Σελ. 1949 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19291939194419471948194919501951195419591969 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 29.221-29.235 από 78436
  1. #29221
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ποτέ δεν ήμουν άριστος σε τίποτα στην ζωή μου.
    Ευτυχώς ήρθε ο Μωυσής και η ΝΔ με τα αστέρια της και όλους τους άριστους και την έβαλε στην ζωή μου.
    Μετά από ένα χρόνο τα αποτελέσματα σας, των αρίστων, είναι ορατά. Το ξαναβάζω μήπως δεν το πρόσεξες γιατί δεν σε είδα να το σχολιάζεις; Πως λέγεται αυτό; Μερική αριστεία;

    Συνημμένο Αρχείο 216340

    Τόση αριστεία που μοναδικό κριτήριο πρόληψης είναι η σειρά αποστολής της αίτησης!!!αυτή την αριστεία θέλετε!!!

    https://eody.gov.gr/wp-content/uploa...13260-2020.pdf
    Εγώ θα έλεγα να μην τους ακούς, είσαι απο τους καλύτερους σε αυτό που κάνεις

  2. #29222
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε κάποιους που μέσα σε λιγότερο απο χρόνο στήσανε κύκλωμα που οι άλλοι δεν καταφέρανε να κάνουν στα 40 χρόνια που ήταν κυβέρνηση (όχι δικά μου λόγια) και έχετε και το θράσος να μιλάτε για καρέκλες ή για καθρέφτες;
    Δηλαδή το να μην έκαναν, οι "καινούργιοι" τίποτα το μεμπτό, το αποκλείουμε, έτσι;
    Δηλαδή εαν μεθαύριο, λέμε τώρα, κάποιος πρωθυπουργός μπλε (ή πράσινος, ροζ, πορτοκαλί, κοκκινο, whatever) υπογράψει όλο το αιγαίο στην Τουρκία, θα πούνε καλά πως κάνετε έτσι, και ο Εφιάλτης τοκανε δηλαδή (και μαζί με Εφιάλτη βάλτε και άλλους, πχ Αλκιβιάδη, Γεννάδιο Σχολάριο και ένα σωρό άλλοι).

  3. #29223
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.989
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή το να μην έκαναν, οι "καινούργιοι" τίποτα το μεμπτό, το αποκλείουμε, έτσι;
    Δηλαδή εαν μεθαύριο, λέμε τώρα, κάποιος πρωθυπουργός μπλε (ή πράσινος, ροζ, πορτοκαλί, κοκκινο, whatever) υπογράψει όλο το αιγαίο στην Τουρκία, θα πούνε καλά πως κάνετε έτσι, και ο Εφιάλτης τοκανε δηλαδή (και μαζί με Εφιάλτη βάλτε και άλλους, πχ Αλκιβιάδη, Γεννάδιο Σχολάριο και ένα σωρό άλλοι).
    Πφφφ, μεγάλες απαιτήσεις έχεις.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  4. #29224
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα έλεγα να μην τους ακούς, είσαι απο τους καλύτερους σε αυτό που κάνεις
    ευχαριστώ δάσκαλε για τα καλά σου λόγια

  5. #29225
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή το να μην έκαναν, οι "καινούργιοι" τίποτα το μεμπτό, το αποκλείουμε, έτσι;
    Δηλαδή εαν μεθαύριο, λέμε τώρα, κάποιος πρωθυπουργός μπλε (ή πράσινος, ροζ, πορτοκαλί, κοκκινο, whatever) υπογράψει όλο το αιγαίο στην Τουρκία, θα πούνε καλά πως κάνετε έτσι, και ο Εφιάλτης τοκανε δηλαδή (και μαζί με Εφιάλτη βάλτε και άλλους, πχ Αλκιβιάδη, Γεννάδιο Σχολάριο και ένα σωρό άλλοι).
    Μη μου τους κύκλους τάραττε


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #29226
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Μηνύματα
    35
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ο παππας έκανε μήνυση στον μιωνή ή το σκέφτεται ακόμα;

  7. #29227
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να πω ακριβώς αυτό που έγραψα.

    Λογαριασμοί 10+ χρόνων, με αναιμική/ελάχιστη παρουσία οπουδήποτε στο forum, σε οποιοδήποτε θέμα, που ξαφνικά εμφανίζονται και "ξιφουλκούν" από το πουθενά κυριολεκτικά.

    Τα υπόλοιπα (ποια πλευρά κλπ), αποτελούν άλλη ιστορία την οποία δεν ανέφερα εγώ.
    Μερικά πράγματα Πέτρο είναι φως φανάρι, όσο και αν το ξανασκεφτεί κανείς.

  8. #29228
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή το να μην έκαναν, οι "καινούργιοι" τίποτα το μεμπτό, το αποκλείουμε, έτσι;
    Δηλαδή εαν μεθαύριο, λέμε τώρα, κάποιος πρωθυπουργός μπλε (ή πράσινος, ροζ, πορτοκαλί, κοκκινο, whatever) υπογράψει όλο το αιγαίο στην Τουρκία, θα πούνε καλά πως κάνετε έτσι, και ο Εφιάλτης τοκανε δηλαδή (και μαζί με Εφιάλτη βάλτε και άλλους, πχ Αλκιβιάδη, Γεννάδιο Σχολάριο και ένα σωρό άλλοι).
    Δεν ξέρω, εσύ πες μου, εκεί που περιμέναμε τους φρέσκους που δεν έχουν ξανακυβερνήσει ξανά, τελικά είχαμε μία απο τα ίδια
    Αν μη τι άλλο αφού κάνει τα ίδια ας μην κουνάει το δάχτυλο μετά

  9. #29229
    Εγγραφή
    26-11-2010
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τα κομματόσκυλλα της Ν.Δ που γράφετε σε αυτό το νήμα, αλήθεια πιστεύετε ότι πείθετε κανέναν ? Μόνο αηδία προκαλείται σε οποιοδήποτε νοήμων άνθρωπο.

    Ελπίζω τουλάχιστον να μην το κάνετε αφιλοκερδώς, κρίμα είναι.

  10. #29230
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω, εσύ πες μου, εκεί που περιμέναμε τους φρέσκους που δεν έχουν ξανακυβερνήσει ξανά, τελικά είχαμε μία απο τα ίδια
    Αν μη τι άλλο αφού κάνει τα ίδια ας μην κουνάει το δάχτυλο μετά
    Nαι ρε Σπυρο, περιμέναμε, δεν κάνανε, το φάγανε το μαυρο. Και δικαίως.
    Και δικαίως αφού αποδείχτηκαν και αυτοί μια απο τα ίδια, θα έπρεπε να πάρουν πόδι.
    Γιατί υποτίθεται ένα νέο κεφάλαιο, ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ, άνοιξε στην ΝΔ.
    Ετσι δεν είναι;
    Αλλιώς, και ακολούθησε την λογικη, εαν είναι να ψηφίσεις ΝΔ ξέροντας απο πριν, ότι θα κάνει τις ίδιες λαμογιές, τότε η επιλογή να ψηφίσεις ΝΔ είναι καθαρά απο προσωπικούς ωφελιμιστικούς παράγοντες. Με την ΝΔ έχει να φας και εσύ, με τον ΣΥΡΙΖΑ δεν έχει. Απλά πράγματα. Γιατί άλλωστε κάποιος να αλυχτά υπερ τηςΝΔ εαν είναι να κάνει τα ίδια;;;;
    Εαν δεν 'ηξερες ότι θα έκανε τα ίδια, είσαι θύμα, αν και όχι δικαιολογημένο, γιατί την ιστορία της ΝΔ την ξέρουμε εδώ και 40 χρόνια. Ακόμα και ο ίδιος ο Κυριάκος έχει κατηγορηθεί για "δουλειές" με την Siemens, μην ξεχνάμε άλλες διαπλοκές (πχ Χριστοφοράκος) με όλη την οικογένεια. Αρα εαν κάποιος πίστευε ότι η "νέα" ΝΔ είναι κάτι διαφορετικό απο την παλιά, είναι το λιγότερο αφελής.

    Αλλά έστω, είναι αφελής και την ψήφισε, δεν βλέπει αυτά που γίνονται; Δεν βλέπει τα ψέμματα;
    Εαν δεν τα βλέπει, είναι το λιγότερο ηλίθιος
    Εαν τα βλέπει, και συνεχίζει να υποστηρίζει ΝΔ, τότε είναι μάλλον στρατευμένος με προσωπικά συμφέροντα με την ΝΔ.

    Σορυ, άλλη λογική εξήγηση δεν βγάζω. Ειμαι ανοικτός να ακούσω και άλλες εξηγήσεις.

    Εκτός εαν μου δίνεις ως εξήγηση ότι δικαιολογείται η ΝΔ να κάνει, επειδή τα έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ, που τα έκανε επειδή τα έκανε η ΝΔ, που τα εκανε επειδή τα είχε κάνει και το ΠΑΣΟΚ και πάει λέγοντας.
    Εαν δεχτούμε το τελευταίο σαν τρόπο σκέψης, τότε νομίζω καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτόν τον φαύλο κύκλο. Πάντα θα έχουμε κάποιον νταβατζή πάνω στο κεφάλι μας, να μας μαμάει, και να λέμε να αγιάσεις αφέντη.
    Οταν λέω ότι δεν υπάρχει σωτηρία καμμιά, για αυτό το λέω, για τον τρόπο σκέψης μας που δεν λέει να αλλάξει. Είμαθστε και ηλίθιοι σαν έθνος αλλά και για του ψυχιατρείου τα σίδερα. Η Ελλάς εχει μεταβληθεί σε απέραντο φρενοκομείο.
    https://www.pagenews.gr/2020/01/11/p...o-frenokomeio/

  11. #29231
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Le0pard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κομματόσκυλλα της Ν.Δ που γράφετε σε αυτό το νήμα, αλήθεια πιστεύετε ότι πείθετε κανέναν ? Μόνο αηδία προκαλείται σε οποιοδήποτε νοήμων άνθρωπο.

    Ελπίζω τουλάχιστον να μην το κάνετε αφιλοκερδώς, κρίμα είναι.
    Ένας νοήμων άνθρωπος δεν θα έγραφε αυτά που γράφεις.

  12. #29232
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Απο ότι έχω καταλάβει, όχι μόνον εδώ αλλά και σε άλλα νήματα, κανείς δεν πείθει κανένα άλλον. Είναι σχεδόν μάταιο να γράφεις πιά, και σκέφτομαι να αποσυρθώ γιατί πολύ απλά πολύς χαμένος χρόνος για το τίποτα. Οση επιχειρηματολογία και να παραθέσεις, εαν ο άλλςο πιστεύει πχ ότι η γή είναι επίπεδη, δεν πρόκειται να αλλάξει γνώμη, πάει τέλειωσε. Εαν πιστεύει ότι πρέπει να έχει τον Κούλη, για να του κάνει ότι και ο Τσίπρας (*), αλλά και μόνο με το όνομα Τσίπρας να βγάζει σπυράκια, τι να λέμε τώρα. Οι άνθρωποι εδω αλλά και σε όλη την χώρα δεν σκέφτονται με την λογική αλλά οδηγούνται με τις εμμονές και τα οπαδικά χαρακτηριστικά. Κάποιοι πολύ λίγοι αλλάζουν, οι υπόλοιποι παραμένουν προσκολημένοι σε κάποιες ιδέες, σε κάποιες ομάδες και τέλος.
    Δεν διαφέρει απο το κλιπ https://www.youtube.com/watch?v=nBZH4hL1YXY


    (*) για να προλάβω τους βαμμένους δεξιούς οπαδούς του Κούλη. Το παραπάνω δεν σημαίνει ότι πρέπει να μείνει ο Τσίπρας. Αλλά ρε φίλε, εαν σε πείραζε ο Τσίπρας, θα έπρεπε να σε πειράζει και ο Κούλης. Εαν όχι να τον κατηγορείς, τουλάχιστον δεν θα έπρεπε να τον δικαιολογείς. Τουμπεκί ψιλοκομμένο. Στου κρεμασμένου το σπίτι δεν μιλάνε για σχοινί. Και επιτέλους, εαν σας πειράζει μια πολιτική Τσίπρα, λογικά σας πειράζει και Κούλη, άρα ξεκολλάτε, ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ, και ψηφίστε κάτι άλλο να πάρει. Είμαι στο φόρουμ 15 χρόνια και μιλάμε συνέχεια για τους ίδιους πρασινομπλέ κόκκους (οι πράσινοι έγιναν ΣΥΡΙΖΑ στο όνομα).

  13. #29233
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι ρε Σπυρο, περιμέναμε, δεν κάνανε, το φάγανε το μαυρο. Και δικαίως.
    Και δικαίως αφού αποδείχτηκαν και αυτοί μια απο τα ίδια, θα έπρεπε να πάρουν πόδι.
    Γιατί υποτίθεται ένα νέο κεφάλαιο, ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ, άνοιξε στην ΝΔ.
    Ετσι δεν είναι;
    Αλλιώς, και ακολούθησε την λογικη, εαν είναι να ψηφίσεις ΝΔ ξέροντας απο πριν, ότι θα κάνει τις ίδιες λαμογιές, τότε η επιλογή να ψηφίσεις ΝΔ είναι καθαρά απο προσωπικούς ωφελιμιστικούς παράγοντες. Με την ΝΔ έχει να φας και εσύ, με τον ΣΥΡΙΖΑ δεν έχει. Απλά πράγματα. Γιατί άλλωστε κάποιος να αλυχτά υπερ τηςΝΔ εαν είναι να κάνει τα ίδια;;;;
    Εαν δεν 'ηξερες ότι θα έκανε τα ίδια, είσαι θύμα, αν και όχι δικαιολογημένο, γιατί την ιστορία της ΝΔ την ξέρουμε εδώ και 40 χρόνια. Ακόμα και ο ίδιος ο Κυριάκος έχει κατηγορηθεί για "δουλειές" με την Siemens, μην ξεχνάμε άλλες διαπλοκές (πχ Χριστοφοράκος) με όλη την οικογένεια. Αρα εαν κάποιος πίστευε ότι η "νέα" ΝΔ είναι κάτι διαφορετικό απο την παλιά, είναι το λιγότερο αφελής.

    Αλλά έστω, είναι αφελής και την ψήφισε, δεν βλέπει αυτά που γίνονται; Δεν βλέπει τα ψέμματα;
    Εαν δεν τα βλέπει, είναι το λιγότερο ηλίθιος
    Εαν τα βλέπει, και συνεχίζει να υποστηρίζει ΝΔ, τότε είναι μάλλον στρατευμένος με προσωπικά συμφέροντα με την ΝΔ.

    Σορυ, άλλη λογική εξήγηση δεν βγάζω. Ειμαι ανοικτός να ακούσω και άλλες εξηγήσεις.

    Εκτός εαν μου δίνεις ως εξήγηση ότι δικαιολογείται η ΝΔ να κάνει, επειδή τα έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ, που τα έκανε επειδή τα έκανε η ΝΔ, που τα εκανε επειδή τα είχε κάνει και το ΠΑΣΟΚ και πάει λέγοντας.
    Εαν δεχτούμε το τελευταίο σαν τρόπο σκέψης, τότε νομίζω καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτόν τον φαύλο κύκλο. Πάντα θα έχουμε κάποιον νταβατζή πάνω στο κεφάλι μας, να μας μαμάει, και να λέμε να αγιάσεις αφέντη.
    Οταν λέω ότι δεν υπάρχει σωτηρία καμμιά, για αυτό το λέω, για τον τρόπο σκέψης μας που δεν λέει να αλλάξει. Είμαθστε και ηλίθιοι σαν έθνος αλλά και για του ψυχιατρείου τα σίδερα. Η Ελλάς εχει μεταβληθεί σε απέραντο φρενοκομείο.
    https://www.pagenews.gr/2020/01/11/p...o-frenokomeio/
    όπως έχει γίνει αναφορά και παλιότερα, η ΝΔ βγήκε για να μην βγει ο ΣΡΖ, δεν βγήκε γιατί πιστεύανε πως θα είναι καλύτεροι.
    Το κάθε κόμμα έχει τους πιστούς ψηφοφόρους που δεν φτάνουν για να βγάλουν κυβέρνηση.

    Και όχι δεν θα λέμε να αγιάσεις αφέντη.

  14. #29234
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως έχει γίνει αναφορά και παλιότερα, η ΝΔ βγήκε για να μην βγει ο ΣΡΖ, δεν βγήκε γιατί πιστεύανε πως θα είναι καλύτεροι.
    Το κάθε κόμμα έχει τους πιστούς ψηφοφόρους που δεν φτάνουν για να βγάλουν κυβέρνηση.

    Και όχι δεν θα λέμε να αγιάσεις αφέντη.
    Η ΝΔ βγήκε όντως για να μη βγεί ο ΣΥΡΙΖΑ, άρα προφανώς και για να κάνει κάτι καλύτερο (το ένα συνεπάγεται το άλλο,αλλιώς γιατί να την βγάλουν).
    Από κει λοιπόν και πέρα, ή κάνει deliver,ή κλωτσιά, καμία δικαιολογία.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  15. #29235
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως έχει γίνει αναφορά και παλιότερα, η ΝΔ βγήκε για να μην βγει ο ΣΡΖ, δεν βγήκε γιατί πιστεύανε πως θα είναι καλύτεροι.
    Το κάθε κόμμα έχει τους πιστούς ψηφοφόρους που δεν φτάνουν για να βγάλουν κυβέρνηση.

    Και όχι δεν θα λέμε να αγιάσεις αφέντη.
    Αυτό λέω, άρα έχω δίκιο ότι αυτή η χώρα δεν σώζεται με τίποτα. Οταν ψηφίζεις έναν ίδιο, απλά γιατί δεν γουστάρεις έναν άλλο, ίδιο, τότε μάλλον υπάρχει θέμα.... Εαν είσαι στρατευμένος, το καταλαβαίνω. Για αυτούς που δεν είναι στρατευμένοι; Το λιγότερο θα τους χαρακτήριζα ηλίθιους. Αρα δικαίως λένε, ότι κάθε λαός έχει τους κυβερνήτες που του αξίζουν. Δεν θα έπρεπε να παραπονιόμαστε. Αυτά θέλει ο Ελληνας. Εαν μετα τόσα χρόνια δεν έχει βάλει μυαλό, ή είναι βλάκας με περικεφαλαία ή τα θέλει (αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί).

    Και με την συμπεριφορά του, ο Ελληνας, αυτό λέει. Μαμαμε να αγιάσεις αφέντη'μ.

Σελ. 1949 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19291939194419471948194919501951195419591969 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας