Σελ. 3119 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 30993109311431173118311931203121312431293139 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46.771-46.785 από 78436
  1. #46771
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.082
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη Μαγούλα!
    Έλα κόψε την πλάκα... είναι ικανός να φτάσει τη φωτιά μέχρι εκεί και να καούμε. Μπορεί να πάει σε κάποιο νησί διακοπές πάλι ? κατά προτίμηση νησάκι χωρίς δεντρα...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #46772
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.893
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Οπότε τον παρεξηγησαμε τον άνθρωπο που δεν έχει αφήσει παραλία για παραλία. Θυσία γίνεται για να μην καεί η Αττική.

  3. #46773
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Πάντως όλα τα κανάλια, όλα τα ενημερωτικά, πρώτη εικόνα έχουν την φωτιά, χαμός

  4. #46774
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κάπου εδώ να σημειώσουμε ότι όπως μαθαίνουμε από κανάλια/ΑΡΔ από το μεσημέρι, "η φωτιά δημιουργεί το δικό της μικροκλίμα, κάτι που την καθιστά ανεξέλεγκτη".
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  5. #46775
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.744
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου εδώ να σημειώσουμε ότι όπως μαθαίνουμε από κανάλια/ΑΡΔ από το μεσημέρι, "η φωτιά δημιουργεί το δικό της μικροκλίμα, κάτι που την καθιστά ανεξέλεγκτη".
    true για το μικροκλίμα
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  6. #46776
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.082
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου εδώ να σημειώσουμε ότι όπως μαθαίνουμε από κανάλια/ΑΡΔ από το μεσημέρι, "η φωτιά δημιουργεί το δικό της μικροκλίμα, κάτι που την καθιστά ανεξέλεγκτη".
    Εμένα μου εξηγεί κάποιος πως με 3 μποφόρ αέρα μόνο και με όλη την πυροσβεστική standby (της Αθήνα), καιγόμαστε ή θα καούμε τελείως?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  7. #46777
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    true για το μικροκλίμα
    Εγώ δεν διαφωνώ...το ξέπλυμα από το 1ο λεπτό με αηδιάζει, σε μέρα με πρακτικά άπνοια στο μεγαλύτερο μέρος της Αττικής (έχουμε πνιγεί εδώ στα Ν.Π.). Καταλαβαίνεις τι εννοώ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου εξηγεί κάποιος πως με 3 μποφόρ αέρα μόνο και με όλη την πυροσβεστική standby (της Αθήνα), καιγόμαστε ή θα καούμε τελείως?
    Δεν μαζεύεται αυτό το πράγμα. Υπάρχει αδιανόητη ποσότητα καύσιμης ύλης μαζεμένη, όλοι οι πευκιάδες που βλέπεις είναι δαδιά που περιμένουν.

    Την πέτυχα από την 1η στιγμή τη μετάδοση, είναι σοκαριστική η ταχύτητα που φούντωνε, με (υποτίθεται) κάπου 60 άτομα καταπάνω της από το 1ο μισάωρο (και τα πτητικά που ήταν δίπλα).

    Τα πεζοπόρα δεν έχουν αρκετό νερό στη διάθεσή τους (για να φτάσουν κοντά, όχι να την περιμένουν κοντά σε δρόμους), τα πτητικά απλά δεν φτάνουν ούτε για αστείο.

    Εδώ και 3+ χρόνια στο Π.Φ. (κι όχι μόνο) δεν έχουν περάσει να κλαδέψουν...είναι πλεξούδες τα ξερά μέσα στα καλώδια της ΔΕΗ, μπροστά στο μπαλκόνι μου...πήραμε Δήμο "πρέπει η ΔΕΗ/ο διαχειριστής να...", πήραμε ΔΕΗ "πρέπει να μας πει ο Δήμος πότε για να...".

    Το χειμώνα, στο χιόνι, έφυγαν κλάρες κάτω από το βάρος, έπεσαν σε αμάξια, έπεσαν στα λίγα μέτρα από εκεί που έπαιζα χιονοπόλεμο με τα ανίψια. Αν γίνει κάτι και αρπάξουν αυτές τις μέρες, θα με δείτε στα κανάλια να βγάζω από την πολυκατοικία όσους προλάβω.

    Αυτό γίνεται, αν είδες, σε όλα τα κατοικημένα που καίγονται τώρα...τα πεύκα είναι εντελώς απεριποίητα, κατάξερα, παντού.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  8. #46778
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.082
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Επίσης ντρέπομαι αλλά θα το πω.. είμαι Σαββατογεννημένος και η γυναίκα μου με λέει μαυρόγατα. Ότι πω, μετά από λίγο καιρό γίνεται. Για να γίνει πρέπει απλά να το πιστεύω όταν το λέω, να μου βγαίνει αυθόρμητα κλπ. Δεν πιάνει αν πχ μου πει κάποιος να πω κακό για κάτι ή κάποιον.
    Ήμουν 10 ημέρες πριν από τη φωτιά στη Μάνδρα κλπ, είχαμε πάει για φαγητό και κοιτούσα τα βουνά και έλεγα για τους καραγκιόζηδες που δεν έχουν κάνει καμια αντιπυρική ζώνη και το ίδιο είπα πριν 20-25 ημέρες που πήγαμε Σαββάτο Βαρυμπόμπη και περπατήσαμε μέχρι τα Βασιλικά

    Δεν ξανανοίγω το στόμα.. και κατηγορώ μετά το αγόρι μας...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #46779
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης ντρέπομαι αλλά θα το πω.. είμαι Σαββατογεννημένος και η γυναίκα μου με λέει μαυρόγατα. Ότι πω, μετά από λίγο καιρό γίνεται. Για να γίνει πρέπει απλά να το πιστεύω όταν το λέω, να μου βγαίνει αυθόρμητα κλπ. Δεν πιάνει αν πχ μου πει κάποιος να πω κακό για κάτι ή κάποιον.
    Ήμουν 10 ημέρες πριν από τη φωτιά στη Μάνδρα κλπ, είχαμε πάει για φαγητό και κοιτούσα τα βουνά και έλεγα για τους καραγκιόζηδες που δεν έχουν κάνει καμια αντιπυρική ζώνη και το ίδιο είπα πριν 20-25 ημέρες που πήγαμε Σαββάτο Βαρυμπόμπη και περπατήσαμε μέχρι τα Βασιλικά

    Δεν ξανανοίγω το στόμα.. και κατηγορώ μετά το αγόρι μας...
    Κατέβα στις επόμενες εκλογές...
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  10. #46780
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.893
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης ντρέπομαι αλλά θα το πω.. είμαι Σαββατογεννημένος και η γυναίκα μου με λέει μαυρόγατα. Ότι πω, μετά από λίγο καιρό γίνεται. Για να γίνει πρέπει απλά να το πιστεύω όταν το λέω, να μου βγαίνει αυθόρμητα κλπ. Δεν πιάνει αν πχ μου πει κάποιος να πω κακό για κάτι ή κάποιον.
    Ήμουν 10 ημέρες πριν από τη φωτιά στη Μάνδρα κλπ, είχαμε πάει για φαγητό και κοιτούσα τα βουνά και έλεγα για τους καραγκιόζηδες που δεν έχουν κάνει καμια αντιπυρική ζώνη και το ίδιο είπα πριν 20-25 ημέρες που πήγαμε Σαββάτο Βαρυμπόμπη και περπατήσαμε μέχρι τα Βασιλικά

    Δεν ξανανοίγω το στόμα.. και κατηγορώ μετά το αγόρι μας...
    Μην νιώθεις τύψεις. Συνάδελφος είναι.


  11. #46781
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μπααα αμα θες ντε και καλα να βγει καποιος γκαντεμης, ειναι πανευκολο...
    Παλιοτερα πειραζα την κορη μου οτι απ΄οποιο νησι περνουσε - εκανε διακοπες, λιγο μετα γινοταν σεισμος!
    Σε μια τοσο σεισμογενη χωρα ολο και καπου θα κουναγε, συμπτωσεις υπαρχουν εξαποανεκαθεν.

    ΕΕΕ και λογικο ειναι εν μεσω καυσωνα, με τοση αβροχια και χωραφια τιγκα σε ξεροχορτα στο υψος ανθρωπου σχεδον, να μην αναφερθουμε στα σκουπιδια που πεταμε σχεδον παντου, δεν θελει πολυ να γινει η στραβη
    ααα ναι υπαρχουν και τα καλωδια της ΔΕΗ
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  12. #46782
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν διαφωνώ...το ξέπλυμα από το 1ο λεπτό με αηδιάζει, σε μέρα με πρακτικά άπνοια στο μεγαλύτερο μέρος της Αττικής (έχουμε πνιγεί εδώ στα Ν.Π.). Καταλαβαίνεις τι εννοώ.

    - - - Updated - - -



    Δεν μαζεύεται αυτό το πράγμα. Υπάρχει αδιανόητη ποσότητα καύσιμης ύλης μαζεμένη, όλοι οι πευκιάδες που βλέπεις είναι δαδιά που περιμένουν.

    Την πέτυχα από την 1η στιγμή τη μετάδοση, είναι σοκαριστική η ταχύτητα που φούντωνε, με (υποτίθεται) κάπου 60 άτομα καταπάνω της από το 1ο μισάωρο (και τα πτητικά που ήταν δίπλα).

    Τα πεζοπόρα δεν έχουν αρκετό νερό στη διάθεσή τους (για να φτάσουν κοντά, όχι να την περιμένουν κοντά σε δρόμους), τα πτητικά απλά δεν φτάνουν ούτε για αστείο.

    Εδώ και 3+ χρόνια στο Π.Φ. (κι όχι μόνο) δεν έχουν περάσει να κλαδέψουν...είναι πλεξούδες τα ξερά μέσα στα καλώδια της ΔΕΗ, μπροστά στο μπαλκόνι μου...πήραμε Δήμο "πρέπει η ΔΕΗ/ο διαχειριστής να...", πήραμε ΔΕΗ "πρέπει να μας πει ο Δήμος πότε για να...".

    Το χειμώνα, στο χιόνι, έφυγαν κλάρες κάτω από το βάρος, έπεσαν σε αμάξια, έπεσαν στα λίγα μέτρα από εκεί που έπαιζα χιονοπόλεμο με τα ανίψια. Αν γίνει κάτι και αρπάξουν αυτές τις μέρες, θα με δείτε στα κανάλια να βγάζω από την πολυκατοικία όσους προλάβω.

    Αυτό γίνεται, αν είδες, σε όλα τα κατοικημένα που καίγονται τώρα...τα πεύκα είναι εντελώς απεριποίητα, κατάξερα, παντού.
    Φαντάσου να είχε και τον αέρα που είχε τότε. Μέχρι και οι ακροδεξιοί το παραδέχθηκαν. Μετά τις εκλογές φυσικά
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #46783
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.082
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Πω ρε φίλε.. μόνο που βγαίνει ο Χρυσοχοΐδης και μας λέει πως "Ολα τα κάναμε καλά" θέλω να σπάσω την τηλεόραση.

    Ρε μεγάλε ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βγάλαμε. Ασε να σβήσει η φωτιά που είναι το σημαντικότερο αυτή τη στιγμή και μετά σκίσε μας στη προπαγάνδα. Έλεος.

    Ο στρατηγός ήλιος φταίει και ο υπολοχαγός Άνεμος.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #46784
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Ρε την κλιματικη αλλαγη.....

  15. #46785
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Deja vu

    https://www.cnn.gr/politiki/story/19...-nd-kai-syriza


    Η ομιλία του Κυριακού Μητσοτάκη στη Σύνοδο του ΟΗΕ για το Κλίμα έδωσε το έναυσμα για μια σκληρή σύγκρουση μεταξύ Νέας Δημοκρατίας και ΣΥΡΙΖΑ.

    Στην έναρξη της τοποθέτησή τους στη Σύνοδο για το Κλίμα, ο πρωθυπουργός έκανε αναφορά στην τραγωδία στο Μάτι. Συγκεκριμένα, οκ. Μητσοτάκης είπε: «Νωρίς το απόγευμα της 23ης Ιουλίου πέρυσι μία μικρή πυρκαγιά ξέσπασε σε λόφο έξω από την Αθήνα. Οι πυροσβεστικές υπηρεσίες αντιμετωπίζουν χιλιάδες τέτοιες φωτιές κάθε χρόνο. Αυτή όμως ήταν διαφορετική. Οδηγημένη από ισχυρότατους ανέμους, εξαπλώθηκε γρήγορα και έφθασε στην προαστιακή κωμόπολη του Ματιού. Μόλις μπήκε στην πευκόφυτη οικιστική περιοχή κατέστη αδύνατο να περιοριστεί. Οι άνθρωποι έτρεχαν για να σώσουν τη ζωή τους πριν δοθεί οιαδήποτε εντολή εκκένωσης. 102 δεν τα κατάφεραν. Πέθαναν σε μια πύρινη κόλαση. Όλα έγιναν σε λιγότερο από τέσσερις ώρες.».

    Ο κ. Μητσοτάκης προσέθεσε ότι: «Η καταστροφή του Μάτι συγκλόνισε βαθύτατα την ελληνική κοινωνία. Τα ακραία καιρικά φαινόμενα είναι η άμεση συνέπεια της κλιματικής αλλαγής. Δεν είναι πρόβλημα που μπορούμε να μεταθέσουμε για λίγες δεκαετίες.»



    Να ζητήσει συγγνώμη

    Το γεγονός ότι ο κ. Μητσοτάκης απέδωσε την τραγωδία στο Μάτι αποκλειστικά στην κλιματική κρίση και όχι στην αβελτηρία του κρατικού μηχανισμού, προκάλεσε την οργή των φίλων του ΣΥΡΙΖΑ στα social media, που έκαναν λόγο για «κωλοτούμπα Μητσοτάκη». Στη συνέχεια, τη σκυτάλη πήρα ο Αλέξης Χαρίτσης ο οποίος δήλωσε ότι: «Μετά τη Συμφωνία των Πρεσπών, ο κ. Μητσοτάκης προχώρησε σήμερα μια ακόμη θεαματικότερη -μάλιστα- “κωλοτούμπα”, από το βήμα της Συνόδου του ΟΗΕ! Αναφερόμενος στην πυρκαγιά στο Μάτι, μίλησε για "ακραία καιρικά φαινόμενα" και για την κλιματική αλλαγή. Συστήνουμε στον κ. Μητσοτάκη να παραμείνει εκτός της χώρας! Φαίνεται ότι μόνο εκεί μπορεί να αφήσει πίσω του το προσωπείο του λαϊκισμού και του ψεύδους, που καλλιέργησε όλο το προηγούμενο διάστημα, και να αποκαταστήσει τη σχέση του με την πραγματικότητα.

    Καταλήγοντας, ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΙΡΖΑ είπε: «Ταυτόχρονα, όμως, απαιτούμε από τον κ. Μητσοτάκη να ζητήσει συγνώμη. Το οφείλει πρωτίστως στη μνήμη των νεκρών της πυρκαγιάς στο Μάτι, πάνω στους οποίους τυμβωρύχησε χωρίς αιδώ προκειμένου για μικροκομματικά οφέλη.»

    Η απάντηση Μαξίμου

    Όπως ήταν αναμενόμενο, το Μαξίμου σήκωσε το γάντι. Σε ανακοίνωσή του το γραφείο Τύπου του πρωθυπουργού τονίζει: «Προς ΣΥΡΙΖΑ: Η πραγματικότητα είναι ότι η κλιματική αλλαγή συντελεί στο να έχουμε περισσότερες και πιο έντονες δασικές πυρκαγιές. Αυτό αυξάνει την ευθύνη του κράτους να τις αντιμετωπίσει. Στο Μάτι η κλιματική κρίση οδήγησε στις φωτιές και η ανεπάρκεια του κράτους οδήγησε, δυστυχώς, στους 102 νεκρούς. Φέτος με εκατοντάδες πυρκαγιές δεν υπήρχε ούτε ένας νεκρός. Κλιματική αλλαγή είχαμε και πέρυσι και φέτος.»

    Καταλήγοντας, το Μαξίμου αναφέρει: «Σταματήστε να υπενθυμίζετε στους πολίτες το μέγεθος της ανικανότητας σας. Οι Ερινύες θα σας κυνηγούν για πάντα. Και μην ξεχνάτε ότι για το Μάτι υπάρχει ανοιχτή υπόθεση στη Δικαιοσύνη.»

Σελ. 3119 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 30993109311431173118311931203121312431293139 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας