Σελ. 2399 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 23792389239423972398239924002401240424092419 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 35.971-35.985 από 78436
  1. #35971
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμ δεν έχουμε

    Πας ένα στοιχηματακι ποιος είναι ο καταλληλότερος? Ή αν η διαφορά της ΝΔ από όλη τη άλλη πλεμπα θα είναι 2ψηφιο νούμερο?
    Όλο το θέμα είναι τα ΜΜΕ. Όσοι τα βλέπουν δεν νοιώθουν τίποτα, το 30-40% των ψηφοφόρων είναι Γερουσία, θες να μάθεις τι ψηφίζουν?

    Καμία τύχη και καμία ελπίδα και το ότι κάποιοι νέοι κυρίως, τσινσνε στο ίντερνετ γιατί το διαμαρτύρομαι στο δρόμο για την οποιαδήποτε αδικία μας τελείωσε, δεν φτάνει.

    Θα έρθει σιγά σιγά και κοντρόλ σε αυτό, που θα πάει, οι αντιπρόσωποι ζοριζονται.
    Από όσο θυμάμαι, πάντα έτσι ήταν...στο ίδιο έργο θεατές
    I see dead pixels

  2. #35972
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Την ποδηλατάδα προσέξατε πως (δεν) την παρουσίασαν τα κανάλια μας;

  3. #35973
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ποδηλατάδα προσέξατε πως (δεν) την παρουσίασαν τα κανάλια μας;
    Αν παρουσίαζαν τα πάντα τα βορθομμε και αν σπάμαραν όπως όταν ήταν αντιπολίτευση, θα συζητούσαμε για παραιτήσεις και εκλογές τώρα. Καλά, αν ζωγράφιζε και ο "αρκάς" δεν το συζητάω.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #35974
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.889
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμ δεν έχουμε

    Πας ένα στοιχηματακι ποιος είναι ο καταλληλότερος? Ή αν η διαφορά της ΝΔ από όλη τη άλλη πλεμπα θα είναι 2ψηφιο νούμερο?
    Όλο το θέμα είναι τα ΜΜΕ. Όσοι τα βλέπουν δεν νοιώθουν τίποτα, το 30-40% των ψηφοφόρων είναι Γερουσία, θες να μάθεις τι ψηφίζουν?

    Καμία τύχη και καμία ελπίδα και το ότι κάποιοι νέοι κυρίως, τσινσνε στο ίντερνετ γιατί το διαμαρτύρομαι στο δρόμο για την οποιαδήποτε αδικία μας τελείωσε, δεν φτάνει.

    Θα έρθει σιγά σιγά και κοντρόλ σε αυτό, που θα πάει, οι αντιπρόσωποι ζοριζονται.
    Ως προς αυτό, δυστυχώς, συμφωνώ.

    Αλλά νομίζω ο zus για άλλον μιλάει.

  5. #35975
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.012
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ποδηλατάδα προσέξατε πως (δεν) την παρουσίασαν τα κανάλια μας;
    Αυτό εξηγώ ποιο πάνω, μίλησα με τον πατέρα μου σήμερα και του λέω πως τα βλέπεις τα πράγματα? μια χαρά μου λέει... καλά πάμε.. του λέω ο δικός σου έκανε πάλι μπάμια... που τι μου λέει? οποτε καμία τύχη...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #35976
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Εμένα με ρώτησε τι είπανε πάλι οι συριζαίοι για το Μητσοτάκη, άκουσε την απάντηση του Πέτσα χωρίς να δείξουν σε τι απαντούσε...

  7. #35977
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    1.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8900/1024
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    5(dB) / 38.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στο mega παίξανε κάτι χωρις να δείξουν ομως την φωτογραφία με τις αγαπούλες και τις αγκαλίτσες.
    Βγαζουν τον Παπα-κατι αρχισυντάκτη των Νέων, και ως δια μαγείας το γυρισε στον ΣΥΡΙΖΑ και τον Πολάκη.
    Πήγε να πει κάτι η Τζιμα αλλα δεν την άφησε να σχολιάσει τίποτα...

  8. #35978
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.012
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spirosgra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο mega παίξανε κάτι χωρις να δείξουν ομως την φωτογραφία με τις αγαπούλες και τις αγκαλίτσες.
    Βγαζουν τον Παπα-κατι αρχισυντάκτη των Νέων, και ως δια μαγείας το γυρισε στον ΣΥΡΙΖΑ και τον Πολάκη.
    Πήγε να πει κάτι η Τζιμα αλλα δεν την άφησε να σχολιάσει τίποτα...
    Εγώ δεν έχω θέμα για το ότι πήγε εκεί .. όλοι οι άνθρωποι έχουμε δικαίωμα μια φορά ή παραπάνω να κάνουμε κάτι να εκτονωθούμε και το ίδιο και αυτός και οι οικογένειά του. Το πρόβλημά μου είναι, να μην βγαίνεις παντελωνάτα να πεις "σορρυ παίδες αλλά η πίεση είναι μεγάλη και παλεύουμε πολύ οπότε το έκανα για να ξεσκάσω". Μια τέτοια απάντηση εμένα θα με κέρδιζε και θα τον στήριζα. Το να κάνουμε όμως το ψάρι κρέας, είτε με κυβερνητικές δηλώσεις συνέχεια ή να αποκρύπτουμε την αλήθεια από τον λαό.. αυτό με φέρνει έξω από τα ρούχα μου αναιξερέτως ποιος κυβερνά.

    Δεν το μπορώ το δούλεμα.. πως να το κάνουμε?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #35979
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    1.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8900/1024
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    5(dB) / 38.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν έχω θέμα για το ότι πήγε εκεί .. όλοι οι άνθρωποι έχουμε δικαίωμα μια φορά ή παραπάνω να κάνουμε κάτι να εκτονωθούμε και το ίδιο και αυτός και οι οικογένειά του. Το πρόβλημά μου είναι, να μην βγαίνεις παντελωνάτα να πεις "σορρυ παίδες αλλά η πίεση είναι μεγάλη και παλεύουμε πολύ οπότε το έκανα για να ξεσκάσω". Μια τέτοια απάντηση εμένα θα με κέρδιζε και θα τον στήριζα. Το να κάνουμε όμως το ψάρι κρέας, είτε με κυβερνητικές δηλώσεις συνέχεια ή να αποκρύπτουμε την αλήθεια από τον λαό.. αυτό με φέρνει έξω από τα ρούχα μου αναιξερέτως ποιος κυβερνά.

    Δεν το μπορώ το δούλεμα.. πως να το κάνουμε?
    Η αλήθεια είναι ότι ούτε έγω έχω πρόβλημα, αρκεί βέβαια να έχουμε όλοι το ίδιο δικαίωμα.

    Εχω ξαναπεί οτι ειναι ηλιθιο να στερούν απο τον κόσμο την άθληση στην φύση. Με τήρηση των μέτρων βέβαια.

    Από εκεί και πέρα στα ΜΜΕ έχουμε πραγματική χούντα, τι να λέμε...
    Εποχές ΥΕΝΕΔ ζουμε.

    Το αποκορύφωμα ειναι οτι τους πειράζει ο Βαξεβανης που κάνει την δουλειά του, πραγμα που δεν κάνουν όλοι οι άλλοι στα ΜΜΕ.

  10. #35980
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πιάσουν κάποιον θνητό με δανεικό εργαλείο πιστεύεις θα πιάσει η δικαιολογία;
    Σου πήρε τόσο χρόνο και πάλι δεν απαντάς στο απλό ναι ή οχι

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spirosgra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι ούτε έγω έχω πρόβλημα, αρκεί βέβαια να έχουμε όλοι το ίδιο δικαίωμα.

    Εχω ξαναπεί οτι ειναι ηλιθιο να στερούν απο τον κόσμο την άθληση στην φύση. Με τήρηση των μέτρων βέβαια.

    Από εκεί και πέρα στα ΜΜΕ έχουμε πραγματική χούντα, τι να λέμε...
    Εποχές ΥΕΝΕΔ ζουμε.

    Το αποκορύφωμα ειναι οτι τους πειράζει ο Βαξεβανης που κάνει την δουλειά του, πραγμα που δεν κάνουν όλοι οι άλλοι στα ΜΜΕ.
    Τον υπόλοιπο κόσμο που έχει στις φωτό του documento δεν τους είδες; Βλέπεις κάποια στέρηση;

  11. #35981
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    1.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8900/1024
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    5(dB) / 38.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου πήρε τόσο χρόνο και πάλι δεν απαντάς στο απλό ναι ή οχι

    - - - Updated - - -



    Τον υπόλοιπο κόσμο που έχει στις φωτό του documento δεν τους είδες; Βλέπεις κάποια στέρηση;
    Πάρε ένα αμάξι και πες τους αύριο οτι πάω στον Χορτιάτη η ακόμα και στα Καστρα για να αθληθω, να δούμε αν υπάρχει στέρηση.

    Κατά τα άλλα οτι οι άλλοι άνθρωποι μπορεί να είναι κάτοικοι των τριγύρω περιοχών δεν περνάει από το μυαλό σου να υποθέσω;

  12. #35982
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.889
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου πήρε τόσο χρόνο και πάλι δεν απαντάς στο απλό ναι ή οχι
    Μου πήρε τόσο χρόνο; Τι εννοείς; Δεν είναι δουλειά μου να κυνηγάω τα ποστ άλλων και να απαντάω, όποτε έχω χρόνο και όποτε γουστάρω.

    Κατά τα άλλα τι σχέση έχει αν πήγε αυτό με μηχανή ή όχι; Το έγκλημα με κλεμμένο ή δανεικό όπλο δεν το χρεώνεται ο ιδιοκτήτης..

    Καλά που δεν είπες πως την ζηλεύουν γιατί είναι δυναμική, πετυχημένη και πάνω από όλα ανθρώπινη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spirosgra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε ένα αμάξι και πες τους αύριο οτι πάω στον Χορτιάτη η ακόμα και στα Καστρα για να αθληθω, να δούμε αν υπάρχει στέρηση.

    Κατά τα άλλα οτι οι άλλοι άνθρωποι μπορεί να είναι κάτοικοι των τριγύρω περιοχών δεν περνάει από το μυαλό σου να υποθέσω;
    Ναι αλλά ο Πολάκης καπνίζει...

  13. #35983
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου πήρε τόσο χρόνο; Τι εννοείς; Δεν είναι δουλειά μου να κυνηγάω τα ποστ άλλων και να απαντάω, όποτε έχω χρόνο και όποτε γουστάρω.

    Κατά τα άλλα τι σχέση έχει αν πήγε αυτό με μηχανή ή όχι; Το έγκλημα με κλεμμένο ή δανεικό όπλο δεν το χρεώνεται ο ιδιοκτήτης..

    Καλά που δεν είπες πως την ζηλεύουν γιατί είναι δυναμική, πετυχημένη και πάνω από όλα ανθρώπινη.

    - - - Updated - - -



    Ναι αλλά ο Πολάκης καπνίζει...
    και συνεχίζεις να μην απαντάς, όσο για τον χρόνο μια χαρά σε βλέπω πως έχεις και κυνηγάς τα ποστ των άλλων, βρες άλλη δικαιολογία

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spirosgra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε ένα αμάξι και πες τους αύριο οτι πάω στον Χορτιάτη η ακόμα και στα Καστρα για να αθληθω, να δούμε αν υπάρχει στέρηση.

    Κατά τα άλλα οτι οι άλλοι άνθρωποι μπορεί να είναι κάτοικοι των τριγύρω περιοχών δεν περνάει από το μυαλό σου να υποθέσω;
    Ξέρεις πως πήγε με αμάξι;
    Περιμένεις να το βγάλει αύριο το documento;
    Αν θέλω να πάω με το ποδήλατο (αν μπορούσα λόγο φυσικής κατάστασης ) θα μπορούσα να πάω στον Χορτιάτη.
    Φυσικά και περνάει οτι μπορεί να είναι κάτοικοι, ασχολούμαστε με το γιατί ήταν στο ποδήλατο χωρίς μάσκα και πως ο κόσμος δεν μπορεί να αθληθεί, κάτι που δεν ισχύει

  14. #35984
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.889
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    και συνεχίζεις να μην απαντάς, όσο για τον χρόνο μια χαρά σε βλέπω πως έχεις και κυνηγάς τα ποστ των άλλων, βρες άλλη δικαιολογία

    - - - Updated - - -



    Ξέρεις πως πήγε με αμάξι;
    Περιμένεις να το βγάλει αύριο το documento;
    Αν θέλω να πάω με το ποδήλατο (αν μπορούσα λόγο φυσικής κατάστασης ) θα μπορούσα να πάω στον Χορτιάτη.
    Φυσικά και περνάει οτι μπορεί να είναι κάτοικοι, ασχολούμαστε με το γιατί ήταν στο ποδήλατο χωρίς μάσκα και πως ο κόσμος δεν μπορεί να αθληθεί, κάτι που δεν ισχύει
    Μια χαρά απαντάω. Απλά εσύ προσποιείσαι πως δεν απαντάω για να μην απαντήσεις σε αυτό που σε ρωτάνε. Από δικαιολογίες άλλο τίποτα. Η μπάλα στην εξέδρα για να μην φανεί η γύμνια επιχειρημάτων. Πες μας και για τον Καρανίκα...

    Ναι έχω χρόνο να κυνηγάω τα ποστ των άλλων και πριν παραπονιόσουν πως αργώ να σου απαντήσω στα ποστ. Τελικά μας θεωρείς όλους πολύ κρετίνους.

  15. #35985
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά απαντάω. Απλά εσύ προσποιείσαι πως δεν απαντάω για να μην απαντήσεις σε αυτό που σε ρωτάνε. Από δικαιολογίες άλλο τίποτα. Η μπάλα στην εξέδρα για να μην φανεί η γύμνια επιχειρημάτων. Πες μας και για τον Καρανίκα...

    Ναι έχω χρόνο να κυνηγάω τα ποστ των άλλων και πριν παραπονιόσουν πως αργώ να σου απαντήσω στα ποστ. Τελικά μας θεωρείς όλους πολύ κρετίνους.
    Οχι δεν έχεις απαντήσει.

    Για τον χρόνο που έχεις υπάρχουν οι αποδείξεις στις προηγούμενες σελίδες που ρωτάς ξανά και ξανα τον Konc

    Και αν θεωρείς τον εαυτό σου κρετίνο δικαίωμα σου, εγώ δεν το έχω πεί αυτό το πράγμα, όποτε σταμάτα να προσπαθείς να μου προσάψεις κάτι που δεν έχω πει, όπως κάνεις συνήθως

Σελ. 2399 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 23792389239423972398239924002401240424092419 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας