Σελ. 2398 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 23782388239323962397239823992400240324082418 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 35.956-35.970 από 78436
  1. #35956
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν μου λες άθληση το πηγαδάκι, παραβλέπεις το πως φτάσανε εκεί και κάνεις πως δεν βλέπεις την άλλη στο μηχανάκι τι ακριβώς να υποθέσω;

    Τελικά χρωστάει συγνώμη ή όχι;
    Δεν παραβλέπω κάτι, λέω πιο πίσω πήγε αυτός με τις μηχανές;
    Ναι ή όχι.


    Ναι χρωστάει ενα συγνώμη για το ότι δεν φορούσε μάσκα κατα την φωτογραφία, όχι γιατί ήταν με το ποδήλατο στην Πάρνηθα καθώς επιτρέπεται.

    Μπορεί βέβαια να βγει και να πει "σας έχω" αλλά νομίζω οτι αυτό το έχει τμ κάποιος άλλος

  2. #35957
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.896
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παραβλέπω κάτι, λέω πιο πίσω πήγε αυτός με τις μηχανές;
    Ναι ή όχι.


    Ναι χρωστάει ενα συγνώμη για το ότι δεν φορούσε μάσκα κατα την φωτογραφία, όχι γιατί ήταν με το ποδήλατο στην Πάρνηθα καθώς επιτρέπεται.

    Μπορεί βέβαια να βγει και να πει "σας έχω" αλλά νομίζω οτι αυτό το έχει τμ κάποιος άλλος
    Για την Μαρεβα δεν είπες όμως...

  3. #35958
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παραβλέπω κάτι, λέω πιο πίσω πήγε αυτός με τις μηχανές;
    Ναι ή όχι.


    Ναι χρωστάει ενα συγνώμη για το ότι δεν φορούσε μάσκα κατα την φωτογραφία, όχι γιατί ήταν με το ποδήλατο στην Πάρνηθα καθώς επιτρέπεται.

    Μπορεί βέβαια να βγει και να πει "σας έχω" αλλά νομίζω οτι αυτό το έχει τμ κάποιος άλλος
    Πήγε όμως με ποδήλατο εκεί πάνω, μαζί με την Μαρέβα (και σίγουρα ασφάλεια μαζί συνοδεία) όλη την διαδρομή από το σπίτι* τους; Γιατί ούτε το φόρτωμα του ποδηλάτου σε αυτοκίνητο για άθληση επιτρέπεται...


    *Δεν ξέρω που ακριβώς βρίσκεται, κάπου έχω δει φωτογραφίες κοντά στον Λυκαβηττό μου φαίνεται.
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  4. #35959
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την Μαρεβα δεν είπες όμως...
    Πήγε αυτός με μηχανές; ναι ή όχι;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγε όμως με ποδήλατο εκεί πάνω, μαζί με την Μαρέβα (και σίγουρα ασφάλεια μαζί συνοδεία) όλη την διαδρομή από το σπίτι* τους; Γιατί ούτε το φόρτωμα του ποδηλάτου σε αυτοκίνητο για άθληση επιτρέπεται...


    *Δεν ξέρω που ακριβώς βρίσκεται, κάπου έχω δει φωτογραφίες κοντά στον Λυκαβηττό μου φαίνεται.
    Υποθέτω οτι το ψάχνουν αυτή την στιγμή οι ρεπορτερ του documento, Λογικά απο αύριο

  5. #35960
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγε αυτός με μηχανές; ναι ή όχι;

    - - - Updated - - -



    Υποθέτω οτι το ψάχνουν αυτή την στιγμή οι ρεπορτερ του documento, Λογικά απο αύριο
    Αυτό δεν είναι απάντηση τώρα... και είναι άσχετο με το τι ψάχνει το documento. Έχει διαφορά αν πήγε όλη τη διαδρομή με το ποδήλατο (δηλαδή απολύτως νόμιμο) ή το φόρτωσε σε αυτοκίνητο (που θεωρώ ότι είναι και πιθανότερο, όχι ότι δεν μπορεί να ανέβει εκεί πάνω ο Μητσοτάκης, νομίζω είναι αρκετά fit για αυτό... αλλά ούτε ο χρόνος του το επιτρέπει πιστεύω, ούτε θέματα κυρίως ασφαλείας να κάνει όλη τη διαδρομή αυτή με ποδήλατο μέσα στην Αθήνα).
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  6. #35961
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό δεν είναι απάντηση τώρα... και είναι άσχετο με το τι ψάχνει το documento. Έχει διαφορά αν πήγε όλη τη διαδρομή με το ποδήλατο (δηλαδή απολύτως νόμιμο) ή το φόρτωσε σε αυτοκίνητο (που θεωρώ ότι είναι και πιθανότερο, όχι ότι δεν μπορεί να ανέβει εκεί πάνω ο Μητσοτάκης, νομίζω είναι αρκετά fit για αυτό... αλλά ούτε ο χρόνος του το επιτρέπει πιστεύω, ούτε θέματα κυρίως ασφαλείας να κάνει όλη τη διαδρομή αυτή με ποδήλατο μέσα στην Αθήνα).
    Δεν ξέρω να σου απαντήσω, απο ότι βλέπω ούτε και εσύ.
    Οσο για την Ασφάλεια δεν φαίνονται κάπου σε αυτές τις φώτο, υποθέτω ακολουθούν απο απόσταση.

  7. #35962
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Προφανώς είναι κάπου κοντά εκεί, δεν υπάρχει περίπτωση να τον έχουν αφήσει μόνο στις ερημιές (που δεν είναι και τόσο ερημιές οι συγκεκριμένες, αλλά τέλος πάντων).
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  8. #35963
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    τη συνοδεία ασφαλείας επισήμων αστην απ' εξω , η απαγόρευση κυκλοφορίας δεν καταλαμβάνει όσους υπηρετούν στα σώματα ασφαλείας και τις ένοπλες δυνάμεις κατά την εκπλήρωση των υπηρεσιακών καθηκόντων τους.

  9. #35964
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τι ακριβώς συζητάμε? Ο πρωθυπουργός έκανε μια χοντρή μαλακια ενώ μας έχει πνίξει από κάθε άποψη.

  10. #35965
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τη συνοδεία ασφαλείας επισήμων αστην απ' εξω , η απαγόρευση κυκλοφορίας δεν καταλαμβάνει όσους υπηρετούν στα σώματα ασφαλείας και τις ένοπλες δυνάμεις κατά την εκπλήρωση των υπηρεσιακών καθηκόντων τους.
    Δεν ασχολήθηκε κάποιος πάντως με την συνοδεία ασφαλείας...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  11. #35966
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τι ισχύει για το 13033

    Το μοναδικό στοιχείο που υπάρχει είναι ο συνολικός αριθμός των μηνυμάτων που αποστέλλονται ημερησίως.

    Οσο για τον αυξημένο αριθμό μηνυμάτων που δεχόταν το 13033 τις πρώτες ημέρες των περιοριστικών μέτρων και έφταναν περίπου τα 4 εκατομμύρια ημερησίως από περίπου 2,5 εκ. την περίοδο του πρώτου lockdown, αυτό αποδίδεται αφενός ότι στο πρώτο διάστημα οι μετακινήσεις ήταν περισσότερες λόγω και των ανοιχτών Δημοτικών σχολείων, αλλά και στην περαιτέρω εξοικείωση των χρηστών, πολλοί εκ των οποίων πιθανότατα αντικατέστησαν το χαρτί με μηνυματα.
    Εκείνες οι πληροφορίες με τα εκατομμύρια μηνύματα στις 9 το βράδυ τι απέγιναν, που τις βρήκε ο πέτσας?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  12. #35967
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.896
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγε αυτός με μηχανές; ναι ή όχι;
    Αν πιάσουν κάποιον θνητό με δανεικό εργαλείο πιστεύεις θα πιάσει η δικαιολογία;

  13. #35968
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πιάσουν κάποιον θνητό με δανεικό εργαλείο πιστεύεις θα πιάσει η δικαιολογία;
    Έχω την αμυδρά εντύπωση ότι κάποιος, την απολαμβάνει ιδιαίτερα αυτή την ανταλλαγή μηνυμάτων και δεν θα σταματήσει να πουλά τρελίτσα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #35969
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.896
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω την αμυδρά εντύπωση ότι κάποιος, την απολαμβάνει ιδιαίτερα αυτή την ανταλλαγή μηνυμάτων και δεν θα σταματήσει να πουλά τρελίτσα.
    Άστον να εκτίθεται, μνήμη έχουμε...

  15. #35970
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.108
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άστον να εκτίθεται, μνήμη έχουμε...
    Αμ δεν έχουμε

    Πας ένα στοιχηματακι ποιος είναι ο καταλληλότερος? Ή αν η διαφορά της ΝΔ από όλη τη άλλη πλεμπα θα είναι 2ψηφιο νούμερο?
    Όλο το θέμα είναι τα ΜΜΕ. Όσοι τα βλέπουν δεν νοιώθουν τίποτα, το 30-40% των ψηφοφόρων είναι Γερουσία, θες να μάθεις τι ψηφίζουν?

    Καμία τύχη και καμία ελπίδα και το ότι κάποιοι νέοι κυρίως, τσινσνε στο ίντερνετ γιατί το διαμαρτύρομαι στο δρόμο για την οποιαδήποτε αδικία μας τελείωσε, δεν φτάνει.

    Θα έρθει σιγά σιγά και κοντρόλ σε αυτό, που θα πάει, οι αντιπρόσωποι ζοριζονται.

Σελ. 2398 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 23782388239323962397239823992400240324082418 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας