Σελ. 659 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 639649654657658659660661664669679 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.871-9.885 από 78436
  1. #9871
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Εδω ειχε αξιωση να μπει μεσα ο Τζημερος που ειναι και καμποσα δικαστηρια φορτωμενος, ο Παπανικολας σε πειραξε; Απο την αλλη, περιμενεις να σε σωσει ο αχρηστος ο Κουλης, που μεχρι και η γυναικα του τον εκανε περα και καθεσαι μοιραζεις εξυπναδες με τα xfactor; Ασε που Ρουβας και Μπογδανος προαλειφονται να κατεβουν ως υποψηφιοι της ΝΔ. Πρεπει να ζειτε μεγαλες στιγμες εκει στο Μητσοτακεικο τωρα τελευταια, δεν εξηγειται αλλιως.

  2. #9872
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    "Η Ελλάδα συγκαταλέγεται 4η μεταξύ των πιο “μίζερων” οικονομιών του πλανήτη"
    http://news247.gr/eidiseis/gnomes/st...e.4572745.html

  3. #9873
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αστείο είναι πως η οικονομία επί Σαμαροβενιζέλων προς το τέλος είχε αρχίσει να "ανακάμπτει" ακριβώς επειδή για πολιτικούς λόγους δεν μπορούσαν να περάσουν άλλα μέτρα και δεν κλείναμε τις αξιολογήσεις. Και χρησιμοποιείται αυτό σαν επιχείρημα από παπαγάλους για να δημιουργήσουν μια alternative reality στην οποία δεν θα είχε εκλεγεί ο ΣΥΡΙΖΑ και όλα θα ήταν καλύτερα.

    Χωνέψτε το όσοι επιθυμείτε συνέχιση του μνημονίου ότι ο ΣΥΡΙΖΑ ήταν και ακόμα είναι μονόδρομος. Μόνο αυτός μπόρεσε να εγγυηθεί το ΤΙΝΑ, αντίθετα με τους άλλους τους υπεύθυνους ο ελεϊνός ελληνικός λαός ήταν αντιδραστικός.
    Σίγουρα ως υπεύθυνοι πολίτες που αντιλαμβάνεστε ότι μέλλον υπάρχει μόνο εντός ευρώ μπορείτε να ανεχτείτε λίγη αριστερή γυμναστική για να επιτευχθεί ο απώτερος σκοπός ε;
    Respect

  4. #9874
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    http://www.skai.gr/news/greece/artic...ta-nosokomeia/

    Εδώ και τώρα να συλληφθούμε όλοι οι γιατροί να εξεταστεί η πιθανή συσχέτιση μας με ακροδεξιά στοιχεία να κριθούμε με βάση τον αντιρατσιστικό νόμο και να τιμωρηθούμε παραδειγματικά βασικά καλύτερα να σταλθούμε σε κανένα νησί να σπάμε πέτρες ως παρδειγματισμό επειδή σκεφτήκαμε να γίνουμε γιατροί ή να σκεφτούμε να διεκδικήσουμε περισσότερα χρήματα.
    Τις μέρες λοιπόν που οι άλλοι έβγαιναν και φραπέδιαζαν κουνώντας το καλαμάκι πότε με τι φορά του ρολογιού και πότε ανάποδα κάποιοι διάβαζαν αλλά μπαμπά το ξέρω πως όσα χρόνια με σπούδαζες είχες πάρει κρυφά φωτοτυπικό και φωτυπούσες τα ευρώ, τώρα μην περιμένεις να πάρεις κάποια χρήματα πίσω κάνοντας μια μικρή απόσβεση θα τιμωρηθείς και εσύ μαζί με μένα, παραδειγματικά. Είτε σπούδαζα είτε όχι όλοι τα ίδια λεφτά θα πάρουμε! Γαμάτο????. Εδώ και τώρα να κατασχεθούν όλα μας τα πτυχία. Βάλτε λοιπόν τις καθαρίστριες, σαν και αυτές που βάλατε σε δικαστήρια. Ετοιμαστείτε να χειρουργηθείτε από καθαρίστριες. Καλή τύχη!!!! Που είναι Βάγκνερ που είναι ο Πουτσίνι κανένας πια δεν έχει μείνει..... Του χρόνου την κάνω για έξω, δεν ξέρω εάν θα λυπηθώ κανέναν γιατί το 60% των Ελλήνων επιθυμούν να καταστραφούμε όσοι σπουδάζαμε Ιατρική και μας βλέπουν σαν τον επιχειρηματία της χρονιάς που κυκλοφορούμε με 10 Φερραρι. Αυτό το 60% λοιπόν των Ελλήνων δεν κάνει ούτε για κοπριά για τα λάχανα. Ζήτω ο κομμουνισμός ένας είναι ο εχθρός ο ιμπεριαλισμός και πάει λέγοντας

  5. #9875
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Αυτοί που φραπέδιαζαν, το έκαναν γιατί το σύστημα που τους έθρεψε, και τους επέτρεπε να το κάνουν, είναι το ίδιο σύστημα που μας έφερε όλους εδώ.

    Δεν χρειαζόμαστε την λύπη σας. Για την ακρίβεια, δεν σας χρειαζόμαστε.

    Καλή σας τύχη στο εξωτερικό

  6. #9876
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί που φραπέδιαζαν, το έκαναν γιατί το σύστημα που τους έθρεψε, και τους επέτρεπε να το κάνουν, είναι το ίδιο σύστημα που μας έφερε όλους εδώ.

    Δεν χρειαζόμαστε την λύπη σας. Για την ακρίβεια, δεν σας χρειαζόμαστε.

    Καλή σας τύχη στο εξωτερικό
    Μια ζωή οι άλλοι φταίνε. Και επειδή φταίνε οι άλλοι θα πληρώσουν οι άλλοι. Αγαπητέ μου αυτό μου θυμίζει αυτό που έπαθα προ 3 ετών σταματάω στο φανάρι με πορτοκαλί και πέφτει ο άλλος από πίσω μου. Αφού είπε οτι φταίω και δεν πέρασα με κόκκινο και οτι έπρεπε να του πληρώσω τη ζημιά και την δικιά μου μισή μισή, χωρίς καυγάδες κάλεσα ασφαλώς πρώτα την τροχαία(δεν μου αρέσουν οι καυγάδες αγαπώ τον κοκ είναι τόσο δίκαιος ο άτιμος). Αφού λοιπόν ως είθισται και βάση κοκ έφταιγε ο άλλος, άρχισε να κατηγορεί το δήμο για το οδόστρωμα και τη βροχή(εγώ του ζήτησα να κάνει μήνυση σε δήμο και σε Θεό). Κοινώς η νεολληνική νοοτροπία κατηγορείστε τους πάντες πλην του εαυτού μας γιατί έτσι γίνεσαι ανώτερος και #*&#&# και δέρνεις.
    Το σύστημα δηλαδή λέει οτι θα πάρουμε τα ίδια φραπεδιάρης και γιατρός? Δεκτό!!! Άρα λύση βγαίνω ταμείο ανεργίας σκίζω το πτυχίο μου δουλεύεις εσύ σε ότι δουλειά μπορείς να φανταστείς, ιδρώνεις, ιδρώνω ξύνοντας την κοιλιά μου να μεγαλώσει και να βγάλει και τρίχες και πληρωνόμαστε το ίδιο. Fair enough.

    Δεν μας χρειάζεστε για αυτό και φεύγουμε. Ουδείς αναντικατάστατος που λένε και στο χωριό μου. Ολόψυχα σου εύχομαι να μην χρειαστείς κανέναν από εμάς. Σου εύχομαι να μην χρειαστείς ποτέ κανέναν μας και για να το πάω ένα βήμα παραπέρα να κλείσουν και τα νοσοκομεία ή ακόμα να καταφύγετε στις νεοδιορισμένες καθαρίστριες. Αυτές ξέρουν καλύτερα να χειρουργούν και να βγάζουν διάγνωση από όλους εμάς τους μαλάκες που εφημερεύουμε και είμαστε απίκο. Γουστάρεις να σου πω και δυο πράγματα ακόμα? Αρκετές εφημερίες αργούμε και 5 μήνα να πληρωθούμε αλλα σουσσσσ μην το μάθει κανείς και μας πάρει το vw polo(την πόρσε την έδωσα :P )

  7. #9877
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Kαλη σου τυχη εκει που θα πας. Ελπιζω, και για εσενα αλλα και για εμας που θα μεινουμε εδω, να μην αργησεις.

  8. #9878
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλη σου τυχη εκει που θα πας. Ελπιζω, και για εσενα αλλα και για εμας που θα μεινουμε εδω, να μην αργησεις.
    Ολόψυχα ότι καλύτερο σου εύχομαι αρχικά. Από εκεί και πέρα μαζί με εμένα την κάνουν και άλλοι και άλλοι παίρνουν πτυχίο και φεύγουν έξω για ειδικότητα μόνιμα. Έτσι θα ανανεώσετε το προσωπικό με ανειδίκευτα άσχετα άτομα.

  9. #9879
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολόψυχα ότι καλύτερο σου εύχομαι αρχικά. Από εκεί και πέρα μαζί με εμένα την κάνουν και άλλοι και άλλοι παίρνουν πτυχίο και φεύγουν έξω για ειδικότητα μόνιμα. Έτσι θα ανανεώσετε το προσωπικό με ανειδίκευτα άσχετα άτομα.
    Ριξε εσυ μαυρη πετρα πισω σου, οπως σου αρεσει, και σταχτη και μπουρμπερη. Μη σε νοιαζει τι θα παθουν οι υπολοιποι. Αφου ετσι κι αλλιως ειναι αξιοι της μοιρας τους κατ εσε. Αστους τουλαχιστον ησυχους. Εαν μαλιστα παρεις μαζι σου και κανεναν Κουλη ή Τζημερακο, ακομα και την Ξαφα, πιο καλα.

  10. #9880
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολόψυχα ότι καλύτερο σου εύχομαι αρχικά. Από εκεί και πέρα μαζί με εμένα την κάνουν και άλλοι και άλλοι παίρνουν πτυχίο και φεύγουν έξω για ειδικότητα μόνιμα. Έτσι θα ανανεώσετε το προσωπικό με ανειδίκευτα άσχετα άτομα.
    Το μόνο πράγμα που δεν αλλάζει είναι το τελευταίο πριν το άτομα

  11. #9881
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    @Vastil
    Μην τους... ταράζεις, θα τους θεραπεύσουν-χειρουργήσουν οι διοικητικοί υπάλληλοι, το κάθε διορισμένο τυρόγαλο που νομίζει ότι είναι ανώτερο του γιατρού (το αυτό εξωφρενικό άκουσα ότι ειπώθηκε σε μια Υ.ΠΕ από διοικητικούς)

    Αυτό το Δημόσιο υπερασπίζονται δυστυχώς ακόμα και γιατροί, για ιδεολογικούς λόγους προφανώς.

    Αφού λοιπόν αυτό το κράτος δεν έχει λεφτά για γιατρούς, ας τα δίνει στον κάθε φραπεδιάρη αχαμνοξύστη.

    Πολύ σοφά πράττεις που φεύγεις.

  12. #9882
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Συγγνώμη δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει.....παίρνεις μια είδηση για ξύστες στο δημόσιο και μιλάς ως εκπρόσωπος των Ελλήνων γιατρών που είναι ριγμένοι;


  13. #9883
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Ολοι οι γιατροι, ολοι οι οδηγοι, ολοι οι πρωτευουσιανοι, ολοι οι γνωριζοντες, ολοι οι πολιτισμενοι, ολοι εμεις που δεν ειμαστε οι αλλοι.

    Που δεν κοιταμε ομως πρωτα να αποκτησουμε επαγγελματικη συνειδηση, ανθρωπια, αισθηση προσφορας στο κοινωνικο συνολο, ταπεινοτητα και αναγκη για συνεχη μαθηση, κατανοηση πως δεν ειμαστε ανωτεροι αλλα ενας απο τους πολλους που ζουμε ολοι μαζι. Δεν τα κοιταμε αυτα, δεν μας χρειαζονται. Μονο θελουμε τα φραγκα, την διακριτοτητα, την επιδειξη της ασημαντοτητας μας κι ας ειναι κι αλλοι σαν κι εμας ή και καλυτεροι. Καθοτι η νεοβλαχια που δερνει πολλους απο μας, αναπτυσσεται σε ραγιαδισμο και εξυμνηση του ευρωπαιου τσοπαναραιου που ειναι ομως ανωτερος γιατι στο παρελθον ειχε Λουδοβικους που μοιραζανε παρασημα.

    Και ολα αυτα, απο εκεινους που αυριο θα κληθουν να δωσουν εναν ορκο, που παρολο που διατηρειται εδω και χιλιαδες χρονια, ακομα να τον καταλαβουν. Ουτε αυτοι, ουτε κι οι πελατες τους.

  14. #9884
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.454
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει.....παίρνεις μια είδηση για ξύστες στο δημόσιο και μιλάς ως εκπρόσωπος των Ελλήνων γιατρών που είναι ριγμένοι;
    Είπαμε εμείς είμεθα αι Ευρωπαίοι, αι πολιτισμένοι, αι εκευγενισμένοι, αι εκπαιδευμένοι.

    Όλοι οι άλλοι είναι αι Ελληνάραι, αι Βαλκάνιοι, αι βρωμιάρηδαι, που δεν θα μάθουν ποτέ. Γι'αυτό και εμείς πάμε εκεί που ανήκομεν, αλλοίμονο στους κακόμοιρους εκείνους τους Ευρωπαίαις που είναι στην Ελλάδα σαν ξέρες στον Ειρηνικό, σαν οάσεις στην έρημο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #9885
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ενα χρονο μετα την την τοποθετηση του συνιδιοκτητη-αρχισυντακτη Γιωργου Χριστοφοριδη της εφημεριδας "Το Χωνι-Η Κυριακατικη Αντιμνημονιακη Εφημεριδα" (που εδω και καιρο προφανως στηριζει συριζα) στο γραφειο του υπουργου Παππα,
    την αναθεση σε "αδελφη" εταιρεια του Χωνιου της παραγωγης της τηλεοπτικης εκπομπης "Στην κουζινα των μεταναστων" απο την ΕΡΤ,
    δημοσιευεται σε ΦΕΚ η τοποθετηση το Κωνσταντινου Αγορη, διευθυντη της εφημεριδας "Το Χωνι", ο οποιος εχει κανει και κανα περασματακι απο το γυαλι της Ερτ, ως μετακλητου υπαλληλου στο γραφειο του Παππα.

    Αυτα, για την ελπιδα, την αριστερα, αυτους που σκιζουν τα μνημονια, την διαφθορα και τις κουμπαριες.

Σελ. 659 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 639649654657658659660661664669679 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας