Σελ. 3564 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 35443554355935623563356435653566356935743584 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 53.446-53.460 από 78436
  1. #53446
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ό,τι του φανεί...

    (δικό σας συνάδελφοι! )

    Ο,τι του φανεί του μπάτσου wannabe.

  2. #53447
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχέση έχουν όλα αυτά με τον πολακη.
    έχουν σχέση ότι απείλησε αστυνομικό ή δεν το έκανε?

    γιατί σύμφωνα με όλες τις πηγές που δημοσιεύσατε απειλεί ευθέως αστυνομικούς ο συγκεκριμένος πολιτικός/βουλευτής.

  3. #53448
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ποια ήταν η απειλή?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #53449
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια ήταν η απειλή?
    αν δεν αναγνωρίζεις ποια είναι απειλή στις πηγές που έχετε δημοσιεύσει

    δεν έχω κάτι να σχολιάσω

    τα σχόλια/συμπεράσματα δικά σας.

  5. #53450
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν αναγνωρίζεις ποια είναι απειλή στις πηγές που έχετε δημοσιεύσει

    δεν έχω κάτι να σχολιάσω

    τα σχόλια/συμπεράσματα δικά σας.
    Εντάξει, μην σχολιάσεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #53451
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν αναγνωρίζεις ποια είναι απειλή στις πηγές που έχετε δημοσιεύσει

    δεν έχω κάτι να σχολιάσω

    τα σχόλια/συμπεράσματα δικά σας.

    Ποια είναι η απειλή; Αυτό περί μετάθεσης στον Έβρο, που λέει (έμμεσα) το iefimerida; Και είναι το μόνο που το λέει (παρεμπιπτόντως, ποιος του το είπε αυτό άραγε; ). Ούτε ο ίδιος ο Πολάκης λέει κάτι τέτοιο (εντάξει, αυτό ίσως μπορείς να πεις ότι δεν θα ήταν και παράξενο να μην το αναφέρει), αλλά ούτε και η μαρτυρία τρίτου, του δημοσιογράφου της Zougla που ήταν κατά τύχη μπροστά στο ίδιο περιστατικό.

    Εσύ διαλέγεις να κρατήσεις την αναφορά της iefimerida δηλαδή; Ως τι, πιο αξιόπιστη πηγή;
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  7. #53452
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.692
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια είναι η απειλή; Αυτό περί μετάθεσης στον Έβρο, που λέει (έμμεσα) το iefimerida; Και είναι το μόνο που το λέει (παρεμπιπτόντως, ποιος του το είπε αυτό άραγε; ). Ούτε ο ίδιος ο Πολάκης λέει κάτι τέτοιο (εντάξει, αυτό ίσως μπορείς να πεις ότι δεν θα ήταν και παράξενο να μην το αναφέρει), αλλά ούτε και η μαρτυρία τρίτου, του δημοσιογράφου της Zougla που ήταν κατά τύχη μπροστά στο ίδιο περιστατικό.

    Εσύ διαλέγεις να κρατήσεις την αναφορά της iefimerida δηλαδή; Ως τι, πιο αξιόπιστη πηγή;
    Γιατί ρε φίλε? Δεν είναι αξιόπιστο το μέσο? Μόνο 310.000 πήρε από τη λίστα Πέτσα.
    Να είμαστε σοβαροί παρακαλώ.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #53453
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια είναι η απειλή; Αυτό περί μετάθεσης στον Έβρο, που λέει το iefimerida; Και είναι το μόνο που το λέει (παρεμπιπτόντως, ποιος του το είπε αυτό άραγε; ). Ούτε ο ίδιος ο Πολάκης λέει κάτι τέτοιο (εντάξει, αυτό ίσως μπορείς να πεις ότι δεν θα ήταν και παράξενο να μην το αναφέρει), αλλά ούτε και η μαρτυρία τρίτου, του δημοσιογράφου της Zougla που ήταν κατά τύχη μπροστά στο ίδιο περιστατικό.

    Εσύ διαλέγεις να κρατήσεις την αναφορά της iefimerida δηλαδή; Ως τι, πιο αξιόπιστη πηγή;
    αν μου έλεγες να επιλέξω το πόσο αξιόπιστο είναι το ADSLgr.com θα σου απαντούσα ότι κρατάει το 50-50 στο θέμα αντικειμενικότητας - αλήθειας - αξιοπιστίας για αυτό είμαι μέλος του εδώ και πάρα πολλά χρόνια σε αντίθεση με άλλες ελληνικές κοινότητες που είναι 40 (αλήθεια) - 60 (συμφέρον)

    δεν διαλέγω να κρατήσω καμία αναφορά του iefimerida ή του documentonews ή του newsit ή του zougla ή του skai ή του protothema ή της kathimerinis

    επιλέγω να κρατήσω το γεγονός ότι ξέρω ποιος είναι ο Π.ΠΟΛΑΚΗΣ καθώς είναι η προσωποποίηση του "ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ"

    έτσι δουλεύουν κάποιοι πολιτικοί/βουλευτές βέβαια δεν φταίνε αυτοί γιατί υπάρχουν και οι ψηφοφόροι τους που είναι ίδιοι με αυτούς που ψηφίζουν

    για αυτό πιστεύω ότι απείλησε τον αστυνομικό

  9. #53454
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί ρε φίλε? Δεν είναι αξιόπιστο το μέσο? Μόνο 310.000 πήρε από τη λίστα Πέτσα.
    Να είμαστε σοβαροί παρακαλώ.

    Α, ναι, έχεις δίκιο, μου διέφυγε η σημαντική αυτή λεπτομέρεια! Όσο περισσότερα πήρε από την Πετσολίστα, τόσο πιο αξιόπιστο είναι το μέσο!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν διαλέγω να κρατήσω καμία αναφορά του iefimerida ή του documentonews ή του newsit ή του zougla ή του skai ή του protothema ή της kathimerinis

    επιλέγω να κρατήσω το γεγονός ότι ξέρω ποιος είναι ο Π.ΠΟΛΑΚΗΣ καθώς είναι η προσωποποίηση του "ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ"

    έτσι δουλεύουν κάποιοι πολιτικοί/βουλευτές βέβαια δεν φταίνε αυτοί γιατί υπάρχουν και οι ψηφοφόροι τους που είναι ίδιοι με αυτούς που ψηφίζουν

    για αυτό πιστεύω ότι απείλησε τον αστυνομικό
    Δεν κρατάς, αλλά κρατάς, αυτό που ταιριάζει στο αφήγημα που θέλεις να πιστέψεις, περί απειλών, κλπ! Άσε τώρα...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  10. #53455
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί ρε φίλε? Δεν είναι αξιόπιστο το μέσο? Μόνο 310.000 πήρε από τη λίστα Πέτσα.
    Να είμαστε σοβαροί παρακαλώ.
    ποια άλλη εφημερίδα έχει βαρέσει πτώχευση λόγω χρεών και δεν πληρώνουν συνδρομή ούτε τα μέλη του κόμματος?

    γιατί από όσο θυμάμαι έγινε με το ΚΚΕ και τον ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ/902 όπου απέλυσε εργαζόμενους τάχα μου για εξυγίανση

    μετά είχαμε τον ΣΥΡΙΖΑ και την ΑΥΓΗ/ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

    ποια άλλη?

  11. #53456
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Πολλές άλλες που βάρεσαν λουκέτο, και δεν πλήρωναν ούτε τα χρωστούμενα στους εργαζόμενους...

    Κι όχι μόνο εφημερίδες, αλλά και άλλα ΜΜΕ, τηλεοπτικοί σταθμοί, ραδιόφωνα. Και δεν ήταν κομματικά όλα αυτά...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  12. #53457
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι πάντως επειδή έχει ενισχυθεί το ΕΣΥ και υπάρχουν 1500 διαθέσιμες ΜΕΘ...

    Κι εδώ κάτω το ίδιο, χιλιάδες οι διαθέσιμες ΜΕΘ, γι αυτό τους πάνε βόλτα στο Ρέθυμνο (που δεν ξέρω πόσο θα κάνει κι αυτό να γεμίσει)

    https://www.ertnews.gr/perifereiakoi...-sto-rethymno/

    "Αυξάνεται η πίεση στο Νοσοκομείο Χανίων – Θα γίνονται διακομιδές στο Ρέθυμνο"
    Σίγουρα δεν είναι 570 - 150 που άφησε αυτός που θα τα έκανε καλύτερα όπως λες.
    Σύμφωνα με την ερευνά Λύτρα-Τσιορδα, μιλουσε για πάνω απο 1500 ΜΕΘ

  13. #53458
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Κασέτα, rewind... playback!
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  14. #53459
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, ναι, έχεις δίκιο, μου διέφυγε η σημαντική αυτή λεπτομέρεια! Όσο περισσότερα πήρε από την Πετσολίστα, τόσο πιο αξιόπιστο είναι το μέσο!

    - - - Updated - - -



    Δεν κρατάς, αλλά κρατάς, αυτό που ταιριάζει στο αφήγημα που θέλεις να πιστέψεις, περί απειλών, κλπ! Άσε τώρα...
    Σε πειράζει που ξέρω τι είναι και τι αντιπροσωπεύει ο (κάθε) ΠΟΛΑΚΗΣ ξέρεις αυτό λέγεται μικρογραφία της κοινωνίας και δείχνει το ποιος ψηφίζει τέτοιους πολιτικούς και τους κάνει βουλευτές
    γιατί είναι ακριβώς ίδιος και ο ψηφοφόρος τέτοιου πολιτικού/βουλευτή που όταν έρθεις σε αντιπαράθεση μαζί του π.χ. ακόμα και για μια θέση παρκαρίσματος ή επειδή έκανε μια μαλακία στον δρόμο το πρώτο πράγμα που θα σου πει είναι ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ και τι ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ φυσικά η απάντηση σε τέτοιους ανθρώπους είναι μια ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΙΣ ΤΑ @@

  15. #53460
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, ναι, έχεις δίκιο, μου διέφυγε η σημαντική αυτή λεπτομέρεια! Όσο περισσότερα πήρε από την Πετσολίστα, τόσο πιο αξιόπιστο είναι το μέσο!

    - - - Updated - - -



    Δεν κρατάς, αλλά κρατάς, αυτό που ταιριάζει στο αφήγημα που θέλεις να πιστέψεις, περί απειλών, κλπ! Άσε τώρα...
    Το μάθαμε εδώ. Και τον απείλησε αλλά και ότι το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορούσε να κάνει τίποτα ο καλός ο αστυνομικός γιατί έχει ασυλία.

    Το μόνο που μένει για να ολοκληρωθεί η παρωδία είναι μία ανακοίνωση της αστυνομίας.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 3564 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 35443554355935623563356435653566356935743584 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας