγώ βλέπω μια ειλικρινή προσπάθεια να γίνει κάτι που βοηθάει και την επιχείρηση και τον εργαζόμενο να προσθέσουν νέα αξία στο παραγόμενο έργο. Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Μοιρασιά νέου πλούτου κι όχι η μοιρασιά μιζέριας που γίνεται με τα επιδόματα.
    Επίσης παρατηρώ μια προκατάληψη στα όρια της εμπάθειας εναντίον των Ελλήνων μεταναστών.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stel67 : 10-12-19 στις 21:53.

  9. #22974
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ βλέπω μια ειλικρινή προσπάθεια να γίνει κάτι που βοηθάει και την επιχείρηση και τον εργαζόμενο να προσθέσουν νέα αξία στο παραγόμενο έργο. Αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Μοιρασιά νέου πλούτου κι όχι η μοιρασιά μιζέριας που γίνεται με τα επιδόματα.
    Επίσης παρατηρώ μια προκατάληψη εναντίον των Ελλήνων μεταναστών.
    Μια προκατάληψη πως είναι ηλίθιοι και θα καταστρέψουν την καριέρα τους για να κάτσουν ένα χρόνο Ελλάδα και μετά έχει ο θεός, όντως υπάρχει.

  10. #22975
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κάλυψα πιο πριν:

    Μακάρι να κάνω λάθος αλλά τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται.
    Μακάρι να κάνεις λάθος.
    Στο βαθμό που ισχύει κι αυτό που γράφει ο anon η χώρα δεν σώζεται.
    Το #1 πρόβλημα της χώρας είναι ο χωρισμός κράτους/κόμματος. Αυτό είναι ένα πραγματικά προοδευτικό σύνθημα του 2020.

  11. #22976
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να κάνεις λάθος.
    Στο βαθμό που ισχύει κι αυτό που γράφει ο anon η χώρα δεν σώζεται.
    Το #1 πρόβλημα της χώρας είναι ο χωρισμός κράτους/κόμματος. Αυτό είναι ένα πραγματικά προοδευτικό σύνθημα του 2020.
    Αυτό σίγουρα δεν θα γίνει με ΝΔ.

  12. #22977
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό σίγουρα δεν θα γίνει με ΝΔ.
    Μπορεί. Τουλάχιστον στα χαρτιά είναι υπέρ ενός μικρότερου κράτους. Στα χαρτιά, γιατί στην πραγματικότητα έχει και τους συνδικαλιστές της ΝΔ στο κόλπο.
    Αυτό που έλεγε πριν τις εκλογές για το outsourcing του δημοσίου δυστυχώς ξεχάστηκαν πολύ γρήγορα.
    Για ΠΑΣΟΚ κατάσταση μου φαίνεται πάει το πράγμα.

  13. #22978
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί. Τουλάχιστον στα χαρτιά είναι υπέρ ενός μικρότερου κράτους. Στα χαρτιά, γιατί στην πραγματικότητα έχει και τους συνδικαλιστές της ΝΔ στο κόλπο.
    Αυτό που έλεγε πριν τις εκλογές για το outsourcing του δημοσίου δυστυχώς ξεχάστηκαν πολύ γρήγορα.
    Για ΠΑΣΟΚ κατάσταση μου φαίνεται πάει το πράγμα.
    Με το outsourcing είναι που δεν πρόκειται να δούμε διαχωρισμό.

  14. #22979
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί. Τουλάχιστον στα χαρτιά είναι υπέρ ενός μικρότερου κράτους. Στα χαρτιά, γιατί στην πραγματικότητα έχει και τους συνδικαλιστές της ΝΔ στο κόλπο.
    Αυτό που έλεγε πριν τις εκλογές για το outsourcing του δημοσίου δυστυχώς ξεχάστηκαν πολύ γρήγορα.
    Για ΠΑΣΟΚ κατάσταση μου φαίνεται πάει το πράγμα.
    Δεν νομίζω ότι οι συνδικαλιστές είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτή τη περίπτωση (που δεν ξέρω και πόση επιρροή έχουν πλέον τελικά), το ίδιο το κόμμα, οι βουλευτές, πολιτευτές, τα μέλη του, έχουν συνηθίσει σε αυτές τις πρακτικές για δεκαετίες, και δύσκολα ξεφεύγουν από αυτές.
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  15. #22980
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το outsourcing είναι που δεν πρόκειται να δούμε διαχωρισμό.
    Κι όμως. Έτσι θα βγει το "λίπος" εκτός του δημοσίου. Κι είναι χίλιες φορές πιο εύκολο να κάνεις ένα σωστό, αδιάβλητο διαγωνισμό επιλογής αναδόχου πχ για το λογιστήριο μισθοδοσίας των ΔΥ, από το να προσπαθήσεις να μαζέψει το αμάζευτο.
    Μικρότερο δημόσιο, σημαίνει αμέσως, αμέσως μικρότερη προίκα για το κυβερνών κόμμα να "αξιοποιήσει" τα κομματόσκυλα του. Αυτό θα φέρει αλλαγή στον τρόπο που αντιλαμβανόμαστε όλοι τα πράγματα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω ότι οι συνδικαλιστές είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτή τη περίπτωση (που δεν ξέρω και πόση επιρροή έχουν πλέον τελικά), το ίδιο το κόμμα, οι βουλευτές, πολιτευτές, τα μέλη του, έχουν συνηθίσει σε αυτές τις πρακτικές για δεκαετίες, και δύσκολα ξεφεύγουν από αυτές.
    Σωστό κι αυτό.

Σελ. 1532 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 15121522152715301531153215331534153715421552 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας