Σελ. 2907 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 28872897290229052906290729082909291229172927 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 43.591-43.605 από 78436
  1. #43591
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή εσύ δεν τα πιστεύεις αυτά που λες; Γιατί τα λες τότε;

    Άσε μπορούμε να φανταστούμε...

    - - - Updated - - -

    Και επειδή βλέπω κατάπιες την γλώσσα σου:


    https://www.bankingnews.gr/index.php?id=521918
    Τι να καταπιώ την γλώσσα μου; το οτι διαβάζεις αυτά και λες οτι ο Κουλης ελέγχει την Google ή την Νασα ή και εγώ δεν ξέρω τι;

  2. #43592
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.918
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να καταπιώ την γλώσσα μου; το οτι διαβάζεις αυτά και λες οτι ο Κουλης ελέγχει την Google ή την Νασα ή και εγώ δεν ξέρω τι;
    Δεν έγραψα πως ελέγχει την google. Αυτό το λες εσύ για να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου. Άλλωστε το γεγονός πως ομάδα για λογαριασμό της ΝΔ λογοκρίνει το ελληνικό fb δεν σημαίνει πως ο Κούλης ελέγχει το fb. Απλά του έχουν δώσει αυτό το δικαίωμα και μπορούν αν θέλουν να το πάρουν πίσω.

  3. #43593
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είναι γνωστο οτι το «νέφος» ελέγχει και τον κουλη και τον πινοκιο και ολους

  4. #43594
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έγραψα πως ελέγχει την google. Αυτό το λες εσύ για να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου. Άλλωστε το γεγονός πως ομάδα για λογαριασμό της ΝΔ λογοκρίνει το ελληνικό fb δεν σημαίνει πως ο Κούλης ελέγχει το fb. Απλά του έχουν δώσει αυτό το δικαίωμα και μπορούν αν θέλουν να το πάρουν πίσω.
    Το ίδιο παράλογα είναι και τα δυο, το να πιστεύεις πως ο Κουλης έχει έλεγχο για να κόψει κάτι απο το να βγεί στα trending και να μου λες για το ότι πήρε κάποιον που πριν ήταν στην Google και στην Nasa, καθώς και το ότι έχει φιλικές σχέσεις με ενα regional διευθυντή και καλά για να πείσεις τον εαυτό σου οτι αυτό που λες ισχύει.

  5. #43595
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.918
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο παράλογα είναι και τα δυο, το να πιστεύεις πως ο Κουλης έχει έλεγχο για να κόψει κάτι απο το να βγεί στα trending και να μου λες για το ότι πήρε κάποιον που πριν ήταν στην Google και στην Nasa, καθώς και το ότι έχει φιλικές σχέσεις με ενα regional διευθυντή και καλά για να πείσεις τον εαυτό σου οτι αυτό που λες ισχύει.
    Καλά εντάξει. Τα ίδια λέγατε και για την λογοκρισία στο fb.

    Εν πάση περιπτώσει δεν έχουμε αποδείξεις ακόμα αν αυτός είναι ο λόγος που δεν βρίσκεται στα trending. Τα δεδομένα που έχουμε είναι τα εξής:

    Η google παρεμβαίνει στον αλγόριθμο και για λογαριασμό κυβερνησεων.

    Ο Μητσοτάκης έχει σχέσεις με την διευθύντρια της google στην νοτιοανατολική Ευρώπη.

    Ο Μητσοτάκης έχει ιστορικό λογοκρισίας και έχει πει ψέματα στο παρελθόν για το θέμα αυτό.

    Αυτά είναι τα δεδομένα ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του. Πάντως παράλογο δεν είναι.

  6. #43596
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Ουφ βρε παιδιά, ακόμα για το ΥΤ trending του Μιθριδάτη μιλάμε; Η ουσία είναι στους στίχους και στο ότι φαίνεται πως έχει γίνει ανάρπαστο.

    Τώρα βέβαια, αν έχουμε φαινόμενα που λογαριασμοί / ποστ που το ανεβάζουν στο ΦΒ διαγράφονται ή 'παγώνουν' αυτό να το δούμε
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #43597
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά εντάξει. Τα ίδια λέγατε και για την λογοκρισία στο fb.

    Εν πάση περιπτώσει δεν έχουμε αποδείξεις ακόμα αν αυτός είναι ο λόγος που δεν βρίσκεται στα trending. Τα δεδομένα που έχουμε είναι τα εξής:

    Η google παρεμβαίνει στον αλγόριθμο και για λογαριασμό κυβερνησεων.

    Ο Μητσοτάκης έχει σχέσεις με την διευθύντρια της google στην νοτιοανατολική Ευρώπη.

    Ο Μητσοτάκης έχει ιστορικό λογοκρισίας και έχει πει ψέματα στο παρελθόν για το θέμα αυτό.

    Αυτά είναι τα δεδομένα ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του. Πάντως παράλογο δεν είναι.
    Είναι παραδοχή πως τα Ελληνικά hoaxes είναι ΝΔ, θα μου πεις λογικό να το σκεφτούν αυτό αυτοί που τους ενοχλούν τα ποστ τους

    Οχι η Google δεν παρεμβαίνει στον αλγόριθμο, η Google αυτό που θα κάνει είναι να το κατεβάσει, κάτι που δεν έχει γίνει εδώ, ούτε ακόμα υπάρχει κάποια συμφωνία όπως υπάρχει με το Πακισταν.

    Ναι ξέρει την τοπική διευθύντρια στην ΝΑ Ευρώπη

    Για το θέμα λογοκρισίας ίσως, για το θέμα της Google δεν μπορεί να πει

  8. #43598
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.918
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι παραδοχή πως τα Ελληνικά hoaxes είναι ΝΔ, θα μου πεις λογικό να το σκεφτούν αυτό αυτοί που τους ενοχλούν τα ποστ τους

    Οχι η Google δεν παρεμβαίνει στον αλγόριθμο, η Google αυτό που θα κάνει είναι να το κατεβάσει, κάτι που δεν έχει γίνει εδώ, ούτε ακόμα υπάρχει κάποια συμφωνία όπως υπάρχει με το Πακισταν.

    Ναι ξέρει την τοπική διευθύντρια στην ΝΑ Ευρώπη

    Για το θέμα λογοκρισίας ίσως, για το θέμα της Google δεν μπορεί να πει
    Νομίζω ήμουν σαφής.

    Τώρα για τα ellinika hoaxes, είτε είναι ΝΔ, είτε η αλήθεια ταυτίζεται με την ΝΔ...

  9. #43599
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Αν έχει καταφέρει ο μορφονιος να επηρεάζει την Google, οφείλουμε να του βγάλουμε το καπέλο, δεν νομίζετε?
    Οκ με τα ψέματα βγήκε πρωθυπουργός και κρατιέται από τα ΜΜΕ αλλά μην το μ@μ@με.

    - - - Updated - - -

    Έντο μεταξύ, κάποιος εκεί στη ΝΔ δεν μπορεί να του βρει μια ασχολία να μην πηγαίνει πουθενά? Μετά την κατολίσθηση στον Ισθμό, τώρα πήρε φωτιά. Τους κόβω εκεί κάτω να τους την πέφτουν και ακρίδες.

    https://www.in.gr/2021/05/28/greece/synagermos-stin-pyrosvestiki-megali-fotia-sta-isthmia/

    Βγάζετέ τον βόλτα στον κήπο απεναντι, 9 στις 10 φορές θα χάνετε, ε θα του αρέσει.
    Ας κάνει και μοτοκρός στην τελική, ποιο ασφαλείς είμαστε.

  10. #43600
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχει καταφέρει ο μορφονιος να επηρεάζει την Google, οφείλουμε να του βγάλουμε το καπέλο, δεν νομίζετε?
    Οκ με τα ψέματα βγήκε πρωθυπουργός και κρατιέται από τα ΜΜΕ αλλά μην το μ@μ@με.

    - - - Updated - - -

    Έντο μεταξύ, κάποιος εκεί στη ΝΔ δεν μπορεί να του βρει μια ασχολία να μην πηγαίνει πουθενά? Μετά την κατολίσθηση στον Ισθμό, τώρα πήρε φωτιά. Τους κόβω εκεί κάτω να τους την πέφτουν και ακρίδες.
    Βγάζετέ τον βόλτα στον κήπο απεναντι, 9 στις 10 φορές θα χάνετε, ε θα του αρέσει.
    Ας κάνει και μοτοκρός στην τελική, ποιο ασφαλείς είμαστε.
    Πλάκα κάνεις;
    εδώ πήγε Κίνα επίσκεψη και απο τότε έχουμε covid19

    Δεν γλιτώνεις με τίποτα

  11. #43601
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα κάνεις;
    εδώ πήγε Κίνα επίσκεψη και απο τότε έχουμε covid19

    Δεν γλιτώνεις με τίποτα
    Πωωωω δεν το είχα σκεφτεί έτσι.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #43602
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας κάνει και μοτοκρός στην τελική, ποιο ασφαλείς είμαστε.
    Μακρια απο δαση τωρα που καλοκαιριαζει. θα τα καψει ολα.

    Σε συνεχεια των στιχων του μιθριδατη στο act VII περι καλλιτεχνων (που καποιοι που τα ξερουν ολα ισχυριζονται οτι ουτε ο ιδιος δεν εχει ακουσει ολο το κομματι, ενω ηδη συζητησεις σε μουσικα φορουμς και groups στο facebook αναφερονται εκτενεστατα στο τι ειπε ο συναδελφος μιθριδατης), εδω ειναι το support art workers event που εγινε πριν λιγο καιρο απο βρωμερους και απλυτους covid spreaders στο κεντρο της Αθηνας σαν διαμαρτυρια στη φολα που μας εχουν φορεσει για κυβερνηση η οποια αφηνει ποσο κοσμο στο ελεος.


  13. #43603
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babality Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακρια απο δαση τωρα που καλοκαιριαζει. θα τα καψει ολα.

    Σε συνεχεια των στιχων του μιθριδατη στο act VII περι καλλιτεχνων (που καποιοι που τα ξερουν ολα ισχυριζονται οτι ουτε ο ιδιος δεν εχει ακουσει ολο το κομματι, ενω ηδη συζητησεις σε μουσικα φορουμς και groups στο facebook αναφερονται εκτενεστατα στο τι ειπε ο συναδελφος μιθριδατης), εδω ειναι το support art workers event που εγινε πριν λιγο καιρο απο βρωμερους και απλυτους covid spreaders στο κεντρο της Αθηνας σαν διαμαρτυρια στη φολα που μας εχουν φορεσει για κυβερνηση η οποια αφηνει ποσο κοσμο στο ελεος.

    1900 views, 980 subscribers, comments disabled, ελπίζω να μην θέλουν και αυτοί να μπούνε στο trends

  14. #43604
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουφ βρε παιδιά, ακόμα για το ΥΤ trending του Μιθριδάτη μιλάμε; Η ουσία είναι στους στίχους και στο ότι φαίνεται πως έχει γίνει ανάρπαστο.

    Τώρα βέβαια, αν έχουμε φαινόμενα που λογαριασμοί / ποστ που το ανεβάζουν στο ΦΒ διαγράφονται ή 'παγώνουν' αυτό να το δούμε
    Συμβαίνει κι αυτό; Ήθελα να το ανεβάσω στο δικό μου, αλλά αν είναι έτσι... άστο για την ώρα! Με αυτούς τους άριστους κερατάδες που μπλέξαμε...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  15. #43605
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet

Σελ. 2907 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 28872897290229052906290729082909291229172927 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας