Σελ. 1970 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19501960196519681969197019711972197519801990 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 29.536-29.550 από 78436
  1. #29536
    Εγγραφή
    29-05-2005
    Μηνύματα
    1.291
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    d-link g624t
    SNR / Attn
    6(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosk82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα στην ελλάδα την υπόθεση την έχει 3 χρόνια η τουλουπάκη πόση διερεύνηση χρειάζεται ακόμα;
    Μισό λεπτό όμως. Για να τα λέμε όλα. Η Τουλουπάκη όντως ερευνά την υπόθεση εδώ και 2-3 χρόνια. Ο σύζυγος της προηγούμενης εισαγγελέως που ερευνούσε την υπόθεση όμως, της Ράικου, σύμφωνα με πόρισμα του ΕΟΠΠΥ, ήταν στην λίστα των γιατρών που είχε πάρε-δώσε με την Novartis. Με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
    Time marches
    On and on and on, flies eternally

  2. #29537
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει «Όλα καλά, όλα ανθηρά» που έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Βουτσάς. Αυτό το κράτος έχουμε, αυτό μας αξίζει. Δεν τρέχει κάστανο, άλλωστε προσωπικά ζω στο εξωτερικό τα τελευταία ~13 χρόνια, γιατί μιλάω και κυρίως γιατί κάθομαι και σκάω; Σωστά; Σωστά Καλό ΣουΚου
    Αν θέλεις κάτι διαφορετικό από αυτό που έχει αποτύχει καμια 10αριά φορές, πρέπει να έρθεις εδώ και να μας περιγράψεις πλήρως τις προτάσεις σου. Ποιο είναι το κατάλληλο κόμμα, ποιοι οι κατάλληλοι άνθρωποι, ποια η σωστή κοσμοθεωρία, ποια η φιλοσοφία, τι είναι η ζωή και τι είναι και ο θάνατος. Εάν δεν μας τα περιγράψεις όλα αυτά και δεν τα δούμε γραμμένα με μολύβι και χαρτί, θα πρέπει να το βουλώσουμε και να μας κυβερνάνε οι μητσοτάκηδες μέχρι να ψοφήσουμε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #29538
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ronin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μισό λεπτό όμως. Για να τα λέμε όλα. Η Τουλουπάκη όντως ερευνά την υπόθεση εδώ και 2-3 χρόνια. Ο σύζυγος της προηγούμενης εισαγγελέως που ερευνούσε την υπόθεση όμως, της Ράικου, σύμφωνα με πόρισμα του ΕΟΠΠΥ, ήταν στην λίστα των γιατρών που είχε πάρε-δώσε με την Novartis. Με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
    όταν τα λέμε όλα δεν ξεχνάμε ότι για 7 απ' τους 10 ελεγχόμενους έχει ήδη αρχειοθετήσει.

  4. #29539
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν τα λέμε όλα δεν ξεχνάμε ότι για 7 απ' τους 10 ελεγχόμενους έχει ήδη αρχειοθετήσει.
    και παραγραφές υπήρξαν...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  5. #29540
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    και παραγραφές υπήρξαν...
    ισως ο μονος νομος που πρεπει να αλλαξει και να παει στα 100 χρονια...

  6. #29541
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    και παραγραφές υπήρξαν...
    Δεν ισχύει αυτό.
    Και οι 7 υποθέσεις που πήγαν αρχείο, πήγαν για έλλειψη στοιχείων.
    Εκτός κι αν εννοείς τον κίνδυνο παραγραφής για τους γιατρούς.
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  7. #29542
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει αυτό.
    Και οι 7 υποθέσεις που πήγαν αρχείο, πήγαν για έλλειψη στοιχείων.
    Εκτός κι αν εννοείς τον κίνδυνο παραγραφής για τους γιατρούς.
    Για το άρθρο 86 και τον μπενι έκανα αναφορά, αλλά όπως κατάλαβες η υπόθεση δεν "έκλεισε" στην χώρα μας...Αλλά ΟΚ δες εδώ πως αντιμετωπίζει ο αδωνης τον συμβιβασμό του αμερικανικου κρατους με τη Novartis.

    ( απο το ~7.00)


    - - - Updated - - -

    Έχει και άλλος θεματάκι με το ποστάρισμα αυτή τη στιγμή ?
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  8. #29543
    Εγγραφή
    29-10-2005
    Μηνύματα
    450
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Συνέντευξη «βόμβα» Παπαγγελόπουλου για όλους και για όλα στο MEGA

    https://www.megatv.com/megagegonota/...pubid=38599119

  9. #29544
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emfragmatron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνέντευξη «βόμβα» Παπαγγελόπουλου για όλους και για όλα στο MEGA

    https://www.megatv.com/megagegonota/...pubid=38599119
    Να το βάλω και γραπτά εδώ
    http://www.thestival.gr/policy/item/...dimosiografoys



    Πολύ σημαντικές αποκαλύψεις για όσα προέτρεπε ο Πάνος Καμμένος, τον Δημήτρη Παπαγγελόπουλο ενώπιον του Αλέξη Τσίπρα για να συλλάβει δημοσιογράφους, έφερε στο φως της δημοσιότητας σημερινό δημοσίευμα των «Παραπολιτικών».

    Στο σημερινό δημοσίευμα αποκαλύπτεται ότι ήταν σε πλήρη γνώση του Προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ, Αλέξη Τσίπρα οι μεθοδεύσεις κατά των επικεφαλής του εκδοτικού οργανισμού των «Παραπολιτικών», αλλά και υψηλόβαθμων στελεχών του. Τον διάλογο, μάλιστα, επιβεβαίωσε μιλώντας σήμερα το πρωί στο Mega, ο πρώην υπουργός Δημήτρης Παπαγγελόπουλος.

    Σύμφωνα με το σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας, ο πρώην υπουργός Άμυνας, Πάνος Καμμένος φέρεται να προέτρεπε τον Αναπληρωτή υπουργό Δικαιοσύνης, Δημήτρη Παπαγγελόπουλο ενώπιον του Πρωθυπουργού, Αλέξη Τσίπρα να διατάξει ανώτατο δικαστικό λειτουργό, τον κ.Ηλία Ζαγοραίο, να «δέσει» τα στελέχη του ομίλου των «Παραπολιτικών» για εγκληματική οργάνωση, συζήτηση που φαίνεται να έχει λάβει χώρα στο γραφείο του κ. Τσίπρα στη Βουλή. Στους «καυτούς» διαλόγους περιλαμβάνονται ακόμη κομματικές διευθετήσεις, ρουσφέτια και άλλες εξυπηρετήσεις κατά πληροφορίες της εφημερίδας των «Παραπολιτικών».

    Ο διάλογος Παππαγγελόπουλου - Τζένου

    Ακολουθεί ο αποκαλυπτικός διάλογος του πρώην αναπληρωτή υπουργού Δικαιοσύνης Δημήτρη Παππαγγελόπουλου με τον διευθυντή των «Παραπολιτικών» Παναγιώτη Τζένο, που έγινε στο γραφείο του πρώτου.

    Π: Θα σου δώσω μια πληροφορία τώρα που θα αποτρέψει κάτι σε βάρος σας αλλά… δεν παν’ να, ας ακούνε, τι έγινε; Κάτσε να το βάλω μέσα. Εχω τρομάξει πια με αυτά με παρακολουθούνε εμένα. Εγώ πλακώνομαι συνεχώς με τον Καμμένο, συνεχώς πλακώνομαι, άλλοτε μέχρι να… αυτά δεν τα λέμε.

    Τζ: Με τον ίδιο ή με την Τζούλη;

    Π: Με τον ίδιο. Δεν μιλάω εγώ με το σούργελο, ας με συγχωρείς. Αμα κάθομαι να απαντάω στην Τζούλη απαντάω στον Γεωργιάδη, απαντάω στον Σαμαρά, όλη μέρα εγώ πρέπει να είμαι μπροστά σε μια κάμερα έτσι δεν είναι; Μην κάνω τις δουλειές μου. Με τον ίδιο. Και αυτό δεν προκαλώ εγώ, όποτε μου κολλάει.

    Τζ: Το τελευταίο λοιπόν επεισόδιο που μου λες τι κόντρα ήτανε;

    Π: Προχθές; Το πρωί της ομιλίας.

    Τζ: Της ομιλίας της Βουλής πάλι

    Π:Ναι.. Πήγα εγώ γιατί… κατά τις δέκα, έντεκα δεν θυμάμαι. Πάω και του λέω. Πρόεδρε (σ.σ. εννοεί τον Αλ. Τσίπρα) νομίζω ότι ό,τι και να πει ο Σαμαράς δεν θα του απαντήσω. Θα τον κάνω ήρωα. Τον έχω ξεφτιλίσει, το πρωί τον ξεφτίλισα όπως θα είδες τον πήγα 93 τον πήγα παρακράτος λοιπόν, εεε, δεν αντέχω άλλο πραγματικά. Εγώ ξυπνάω νωρίς το πρωί οι Συριζαίοι ξυπνάνε δέκα, έντεκα, πάνε στη Βουλή στις δώδεκα, κάθονται μέχρι το πρωί, έτσι. Εγώ που ξυπνάω πεντέμισι το πρωί λοιπόν και πήγα να του πω αυτό το πράγμα, ότι με την άδειά σου. και αν πάλι ότι γίνει να γυρίσω και να κάνω μια παρέμβαση στη Βουλή, γιατί θα πάτε ξημερώματα, το ‘βλεπα ότι θα πάνε ξημερώματα, δεν έκατσα μέχρι τις πέντε εγώ, έντεκα, δώδεκα, μία , δεν θυμάμαι, έφυγα. Και την ώρα που τα λέω αυτά μπουκάρει ο Καμμένος μέσα.

    Τζ: Στο γραφείο του Τσίπρα στη Βουλή;

    Π: Μεταξύ μας αυτά τώρα, ούτε στον Γιάννη γιατί ο Γιάννης είναι μαλάκας, θα γράψει κανένα παραπολιτικό.

    ΤΖ: ΝΑΙ

    Π: Τελειώνει εκεί. Καταλαβαίνει παρόλο το μεθύσι του ότι έχω δίκιο και ότι δεν μπορεί να πείσει τον Τσίπρα. Ναι, μου λέει αλλά στο θέμα του Ανδρέου. Εγώ δεν κατάλαβα.

    ΤΖ: Ποιος είναι ο Ανδρέου;

    Π: Ο Ανδρέου είναι ο εισαγγελέας που πρέπει να έχει την υπόθεση τη δική σας για εγκληματική οργάνωση.

    Τζ: Περίμενε , γύρισε αυτή από την…

    Π: Δεν ξέρω, έχω ζητήσει ενημέρωση.

    ΤΖ: Περίμενε , ο Ζαγοραίος δεν σου έχει πει ;

    Π: Ακουσε να δεις, μετά από αυτή την ιστορία ο Ζαγοραίος μετά από την αυτή την ιστορία δεν βλέπει ούτε σηκώνει τηλέφωνα με σημειώματα μόνο επικοινωνούμε.

    ΤΖ: Φοβάται παρακολούθηση.

    Π: Και ο Ζαγοραίος μέχρι να κόψουμε τις επικοινωνίες μού έλεγε «ήλθε η καργιόλα, πλακωθήκαμε, αυτά, εκείνο, το άλλο». Του λέω «ποιος το λέει αυτό, ρε μαλάκα;» του λέω. Μου λέει «οι αστυνομικοί». Του τμήματος εκεί.

    ΤΖ: Του εκβιαστών;

    Π: Δεν ξέρω, έτσι ο Καμμένος τώρα μπορεί να λέει και μαλακίες εεε όχι, και λένε ότι ο Ζαγοραίος δεν αφήνει τον Ανδρέου και τον Ζαγοραίο δεν τον αφήνεις εσύ. Του λέω «τι λες ρε μαλάκα, εγώ ούτε ξέρω για την υπόθεση» λέω εγώ, την είχα ξεχάσει, δεν ήξερα ότι… Μου λέει «απόδειξέ το ότι μου λες αλήθεια. Πάρε τώρα τον Ζαγοραίο μπροστά μου και δώσε του εντολή να τους γαμήσει». Του λέω…

    ΤΖ: Στον Τσίπρα αυτό μπροστά; Κάτσε, περίμενε στον Τσίπρα αυτό μπροστά;

    Π: Ναι, ναι, ναι

    Π: Το ίδιο ακριβώς έγινε με τον Φιλιππάκη. Εγώ ξέρεις ότι με τον Φιλιππάκη έχω σχέσεις. Το ξέρεις.

    ΤΖ: Το ξέρω.

    Π:Λοιπόν και τους βοηθάει ο Φιλιππάκης το βλέπεις. Εχουν και τον Μελισσανίδη εκεί που είναι έτσι.

    Επιβεβαιώνει τον διάλογο ο Παπαγγελόπουλος

    Μιλώντας στο Mega, o πρώην αναπληρωτής υπουργός Δικαιοσύνης παραδέχτηκε τη συνομιλία που είχε με τον διευθυντή των Παραπολιτικών Παναγιώτη Τζένο. Ωστόσο, για την ουσία των όσων αποκαλύπτονται επέλεξε να πετάξει την μπάλα στην εξέδρα, λέγοντας ότι δεν θα μπει σε διάλογο, ενώ στην ερώτηση αν θα αντιδράσει νομικά απέναντι στο δημοσίευμα, ο πρώην αναπληρωτής υπουργός Δικαιοσύνης δεν απάντησε θετικά.

  10. #29545
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το βάλω και γραπτά εδώ
    http://www.thestival.gr/policy/item/...dimosiografoys
    Αυτό που κάνεις είναι λάθος. Παραποίηση λέγετε αλλά δεν περίμενα κάτι καλύτερο...

  11. #29546
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που κάνεις είναι λάθος. Παραποίηση λέγετε αλλά δεν περίμενα κάτι καλύτερο...
    Και να ήθελα δεν θα μπορούσα να κάνω τέτοια παραποίηση μιλάμε για Next level εδώ

    http://www.thestival.gr/policy/item/...-na-diapseusei
    Ο πρόεδρος των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, Πάνος Καμμένος προέβη σε γραπτή δήλωση αναφερόμενος στον Δημήτρη Παπαγγελόπουλο με αφορμή το πρωτοσέλιδο της εφημερίδας «Παραπολιτικά».

    Υπενθυμίζεται ότι σύμφωνα με το σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας, ο πρώην υπουργός Άμυνας, Πάνος Καμμένος φέρεται να προέτρεπε τον Αναπληρωτή υπουργό Δικαιοσύνης, Δημήτρη Παπαγγελόπουλο ενώπιον του Πρωθυπουργού, Αλέξη Τσίπρα να διατάξει ανώτατο δικαστικό λειτουργό, τον κ.Ηλία Ζαγοραίο, να «δέσει» τα στελέχη του ομίλου των «Παραπολιτικών» για εγκληματική οργάνωση, συζήτηση που φαίνεται να έχει λάβει χώρα στο γραφείο του κ. Τσίπρα στη Βουλή.

    Ο πρώην αναπληρωτής υπουργός Δικαιοσύνης μάλιστα, μιλώντας στο Mega, παραδέχτηκε τη συνομιλία που είχε με τον διευθυντή των Παραπολιτικών Παναγιώτη Τζένο. Ωστόσο, για την ουσία των όσων αποκαλύπτονται επέλεξε να πετάξει την μπάλα στην εξέδρα, λέγοντας ότι δεν θα μπει σε διάλογο, ενώ στην ερώτηση αν θα αντιδράσει νομικά απέναντι στο δημοσίευμα, ο πρώην αναπληρωτής υπουργός Δικαιοσύνης δεν απάντησε θετικά.

    Η ανακοίνωση του Πάνου Καμμένου

    Μετά τις παραπάνω εξελίξεις ο Πάνος Καμμένος αναφέρει σε γραπτή δήλωση του:

    «Μετά τη δημοσιοποίηση μιας από τις πολλές - προφανώς - θερμές συνομιλίες των Γιάννη Κουρτάκη και Παναγιώτη Τζένου με τον άλλοτε «αγαπημένο» τους υπουργό Δημήτρη Παπαγγελόπουλο, εάν ο τελευταίος δεν διαψεύσει ρητά, αφενός την συνομιλία τους, αφετέρου τα όσα ψευδώς φέρεται να διηγήθηκε για προφανείς λόγους συναλλαγής, και οι πλέον αφελείς πλέον αντιλαμβάνονται την σχέση διαπλοκής που είχαν τα παραπάνω πρόσωπα μεταξύ τους, τα οποία ενημερώνονταν αναρμοδίως και υπογείως για εκκρεμείς δικαστικές υποθέσεις, και μάλιστα για υπόθεση που αφορούσε στα ανήλικα παιδιά μου.Όσα φέρεται να ισχυρίστηκε ο Δημήτρης Παπαγγελόπουλος για εμένα και την σύζυγό μου, με πρωτοφανές αγοραίο ύφος και για γνωστό εισαγγελικό λειτουργό από ό,τι φαίνεται εν αγνοία του και τον οποίο φέρεται να ενέπλεξε για να προσδώσει προφανώς αληθοφάνεια στη δυνατότητα των παρεμβάσεών του στη Δικαιοσύνη, υπέρ των στελεχών των «Παραπολιτικών» και όχι μόνον, δεν είναι απλώς ψευδή, συκοφαντικά και φράσεις του υποκόσμου, αλλά αποδεικνύουν τον παρασκηνιακό τρόπο, με τον οποίο εκτελούσε τα καθήκοντά του εν αγνοία μάλιστα του πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα.

    Θέλω να πιστεύω ότι οι μυστικές συνομιλίες των «κατασκόπων» δεν επεκτείνονταν και σε άλλες δικαστικές υποθέσεις όπως το Νoor1. Ας λύσουν μεταξύ τους τα χρέη και τα υπόλοιπα, εάν υπάρχουν. Ο Δημήτρης Παπαγγελόπουλος υποχρεούται να διαψεύσει όσα ψεύδη φέρεται να ισχυρίστηκε και να εξηγήσει τους λόγους που τον ώθησαν σε αυτό αλλιώς αναλαμβάνει την ευθύνη. Την απάντηση οφείλει να την δίνει στον ελληνικό λαό και όχι στο κανάλι Mega και τους μετόχους του. Σε ό,τι με αφορά, ηθικά δεν τον απαλλάσσει ότι προφανώς έλαβε χώρα μία ακόμη παράνομη υποκλοπή. Εάν δεν το κάνει, θα προσφύγω στη δικαιοσύνη η οποία ανήκει σε όλους τους Έλληνες και είναι ανεξάρτητη».

  12. #29547
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Σε άλλα νέα, σήμερα έγινε γνωστό ότι το περιβόητο σαιτ υψηλής επισκεψιμότητας "Βελόνα και κλωστή" που το ΚΕΕΛΠΝΟ είχε την τύχη να διαφημιστεί σε αυτό έναντι μόνο 48.000 ευρώ, είναι του κυκλου αυμφερόντων του εκδότη της ευαγούς και έγκριτης εφημερίδος, κου Κουρτάκη.

  13. #29548
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε άλλα νέα, σήμερα έγινε γνωστό ότι το περιβόητο σαιτ υψηλής επισκεψιμότητας "Βελόνα και κλωστή" που το ΚΕΕΛΠΝΟ είχε την τύχη να διαφημιστεί σε αυτό έναντι μόνο 48.000 ευρώ, είναι του κυκλου αυμφερόντων του εκδότη της ευαγούς και έγκριτης εφημερίδος, κου Κουρτάκη.
    Καλό είναι να βάζουμε και κάποιο λινκ

    https://thefaq.gr/o-paylos-polakis-a...s-toy-keelpno/


    “Βόμβα” από τον πρώην αναπληρωτή Υπ. Υγείας. Ο Παύλος Πολάκης με μια δημόσια ανάρτησή του αναφέρεται σε πόρισμα του μεικτού κλιμακίου Ελεγκτών που διαβιβάστηκε στην Εισαγγελία Διαφθοράς τον Νοέμβριο του 2019, και το οποίο έλαβε ταχυδρομικώς.

    Όπως γράφει χαρακτηριστικά, στο πόρισμα περιγράφονται “σημεία και τέρατα”, ενώ υπάρχει αναφορά και στον ιδιοκτήτη του περίφημου σάιτ velona kai klosti που έλαβε δεκάδες χιλιάδες ευρώ διαφημιστικού περιεχομένου από το ΚΕΕΛΠΝΟ σε τρεις διαδοχικές συμβάσεις.

    Η ανάρτηση του Π. Πολάκη:

    «ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ με κλειστό ανώνυμο φάκελο ,το πόρισμα του μεικτού κλιμακίου Ελεγκτων που διαβιβάστηκε στην εισαγγελεια Διαφθοράς το ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2019 μετά από παραγγελία της ,που αποτελεί ένα μέρος των πορισμάτων για τα ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΤΟΥ ΚΕΕΛΠΝΟ που ερεύνησε η Γενική Επιθεωρήτρια Δημόσιας Διοίκησης μετά τις καταγγελίες και τα στοιχεία που εμείς ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΒΑΣΑΜΕ ΣΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ!!

    Περιγράφει σημεία και τέρατα μέσα .ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΙΘΕΝΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΑ …..

    Με ένα θα ξεκινήσω …. Μικρό αλλά φαρμακερό….

    Θυμάστε την αποκάλυψη που είχα κάνει καταθέτοντας στην προανακριτική για τα σκάνδαλα στην υγεία για το σάιτ Velona Kai klosti το οποίο ειχε πάρει τρεις διαδοχικές συμβασεις των 16.000 ευρώ η κάθε μια από μεσα Οκτωβρίου 2014 μέχρι μέσα Ιανουαριου 2015 (σύνολο 48.000)για να αναρτά το μπάνερ του ΚΕΕΛΠΝΟ .(φωτό 1-2)

    Τότε όλοι αναρωτιόμασταν σε ποιον ανήκει το σάιτ καθώς δεν μπορούσαμε να βρούμε στοιχεία .

    Όπως ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ λοιπόν μέσα από το πόρισμα της προανακριτικής εξέτασης αυτό το «τεράστιας επισκεψιμότητας» ,παντελώς ανύπαρκτο σάιτ ΑΝΗΚΕΙ στον κοντορεβυθουλη της λασποδημοσιογραφιας τον ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΑΚΗ!!!!!!(φωτό 3-4)

    Δε μίλαγε η σουπιά τόσο καιρό !!!!

    Ειχε ξεκοκαλίσει εκείνη τη χρόνια του 2013-14 από το ΚΕΕΛΠΝΟ γύρω στο 1.000.000 ευρώ από τα γνωστά του σάιτ και σταθμούς και ειχε φτιάξει το αρχιλαμογιο και το velona kai Klosti!!!!!!!

    ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟΙ ΤΗΣ «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ»….στο ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!

    Αναζητείται Δικαιοσύνη να κινηθεί γρήγορα!!!

    (Εμαθα πως έχουν σταλεί 72 κλήσεις για ανωμοτί κατάθεση ως πιθανοί κατηγορούμενοι δηλαδή, αλλά πιάσαμε Ιούνη του 2020….)

    ΥΓ .ευχαριστω τον αποστολέα ,αύριο θα έχουμε συνέχεια με αυτόν που είχα ονοματίσει «κοπρόσκυλο» και η ευαίσθητη δικαιοσύνη με δίκασε για εξύβριση να τον πληρώσω με 3.000 ευρώ….»
    Βέβαια ο Πολάκης απο το 2018 το ψάχνει

    https://www.koutipandoras.gr/article...o-se-hmeteroys

    Τελικά τότε τι έκανε;

    Φυσικά το έχει και ο efsyn

    https://www.efsyn.gr/node/249645


    Τελικά μήπως όλοι προσπαθούνε να κρατήσουνε σκελετούς στην ντουλάπα;

    όλα τα λεφτά, μου το έστειλε άγνωστος σήμερα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 27-06-20 στις 17:56.

  14. #29549
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό είναι να βάζουμε και κάποιο λινκ

    https://thefaq.gr/o-paylos-polakis-a...s-toy-keelpno/




    Βέβαια ο Πολάκης απο το 2018 το ψάχνει

    https://www.koutipandoras.gr/article...o-se-hmeteroys

    Τελικά τότε τι έκανε;

    Φυσικά το έχει και ο efsyn

    https://www.efsyn.gr/node/249645


    Τελικά μήπως όλοι προσπαθούνε να κρατήσουνε σκελετούς στην ντουλάπα;

    όλα τα λεφτά, μου το έστειλε άγνωστος σήμερα
    Τί ζητάς, ακριβώς? Σαν τί να έκανε?

    Βρήκε/έμαθε κάτι, το έστειλε στη Δικαιοσύνη.

    Την άφησε να ερευνήσει (όπως έκανε ξανά και ξανά πριν και μετά από αυτό) και να προχωρήσει στο έργο της.

    Έπρεπε να "πιέσει" να τους "δέσουν"? Έπρεπε να επηρεάσει με την ιδιότητά του ως official?

    Μήπως να τα έλεγε με κανέναν Παπαγγελόπουλο παρουσία του Τσίπρα, να σπρώξουν την υπόθεση?

    Τη Διάκριση των Εξουσιών στη χώρα, την ξέρουμε?
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #29550
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τελικά το θέμα δεν είναι φαίνεται γιατί κάποια λαμόγια αρπάζουν δημόσιο χρήμα με site πλεκοκαιμαθαινωμεμπλεκλωστη.νδ.γρ, αλλά ποιος τους τσάκωσε, και πότε!
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

Σελ. 1970 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19501960196519681969197019711972197519801990 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας